Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě...chci to mít už za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si ten poslední týden říkala, že jsme měli radši odjet někam sami dva a vzít se tajně, protože ten poslední týden byl fakt krizovej... :-| Ale v sobotu ráno ze mě všechno spadlo a bylo to super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na to se těším :-D ono stejně ten den s tím už nic neuděláš a už je to takové klidnější, každý tě obdivuje, snad bude i mě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyz nebude tak doufam, ze bude taktne mlcet... jinak dostane do zubu ]-( jeste poslouchat nejake brblani.. doufam, ze tam zadny takovy kazisvet nebude, zrovna vcera jsem se bavila s kamaradkou a shodli jsme se, ze uplne nejlepsi svatebni dar by byly usmevava tvare vsech hostu a super zabava az do rana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, takový dar by se mi líbil taky :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to nám se podařilo.. pro mě bylo nejlepší když jsem viděla, že se všichni baví, a když odcházeli tak nám děkovali za pozvání a za skvělou zábavu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A vymysleli jste nejaky program, nebo se vam lidi bavili s hudbou, tancem atd? Mam trosku obavy, abych nemusela "tahat ostychavce" na parket...
Odpovědět
Profilova fotka
No, program se víceméně tvořil až tam... :-) nejdřív volná zábava s hudbou a tancem, pak jsme na odlehčení přečetli pár přáníček, potom jsme udělali nějaké soutěže (židličkovou, balonky atd.) a večer když už byla tma tak jsme vypouštěli létající lampion - a to doporučuju, bylo to moc krásný.... Já si myslím, že každý ostýchavec, když si dá pár panáků tak je na parketu jako doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo nechce tančit, at netančí, nikoho bych nenutila :-| ale myslím, že se zapojí všichni ;-) my máme jen tu tombolu, jinak hudbu a tanec, nic jinýho
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme nakonec nestihli ani rozkrajování toho dortu, které jsem si tak prosazovala.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ten lampion nechci, mám strach, že by mohl chytnout les :-| :-D dort nakrájíme po obědě ke kávě ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se po obědě ještě odskočili fotit, protože zrovna vyšlo sluníčko... tak jsme na dort nějak zapoměli.. a potom už každý jedl věci z rautu, takže na dort prostě nedošlo,no.. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to je jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! :-) jancal: to zlatictví u autobusáku, myslíš na rohu na křižovatce? vedle cukrárny u TETY?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, můžu se k vám přidat? My už máme po svatbě - byla teď v sobotu a jedním slovem krása. Šaty jsem měla ze svatebního salonu Venesis a byla jsem maximálně spokojená, myslím, že lepší salon v Třebíči není, tak ivanas11 jestli ti můžu doporučit běž si vybrat šatičky tam, jedny šaty hezčí jak druhé a je tam strašně milá paní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Peho, dívala jsem se na tvé fotečky, a jak řílkáš - krása :-) moc vám to slušelo... Tak to už jsme tři z této soboty s maximální spokojeností se salonem Venesis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To byla ale krásná svatba x-) x-) x-) a ten dort je úžasný :-) taky budeme mít svatbu příští týden v Jaroměřicích ;-) v kolik hodin jste měli obřad? Jsme se chtěli na nějakou svatbu podívat, ale naonec nám to nevyšlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
peho díky za doporučení, i vám ostatním! jsem nadšená, co jste napsaly! :-) já tam fakt jednou nakoukla a prostě nádhera!!! v úterý jedu na první kontrolu s mimi, tak se tam hned mrknu a proberu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
peho, ještě jsem zapomněla dodat, vypadala jsi úžasně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu, pitrsko byla jsi krásná nevěsta a měla jsi moc krásnou kytičku, já jsem nejdřív také uvažovala o kalách, ale pak vyhrály růže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi my jsme měli obřad v pravé poledne a v kolik ho máte vy? A co už se těšíš, já ti tak závidím, že máš ten svůj krásný den před sebou a užij si to pořádně, strašně rychle to uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivanas11 a blahopřeji k miminku a ať ti úterní kontrola dopadne na 1.
Odpovědět
Profilova fotka
no my ho máme v 10.00 ;-) takže bude honička, ale jsem ráda, že budeme první svatba...Bohužel už 11 a 12 byla zabrána a pak už jsme později nechtěli... No já se spíš bojím, jak to vydržím :-| jsem totiž těhotná, svatba se sice plánovala už od ledna, ale miminko se nám do plánů nějak vetřelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peho děkuju, snad to bude dobrý... jo a ještě ta kytice z růží... tak něžnou, nádhernou a jemnou jsem ještě neviděla! fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
já růžičky nechtěla, ale tahle kytička je opravdu krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta kytička pehy je fakt nádherná..taková jemňoučká a ty frézie tam vypadají kráásně!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi tak tobě také gratulace k miminku :-) a na kdy mimi čekáte? Neboj všechno zvládnete do deseti je času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu kytky a to mi ji manžel chtěl otrhal, když ji byl vyzvednout tak se mu zdálo pár lupínků na květech růžích ovadlých a že přemýšlel, že je otrhá, ještě že to nechal být :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No snad ano, ale budu muset vstávat asi tak v pět :-D Termín máme na 30.listopad ;-) tak uvidíme, kdy se tu brouček ukáže. Jsem ráda, že bude ještě před Vánoci, já mám chvilku po novém roce a hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem byla vzhůru od půl páté :-) a z postele jsem lezla v pět, byla jsem nervozní z počasí, ale naštěstí to dobře dopadlo. Tak to máte hezký termín na mimi, na vánoce už budete tři :-) a ty se trochu vzpamatuješ z té velké změny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?