Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Pandi gratuluju mlada pani :) moc Ti to sluselo.. jen to pocasi co? Byla asi dost zima... Saticky, ktere jsi mela jsem chtela taky, ale v slonu mi je odmitli zkratit a ja bych si na ne slapala (jsem spunt) takze bohuzel...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc x-) hani a v jakém salonu to bylo, v Brně by ti je zkrátili ;-) a kolik měříš?... Mě je teda paní omylem zkrátila o 3 cm a byly trošku kratší, ale zjistilo se to 2 dny před svatbou a to jsem už odmítala řešit a snad to nebylo tak hrozný... Zima byla, ale hlavněže nepršelo, toho jsem se moc bála...
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, pridava se ke gratulacim, moc vam to spolu slusi. To jsem rada, ze jste nezmokli.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc x-) bylo chladno, ale lepší než ten déšť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, myslím že to vaše počasí bylo celkem dost srovnatelné s tím naším :-) Ale jak říkáš... lepší chladno jak déšť.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panda: bylo to v andelskem studiu v Praze.. pry maji saty v kazde velikosti, takze upravy delat nemusi, a delku pry doladim podpatky... no to bych je musela mit tak 15 cm...:/ ale neva.. uz mam vybrane a zamluvene jine... a jinde :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já měla dost vysoké podpatky, ale větší bych asi nezvládla už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda měla podpatky tak akorát, ale i tak mi šaty trošku zkracovali..ale ve Venesisu s tím neměli žádný problém.. ;-) Hani, a odkud máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec ze Studia Styl v Krizanove... saticky tam maji krasne ciste a pristup a ochota k nezaplaceni:) doufam ze to tak bude i nadale... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mlade pani, nejak nam pribylo tech obycejnych starosti a na beremko neni cas, co? Uz mate alba. My jsme si ho nakonec taky nechali delat od fotografky a stale na nej cekame. Az je budete mit, nechcete se pochlubit? Rada vas uvididm nazivo. Tak uzivejte manzelstvi. A Hanicce preju hezky teseni...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jančo přesně jak říkáš..přibylo starostí, na beremko nakukuju, ale už nejsem tak akční jako před svatbou :-)Teď jsem ve fázi výběru svatební cesty,tak spíš nakukuju na stránky cestovek ;-) My album zatím nemáme, nemáme ještě ani fotky ;-) Ale doufám že obojí bude co nejdřív, protože jsme na ně hroozně zvědaví... Ale aspoň se máme pořád na co těšit.. :-) čekáme zatím i na video, ale dnes nám kameraman volal, že už finišuje.. Já jsem pro, souhlasím s takovým "posvatebním" srazíkem, tak doufám, že se k nám ještě někdo přidá... 8-)
Odpovědět
Koukam, ze tady uz je po svatbach a tema trosku umrelo...my si uzijem svych pet minut slavy pred oltarem ted v patek, tak uz naskakuje nervozita...nemam tu nejakou spriznenou dusi z Vysociny?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, taky koukam ze uz se nam tu vsechny vdaly... a neni s kym se radit :) Me to ceka az v zari... :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Já vdaná sice už jsem, ale pravidelně sem nakukuju ;-) Takže ráda poradím.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky trošku nakukuju ;-) neboj katchi, všechno dobře dopadne, kde přesně svatbu máte?
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych malou pomoc. Na konci srpna se vdávám a nemáme žádnou kapelu. Máte nějakej tip? Jsme z Třebíče, takže plus mínus Jihlava, Znojmo, Brno ... Nemusí hrát 3x3 a vičku s vahraníkem asi nedáme, ale už si asi nemůžeme vybírat co?
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli super kapelu, ale ti rozhodně v srpnu čas mít nebudou :-( my jsme je zamlouvali v lednu na červen
Odpovědět
Ivet ..... doma něco pohledám a kontakty + názvy pošlu IP - musíš ale obvolat a nezaručuji že budou mít volno
Odpovědět
Profilova fotka
I_vet-info ohledně kapely máš v IP 8-)
Odpovědět
i_vet: ivet, taky posilam IP
Odpovědět
panda: Ahoj, svatba bude pod vesnickou Sechov u Ledce nad Sazavou...na louce u Sazavy...
Odpovědět
Ahoj holky, mohli byste me take poslat kontakty na nejake kapely v okoli Havlickova Brodu? Diky:)
Odpovědět
Profilova fotka
katchi, tak to bude krásné x-) hlavně at vám přeje počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, nevite kam se vypravit pro slavnostni panskou vestu? Potrebuji smetanovou.... Dik
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, a chceš ji kupovat nebo půjčovat? Myslím že na půjčení ji měli v Třebíči ve Venesisu, a na koupení by ji mohli mít v butiku v Claudii... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fuk.. hlavne aby nejaka "hezka" byla... uz jsme jednu (na pujceni) videli, ale byla velka, Milacek v tom vypadal jak v satenovem pyzamu... :( Dik
Odpovědět
AHoj Holky, nefotil někomu z vás na svatbě fotograf Tomáš Dolejší? Má opravdu krásné fotky, ale zajímalo by mě v jakých cenových relacích fotí. Díky moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Taky mám dotaz, kolik jste daly za fotografa? Vůbec netuším, jaké jsou cenové relace a co v ceně všechny třeba máte.... díky moc.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty, no uz sem moc nenakukuju. My meli kapelu cerni baroni, hrali vetsinou stary cesky pisnicky, takze to podle nas nebylo tak uplne ono....jinak neporadim A koukam, ze diskuze opravdu umira. Pitrska:tak se k nam asi nikdo neprida, tak asi nic, co? Obces sem jeste nakouknu, ale uz mam holt jiny starosti, tak kdyby uz nebylo kdy dekuji vsem za podporu a cenne rady v predsvatebnim obdobi!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a můžu tě poprosit o sdělení, kolik jsi dala za fotografa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?