Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ano x-) akorát jsem doma nadhodila, že nevím, kdy budu péct, asi před porodem :-D a on, to jako budeš s pupkem dělat cukroví, to ani omylem :-D :-D :-N tak asi budeme muset péct až porodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo si necháš upéct :-) A kde vůbec budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, já se na to pečení děsně těším :-D x-) Ve Stříteži Původně jsem chtěla jinde, ale to bylo blízko silnice a to jsem se bála o děti, tak zvítězilo tohle, už tam jedna svatba z přítelovi rodiny loni byla a bylo to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V nějaké hospůdce nebo v kulturáku? To je lepší pro děti dál od silnice, nikdy nevíš co děti vymyslí :-) :-) Já ti tak závidím, že ten svůj nejkrásnější den máš ještě před sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej, dám odkaz ;-) http://www.dvurstritez.cz/Restaurace.... Já si to ani nezávidím, ale trošku se začínám těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti to na jednu stranu závidím, ale na druhou stranu jsem ráda, že už to máme za sebou... Zopakovala bych si jen ten svatební den, ale ty přípravy a stresy bych vynechala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším do té hospody, na oslavu, ale ne na ten obřad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam je to hezké :-) :-). To já bych si také zopakovala jenom ten svatební den :-) :-) , ale ty přípravy ne, stresu jsem si užila až až, v úterý před svatbou nám dva řekli že nejdou a v pátek zase volali, že jestli by tedy mohli přijet :-) :-), tak já furt měnila zasedací pořádek, dělala jmenovky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A budete mít obřad také na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě nepotěšili...jmenovky mám perníčky, to bych nestihla a zasedací pořádek v novinách :-D jj, na zámku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevíte některá, jestli mají ve Venesis i šaty nadměrných velikostí? Díky. Pája
Odpovědět
Profilova fotka
Pajinka, tak to ti stoprocentně neřeknu, ale myslím si že jo... ;-) a co papír na jmenovky, sehnala jsi v Třebíči? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pitrska85: Nakonec jsem papír sehnala i ve Žďáře, v takovém malém papírnictví, ani bych ho tam nehledala, ale stačilo se dobře zeptat. Ale díky za radu. Aspoň mám Třebíč v záloze. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kampak se nám ztratila Janca? jsem zvědavá na ty jejich fotkyyy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těším na fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsechny vas zdravim. My jsme vcera s kamaradame dopijeli svatebni vino, spali 3hodiny, takze jsem uplne mrtva. Fotky od Kaji Melovske jsou moc krasny, muzu jen doporucit. Dam je sem ale asi az po vikendu. Mam ted nejak natriskanej program. Panda:jen se tes, urcite to bude moc krasny a uzijete si to. Ja bych si svatbu klidne zopakovala i s pripravama...ach jo, skoda, ze to jde s jednim chlapem jen jednou... :-D Paja: gratuluju Mejte se krasne, hezkej vikend a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem byla s přítelem okouknout jeho kolegu z práce v Jaroměřicích x-) byl to krásný obřad a vyšlo jim špičkově počasí, takové chci za týden taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite, kdyz vyslo nam pri predpovedi 40mm srazek....Holky pridala jsem profi fotky,ale moje album s fotkama od mamky proste zmizelo. Vsak vy uz ste ho videly, tak co.
Odpovědět
Profilova fotka
Pando,když vám nebude pršet, tak ti bude všechno jedno... My měli asi 13 stupňů a vůbec jsem nepociťovala zimu, byla jsem ráda, že neprší a zbytek mě bylo jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já vím, ale chceme se fotit venku a chceme být venku na praseti...Takže déšt by asi vadil... :-| Jani, krásné fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, tak jak jsi na tom? Nervozita stoupá? ;-) Tak trošku ti závidím, že to máš ještě před sebou... já si to taky chci zopáknout... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panda: Mne taky vubec nebyla zima v satkach, i kdyz ostatni uz meli svetry. Ani malej destik jsme nevnimali. Proste te bude hrat to stesti. Tak bud v klidu a uzivej si to.
Odpovědět
Profilova fotka
no nervozitka zatím není :-D dnes jsme rozváželi výslužky, všechno proběhlo ok, cukroví je moc dobré a rychle nám to šlo od ruky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, přeju vám, at Vám Váš zítřejší velký den vyjde přesně podle vašich představ, pořádně si to užijte a už teď se těším na fotky.. ;-) Snad vám aspoň trošku vyjde počasí.. to letoší teda vůbec těm červnovým svatbám nepřeje...Ale bude tě hřát láska, takže ti zima ani vadit nebude 8-) Ráno vykroč pravou nohou a vzhůru do šťastného manželství.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://adua.rajce.idnes.cz/Panda_a_Pa... tady je malinká ochutnávečka ;-) víc snad večer nepršelo naštěstí a to ranní chladné počasí se dalo vydržet x-) takže myslím super. Navíc nám netekly ty dorty :-D což bylo super, celý den byly vystavené x-) Aorát jediná menší katastrofa byl zlomen nehet na levé ruce...Ty nehty jsem měla 2 dny a uletí mi to asi 40 min. před obřadem... A to jsem jen tukla nehtem o nehet |-| ale snad jsem to maskovala šikovně a nejde to nide moc vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, moc vám gratuluju!Moc ti to slušelo, krásná nevěsta, krásná kytička... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem já vůbec nevím kde mít svatbu Potřebuji to zařídit levně a hezky a na zámku poradíte mi jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
mendyi...no co podle tebe znamená levně? Jestli nechceš platit nic nebo jen minimálně, tak radnici :-| zámek, zvlášt nějaký hodně žádaný vás na pár tisíc vyjde. V kostele svatbu nechcete?
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi moc gratuluji. Byla jsi krásná nevěsta, krásné šatičky.....
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?