Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahojte tak sem taky někdy musím zavítat. Já měla taky šaty z Claudie a byla jsem taky moc spokojená - konečně jsem jim tam donesla i fotku tak už tam možná někde i vysím :-D . Měli jsme od nich i prstýnky a závoj a maximální spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si nakonec vybrala saty v Kosikove, uplne super pani, satky krasny cistounky a krasne mi sedly...naprosta spokojenost :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem tady taky ,plánujeme taky svatbu na Vysočině tak pište,at to probereme ;-)
Odpovědět
Ahoj Vysocinko x-) x-) x-) Pelhrimov je krasne mesto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,to je jsem kousek odtud :-) Taky plánuješ svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vlastik, no ja planuju svatbičku na Vysočině, je to tam totiž úžasné. I když jsme oba z Prahy a okolí :-D . Takže případným tipům se nebráním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem na okraji Vysočině,takže okolo Humpolce atd to moc neznám.Pohybuji se Vysočina,Jihočeský kraj.Ale je to pěkné na Cervené Lhotě,Jindřichův Hradec,možná Kamenice n. Lipou
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastik, to my uz mame vybrane i zarezervovane misto budeme mit svatbicku v Libici nad Doubravou na pilnove statku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ti to asi poslala někam do obálky,nevím,jak to funguje,našla jsem stránky až dnes.
Odpovědět
Ja taky nebydlim uplne na Vysocine, ale mam ji za humnama :-) A i v tomhle tematku jsem nasla spoustu prima lidicek x-) x-) x-)
Odpovědět
Jééé ahojky, po dlouhé době nakouknu a stará dobrá téma se zase obnovila, to je krásné x-) Holky přeju Vám krásné přípravy ;-) Hnedka bych si to zopakovala :-D :-D :-D Žirafko, byla jsi na slavnostech? Psal mi v pátek kámoš, že jede do Tábora na pivní slavnosti, tak jsme si hnedka na Tebe vzpomněla, zda taky nejdete :-)
Odpovědět
Ahoj majki, na slavnostech jsme nebyli, ale vcera jsme mely sraz taborskeho beremese a bylo to super x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
aohj ja jsem z vysociny, zalozila jsem tu diskuzi nevesty z jihlavy a okoli ale koukam ze uz tu podobna je...my se bereme na konci srpna..
Odpovědět
Jéééé žirafíku a budou fotečky? ahojky fire ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, já jsem taky z Vysočiny, budu mít svatbu v srpnu ve Žďáře :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vendulko,já jsem taky z Vysočiny a dokonce taky z Malče, narazila jsem tu na tebe náhodou, tak si řikám že ti musim napsat. Slyšela jsem že se budete taky brát, ale cože 11.8. myslela jsem 7.7.2007 a jak se jinak vede, ty už v Malči asi nebydlíš viď moc, tě tu nevýdám, každopádně se měj moc fainky a hodně štěstí. Petra Šimon.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty.. je tu některá z Třebíčska?? :-) Naše datum je 12. května. Ten měsíc vřele doporučuji. Svatby nejsou tak obvyklý, takže máte všude dveře dokořán, všude mají volné termíny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, některý si mě možná pamatujete :-) , některý mě určitě neznáte. Plánovala jsem svatbu minulý rok na 1. 7., ale kvůli mýho taťuldy (zdravotní potíže) jsme to museli odložit. No a teď už jsme opět v plném proudu, termín máme na 7. 7. 07 na zámku ve Žďáře, šaty už mám zamluvené, boty koupené, dekoraci taky, no už finishujeme :-) Mám nový, teda zaktualizovaný album, tak se koukněte ;-) , akorát bych potřebovala píchnout s nějakým kontaktem na cukroví, sice už máme něco najítýho, ale je to docela drahý. Kdybyste některá věděla, tak šup sem s kontaktem ;-) Jinač jsem koukala na holky, který už to maj za sebou, musím všem pogratulovat, byly jste nádherný a hlavně přeji hodně štěstíčka :-)
Odpovědět
simka ahojky, tak to je fajn, držím palečky aby už nic Vaší svatbičku neohrozilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Majko :-)
Odpovědět
Zdravím tu všechny, koukám, že se zase téma obnovilo - přeju všem ať se Vám svatbička vydaří
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám chechto, že se svadba vydaří :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky co, že je tu tak mrtvo to se na vysočině nikdo nevdává?????????? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Chechi, asi ne .. nebo prostě na Vysočinu nedorazilo, že beremko je nej :-)
Odpovědět
ivis njn třeba se zase téma obnoví - my už sme přesídlili na koňa :-D :-D :-D :-D koukala jsem na fotečky a byla jsi krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdavím holky do Třebíče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,zdravím všechny na Vysočinu.. ;-) je tu někdo kdo v brzké době plánuje svatbu v okolí Třebíče?? :-)
Odpovědět
Po dlouhatánské době zdravím na Vysočinu, tak ať Vám svatbičky vyjdou :-)
Odpovědět
cau holkyyyyyyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.přidávám se. pitrska85:my ji máme 23.8 v náměšti n.osl
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?