Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Ahojte tak sem taky někdy musím zavítat.
    Já měla taky šaty z Claudie a byla jsem taky moc spokojená - konečně jsem jim tam donesla i fotku tak už tam možná někde i vysím 😃 . Měli jsme od nich i prstýnky a závoj a maximální spokojenost.

• Tak jsem si nakonec vybrala saty v Kosikove, uplne super pani, satky krasny cistounky a krasne mi sedly...naprosta spokojenost 🙂

• Ahojky,tak jsem tady taky ,plánujeme taky svatbu na Vysočině tak pište,at to probereme 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj Vysocinko 😵 😵 😵 Pelhrimov je krasne mesto 🙂

• Jo,to je jsem kousek odtud 🙂 Taky plánuješ svatbu?

• Ahoj vlastik, no ja planuju svatbičku na Vysočině, je to tam totiž úžasné. I když jsme oba z Prahy a okolí 😃 . Takže případným tipům se nebráním 🙂

• Tak já jsem na okraji Vysočině,takže okolo Humpolce atd to moc neznám.Pohybuji se Vysočina,Jihočeský kraj.Ale je to pěkné na Cervené Lhotě,Jindřichův Hradec,možná Kamenice n. Lipou

• Vlastik, to my uz mame vybrane i zarezervovane misto budeme mit svatbicku v Libici nad Doubravou na pilnove statku

• Tak jsem ti to asi poslala někam do obálky,nevím,jak to funguje,našla jsem stránky až dnes.

• Ja taky nebydlim uplne na Vysocine, ale mam ji za humnama 🙂 A i v tomhle tematku jsem nasla spoustu prima lidicek 😵 😵 😵

• Jééé ahojky, po dlouhé době nakouknu a stará dobrá téma se zase obnovila, to je krásné 😵 Holky přeju Vám krásné přípravy 😉 Hnedka bych si to zopakovala 😃 😃 😃

Žirafko, byla jsi na slavnostech? Psal mi v pátek kámoš, že jede do Tábora na pivní slavnosti, tak jsme si hnedka na Tebe vzpomněla, zda taky nejdete 🙂

• Ahoj majki, na slavnostech jsme nebyli, ale vcera jsme mely sraz taborskeho beremese a bylo to super 😵 😵 😵

• aohj ja jsem z vysociny, zalozila jsem tu diskuzi nevesty z jihlavy a okoli ale koukam ze uz tu podobna je...my se bereme na konci srpna..

• Jéééé žirafíku a budou fotečky?

ahojky fire 😉

• Ahojky holky, já jsem taky z Vysočiny, budu mít svatbu v srpnu ve Žďáře 😬

• Sponzor fóra
  • Ahoj Vendulko,já jsem taky z Vysočiny a dokonce taky z Malče, narazila jsem tu na tebe náhodou, tak si řikám že ti musim napsat. Slyšela jsem že se budete taky brát, ale cože 11.8. myslela jsem 7.7.2007 a jak se jinak vede, ty už v Malči asi nebydlíš viď moc, tě tu nevýdám, každopádně se měj moc fainky a hodně štěstí. Petra Šimon.

• Ahojky nevěsty.. je tu některá z Třebíčska?? 🙂 Naše datum je 12. května. Ten měsíc vřele doporučuji. Svatby nejsou tak obvyklý, takže máte všude dveře dokořán, všude mají volné termíny. 😃

• Ahoj holky, některý si mě možná pamatujete 🙂 , některý mě určitě neznáte. Plánovala jsem svatbu minulý rok na 1. 7., ale kvůli mýho taťuldy (zdravotní potíže) jsme to museli odložit. No a teď už jsme opět v plném proudu, termín máme na 7. 7. 07 na zámku ve Žďáře, šaty už mám zamluvené, boty koupené, dekoraci taky, no už finishujeme 🙂 Mám nový, teda zaktualizovaný album, tak se koukněte 😉 , akorát bych potřebovala píchnout s nějakým kontaktem na cukroví, sice už máme něco najítýho, ale je to docela drahý. Kdybyste některá věděla, tak šup sem s kontaktem 😉 Jinač jsem koukala na holky, který už to maj za sebou, musím všem pogratulovat, byly jste nádherný a hlavně přeji hodně štěstíčka 🙂

• simka ahojky, tak to je fajn, držím palečky aby už nic Vaší svatbičku neohrozilo 😉

• Děkuju Majko 🙂

• Zdravím tu všechny, koukám, že se zase téma obnovilo - přeju všem ať se Vám svatbička vydaří

• To doufám chechto, že se svadba vydaří 😃

• Ahoj holky co, že je tu tak mrtvo to se na vysočině nikdo nevdává?????????? 😃 😃 😃 😃

• Chechi, asi ne .. nebo prostě na Vysočinu nedorazilo, že beremko je nej 🙂

• ivis njn třeba se zase téma obnoví - my už sme přesídlili na koňa 😃 😃 😃 😃 koukala jsem na fotečky a byla jsi krásná nevěsta 😉

• Ahoj zdavím holky do Třebíče 🙂

• Ahoj,zdravím všechny na Vysočinu.. 😉 je tu někdo kdo v brzké době plánuje svatbu v okolí Třebíče?? 🙂

• Po dlouhatánské době zdravím na Vysočinu, tak ať Vám svatbičky vyjdou 🙂

• cau holkyyyyyyyy 😵

• ahojte.přidávám se.
    pitrska85:my ji máme 23.8 v náměšti n.osl

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím osobitým stylem, který vystihuje pravé emoce, atmosféru a jedinečné okamžiky.
    Artyp
    Brno
    Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.
    Fotografie je něco fascinujícího, je to něco co tu po nás zůstane až mi tady nebudeme. Je to naše vyzitka, jací jsme byli a jaký život jsme vedli 🙂
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů