Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj ! Taktéž mám pocit že beremese na Vysočině nefrčí.. :-( Nicméně hlásím se k Pelhřimovu, svatba 8.8.08 na hradu Kámen (mezi Pacovem a Pelhřimovem)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to obě máte už "za pár" ;-) To já mám ještě relativně dost času, termín máme až 6. 6. 2009 ..ale když vidím jak ten čas letí, tak to uteče určitě strašně rychle...Chtěli bysme se brát v Třebíči v bazilice, tak bych ráda našla někoho,kdo tam svatbu už měl, abych mohla případně omrknout nějaký fotky x-)
Odpovědět
pitrska, vy to chcete přímo vevnitř baziliky? Mně se líbila svatba chechty, měli to venku bylo to super, vedle basiliky na tom paloučku nebo jak to nazvat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my v Třebíči 2.8. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majka, jo jo, chtěli bysme to přímo vevnitř baziliky...Venku by se mi to sice také líbilo, ale asi bych nezvládla ty nervy předem, jestli vyjde nebo nejvyjde počasí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska85:neznáme se?přídeš mi nějaká povědomá
Odpovědět
Profilova fotka
Janulka..je možný že se známe...Jsem z Náměště a když jsem se dívala na tvé album, tak jsi mi taky nějaká povědomá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska85:já sem taky z ní.nebydlíš náhodou v rohlíku?
Odpovědět
Profilova fotka
Janulka:nene,v rohlíku ne, ale je možný že mě znáš z pizzerky, 2 roky jsem tam o víkendech obsluhovala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je možný
Odpovědět
Profilova fotka
ona ta náměšť není zase tak velká ;-) ale myslím že ty jsi asi mladší jak já...ze školy si tě nepamatuju... x-) a co tvoje přípravy na svatbu,už vrcholí,že?máš to už za chvíli.. už jsi nervozní?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem ročník 86 a chodila sem na husovku.no už vrcholí,v sobotu jedeme domlouvat detaily do restauračky,máme to v otradicích.jj,už sem nervozní
Odpovědět
Článek se načítá
pitrska tak to chápu :-D já bych na to asi taky neměla nervy, jedině mít domluveno, za špatného počasí že se to bude konat vevnitř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulka:tak já jsem roční 85 a chodila jsem na Komenského. x-) V Otradicích je to fajn, také o tom přemýšlíme..a kolik Vás bude??A svatbu máte na zámku?v knihovně,nebo normálně v obřadní síni?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
normálně v síni.v otradicích nám naučtovali necelý 400 na osobu za jídlo,na oběd máme klasiku,nějakej pohár na večeři řízky se salátem.počítala sem,že to tam bude daleko dražší.bude nás kolem 60,z toho teda 6 dětí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak janulce se to už hodně blíží, takže přeju hodně štěstí..Snad Vám v sobotu vyjde pěkné počasí!Doufám že pak přihodíš nějaký ten popis, nové pocity a fotečky! ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky :-) z Vysočiny .... já jsem už ex nevěsta a nyní manželka :-D brali jsme se 22.9.08 v Jaroměřicích :-)) krásné přípravy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za Janči je už mladá paní...Doufám že nám sem napíše zážitky a přidá nějaký fotečky.. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahoj můžu se k vám přidat jsem taky z třebíče.založila jsem novou diskuzi ale nevěděla jsem už tady existujete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ratatooy, určitě se přidej...já už jsem se pokoušela tuhle diskuzi oživit, ale moc se mi to nepovedlo :-) Tak snad teď se to povede a přidají se další... ;-) Jiinak my máme svatbu naplánovanou na 6. června 2009, a bude v Náměšti v kostele.. Už z toho začínám být celkem nervozní, protože jsem měla pořád spoustu času, ale když se dnes dívám do kalendáře, tak to fakt celkem rychle utíká.. A co vy, vy už máte stanovené datum a místo, nebo se zatím rozhodujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tak dívám, že už si tady povídám zase sama se sebou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pitrska.sory že jsi si povídala sama já jsem musela pryč.nemám totiž pc doma takže se sem tak často nedostanu.mi máme temín 1.8 v třebíči v malovaným domě.spíš mě trápí otázka hostiny nenapadá mě kde?
Odpovědět
Peti, tak já sem půjdu za tebou, ať tu nejsi sama ;-) Beremko totiž na Vysočině moc nefrčí, zdá se mi =-) . To je škoda, protože by to chtělo více informací a zkušeností s okolními dodavately. Že jo? 8-(
Odpovědět
no, taky mám někdy pocit, že na Vysočině beremko moc nefrčí :-N ve městě potkávám akorát jednu koníkářku :-D moc ráda bych vám pomohla, ale já jsem "expert" spíš na HB a okolí :-N
Odpovědět
Ahoj nevěsty! Máme svatbu 28. února, ale pořád jsme nesehnali kameramana a kapelu. Nevíte o někom z okolí Pelhřimova? Děkuju!
Odpovědět
smahu, já znám výbornou kapelu z HB, myslím, že by do Pelhřimova klidně i dojeli ;-)
Odpovědět
smahu, to máte dobré, u takového datumu se nemusíte bát, že budou všichni zamluvení rok dopředu ;-)
Odpovědět
My bydlíme ještě kus od Pelhřimova a ten HB už je daleko ?:-( Jinak dost kapel už je bohužel taky zamluvených, protože je zase období plesů. Člověk si nevybere.
Odpovědět
no, jestli chceš, tak ti můžu sehnat kontakt, třeba by dojeli - vím, že jednou jeli hrát ples do Domažlic :-D jinak je to asi 5 muzikantů, hrajou všechno (od dechovek po Divokýho Billa) a hrajou fakt dobře :-) tady u nás často hrajou zábavy a plesy a jsou to dobří muzikanti :-)
Odpovědět
a kolik stojí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?