Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Ahoj ! Taktéž mám pocit že beremese na Vysočině nefrčí.. 😞 Nicméně hlásím se k Pelhřimovu, svatba 8.8.08 na hradu Kámen (mezi Pacovem a Pelhřimovem)

• Tak to obě máte už "za pár" 😉 To já mám ještě relativně dost času, termín máme až 6. 6. 2009 ..ale když vidím jak ten čas letí, tak to uteče určitě strašně rychle...Chtěli bysme se brát v Třebíči v bazilice, tak bych ráda našla někoho,kdo tam svatbu už měl, abych mohla případně omrknout nějaký fotky 😵

• pitrska, vy to chcete přímo vevnitř baziliky? Mně se líbila svatba chechty, měli to venku bylo to super, vedle basiliky na tom paloučku nebo jak to nazvat 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj my v Třebíči 2.8. 😵

• Majka, jo jo, chtěli bysme to přímo vevnitř baziliky...Venku by se mi to sice také líbilo, ale asi bych nezvládla ty nervy předem, jestli vyjde nebo nejvyjde počasí 😒

• pitrska85:neznáme se?přídeš mi nějaká povědomá

• Janulka..je možný že se známe...Jsem z Náměště a když jsem se dívala na tvé album, tak jsi mi taky nějaká povědomá 😉

• pitrska85:já sem taky z ní.nebydlíš náhodou v rohlíku?

• Janulka:nene,v rohlíku ne, ale je možný že mě znáš z pizzerky, 2 roky jsem tam o víkendech obsluhovala... 😉

• tak to je možný

• ona ta náměšť není zase tak velká 😉 ale myslím že ty jsi asi mladší jak já...ze školy si tě nepamatuju... 😵 a co tvoje přípravy na svatbu,už vrcholí,že?máš to už za chvíli.. už jsi nervozní?? 😉

• sem ročník 86 a chodila sem na husovku.no už vrcholí,v sobotu jedeme domlouvat detaily do restauračky,máme to v otradicích.jj,už sem nervozní

• pitrska tak to chápu 😃 já bych na to asi taky neměla nervy, jedině mít domluveno, za špatného počasí že se to bude konat vevnitř 🙂

• janulka:tak já jsem roční 85 a chodila jsem na Komenského. 😵 V Otradicích je to fajn, také o tom přemýšlíme..a kolik Vás bude??A svatbu máte na zámku?v knihovně,nebo normálně v obřadní síni?? 😉

• normálně v síni.v otradicích nám naučtovali necelý 400 na osobu za jídlo,na oběd máme klasiku,nějakej pohár na večeři řízky se salátem.počítala sem,že to tam bude daleko dražší.bude nás kolem 60,z toho teda 6 dětí

• Sponzor fóra
  • Tak janulce se to už hodně blíží, takže přeju hodně štěstí..Snad Vám v sobotu vyjde pěkné počasí!Doufám že pak přihodíš nějaký ten popis, nové pocity a fotečky! 😉

• Ahoj nevěstinky 🙂 z Vysočiny ....

já jsem už ex nevěsta a nyní manželka 😃 brali jsme se 22.9.08 v Jaroměřicích 🙂) krásné přípravy

• Tak za Janči je už mladá paní...Doufám že nám sem napíše zážitky a přidá nějaký fotečky.. 😉

• ahoj můžu se k vám přidat jsem taky z třebíče.založila jsem novou diskuzi ale nevěděla jsem už tady existujete.

• Ahoj ratatooy, určitě se přidej...já už jsem se pokoušela tuhle diskuzi oživit, ale moc se mi to nepovedlo 🙂 Tak snad teď se to povede a přidají se další... 😉 Jiinak my máme svatbu naplánovanou na 6. června 2009, a bude v Náměšti v kostele.. Už z toho začínám být celkem nervozní, protože jsem měla pořád spoustu času, ale když se dnes dívám do kalendáře, tak to fakt celkem rychle utíká.. A co vy, vy už máte stanovené datum a místo, nebo se zatím rozhodujete?

• Tak se tak dívám, že už si tady povídám zase sama se sebou 😐

• ahoj pitrska.sory že jsi si povídala sama já jsem musela pryč.nemám totiž pc doma takže se sem tak často nedostanu.mi máme temín 1.8 v třebíči v malovaným domě.spíš mě trápí otázka hostiny nenapadá mě kde?

• Peti, tak já sem půjdu za tebou, ať tu nejsi sama 😉

Beremko totiž na Vysočině moc nefrčí, zdá se mi 🤔 .

To je škoda, protože by to chtělo více informací a zkušeností s okolními dodavately. Že jo? 😦

• no, taky mám někdy pocit, že na Vysočině beremko moc nefrčí 😬 ve městě potkávám akorát jednu koníkářku 😃
    moc ráda bych vám pomohla, ale já jsem "expert" spíš na HB a okolí 😬

• Ahoj nevěsty!
    Máme svatbu 28. února, ale pořád jsme nesehnali kameramana a kapelu. Nevíte o někom z okolí Pelhřimova? Děkuju!

• smahu, já znám výbornou kapelu z HB, myslím, že by do Pelhřimova klidně i dojeli 😉

• smahu, to máte dobré, u takového datumu se nemusíte bát, že budou všichni zamluvení rok dopředu 😉

• My bydlíme ještě kus od Pelhřimova a ten HB už je daleko ?😞 Jinak dost kapel už je bohužel taky zamluvených, protože je zase období plesů. Člověk si nevybere.

• no, jestli chceš, tak ti můžu sehnat kontakt, třeba by dojeli - vím, že jednou jeli hrát ples do Domažlic 😃 jinak je to asi 5 muzikantů, hrajou všechno (od dechovek po Divokýho Billa) a hrajou fakt dobře 🙂 tady u nás často hrajou zábavy a plesy a jsou to dobří muzikanti 🙂

• a kolik stojí?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
    Vše pro Vaši svatbu, od svatebního oznámení, krabiček na výslužku, menu, jmenovek, až po etikety na víno a to všechno přímo od českého výrobce.
    Svatební a portrétní fotografie. Fotíme také rodinné foto, děti, páry. Fotokoutek na svatby akce a plesy.
    Vlastní profesionální fotoateliér
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů