Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
tak to fakt netuším :-N ale můžu to zkusit zjistit :-)
Odpovědět
jee, tak to bys byla hodná. já už budu muset jít. tak se mějte hezky a děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Ratatooy:otázku hostiny jsme také řešili a nakonec jsme, stejně jako Markusko ;-) vybrali kulturák ve Zňátkách... Přišlo nám to jako nejlepší řešení...Původně jsme měli v plánu Jízdárnu v Otradicích u Náměště, ale potom jsme zjistili, že by jsme tam měli asi málo místa :-) No ale v okolí Třebíče si myslím že je dost míst,ne? Napadá mě Morava ve Výčapech, tam měl svatbu bratránek a bylo to tam dobrý..a potom jsem absolvovala 2 svatby jako host na Bažantnici, a tam to taky bylo super..Ale to už je asi 2 roky, tak nevím, jestli se za tu dobu třeba nezměnili majitelé..
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak otázku muzikantů řešíme taky, protože můj budoucí manžílek je shodou okolností také muzikant, takže on by si nejradši na svatbě hrál sám, což jsem rezolutně odmítla :-) Takže kdybyste měli některá nějaký tip na dobré muzikanty z okolí Třebíče, tak budu moc ráda ;-)
Odpovědět
pitrs, tak to budeš mít těžký :-D protože muzikanti jsou hrozně náročný posluchači :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Charleene, no o tom mi něco povídej :-) co se týká kapely, tak jsem výběr nechala fakt jenom na něj, vůbec se mu do toho radši nepletu..a vypadá to tak, že pořád ještě nikoho nemáme :-| Jim kolikrát volají lidi když chtějí hrát na svatbu třeba i třičtvrtě roku do předu, a on to samozřejmě nechává na poslední chvíli..takže by mě fakt zajímalo, koho nakonec sežene :-)
Odpovědět
no, já jsem muziku na svatbě neměla, protože nebylo místo a jednoho chlápka s keyboardem nebo DJ jsem nechtěla :-D ale kdybych muziku chtěla, tak bych asi brala tu kapelu, jak jsem doporučovala smahulince, ty jsem slyšela hrát spoustukrát a vím, že jsou dobří :-)
Odpovědět
Peti, to je zajímavý, že teda přítel ví, jak to chodí, a stejně to nechává na poslední chvíli :-D Třeba bude nějaký překvápko??? ;-) Nám v jedné hospodě nabízeli pana Bendeho z Újezda, otce Petra Bendeho, ale je to taky pán, který sám hraje na klávesy a to já jsem nechtěla. Akorát jsem nahodila že kdyby s sebou vzal syna, tak že jo, ale paní říkala, že to by asi bylo trochu dražší :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky říkám, že to třeba má jako překvápko..tak už se ho na to radši ani neptám :-) Protože jsem se vždycky akorát rozčílila..řekl mě, že se o to nemám starat, že to zařídí..tak to tak nechávám ;-) A jinak p. Bendeho jsem mu taky nadhazovala, ale toho slyšeli nedávno na nějakejch narozeninách, dokonce se jim i nabízel, že až budou potřebovat, tak mají klidně zavolat x-) ale ten zase neodpovídá jeho představám..no nemáme to jednoduchý ;-)
Odpovědět
Nojo, on prý má nějaký zvláštní styl, myslím tím, že nehraje takovou tu klasiku, kterou já bych asi na svatbě očekávala. Navíc já jsem ho nikde na vlastní uši neslyšela, tak bych do toho i proto nešla. |-|
Odpovědět
chaarleene mohla bych se zeptat jak se jmenuje ta kapela o které píšeš? já jsem také z Hb. A taky by jsem se chtěla zeptat jestli nemáš nějaké informace o restauraci u panských. Jestli jsi tam někdy nebyla na svatbě? mám rozporuplné informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Já jsem pana Bendeho slyšela, hrál kamarádce na svatbě a hrál moc hezky. Fakt se mi to líbilo. Je sice sám, ale bohatě si vystačí.
Odpovědět
Článek se načítá
jhanka (omlouvám se za pozdní odpověď) - píšu o Polyvoxu ;-) no a co se týče restaurace U Panských - my tam měli maturitní večírek (už je to teda pár let :-N ) a ceny byly super, ale sortiment nic moc... můj kámoš tam měl svatbu a ten byl spokojenej, ale já jsem s ním prohodila o té svatbě jen pár slov, takže bohužel nemám žádné další informace... kde to budete mít a kdo vám bude fotit?
Odpovědět
chaarleene: NO máme to zamluvené U Panských, chtěli jsme to mít U Hájků u chotěboře na statku, je to tam moc krásné , ale majitelka má hopdně zamlžené kalkulace a není s nima apsolutně žádná domluva. Vše chtějí mít ve vlastní režiji i výzdobu jim dělá jejich kamarádka a vše si nechají velmi dobře zaplatit. Domluva byla velmi nepříjemná a mladá majitelka nám nechtěla udělat ani předběžnou kalkulaci, prý že to je vždy jiné a cenu uvidíme až po svatbě ]-( U panských se mi moc nelíbí interiér, ale jelikož budemem mít kolem 100 hostů, tak si nemůžeme moc vybírat :-| A kapelu máme už zamluvenou, bude nám hrát Vysočina z Ledč. už jsme ji slyšeli a moc se nám líbili a ani nebudou tak drazí. Ale fotografa ještě nemáme, víš o někjakém dobrém?????????????? :-) :-)
Odpovědět
jhanka, o fotografovi jsem ti napsala do IP... jinak - interiér u Panských je nic moc, ale zase na druhou stranu šikovný dekoratér by si s tím mohl poradit ;-) v Brodě dělá hezký výzdoby třeba paní Medová... jinak pro 100 lidí, to fakt netuším, kde by se jinde v Brodě vešli, možná tak ve Slunci... my to měli U Notáře, sotva se nás tam vešlo 18 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravim budouci nevesty z Vysociny. My planujem svatbu v okoli Trebice. Meli jsme vyhlidnutej Vlci Kopec u Mohlena,ale nejak nam tam porad nechcou na stopro prislibit termin (chceme 6.6.09), tak se pomalu zaciname poohlizet po necem jinym. Najde se nekdo, kdo mi poradi? V trebici bydlime jen chvilku, tak se tady jeste moc nevyznam. Diky
Odpovědět
jancal: my máme svatbu 1.5. v Jaroměřicích - nádherný zámek, ještě krásnější zahrada, dál je zámek v Náměšti nad Oslavou - taky moc hezký, Třebíč - Malovaný dům, zámek, bazilika, Sádek - venku na vinicíh, je toho spousta... ;-)
Odpovědět
Taky bych doporučila v Třebíči baziliku nebo v Náměšti zámek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jancal..my máme 6. 6. 09 v Náměšti v kostele...O Vlčím Kopci jsme taky uvažovali, ale jak vidím tvou zkušenost, tak zůstaneme u toho kostela ;-) A jak píšou holky, je toho tady spousta..Mě osobně se nelíbí v Třebíči Malovaný dům, ale jinak jsou to všechno moc krásný místa.... A co jinak, co už máte zařízený? Hudbu, hostinu..?? Já si pořád říkala, že je ještě spousta času, ale když se dívám do kalendáře, tak to stráášně letí..a moc času už fakt nezbývá... Markusko..co státnice? ještě se učíš, nebo už máš hotovo? ;-)
Odpovědět
Ahoj pitrsko, mám je přesně za týden..|-|. Pak napíšu IP, jak to dopadlo. ;-) Jinak fakt to strašně letí, už je to necelých 5 měsíců ... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budu držet pěsti a pak dej určitě vědět!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no my mame jen saty pro me a jinak vlastne nic. V nedeli se pojedem na ten Vlci kopec podivat a domluvit, ale jestli nam nepriklepnou termin, shanime jinde. Ale chteli bysme venku se zalozni suchou variantou a s ubytovanim pobliz... Taky zacinam byt pekne nervozni, ze to vsechno nestihname vcas zaridit a pak si to ani neuzijem. Snad tady najdu aspon uzitecny rady a oporu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli sháníte místo venku se suchou variantou tak by to šlo i na zámku v Třebíči... Měla to tak Chechta - tady z "vysočinské diskuze" tak kdyžtak mrkni k ní do alba...A odkud máš půjčené šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Saty mam z toho salonu pod zimakem. Citila jsem se tam nejlip a ty saty jsem si proste zamilovala. Pak jsem si jeste zkousela asi sestery, ale zadny uz proste nebyly ono... Diky za rady. Ale strasne bysme chteli ten Vlci Kopec, tak snad to vyjde! Po vikendu se ozvu, jak jsme dopadli. Prosimte pitrsko, co vsechno mate zarizeny vy? Ja jsem hrozne nervozni, kdyz tad ctu,co vsechno uz ostatni maji 4 mesice pred svatbou!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jancal..já mám šaty taky ze salonu Venesis - pod zimákem... u mě tenhle salon naprosto zvítězil...jak z hlediska prostředí, obsluhy, ceny šatů a hlavně vzhledu šatů - krásné, většinou nové, voňavoučké.No..takhle nervozní jsem byla i já, když jsem si tady někdy v říjnu četla, co už mají ostatní zařízené... :-) ale teď už jsem celkem v klidu..ty nejhlavnější věci už máme..kostel, hostinu, hudbu, fotografa, kameramana... teď vybíráme kytku a prstýnky, ale nemůžeme se rozhodnout :-|
Odpovědět
ahojky, jsem taky z vysociny, konkretne jihlava a z priprav uz mam hlavu jak patraci balon, nevite nekdo nahodou o dobre kapele??
Odpovědět
ach jo, když konečně najdu téma z mého okolí tak tu zrovna nikdo neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem :-D původně z Brna, ale ted Třebíč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady taky x-) Ruzicka..ohledne kapely jsem ti napsala do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak Vlci Kopec je jeste uzasnejsi, nez jsem doufala. Vevnitr je to uplnej zamek.Jenom se nejak zmenil nadrizenej mistniho spravce, takze ten chudak sam nevi, co tam s tim bude. Ale je hrozne fajn a ferovej. Snad to vyjde, musime doufat. Panda:taky jsem presidlila z Brna do Trebice, je tady vetsi klid... Pitrska:prosim, prosim, neposlala bys mi taky info ohledne kapel? Jsme zatim celkem bezradni. diky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?