Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ještě nemáte nic konkrétně vybranýho? No ještě je čas. ;-) :-) My už máme vybraný přibližně jména a ještě ani nečekáme mimčo :-N
Odpovědět
Zdeni:o))))
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jména vybraný už několik let, docela jsme se i shodli, akorát u holčičky jsou trošku rozpory.... :-D
Odpovědět
Mně se prostě musí líbit jméno a příjmení k sobě a nemůžu mít jméno, co mi připomíná nějakou debilní osobu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky jasně, to mě taky, nedala bych jméno, kteou nemám ráda..nebo jak říkáš je deblilní.. ;-) :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D no nic, my vyrážíme na fotky, tak zatím papa Pak někdy k tomu budu muset sednout a uspořádat alba a fotky, mám v tom bordel :-D :-D
Odpovědět
naprosto s Váma souhlasím - ale věřím, že člověk se v těhotenství nakonec rozhoduje různě, protstě tak jak to cítí - prostě si ho nakonec vybere miminko :-))) Tak jsem zvědavá jaké jména nakonec budeme mít mi i když mám taky nějaký namyšlený ono to v konečný fázi může být úplně jiný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa a pozdravuj manžílka... :-)
Odpovědět
V albu je už fotka s komíny, ostatní profi dodám časem:o)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahoj holky, koukám, že jsou tu snad nějaké těhulky ? kdopak to je ??? majka ? a ještě někdo další ? :-) my jsme se shodli docela dobře na jméně pro kluka a na holčičím jsme se shodnout nedokázali, teda shodli, jenže pakjsme zjistili, že to zní k příjmení blbě, tak jsme hledali dál a to už jsme se shodnout nedokázali a tak jsme doufali, že nám doktoři řeknou, že čekáme chlapečka, ale nic nemůže být jednoduché, tak když jsme se dozvěděli, že čekáme holčičku, nastali u nás doma velice živé diskuze :-) Dcerka má nakonec jméno, které se líbilo tatínkovi a já mám právo veta na jméno u dalšího dítěte (až někdy přijde).
Odpovědět
Profilova fotka
jsem já to ale husa, majko, samozřejmě gratuluji a přeji hodně zdravíčka tobě i maličkému a pohodové těhotenství i porod :-)
Odpovědět
Ahojky vajli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Vajli, možná já, na těhutestech mám // ale čekám na potvrzení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Majky, ty fotky u elektrárny jsou úžasný, moc krásný, je to super nápad, vypadá to opravdu zajímavě a nádherně, netušila sem, že elektrárna může být tak krásná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, vyzkoušela jsem 2 těhutesty, protože jsem nevěřila, že na tom prvním opravdu vidím // hihi ikdyž jsme to plánovali, tak jsem z toho byla docela mimo a do týdne mi to potvrdila i doktorka :-) a představ si, že mi to potvrdila 26.8. (před rokem) a 26. ale dubna se narodila malá :-) a vím o další mamině, co zjistila, že jí doktorka potvrdila těhotenství myslím 19. a 19. se jí narodilo mimčo, tak si to schválně zapamatuj, třeba to bude platit i u tebe ;-)
Odpovědět
Vajli to je a hezkéééé jéééé, já volám na výslekdy zítra, ale to budu bez netu a to celý týden, dneska odjíždíme k mojí mamce a taky takový výlety po ČR. Zdeni jj jsem spokojená, mám svůj návrh a předčio mé očekávání, jen na fotkách se kapku šklebím, sluníčko mi svítilo do ksichtíku a to už mi bylo hodně zle:o( no asi to na hrášek bylo náročný:o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co jste měly obřad v Malovaném domě, můžete mi některá říct, jestli je potřeba mít svůj vlastní polštářek na snubní prstýnky nebo tam nějaký mají ? Přijde mi zbytečné si nechávat nějaký dělat.
Odpovědět
Loučím se s Vámi, vyrážíme na cestu, mějte se moc a moc krásně a Zdeni, hezky si užijte Vaše první výročí, na nic nemyslete, jen sami na sebe ;-) a třeba se z Jeseníků vrátíte s dárečkem ;-) Zatím papa a všem krásný týden :-)
Odpovědět
Majki, papaaaaa a stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, děvčata. :-) Majky, už jsi mluvila s doktorkou? Dneska by Ti to měla potvrdit, viď? ;-) Vajli, už se to kvapem blíží, co? :-D :-) Tak už se těšíš, nebo nervuješ? ;-) Zdeni, krásnou dovču. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni... Majko gratuluji....a tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Vajli, v Malovaném domě v Třebíči mají na prstýnky tácek, na něm je takový ubrousek s vyšívanýma mašličkama, je to jednoduchý, ale nevypadá to zas tak špatně. My jsme taky neměli svůj polštářek ;-) Veru, díky ;-) Vzhledem k tomu, že jsem v pátek dostala MS, bylo to dřív něž jsem čekala, takže mi to akorát vyjde že mi to před dovčou skončí a budem to moct pořádně oslavit a třeba si i někoho sebou přivezem... ;-) :-) Uvidíme, ale bylo by to super 8-) A Majky už se dneska prý nedostane na net, takže se to asi nedozvíme, jak dopadla u doktorky, ale zkusím jí napsat SMSku a pak dám vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Ti vyšlo skvěle, Zdeni! To bude pořádná oslava výročí. :-D ;-) Tak na vás budu myslet, aby to vyšlo. ;-) Asi to taky nevydržím a napíšu Majce SMS. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, tak teď mi Majka volala, že se těhotenství potvrdilo, ale že to bylo hodně slabý, tek že je to prý buď hodně raný tehotenství nebo mimoděložní, na další testy jde za týden. Takže ještě to není nic jistýho, Majka je z toho chudák taková rozčarovaná :-S , teď musí ještě týden čekat, než to bude vědět určitě. A pozdravuje všechny. Na net se prý dostane nejdřív o díkendu. Já pevně věřím, že to bude v pohodě, říkala, že je to teprve 3týdny od posledního snažení, tak by to mohlo být teprve to hodně raný tehotenství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majka má taky dovču? =-) Chudinka, to si ten týden přetrpí. :-( Snad to bude v pohodě. Budu jí držet palečky o 106. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, tak třeba se tím cestováním Majka trochu odreaguje, takže to snad nebude tak hrozný, ale budem na ni myslet a bude to určo dobrý :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, jedou na svatebku? Jsem trochu mimo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, Majka říkala, že na svatebku nakonec nikam pořádně nepojedou, chtěli letět někam k moři, ale nějak se jim nepodařilo nic vybrat, co by se jim íbiolo, tak prý jenom jedou teď po čechách po příbuzných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já už si užívám poslední týden tady v práci a od příštího týdne mi to začne nanovo. Tak kdyby byl zase nějaký sraz, tak bych už konečně určitě přišla.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se taky tentokrát asi dostavila na srazík. :-) Ahoj Gimul. Tak už se těšíš do nové práce? =-) Zdeni, ono to bude nakonec asi lepší, že budou tady v Čechách. Když jí poslední dobou není moc dobře, tak má aspoň po ruce český doktory. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?