Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nehrozí. Díky stavění bude problém ho donutit, abychom si zajeli na jeden den do Prahy (chci se juknout na Tendence - výstavu nábytku). :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já už jenom 3 dny a bude ze mě zase Třebíčanda....teda spíš Vladislavanda. teď to u nás vypadá jak ve skladišti, samá krabice, samá igelitka... manžel včera oddučil první dvě hodini tělocviku, říkal, že to byla sranda když mu děcka, která jsou támhle o 6 let mladší říkají Pane učiteli
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Majka taky 6. může. Prý má další den narozky, ale každopádně si ní máme počítat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je super, tak to budem i slavit ;-) :-D Veru, tak to jo, to chápu, když je práce důležitější ;-) Do tý Prahy tě určitě vezme, uvidíš :-D My se tam chystáme taky příští sobotu, taky se moc těším ;-) 8-)
Odpovědět
Tak jsem napsala clárce a Jitce tak uvidíme jak se jim to bude hodit
Odpovědět
tak clárka může :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super. To nás bude docela hafo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kde se srazíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme taky přidala fotky ze svatebky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, muselo tam být taky krásně. Jinak musím konstatovat, že Vám to fakt spolu moc sluší. ;-)
Odpovědět
Gimul super fotečky - tak Jitka se mi ještě neozvala, ale ona je asi na svatebce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak do té doby by se snad měla vrátit, ne? :-D Leda že by se jim tak tak strašně zalíbilo a prodloužili si to ještě o měsíc. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Jitka už je doma....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak jsme se dneska v noci vrátili z Kréty. Ještě jsem celé dopoledne prospala a odpoledne jsme objeli rodiče s dárečkama. Teď jsme u našich - grilovali jsme. Chechta (díky Chechti) mi psala, že bude srazík 6.10., zatím na to datum nic nemám, takže s tím budu počítat...a hodina už je taky domluvená? Musím říct, že jak se mi nikdy z žádné dovolené nechtělo domů, tak teď fakt jo. Těšila jsem se na tu českou čistotu. Hotel a okolí fakt krása, ale kousek dál bordel nad bordel. Nikdo tam nic neuklízí, jak mu to odpadne od ruky, tak to leží. No, krétská mentalita bylo na mě docela silný kafe =-) Ale jinak super, vedro jako blázen, až moc, manža je jak černoch :-) já ne, protože mám sluneční alergii, mazala jsem se 35 a stejně jsem se mohla uškrábat. Fakt bych nevěřila, jak bude po 12 dnech na Krétě ČR krásná :-)
Odpovědět
Ahojky Holky, tak jsme před půl hodinkou dorazili domů, zítra jedeme k obvodní lékařce ukázat fotečky ze svatby:o)))) Jinak to bylo super, Safari ve Dvoře Králové super, vylezli jsme na Blaník, byli v Českém Štemberku super jsme si užívali, navštívili známé.... Jinak nemůžeme bumbat mlíčko, fuj fuj fuj, hnedka je mi ble....Jak bude více času ozvu se:o) Na srazík se už těším, mám to napsaný, narozky slavíme až v sobotu přesně na den, to přijedou známí:o)
Odpovědět
Dobré ranko, malý dotázek a kde bude srazík???????? a v kolik???????
Odpovědět
Profilova fotka
Jitek, Majky, ahojkyyyy! :-) Jitek, to je v Řecku normální. Stejně jako v ostatních jižních zemích. Manžel to nemohl poprvý skoro rozdýchat. Nadával, že v takovým bordelu má strávit dovolenou? Ale po dvou dnech si zvykl a teď, když někam jedem, to už nevnímá. :-D Ale jinak Kréta krásná, viď? V jaké části jste byli? Majky, je super, že jste si to tak užívali. Na místo a hodinu srazíku se musíme teprve domluvit. 8-)
Odpovědět
Veru díky za info tak kdyby něco všem krásný den a hezký víkend...
Odpovědět
Ahojky Majky a Jíťo, tak už jste doma - Jíťo všude dobře doma nejlíp ;-) - hlavně, ž jste si to obě užili. Majky tak už jsi si vybrala gynekoložku v Třebíči nebo budeš jezdit do Ji? jináč přeji všem krásné ráno Holky tak kde teda uděláme srazík tentokrát??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Jitko s tím bordelem to bylo v Černý Hoře stejný..... to si asi nevybereš.... tak mám dneska poslední den v práci. Už včera mi tekly slzy proudem....a to mě čeká ještě loučení dneska :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si, gimulko, připrav hory kapesníků. ;-) Takže bude velká oslava? :-)
Odpovědět
gimul no jo a už je to tu - to to uteklo, že? No pořádně se s nima rozluč a nevybreč si oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vero: Byli jsme na severu západní Kréty, kousíček od Chanie... Gimul: Tak to máme z dovči stejné zážitky :-) Zatím papa...
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to jste byli na stejném místě jak my. :-D My jsme bydleli v městečku Agia Marina (vila Elizea - mohu jen a jen doporučit - prostě nádhera). Do Chanie jsme jeli podívat na jeden den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero: Tak to my jsme byli hned vedle v Kalamaki hotel Elektra. Agia Marina a Platanas jsme procházeli, když jsme obcházeli obchůdky, udělali jsme si tam výlet taxíkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a hodila jsem do alba pár fotek ze svatebky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitek, tak to jsme se skoro trefili do stejného místa. Předpokládám, že ty fotky od moře jsou z pláže Balos. Nebo se mýlím? =-) Holky, už jste vymysleli, kde se srazíme? :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D Dobrý nápad, kdy, kde a v kolik, klidně od rána :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já buď během dopoledne (vzala bych si asi dovču) nebo po poledni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero: Jojo, laguna Balos :-) Já můžu toho 6.10. až po třetí hodině, to končím v práci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?