Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu odpočívat, nějak mi není dobře, ještě jsem pořád polámaná z toho kola, takže sportovní aktivity vynechám ;-) Zítra jede manžílek na motosraz na Vranov, takže budu sama doma, možná odpoledne zajdu na kafčo s kámoškou, ale jinak nebudu dělat nic ;-) :-) Ale příští týden máme výročí svatby, tak jedeme ve čtvrtek do Jeseníků, to už se moooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, vy se máte. Snad vám vyjde počasí. A když ne, tak budete mít důvod, proč zůstat v pelíšku. ;-) :-D A tenhle víkend budeš mít pěkný relax, tak si to vychutnej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Verčo ;-) To víš, že si to vychutnám, už se moc těším 8-) Už dlouho sem nebyla takhle sama doma, tak si to užiju :-) Ale ne že bych chtěla miláčka vyhazovat, bude mi smutno ;-)
Odpovědět
zdeni zítra jedeme do Brna kouknout po sedačce a v neděli si přivezeme Jirkovu babičku na oběd . A asi taky budeme s kámoškama trénovat tancování, protože 23.-24.9 je v Náměšti oživený zámek a tam budeme tancovat a zatím jsme sesmolili choreografii, ale provedení je zatím katastrofální :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti :-) :-) Tak ať zítra dobře vyberete ;-) A s tím tancováním to určitě zvládnete :-) Jéé, a teď jsi mi dala dobrý tip, kam se jet podívat o víkendu :-N Přijedem se na podívat, jak tancuješ do Náměště x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechcete taky pořádat něco poblíž Jihlavy? To je děs - všechno na druhou stranu. ]-( :-( :-D
Odpovědět
Ahojky holky... taky hlasuju za neco pobliz Jihlavy ;-) :-D
Odpovědět
Bohužel na druhou stranu nic neznám :-( Ale náměšť není až tak daleko zdeni kdyby jsi chtěla tak mi písni email a já ti pošlu letáček, aby jsi věděla od kdy do kdy to tam je a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... s tím zámkem je to super nápad, ten víkend jsme chtěli jet navštívit těhotnou kamarádku do Náměště, tak se tam taky možná přijdeme podívat.... holky já se tak těším, až z ČB vypadnu, né že by se mi tady nelíbilo, ale doma je doma....
Odpovědět
Profilova fotka
Gimul, už se to rychle krátí, viď? Moc Ti to přeju. ;-) Chechti, já ci takýýý. Kdybychom se náhodou rozmysleli, že si uděláme výlet, a byl by zrovna čas. Pošlu Ti maila. :-)
Odpovědět
Veru už jsem ti to poslala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, už to přišlo. Díkes. ;-) Vypadá to lákavě. Snad se naskytne volná chvíle. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé, holky tak se tam pěkně sejdeme v Náměšti :-D Ahoj Gimulko :-)
Odpovědět
Zdeni já tam budu určo tuším, že je to hned druhý obraz po vlezení do zámku a jestli mě poznáš a já si tě nevšimnu tak se ke mě určitě hlas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti jasně, že se budu hlásit, když tě poznám ;-) Doufám, že nám to vyjde tam jet, ale už to mám napsaný v kalendáři, tak by to mohlo vyjít. A budeš tam oba dva dny?
Odpovědět
určitě od 9-17hod - je to docela náročný, ale zároveń je to strašná psina - holky je možná lepší si tam třaba dopředu zavolat a zamluvit kístky, protože pak se Vám může stát, že tam třeba budete čekat na prohlídku 3 hodiny - bývá tam fakt návla a prohlídky někdy chodí i o 50lidech a bývá kolem 25-30prohlídek za den podle zájmu
Odpovědět
s těma 50 lidma sem to asi přehnala - spíš tak kolem 30-40lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti díky za info ;-) Já du dodělat, co je nutný a utíkám za půlhoďky na autobus a hurá domů. A jdu rovnou do postele, protože sem právě dostala MS, tak mi začíná být dost blbě :-S Tak přeji všem krásný víkend ;-) 8-) Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, tak to nějak přežij. A přeju Ti krásný odpočinkový víkend. ;-)
Odpovědět
Chechti taky info:o) Jinak mužíček má novou kytaru a je spokojený jako nevím co :-D
Odpovědět
Chechti díky, už jsem se podívala do pošty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky oni jsou jak děti, že?? Teda já někdy taky Tak nakonec zítra do Brna nejedeme, protože jsem zašla tady do interbytu a objednala sedačku v Třebíči - sice materiál je úplně jiný něž jsem původně chtěla, ale od čeho jsou předsevzetí a zásady?? Od toho, aby jsme je měnili :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jináč dneska jsem dostala od miláška dárek k narozkám - MORČÁTKO :-D
Odpovědět
Chechti je tak všechno nejlepší k narozeninám a brzy nějaké to mimi ;-) No my taky máme jednobarevnou, páč naco utrácet za vzor, když stejně bude na tom povlak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem se krásně prospala, ale zase mě dost začíná bolet bříško :-( Takhle bolestivý jsem to už dlouho neměla :-S Ale myslím,že zítra už to bude v pohodě ;-) Chechti, máš pravdu s těma předsevzetíma, jsou od toho, aby se porušovali nebo měnili, já to znám :-D :-D Jinak taky gratuluju k nové sedačce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to si dovedu představit, jak je Jirka šťastnej, ta nová kytara a ještě k tomu ta zpráva, že bude tatínkem a ještě navíc má takovou úžasnou ženušku... no to musí být v sedmým nebi :-D :-D
Odpovědět
No my tu to už jdeme zase předělávat :-) koupili jsme totiž komodu pod Juráška a taky PC stůl, ještě máme v plánu velikou šatní skříň tu menší přenecháme popřípadně mimískovi. Teď jak pojedu k mamině tak chceme odvést krabici s oblečkama, co mám po sobě a co jsem si kupovala a tahala na panenky :-D :-D :-D pro jistotu, aby to bylo raději tady:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to jsou krásný starosti, určitě si to moc užíváš ;-) :-D
Odpovědět
Majky no já chtěla celou dobu jednobarevnou a materiál takovej jak když obrátíš kůžu - je to strašně heboučký a tak vůbec se mi to líbi.ale nakonec jsme vybrali v jiným materiálu - není úplně jednobarevná - je to kombinace krémovo cihlová nebo hnědo červená - taková nějaká barva ( původně jsem chtěla vínovou) Jinak stylově jsem zůstala u toho co jsem chtěla - důležitý je, že je rozkládací a s úložným prostorem a taky i rozhodla cena a to, že to máme asi 100m od baráku takže to doneseme domů na zádech :-D :-D :-D :-D Alr jasně, že se mi taky moc líbííííííííííí :-D Zdeni jojo ty předsevzetí :-D :-D Jo Majky takže na svatbě už jsi byla vlastně těhu a to jsi původně chtěla, že jo??? Tak ti to pěkně vyšlo - moc Vám to přeju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky a už jste se bavili o jménech? ;-)
Odpovědět
chechti snad to vyšlo, já tomu ještě moc nevěřím:o))) Kdysi jsme se o jmenech bavili, ale zase to budou určo jiný spojený s někým nám hodně blízkým:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?