Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Dobré ránko 😉
    Majky,to zvládneš dneska všechno, neboj a už je ti dobře?
    My jsem byli v sobotu na motosrazu a včera jsme se jeli jenom kousíček projet na kole odpoledne a já jsem pěkně bourala po cestě domů, jsem celá odřená a kulhavá 😞 😒 , takže výborně zakončený víkend.

• Zdeni proboha dávej na sebe pozor 😴 😴
    No jak se to vezme, chvilu jo, ale žaludek ještě kapku na vodě 😐 a večer mi bylo zase blbě

• Aaaaa, majki ma novou fotku... jsem se koukala, kdo to pise, kdyz jsem nevidela to zlute slunickove... a ona majka 🙂 🙂 🙂 krasna fotecka 🙂

• Sponzor fóra
  • žiraf jen do začátku pak vyberu až budou všechny fotky:o)

• Majky, já se snažím dávat ma sebe pozor, ale prostě mi nějak podjelo kolo do výmolu a už sem to bohužel neustála, tak teď kulhám jak Quasimodo 🙂 A roztrhla sem si sedlo na kole a odřela roh na řidítkách a rozhodila celou přehazku 😞 Jinak mám jenom dost naražený a pěkně odřený koleno, odřený zadek a modřinu přes celý bok a odřený loket, jinak sem v pohodě 😉

• No hlavně že se nestalo nic vážnějšího 😉

• Holky, ještě se tu objevila Valji a Kyblik. Ty se teprv budou vdávat. 😉

Přeju všem krásné dopoledne.
    Majky, vidíš, že to byl krásný den. Ještě jednou blahopřeju. 🙂
    Zdeni, jo bouračky na kole jsou bomba. Já jsem se odřela měsíc před svatbou. Měla jsem i naražený hrudník. Naštěstí do těsně před svatbou odeznělo. Jinak bych si asi ani nezatančila. 😃
    Jo, a hlásím další přírůstek do své knihovničky. Dnes ráno jsem byla u zubařky a cestou do práce jsem se stavila do knihkupectví a koupila si knížku Poprvé s bříškem. Tak mám zase doma co dělat. 😃

• Veru ještě jednou děkuji 🙂 jj bylo to super, už jsme viděli kousek záběrů z kamery a super, už se táááák těším:o)))

• ahoj holky, tak máme už oddací list, už se nám dělají nové občanky, máme zaplacenou hostinu, vrácený šaty a to je tak zatím vše, teď se bude uklízet 🙂

• Dobré ráno, tak jak se dneska máte děvčata? 🙂

• Majko, teď máš před sebou kolotoč na úřadech. Přeju Ti pevný nervy. 😉 Je toho opravdu dost na vyřizování.

Ahoj Zdeni! 🙂

• Ahoj Holky, tak Vás tu zase po dlouhé době zdravím - teď jsem tak nějak v pracovním kolotoči, že se nějak nestíhám dostat sem za Váma.
    Veru já teď se čteník knížky stagnuju - mám rozečtenou beletrii a je to strašně zajímavé, takže odborné knížky šli teď do pozadí.
    Zdeni proboha to musel být teda držkopád - no snad se ti to brzo zahojí - silniční lišej je strašný svinstvo 😉

• Chechti, určitě na ně taky dojde řada. Já mám taky rozečtenou knížku (Tři přání od Fulghuma). Je moc pěkná, ale momentálně mě chytla víc ta odborná. 😃 A jak se jinak vede? Něco novýho? 🤔 😉

• Ahojky Veru 🙂 Majka teď bude mít opravdu lítání, ale určitě to zvládne 😉
    Ahoj Chechti 🙂 byl to pěkněj držkopád, nejhorší bylo, když sem zůstala ležet na zemi a bála se pohnout, protože sem vůbec nevěděla, co mi je a jestli se vůbec budu moct pohnout 🤔 Ale v pohodě jsem vstala a dojela v pořádku na kole domů 😉

• Zdeni rotoped je bezpečnější 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Veru nového zatím nic, ale snad už brzy něco bude - kéž by 🙂

• Sponzor fóra
  • Chechti, možná bezpečnější, ale pro mne nudnější. Není nad to, když se kolem tebe míhá krajina a ty se jí můžeš kochat. 😃
    Zdeni, tos měla teda obrovský štěstí. 😉

• Chechti, to vím, že rotoped je bezpečnější, ale na něj doma bohužel nemáme místo a při šlapání na něm se moc nepodíváš po přírodě 😉 😃 😃

• Zdeni, naprostý souhlas. Ale přemýšlela jsem, že až budu těhu (snad to vyjde), tak v posledních měsících radši budu šlapat doma než na kole venku. To mi ke konci přijde dost riskantní.

• Holky, je to v pohodě 😎 , štěstí jsem měla opravdu velký 😉 Modřiny a odřeniny zmizí a tělo taky přestane bolet, kolo se spraví a bude to všechno v pohodě 😃 I když to kolo mě štve dost, hlavně to roztržený sedlo 😢 No zrovna ten den jsem ujela přesně 1000. km letos, tak už to asi chtělo zabalit 😃 A taky to byl zrovna rok, co sem ho dostala od manžílka 😉

• Tak to byla pěkná oslava 1000. km. 😃 To já jsem proti Tobě přídil. Já mám zatím letos najeto 400 kiláků. Doufám, že září ještě bude pěkný, abych aspoň nějaký kilásek nahnala. Já jsem si svoje kolo (mám ho 3 roky) pokřtila hned první jízdu. Spadla jsem při otáčení (a to jsem stála skoro na místě - no prostě nemehlo 😃 😦 ), takže hned jsem tam měla škrábanec. 😒

• Ahojky holciny 🙂

• Veru, v těhotenství, je prý zdraví jezdit na kole, ale potom si taky myslím, že venku je to dost riskantní, tak uvidím. 😉 Jinak moje kolo mi pokřtil miláček hned druhý den, co sme ho přivezli domů, tak ho špatně opřel ve sklepě a ono sjelo a odřel se rám 🤔

• Zdeni, holt pokřtěný být musí. 😃 😃 😃

• No to jo Veru 😃 Taky sem ho hned druhou vyjížďku píchla 😃 😃 😃

• holky rotoped doma nemám, ale chodím do posilovny a tam je taky pěkný výhle 😃 😃 😃 😃 😃
    Jinak co se týče kola tak mám letos naježděno 0km nějak není čas nebo chut nebo nevím co, ale na rotopedu už jsem něco ujela 😉

• Chechti, tak aspoň a posilovna a to věřím, že je tam pěkný výhled 😎 😃 😃 😃 😃

• Téééda holky, že se nestydíte. 😃 😃 😃 😉

• Veru proč? Ty by ses nešla podívat na výhled do posilovny ?? 😉 😃

• Ja neee 😛 😛 😛 jsem do posilky chodila jeden semestr jako telocvik a zrovna jsem tam byla jedina holka a jinak sami chlapi, co vsude zvedali desne tezky zavazi a ja pak vzdycky musela nekoho shanet, aby mi to sundal 😛 😛 😛

• Ahoj žirafko, já jsem myslela právě ten výhled na ty chlapi 😉 😎 Samozřejmě jenom na ten výhled a ve vší počestnosti 😎 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím a natáčím.
    Svatební a rodinná fotografka pro celou ČR
    www.zuzanamazurova.cz
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.Svatba, to jsou emoce, radost, štěstí a pro mnohé nejkrásnější den života. Již několik let se snažím, aby mé fotografie tento okamžik zachytily co nejvěrněji...
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů