Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Hezký podvečer ;-) Zdeni tak se na někdy domluvíme, juchů, se těším ;-)
Odpovědět
Krásné ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, jasně že se domluvíme ;-) :-) Dneska v práci asi nepřežiju, včera sem usnula u televize a tak blbě sem ležela na polštářku ]-( , že nemůžu pohnout hlavou, šíleně mě bolí za krkem a úplně se mi motá hlava :-( ;-( auau :-S
Odpovědět
Zdeni :-( :-( :-( to znám.....ať je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, snažím se to rozhejbat, ale nějak to nejde... jsem totálně ztuhlá a dost to bolí při každým sebemenším pokusu o pohnutí hlavou to šíleně bolí....a nechci si brát prášky, protože to bych pak byla jak praštěná a nemyslelo by mi to.... :-| :-S Musím to vydržet :-(
Odpovědět
Zdeni myslím na tebe a zároveň jdu něco dělat tak uatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to je fakt nepříjemný. Už se mi taky někdy zadařilo. Držím palečky, ať to co nejdřív přejde. Všem přeji krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, díky za palečky ;-) Teď mám v práci fofry, tak lítám jak hadr na holi, tak tu bolest nestíhám vnímat, tak to možná rozhejbu. :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, k čemu je práce dobrá. ;-) :-D
Odpovědět
Zdeni a Clarčo, ještě jednou moc díky ;-) Tak jen zdravím...zase musím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, no to jo, už je to trošku lepší, jak se musím hýbat, tak se to postupně rozhýbává a už to ani nevnímám :-) Majky, nemáš zač ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek! :-) Zdeni, tak už je dneska líp?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) Veru, už je to dneksa lepší, manžílek mě včera pěkně rozmasíroval, tak to povolilo :-N , ale dneska budu vyžadovat, aby pokračoval s masáží... x-) ;-) Co plánuje te na víkend děvčata?
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, masáž zabrala. Tak v tom musíte pokračovat. ;-) No, my nic moc neplánujem, protože manžel má bebínko - má na noze sádru (od středy na dva týdny). :-( Ráda bych šla na houby, ale bez něj nejdu. To bych zabloudila za prvním stromem. :-D
Odpovědět
Zdravím, nešel nám net a asi ještě bude blbnou, tak jen zdravím... Veru, díky, vtípky jsou super:o)))))
Odpovědět
Ahojik na Vysocinu :-)
Odpovědět
žirafko, krásná žirafka na okně ;-)
Odpovědět
Dekujuuu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, taky jsem ji obdivovala. ;-) Majko, není zač. ;-) Já si říkám, kde celý den vězíš. Jo, a když jsem šla v poledne po městě, potkala jsem Markí s kočárkem. :-D Kryštůfek je kouzelný. :-N Holky, já se loučím. přeju všem krásný víkend. :-)
Odpovědět
Vero, krasny vikend x-)
Odpovědět
Majki, kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny polstarek x-) x-) x-)
Odpovědět
Taky všem krásný víkend ;-) žirafko děkujííííííí...za ty prachy ]-( Veru, no jo, net nešel, ale stejně na jednu stranu to bylo lepší, mohla jsem se věnovat přípravám :-D
Odpovědět
No super, právě jsem zjistila 6 dní do svatby :-o Ahoj holky, sice tu nejste, ale musím Vám napsat novinku, dneska jsme si jeli pro novou lednici, je to sv. dar pro nás, tak jsme si ji jeli vybrat, sranda, měli jsme vybranou elektroluxku a dovezli jsme whirpool :-D :-D :-D ,ale mám takovou radost......
Odpovědět
Krásné ráno.... tak dneska mě čeká kosmetička a kadeřnice a ještě fotograf....no hezky perný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Ahojky Majky, tak to máš dneska opravdu dneska perný den... tak si to pořádně užij - svatbička už se blíží ;-) :-)
Odpovědět
Zdeni díky, zítra jedu na okno v průjezdu, páč se líčilo, takže je kapku zastříkané, no a dlažbu v průjezdu, fakt se těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím v novém týdnu. :-) Majko, tak se to kvapem blíží. Ať to všechno zvládnete v klidu. ;-) Jinak krásná lednice. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsme se vrátili ze svatební cesty. Nakonec jsme byli v Černé Hoře a bylo to tam nádherný....pořádně jsme si to tam užili, škoda, že jsme nemohli zadělat na malého Svoboďáčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gimul, dodáš fotky? A jakto, že nešlo zadělat? =-)
Odpovědět
Veru díky za pochvalu ledničky:o) ahoj Gimulko, těším se na fotky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?