Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky majky tak co už jsi nervózní ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Japak se dneska máte? Já nic moc :-( , ale snad to během dne bude lepší 8-)
Odpovědět
Dobré ranko :-) Chechti ani moc ne, jen malilinkato, spíše takové obavy a nervozita spíše jen večer p řed spaním ;-) Zdeni spala bych, ale práce čeká a nemůžu usnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, taky tak nějak, pokouší se o mě migréna ]-( Snažím se to nějak přežít v práci, ale nevím, nevím jestli ji dneska přemůžu, už sem nestihla včas zakročit :-( A ještě k tomu mě bolí oko, mám na víčku ječný zrno, takže monitor počítače mi dává dost zabrat, ale musím :-S ;-)
Odpovědět
Zdeni tak to je blbí, hlavně aby se migrénka nerozjela naplno, kdyžtak se seber a jeď domů, že Ti je blbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, teď jsem zkusila do sebe nasoukat suchej rohlík k snídani, zatím je to v pohodě, žaludek se drží ;-) , tak si zkusím dát kafčo a třeba to pomůže :-) . Ještě to není zas tak hrozný jak to bývá jindy, to bych tady nemohla sedět ani bych sem vůbec nedojela, ale jestli to nepřejde, tak pojedu v devět domů. Ale to bych nerada, zbytečně vyplítvaná dovolená. :-S 8-)
Odpovědět
to chápu :-( držím palečky aŤ je líp...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybys mě viděla jak vypadám =-) , lituju moje spolupracovníky, jsem celá nateklá, nenamalovaná, z očí mi teče :-. no hrůza a děs.... :-o
Odpovědět
Zdeni umím si to představit :-| díky kámošce....neboj oni to pochopí...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, vypadá to, že už migréna utíká, už mě skoro vůbec hlava nebolí, huráá :-) Doufám, že to nezakřiknu. ;-) Ale blbě budu vypadat už dneska celej den, dokud se z toho nevyspím a nedám si sprchu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, tak to nějak přežij. ;-) Přeju všem krásné ráno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, díky :-) Už je to trošku lepší, hlava už skoro nebolí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidíš, Zdeni, snad to nějak půjde. Bolení hlavy je fakt prevít. :-| Tady zase leje. Dneska jsem chtěla jít na houby, ale asi to necháme na zítřek.
Odpovědět
ahoj Veru.... Zdeni tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, jak se chystáš? Nemáš toho už nad hlavu? ;-)
Odpovědět
Veru zatím ani ne, spíš mám klid, furt hledám něco a kontroluju věci, přemýšlím zda su na něco zapomněla či nikoli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, fotky z dovči dodám příští týden...
Odpovědět
gimul už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata ;-) :-) Dnes už je mi dobře...hurááá :-D :-D A včera sme se domluvili s manžílkem, kam pojedeme oslavit naše první výročí svatby - budou to Jeseníky - chata Barborka - už se nemůžu dočkat :-) 8-)
Odpovědět
Krásné ráno:o) Zdeni, jeeee a kdy vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky :-) Vyrážíme za 2 týdny 7.9.06 ve čtvrtek a budem tam do neděle... :-D Majky, tobě už zbývá jenom 3 dny svobody, tak si to pořádně užívej. Tý jo, já už byla v té době nervozní jak sáňky v létě :-S :-) A co ty, těšíš se? A co tvoje nervíky?
Odpovědět
Nervíky jsou, ale úplně z něčeho jiného ;-) písnu ti do IP... Jinak se těším, ale bojím se jak to dopadne...hlavně aby se to líbilo hostům...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, neboj, svatbička dopadne určitě dobře, a hosté budou určitě taky moc moc spokojení ;-) :-)
Odpovědět
No snad jo....musím na to nemyslet, ani mi nevadí, že nebudeme mít skleničky na přípitek apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, určitě to bude super svatbička, hlavně si ji pořádně užij, protože je to opravdu nádherný zážitek pro Vás oba ;-) :-) A co Jirka, už se těší, nebo je z toho nervozní?
Odpovědět
No těší se, ale myslím si, že je aj nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný, že je nervozní, Aleš byl taky a já taky, tak sme se i dost hádali před svatbou, že už to chvilkama vypadalo, že žádná svatba nebude. Ale nakonec byla a všechno bylo v pohodičce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, tak to bylo u nás podobný. Týden před svatbou jsme se snad stačili pohádat každý den. V pátek odpoledne jsem se ani na svatbu netěšila, ale večer už se vše uklidnilo a my si to vyříkali, takže jsem mohla vstávat do svatebního dne s čistou hlavou. :-) Přeju všem krásné ráno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, tak stejně u nás, bylo to tou nervozitou a zařizováním, v sobotu ráno z nás všechno spadlo a užili sme si to naplno vysmátí a v pohodě ;-) :-)
Odpovědět
ahoj Veru, tak jen zdravím a rovnou pádím ;-) papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?