Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco :-D :-D :-D To už je fakt deformace. Manžel už se taky někdy přeřek - místo stavba mluvil o svatbě. :-D :-D :-D V albu jsou vidět naše stavební pokroky. :-) Teď už mizím. Za hoďku musím jet zase do Štok na stavbu. Máme objednaný další mix s betonem. Snad nám nezačne pršet. :-| Takže se tu mějte krásně. Zítra jsem doma - jupííí. Pa v pondělí. Přeju všem krásný víkend. ;-)
Odpovědět
Vero též moc krásný víkend ;-)
Odpovědět
Krásné páteční ráno a krásný nadcházející víkend ;-)
Odpovědět
Hojky hojky, tak už mám fotečky od paní žáčkové, ale včera už jsem to nestihla tam dát a dneska ráno doma nešlo beremese tak nevím co si to zas počítač vymýšlí - takže snad se mi to povede tam dát dneska - fotky se mi líbí. No včera jsem se zase vytočila - a pořád teda ještě jsem - to moje hrejto mi zničilo svatební kytku. Hezky jsem si ji dala do mražáku, aby vyschla a on tam něco hodí ani se nepodívá co tam je a přímo na tu mou kytku - takže ji celou rozlámal. Tkaže to skoro včera vypadalo na rozvod - teda myslím, že tentokrát mě to vydrží asi ještě dlouho, protože jsem fakt nasr.... to je věc za kterou prostě může ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
jé víte co jsem teď našla za knížku?? http://www.grada.cz/katalog/psycholog...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Majky, to bych byla moc ráda za to oznamko :-)
Odpovědět
Checti to mě mrzí :-( Zdeni, vždyť jsem s tebou počítala, už jinak oznamka nemám, vše su rozdala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Majky, ty seš hodná :-D Já ti pořád ještě dlužím to moje. Jestli ho ještě chceš, tak ti ho pošlu spolu s přáníčkem ;-)
Odpovědět
Super, budu se těšít ;-)
Odpovědět
Ale teď mizím, čas letí ;-)
Odpovědět
Krásné dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, to mě mrzí s tou kytí. ;-) Já jsem si nechala usušit aspoň korsáž a zbyla mi z toho jen růžička. Ostatní se rozsypalo. :-( Ale taťka zasadil růžičku na zahradě a vypadá, že se ujmula (ťuk, ťuk). Tak si ji třeba zasadím k baráčku na zahradu. :-N Dobrá knížka. Teď jsi mě inspirovala k vánočnímu dárku pro přítelkyni mého švagra. :-) Asi se budou příští rok brát. Jinak zdravím všechny holčiny. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky zdravím Vás :-D přidala jsem do alba nějaký fotky, ale ještě tam budu přidávat, prože některý jsou focenýna vejšku a ten můj debilní prohlížeč co mám doma na počítači vždycky když tomu zmenším obsah tak mi to udělá takovej ten rozšiřovací efekt- takže konečně jsme včera dodělali ložnicu a zapojili druhej počítač, kterej má snad dobrej prohlížeč a tam to půjde zmenšit bez tady těch změn a dodam i fotečky z Bulharska - snad už konečně. Jinak dneska mě čeká zase obíhání úřadů, ale jsem zvědavá jestli to stihnu - minule jsem stihla jen občanku a živnosťák jinak už mi ten pořadníkový přístroj dával kartičky ať si příjdu jindy, že mě tam v pět hodin už nechcou ]-( takže snad to nějak zmáknu
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, kde jste přesně byli v Bulharsku? Kamarádi se tam chystají s malým kloučkem (1,5 roku), tak hledají vhodné místo. Jak to tam vypadá? Je tam čisto? A co přístup do moře?
Odpovědět
Tak my jsme byli v černomorci, no přístup do moře celkem ušel, ale mnohem lepší byla pláž asi 3 km od Černomorce. Teď se vrátili z Bulharska tchánovci a myslím, že tam moře bylo lepší a taky říkali, že tam se šlo půl kilometru a furt jsi měla vodu po pás - takže to je pro děti úplně super - jo oni byli v Primorsku a před 4 rokama jsem byla v Obzoru a tam taky šla 300m a pořád jsi měla vodu po stehna - pro děti ideální. Voda je taková napůl čistá - od púísku je zvířená, ale vesměs to celkem jde - nemůžu to bohužel porovnat s ničím jiným, protože jsem nikd ejinde nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, chechto za typ. O Primorsku taky uvažují. Co jsem četla na netu, tak tam je to ideální pro rodiny s dětma. Tak jsi mi to potvdila. Jinak přeju všem krásné ráno. :-)
Odpovědět
Veru akorát co jediné tak nebyli moc spokojení s ubytováním - no spíš asi to cestovka prezentovala jinak než to veskutečnosti bylo - byli v Prakam Holidey Club Hotela a jeli od cestovky Parkam - my jsme taky letěli od stejné cestovky a byli jsme zase s ubytováním spokojeni. Jediný co je teda takový horšavější, že oni mají delegáty Bulhary - my měli štěstí, že jsme narazili na ty co umí mluvit česky dobře, ale nekteří lidi co letěli z Brna nebo v jinej den než mi tak říkali, že skoro vůbec neuměli ty jejich delegáti česky tak nevím - tím nechci tuhle cestovku shasovat já s ní byla spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to si asi nevybereš. Tuhle cestovku znám a slyšela jsem na ni spíš kladné ohlasy. Ale každý má jiné požadavky a představy, takže někteří jsou spokojený, jiní zas ne. Hlavně, že vám to vyšlo fajnově. 8-) Už ses pustila do nového čtiva? :-D ;-)
Odpovědět
Dobré ranko.... Zdeni, posílala jsem ti včera na mobil zprávu, nedošla co? Ty máš jiné číslo? Našla jsi ve schránce překvápko?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Ahoj Majky 8-) Děkuji , našla jsem ve schránce překvápko ;-) , moc krásný oznamko, povedlo se Vám :-) :-) Moc se mi to líbí :-D Ta zpráva mi na mobil bohužel nepřišla, ale číslo mám pořád stejný, napíšu ti ho znovu do IP,ju? ;-) A cp sji mi psala hezkého? :-N
Odpovědět
Ahoj Holky - du se podívat co je nového na koniku :-D
Odpovědět
Zdeni, tak už je to vyřízený:o) no nevím proč jsem ho měla popletený :-D Jen jsem ti psala o oznamku a že jestli souhlasí 2 schránka zhora ;-) Tak jsme dobrá, že jsme jeli ze spodu a já hned věděla kde :-D :-D :-D ahoj Chechti ;-) kdy budou nové fotečky?
Odpovědět
majky no jo vím jsem lajdák :-N , ale fakt tak nějak nemám čas - každej den jsem buď já někam šla a nebo byl někdo u nás takže jsem se k tomu ještě nedostala, ale snad bude dneska chvíle času, když to dneska nestihnu tak zkusím nezapomentout a vzít si fotky v pátek do práce a dodat je, ale nic neslibuju
Odpovědět
Chechti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to je v pohodě, to se stane, že s čísilka pomíchají :-D A druhá schránka zhora souhlasí, trefilas to výborně :-D :-D Tak se můžeš někdy stavit na návštěvku, když k nám tak krásně trefíš ;-) :-)
Odpovědět
zdeni a kdy se k nám přidáš na konikovi??
Odpovědět
Zdeni přemýšlela jsem o tom, J tam teď bude jezdit na zkoušky se skupinou tak že bych někdy zavítala:o))) Holky musím se loučit, jdu se připravovat do Brna, aj když se mi fakt nechce :-| papa
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, klidně se stav, domluvíme se a zajdeš na kafíčko :-D Tak papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, už sem i na Konikovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, páčko. Já mizím. Mějte se fajnově. Zase zítra. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?