Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Není zač, šiška byla super, jak už jsem psala, nevím zda nevěsta zpozorovala jak spadla šiška, bylo to těsný, jinak by paní matrikářka dostala šiškou do hlavy :-D :-D :-D Je to taková perlička, ale suprová.... Miláček právě prohlásil, že je genální :-D :-D :-D
Odpovědět
Muj milacek se zase prezral gulasem... a tvari se, ze za to muzu ja :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D no to jsou chlapy, ten můj totiž zase něco kutí :-)
Odpovědět
Muj neco chtel kutit, ale prej ted mysli gulasem, tak mu to kuteni moc nejde :-D :-D :-D
Odpovědět
žirafko to je dobrý, no miláčkovi za chvilku začíná film s terencem, tak tu bude muset být klid :-D :-D :-D Tak já jdu, tak zatím papa
Odpovědět
Papa, mej se krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majko bezva fotečky a ta příhoda se šiškou je suprová :-) to se jen tak někomu nepoštěstí hihi Chechti, vypadala jsi moc pěkně :-)
Odpovědět
Krásnou neděli ;-) A taky zdravím mladou paní chechtu... Vajli jj, holt šiška takovou krásu nevydržela a spadla :-)
Odpovědět
Se mi to nak nechce poslat... takze este jednou... Dobre ranko :-)
Odpovědět
Holky zdravím Vás už jako mladá paní. Majky šišku jsem zpozorovala a dost mě to rozesmálo - měla jsem co dělat, abych se udržela. Jinak to bylo super - sice se to odehrálo tak jakoby ve snu takže to musím ještě vstřebat. ;-)
Odpovědět
chechti ahoooooooooj a gratuluju :-) :-)
Odpovědět
jo a abych nezapomněla - ve středu budu mít konečně video ze svatby (konkrétně 2 DVD a videokazetu), tak někdy musíme spáchat to pokoukání ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
clárko to určitě musíme - můžem skouknout i to mé - sice nevím kdy mi to strejda vytvoří, ale snad do té doby než se vrátím z dovolené A pak budu mít i profi fotky :-D Nu nic jdu se věnovat Manželovi :-D
Odpovědět
Tak utíkej, já se budu manželovi věnovat až večer, teď je v práci ]-( . Papa
Odpovědět
Tak jsem zase tu manžílek usnul vyčerpáním a vedrem :-D
Odpovědět
A tobě se spát nechce? Já byla den po svatbě utahaná jako kotě |-|
Odpovědět
ahojky
Odpovědět
chechti, na jedné fotečce vidím miláška :-D :-D :-D mého :-D :-D :-D Ta šiška byla fakt super ;-) Clarčo jak se vede?
Odpovědět
ahoj majko, jde to, jen by nemuselo být takový vedro 8-) . Zdenda je v práci, já jsem u našich a doma mě čeká pověšený prádlo a další koš na žehlení...no co...aspoň mám program na večer x-)
Odpovědět
Chechti, měla bys mít fotky na e-mailu, poslala jsem je v té velikosti co fotíme, takže se musí zmenšit ;-)
Odpovědět
Tak trochu, ale musím jít ještě balit zítra v noci odjíždíme na letiště a pak hurá do bulharska majky jo tak šiška byla dobrá - kdyby spadla jen o kousíček dál tak by to tu matrikářku tefilo přímo do hlavy :-D Mezi náma ona taky měla co dělat, aby se nerozesmála :-D
Odpovědět
tak si užijte svatební cestu, já tiše závidím :-(
Odpovědět
clarčo mi povídej o žehlení :-| v tomhle vedru je to síla, ale zase do bazénu je to super :-D Chechti, užijte si dovču, no to mi povídej, on aj starosta se chtěl smát, a já se musela kousnout do rtu abych nevybuchla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mimochodem jsem si říkala, pokud Vám šišku nikdo nepodá, tak Vám ji seberu a dám :-) , no starosta je chytrej ;-)
Odpovědět
JJ je to super když takhle něco spestří obřad - tak se du juknout, kdyžtak dám fotky do svatebního alba
Odpovědět
Majky díky moc už došli - teď je pilně ukládám - těch teda je - super :-D
Odpovědět
chechti není vůbec zač ;-)
Odpovědět
tak já už můžu fotečky z alba smazat, nechám si tam jen tu s tebou ;-) škoda, že ty první byli rozmazaný, měli jsme blbě nastavený foťák :-( škoda to byli zrovna jak jste přijeli a přichazeli :-(
Odpovědět
to nevadí máte moc hezký fotečky - teď jsem přidala do alba i tu s tebou :-D
Odpovědět
Chechti koukala jsem, no zatím si je v albíku nechám :-D :-D :-D To víš, Jirka jak má foťák tak fotí všechno :-D :-D :-D vím to, tvoje album sleduji :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?