Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Nevím, nějak asi soutěže vynecháme ;-) Budeme hrát ale bouling :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super.... já na chvilku končím...ale kolem 11 jsem zase tady
Odpovědět
gimul, já budu končit za chvilku, volají mě evidenční listy, kdy přijdu tak to opravdu nevím, je jich totiž opět hodně :-| Já su totiž na ně málem zapomněla :-o
Odpovědět
tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holčiny. :-)
Odpovědět
taky zdravím ;-)
Odpovědět
no jo majko, na ty evidenčáky už je čas co? do konce dubna, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se do nich musím pustit během příštího týdne. Ať to mám do velikonoc z krku. Včera jsem byla na solárku. Musím teď chodit každý týden, aby to mělo nějaký efekt.
Odpovědět
Jani, jj, to je v čudeli....my totiž ještě pořádně nezačali :-o a ke všemu dochází barva tak jsme objednali, ale bůhví kdy dojde ]-(
Odpovědět
Vero, nechceš nějaký evidenčáky přihodit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, ani ne. Já budu ráda, když si udělám ty svoje. Doufám, že to projde přes portál. Kvůli tomu jsem si objednala nový program. Ručně se mi to psát nechce. Loni mi to stačilo.
Odpovědět
Já to budu psát na PC, ale tiskárna to někdy tiskne mimo a to se pak děsně vztekám :-D :-D :-D tak to budu muset zvládnout ach jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já jich moc nemám, ale stejně se mi do toho nechce...
Odpovědět
No já jich mám kapku víc :-S no jo s chutí do toho a půl je hotovo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, a co ta druhá půlka? :-D
Odpovědět
Vero to si pak řeknu ještě jednou akorát si řeknu s chutí do toho a je hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak já jdu pracovat ;-) mějte se hezky ;-)
Odpovědět
ahoj holky, majko krásný botičky - chvi taky takový akorát hranatou špičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem koukala. Musím pochválit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak už jsem zase tady.... já naštěstí evidenční listy na starosti nemám, ale za to faktur tady mám požehnaně...
Odpovědět
Jé ještě, že nedělám v kanceláři - to by mě nebavilo - sice v ambulanci je taky papírování habaděj, ale většinou(když nemá dovolenou) to dělá kolegyně a já mám na starosti jiný věci :-D Papíry nejsou mý kamarádi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chechto a co vlastně děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem teď konečně dopsala seznam lidí, co přijdou večer a máme jich celkem rovných 80 (každý 40, takže jsme si kvit). Je to blbý, ale doufám, že jich tolik ani nedorazí....třeba holky od volejbalistů, některé ani neznáme, tak uvídme jestli si je kluci vezmou s sebou
Odpovědět
Gimulko to je tedy slušný počet :-) Já jsem zdravotní sestra v ambulanci praktického lékaře ( teda dělám spíš fyzikální terapii - dr. má i rehabku ) a masér na volné noze ( takže makám rukama) :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky, tak jsem to vzdala, pokračování v pátek, už mi chybí jen 7 firem :-)
Odpovědět
Majko super :-D Mě stačilo teď orazit 5 faktur podepsat dát do obálky spolus disketama a odeslat poštou - tak to snad mám papírování do konce týdne za sebou :-D :-D taková jsem šikovná :-D :-D :-D
Odpovědět
chechto, vidíš jak ti to hezky jde :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
majko a v tom salóně v Náměšti se fotit může nebo ne
Odpovědět
jsi šikulka :-) Já udělala 10 firem a aj tu největší s 95 zaměstnanci ;-) a už jen 7 firem a celkem asi 65 až 70 lidí a budu ok :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?