Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
majko jo, tam :-)
Odpovědět
:-N my taky :-)
Odpovědět
a líbil se nám tam jeden kočárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mají tam jen ty bílé nebo i barevné? No i když na nějakých krabičkách nezáleží
Odpovědět
já tam viděla jen bílý, ale to stačí :-) , vyšly mě na 190 Kč :-) a kočárky se nám tam líbí taky :-D
Odpovědět
Když jsme tam byli my tak měli jen bíle a pak jedny ozdobné nějaké růže či co, ale já chcu bílé, takže jsme se tak vehementně na ně nedívali :-)
Odpovědět
Řekla bych, že kočárky jsou tam vždycky hezký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko tak mě napadlo jestli neznáš Lucku Svobodovou z Dubňan (zrovna si s ní píšu).
Odpovědět
gimulko, to fakt neznám, jsem ráda, že tu znám pár lidí odtud :-D Já jsem spíš na Jihlavu, sem su se přestěhovala po roce žití s Jirkou, takže lidi jsou pro mně docela cizí, když někam jdeme tak s určitými známými ;-)
Odpovědět
Holky já se s váma dneska loučím - možná, že sem juknu ještě večer, ale nevím jak to stihnu - a právě jsem se objednala k očařce na čočky - tak tam jdu 24.4 a na svatbu budud bez brejliček :-D :-D :-D Mě se od tý doby co jsem furt na beremese tak staršně zhoršilm zrak to je strašný - miláček mi to chtěl dokonce zakázat ( ne bermese, ale čuměmní do počítače :-D :-D :-D ) - tak to bych pak asi umřela - já zavislačka :-D
Odpovědět
chechto tak se měj moc hezky ;-) ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, ahoj. Měj se. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mám botičky, mám takovou radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko pěkné botičky..... tak mi to zase nějak blbne...
Odpovědět
Gimul, děkuji ;-) Jak je po ránu??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde jsi je vlasntně koupila? Já taky marně sháním - potřebuji velikost 7, a navíc s nízkým podpatkem tak to bude sranda.... Jinak takhle po ránu v pohodě, akorát jsem měla zase divný sny o svatbě, pořád mi ve snu lítaly přezdívky holek tady z beremese...hrůza. Už ať je sobota, to si jdeme pro prstýnky, oznámení a bižu...hurá
Odpovědět
Koupila jsem je ve Vaňkovce za 599,- je to velikost 40, páč já mám 39, ale ty mě kapku tlačily a tak su zvolila 40 a nelituji, sedí suprově a dobře se v nich chodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, a nevadí ti tam u nich ten černý spodek (nebude to vidět?)?
Odpovědět
Nevadí mi, měli tam totiž aj s bílou podrážkou, ale to se mi nelíbilo, ta botka hrozně splývala, tak jsem zvolila tyto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, já když už seženu vhodné boty tak jsou bílé a mají třeba světle hnědý podpatek - to mě fakt štve...
Odpovědět
ahojte! gimulko, tmavší podpatek bych neřešila... já měla taky se světle hnědým podpatkem a ani mě nenapadlo, že by to mělo být blbý ;-)
Odpovědět
Souhlasím s Janinou, kámoška měla černý taky a v pohodě :-) hojky Jani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje sestřenice měla právě černý podpatek a vůbec se nám to nelíbilo....jako tak jak to máš ty Majko by mě to nevadilo, ale aby byl celý tmavý to fakt nechci....
Odpovědět
No to bych taky nechtěla, tady je jen ta podrážka a to si myslím, že nevadí, páč až to budu nosit k sukni kdy to bude vidět, tak by ty botky nevynikly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tohle je v pohodě....
Odpovědět
jj, černý podpatek bych taky nechtěla, ale když se to někomu líbí, tak proč ne že....
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme se zakecali... ;-)
Odpovědět
Nějak nevadí ;-) ne? V pohodě, co probereme teď?
Odpovědět
Jaký budete mít oznamka?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, něco navrhni... Budete dělat večer nějaké soutěže a tak? No v tom Sporthotelu to musí být super....my tam chodíme sice akorát na bazén ale moc se mi to tam líbí....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?