Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
majko tak to už by mě odnášeli nohama napřed :-p Tak a jdu zase masírovat :-D zatím papa
Odpovědět
Tak hezky masíruj ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vám přeju hezký středeční večer. Mějte se. ;-)
Odpovědět
taky se měj moc hezky a pěkný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
dobré ranko ;-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) Teď musím letět, pak se tu objevím, papa ;-)
Odpovědět
jsem tady, ale zase to blbne ]-( , napíšu příspěvek, hodí mě to na první stránku a příspěvek nikde :-(
Odpovědět
ahoj Clarčo ;-) už se to blíží :-)
Odpovědět
ahoooj majko :-) včera jsem si koupila prádlo pod šaty, sice za hříšný peníze 8-) , ale je francouzský, korzetová podprsenka (1095 Kč), kalhotky (495 Kč). Sedí mi úplně perfektně a nemůžu si vynachválit prodavačku, to byla profesionálka jak hrom :-)
Odpovědět
Kdy dáš do alba?
Odpovědět
jinak jsme včera zařídili kytky a zítra si jedu pro šaty :-) , taky je zhruba domluvený maso na svíčkovou (17 kg, vyjde to cca na 2600 Kč), na obložený mísy potřebujeme 12 kg salámů a sýrů...v úterý jsme nakoupili v Kauflandu něco málo tvrdýho alkoholu, asi za 1500 Kč, dneska chci koupit stuhy na auta, ségra mi v Brně vezme ubrousky do výslužek..Zdenda u nás je od minulý středy, jezdí akorát do práce, domů pojede až v neděli...možná :-D ...dneska ještě chceme jít vybrat koberec do ložnice, jinak už máme postel, noční stolky, sedací soupravu..zatím všechno objednaný
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak to je super, v Třebíči je taky nějaká dobrá prodejna na spodní prádlo? :-o to nevím, já většinou nakupuji v Brně, jsou to drahé záležitosti, ale nedám dopustit na kvalitní spodní prádlo :-D Vršek může být levnější, ale spodní prádlo nikoliv :-) toho se držím, přivedla mě k tomu kámoška :-D , ale musím říci, kvalitní spodní prádlo je super :-)
Odpovědět
když to stálo tolik, tak bych se mohla pochlubit, co? Musím se se Zdendem domluvit, aby vzal foťák ;-)
Odpovědět
to je super, hezký....už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
clarčo určitě ;-)
Odpovědět
Hasskova ulice - prádlo Hana :-) - nad knihovnou. Obrovskej výběr, ceny možná trošku dražší, ale jedině tam jsem sehnala korzetovku 85B, jinak se na mě všude dívali jak na slona ]-( . A neskutečně příjemná prodavačka, už jen kvůli ní tam budu chodit i nadále :-)
Odpovědět
Clarčo tak to věřím, spodní prádlo musí fakt prodávat příjemná ženská, jinak to je na vraždu :-D :-D :-D No lepší než u ťamanů ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Krásně nám svítí sluníčko a já musím sedět v kanclu. Asi si budu muset vymyslet nějaký vyřizování ve městě. :-D
Odpovědět
To mám radost, jak se Ti krásně daří ;-)
Odpovědět
ťamani fuuuuuuuuuuuuuuj ]-( ]-( ]-( , jen tam vlezu, vždycky mám za zadkem nějakou babu, která se mě ptá co chci ]-( ]-( anebo mě sleduje, jako kdybych jim tam chtěla něco ukrást :-p :-p :-p
Odpovědět
Vero, hlavně ať to vyřizování trvá hodně dlouho :-D :-D :-D tak třeba poštu, banku....
Odpovědět
Clarčo, přesně ]-( ]-( ]-( fujky fujky fujky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, ti jsou všichni stejní. Taky si tam připadám jako největší zloděj. :-| Majko, každopádně musím zajít na VZP. A to není výmluva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, právě ležím doma s angínou, tak mám čas se za váma občas kouknout. Clarco, tobě se to blíží, koukám, že přípravy jsou v plném proudu a co nervičky? ;-)
Odpovědět
ahoj Zdendo, to mě mrzí, tak hezky čajíčky ať jsi brzy zdravá :-) vero, věřím ti :-N
Odpovědět
Ahoj holky, clarko tak já jsem si tam taky koupila podprsenku minulý pátek - mě naštěstí vyšla na 600kč, ale i tak je to síla - kalhotky se mi tam žádné nelíbily tak musím sondovat i jinde :-D ale pčístup fakt super
Odpovědět
Zdendo, přeji brzké uzdravení
Odpovědět
chechto, holt za kvalitu se platí ;-) a já jinde v Třebíči nemohla nic sehnat ]-( , výběr nic moc a ve větších velikostech už vůbec nic :-( zdendo, zatím jsem v pohodě, akorát mě děsí, jak hrozně rychle se rozkutálejí penízky :-o - myslím za svatbu (hlavně jídlo, pití...)
Odpovědět
Clarčo to nemáš ani malinký nervíčky? To jsi dobrá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?