Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
peti máš to poslané znovu. mě se teda tylové šaty moc líbily, a myslela jsem právě že mě sednou a budu je chtít. opak byl pravdou. sedí opravdu bomba, to jo, ale mě vůbec neslušely, jak jsem malá, tak mi to vůbec nepodtrhlo třeba že mám útlý pas (jediný co se dá vyzdvihnout:-))) ) . ale kamarádka měla tyl a slušelo jí to. já mám šaty taftový. je to opravdu otom to zkusit no...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to tam :-) Je to děs...
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlím asi o taftu, prý se dobře tvaruje a neni tak těžký... A hlavně neni tak moc lesklej, což je pro mě dobře, já nechci moc lesklý - a jak píšeš, satén je těžkej, já chci takový celkem jednoduchý, tak snad s taftem to bude dobrý... I když zas si říkám, že když prohlížim alba nevěst co už se vdali tak všechny vypadali v šatech pěkně, tak snad jediná nebudu vypadat jak v pytli :-) Fotečku mi pošli :-)
Odpovědět
peti já mám taftový tak koukni na ten materiál:-) došlo ti to už?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že budeme všechny moc krásný nevěsty!:-D Zvlášť když to tady takhle dlouho plánujem :-D
Odpovědět
Andrej pravda, všechny nevěsty jsou krásný!!! budeme kočky:-) taky proto si nás berou ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klidně pište, je to hrůza co :-D Víc neslušet mi už žádný šaty nemůžou :-D
Odpovědět
to si posílala na maila???mě nic nedošlo! proto nic nepíšu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
moment posílám...:-)
Odpovědět
to je tak pidi obrázek že nic nevidím:-) a nemusela sis mazat obličej:-) aspon bych tě poznala:-) (odhal tvář:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť sem psala že je to foto na inzerát, že se před váma neskrývám....nemůžu najít origoš fotky :-( ak já jdu hledat...
Odpovědět
aha:-) v poho o obličej nejde, jen to fakt vůbec nevidím, je to strašně pidi:-( ale na dáááááálku pěkný:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmm tak nevim kde sou, možná na fleshce v práci a nebo sem je smázla...no právě že vůbec né dobrý...to sou ty moje vysněný, ale mě bohužel neseděj....dávala sem je tady do bazaru, tak třeba to bude lepší, jdu najít odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
pěkné ale asi fakt ne pro tebe. já jsem na jiný styl.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, šaty nádherný ale né pro mě :-|
Odpovědět
Andrej každému sluší něco jiného, já chtěla taky tylovky a tak to dopadlo, no:-( :-D tim se netrap, zkusíš a uvidíš! proto já si nenechávám šít, bojím se že by to nedopadlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak :-) Mám v plánu nejdřív vyzkoušet a pak nechat ušít. Musim mít korzet a širší sukni...to už vim :-D Pozdě ale přece ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít asi saténové - satén je lehučkej jak pírko, už jsem si jedny saténové nechala šít (gothic). Někde vyhrabu fotku....
Odpovědět
jj satén je taky fajn:-)
Odpovědět
holky my máme zkušeností co:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak taky je mi 33, ještě abych neměla nějaké ty zkušenosti :-D Hodila jsem je do alba "Co je doma..." :)
Odpovědět
teda ty jsou krásný a sluší ti!!!! no jo no:-) tak si o páááár let zkušenější:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tedy nestačim číst :-) Markét fakt bomba ty šaty!!!! x-) prostě krásný! určitě ti budou statenové šaty slušet i v bílém :-) Já tedy mam přestavu takového toho polopruhledneho materialu, zrovna bych řekla že je to šifon, nebo to je ten jemný tyl, nebo organza? Nevim ale vypadá to pěkně :-) Šifonové jsem měla na maturáku a i na maturáku brachy. Tak bych řekla že to bude ok. Jak jsem baculatá tak mi nesluší lesklé a takové ty "těžké" látky ale spíš něco co mě zjemní... No poskoušíme na jaře a uvidíme :-)) představu ale mam.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak fotečky už došli, a musim říct že ty poslední jsou fákt krááásný a moc ti slušeji.. Takže si udělala určitě dobře, padnou ti jak ulitý... Andrej ty tvoje šatičky jsou taky krásný, škoda jen že z takový dálky :-) Já mam větší prsa, útlej pas a široký boky, takže budu muset mít nějaký aby mi ty boky překryly, začínají se mi líbit takový ty do A (tedy ta sukně jak se od boků rozšiřuje), včera sem si našla i na netu článek jaký bych měla já mít, tak se podle toho asi budu řídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky mám široký boky, byť to na té fotce možná není vidět, ty šaty to celkem dokonale maskujou, takže taky budu mít ještě širší sukni, aby se to zamaskovalo ještě lépe :o) Každopádně se budu držet tohoto typu :) Včera jsem zas v Canee nechala majlant - ještě nějaké stužky, organzu (na ty organzové květinky), dárky pro tchýni :o) Bohužel k nějakému tvoření se dostanu nejdřív v neděli.
Odpovědět
ahoj berušky. máte někoho v rodině, kdo vám do všeho kecá a vše co uděláte je blbě??? dneska jsem byla u babičky a měla hodinovej proslov otom, že mám za svědka kamarádku a ne někoho z rodiny. další na řadě bylo, koho zvu atd a v neposlední řadě bylo penzion (přitom to má asi 10min autem k nim). teda přijely sme s mamkou domů obě nasraný. prostě to není podle babičky a za svědka mi nejde sestřenka (která je prostě bááááječná) a tak. ach jo....
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Měla jsem - tatínka :) Kdyby věděl, že máme tak drahou svatbu, jako máme, tak by se mu to taky nelíbilo. A on se mu ani moc nelíbil Lukáš, dokonce mi i říkal, ať si ho neberu (protože není podle jeho představ - tj. silnej, velikej, minimálně pětatřicetiletej chlap). Tak to nemáš ještě tak špatný, když proti ženichovi babička nic nenamítá :-) Mě to mrzelo tehdy hodně :-( Hlavně se nenechej otrávit a zviklat, je to váš den a nikdo vám do něj nemá co kecat :) Kdybys chtěla mít za svědka krajtu tygrovitou, tak to může být každýmu fuk!
Odpovědět
babička Tomáše miluje, to je plus. ale todle byl teda fakt mazec!!!!spíš jsem na ní dostala jiný pohled a dokonce můžu říct že kdyby nešla tak mě je to jedno. ona i říkala že možná nepude (což pochybuju - aby měla co kritizovat).ch jo
Odpovědět
Profilova fotka
Když nechce, ať nechodí - Lukášova babička taky nepůjde... ona je ta jejich famílie nějaká rozhádaná. Třeba babička prostě neměla svůj den, nebylo jí dobře nebo tak - to pak ti lidi kolem sebe kopou jak pavouk na kolečkovejch bruslích... Třeba si to rozmyslí a vyměkne (i když tedy samozřejmě nevím, jaká je normálně) Občas se zklamáváme ve svých bližních a občas zklamáváme my je... nedá se nic dělat :) My se s tátou i třeba pohádali několikrát... docela ostře :-) Protože já se nedám :-D Já jsem naopak byla překvapená, že moji rodiče měli za svědky lidi z rodiny, co teď vídám, vždy jsou to nejlepší kamarádi :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?