Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
1
110
111
Profilova fotka
@evajzek né, ještě jsem tu já co taky tak trochu patřím do této diskuse :-) I když jsem si už myslela, že už jsem poslední :-D Kokám, že ty máš ještě pár dnů po mě :-)
Odpovědět
@kristyn.g no ale asi jsem poslední :-) začínám bý trochu nervozní dnes jsem si byla zkoušet šaty, naštěstí je na mě nějak narvala :-D ale úplně jsem se rozklepala .. je to normální? no zajímalo by mě kolik bude ten den svateb když už jsme tu samy
Odpovědět
Ahoj holky, tak poslední koukám budu letos asi já :-) čeká nás to už za tři týdny :-)
Odpovědět
@petunana je 3 týdny to mi bylo ještě blaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek určitě hodně :-) nepláč, to je dojetí :-) @petunana 3 týdny bych už to asi nevydržela, asi si bych se už zbláznila :-)
Odpovědět
Kristyn.g - jakpakto zbláznila :-) ještě spoustu času...začali jsme plánovat před třemi týdny a mám na to agenturu, takže jde vše jak po másle :-)))
Odpovědět
@evajzek - Hodinu přede mnou se vdává sestra mého kamaráda, tak to nás ještě bude ;-)
Odpovědět
@petunana jo agentura může být fajn :-) hlavně žádnej stres, my máme málo lidí takže agentura není třeba
Odpovědět
ahoj, tak to máme za sebou :-) svatba na Hluboké byla fajn myslím, že jsme vybrali dobře, všem se líbilo a myslím, že budem mít krásné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek Gratuluju :) Máte aspoň něco od kamošů? :)
Odpovědět
1
110
111
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?