Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to jsem ráda :-) Taky jsem ráda že mam s kým sdílet pro hostatní moje svatební "šílenství" :-D Jojo Markét hotel je stále společný. Jsou v něm docela ochotní tak uvidíme jak to všechno domluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem něco lepšího než radnice v Krumlově a to Prostory prelatury v městském divadle v Krumlově :-) vypadá to dobře :-)
Odpovědět
kristý že se ptáš:-) to je jasná páka, kdyby si nás opustila tak tě ukamenujem, tak to ani nezkoušej:-) cylindr mám za 150Kč, plus poštovné takže za 200Kč. super cena. jinak holky, si představte že babička s dědou chcou odject do lázní , na termín mý svatby...:-) tak že kéžby to vyšlo.... mamka říkala že se asi zbláznila, fakt, že je prostě zralá na léčbu....no uvidíme jak to dopadne, prej jim mám dát ze slušnosti pozvánku a zbytek neřešit:-) co jinak holky, už máte dárky na vánoce??? já skoro nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak už mam konečně zas dobrou náladu :-) za chvilku jdu z práce na tanečky ( chodim na břišní) a pak ukážu drahému svůj super objev :-) Gratuluju k cilindru, taky mam bílý za 150 to je super cena :-) akorát teda nevim jestli ho využiju... koňi by se to asi nelíbilo :-D No vidíš, tak se třeba zadaří a budeš mít o starost míň ;-) já už mam 3/4 dárků - maluju trička :-)
Odpovědět
jé hod je do albíčka:-) ty si šikulka. já chci dělat už jen menu a asi už nic víc...nebo spíš nemám tip na nic...:-( co budete ještě vyrábět???
Odpovědět
Profilova fotka
Na Vánoce se zatím trochu chystám... dárky pro rodinu povětšinou mám, s Lukášem si dáme ty koťata, to nám stačí :o))) Budou to první Vánoce, co táta s námi nebude, tak to nebudeme moc hrotit nejspíš... navíc nám v práci finišují projekty, takže Vánoce tedy rozhodně mít nebudu, maximálně si tak odskočím z práce... fuj! Já toho mám k vyrábění spoustu, ale nemám vůbec čas, krucipísek!
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu vyrábět nahrdelník, mam předlohu, a znova tu čelenu. No ty trička neni to kdovíjakej malířskej zázrak ale odpoledne sem teda na ukázku hodim :-) Tak jsme vybrali místo obřadu - ten Prokyšuv sál v Krumlově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem dostala aktuální ceník nápojů z toho našeho hotelu a myslela jsem že omdlim... Fakt už si nejsem jistá jestli se chci vdávat :-S
Odpovědět
toto máte tak mastný či co???to je ten gold hotel??? a cenově je to jak?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že za 0,5l piva chtěji 50kč, za limonády 40 :-o zdražili oproti ceníku co jsme dostali najaře když jsme se rozhodovali pivo o 15kč a limonády o 5kč. To je fakt masakr!
Odpovědět
ty bláho tak to je síla. my máme myslím pivo 32Kč Plzen a limo kolem 25, ale přesně ted nevím. no ty jo to bych si asi našla něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přemýšlíme že tam uděláme akorát oběd a kafčo do krájení dortu a pak večerní "párty" uděláme jinde. Andrei prosímtě nemáš nějaký tip na slušnou vinárnu, bar, restauračku kde se dá v klidu popíjet a tancovat, co by se dalo pronajmout?
Odpovědět
Článek se načítá
tfuj tfuj!!!! at něco najdeš!
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufám, tak jsem se radovala, že jsem něco našla na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn, pošli mi to, prosím, taky - princezna@renfri.cz :) Z těch nákladů snad zešedivím :-(
Odpovědět
najdeš něco neboj se, určitě!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No možná to i bude lepší, aspon to bude záživnější než být pul dne v jedné místnosti... Markét jak jste to plánovali vy? Myslím že si psala že jen oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-D Teda vy ste se zas rozepsali dneska...Kristyn a kolik vás bude? Pokusím se ti něco poradit...Ale tady v krumově to stěma cenama neni o moc lepší skoro nikde, pivo kolem 35-40 a nealko taky kolem 35...tady se opít je drahá sranda :-| Ale zkusim něco vypátrat....No a nechcete to udělat teda všechno na hluboký a pak na večer zajet do krumlova nafotit noční fotky?To mě teď napadlo...odpadlo by vám to přejíždění pro hosty... :-N Holky tak sme ve víru stěhování, o víkendu finišujem a už by sme měli bejt na chajdě...jo a mimochodem - stále bez kuchyně!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn my tam máme jen oběd (raut), krájení dortu, první tanec, nějaký ty lampiony a čabas :o) Počítám tak 5 hodin maximálně. Andreo, s tou kuchyní to musí být k pos.....!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
andrei díky, bude nás 30, stačilo by aby to mělo menší "taneční parket". Ale zustaneme určitě u krumlova. Četla jsem tu docela chválu na restauraci a bar Tornádo v Krumlově, ale jelikož jin nefungují stránky tak asi už neexistují co? Tak to jo, tak za 5 hodin se toho snad tolik nevypije :-) to tak asi taky budeme mít... ve 12hodin obřad v 15hodin pozdní oběd(hostina), v 18 krájení dortu a nějaké společné focení a pak na 19hodinu bych chtěla nějaký rautík a DJ v nějaké té restauraci kde nebude tak šíleně draho... 35 za pivo je určitě lepší než 50 a raut snad udělají všude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy teda jedete, nestačim číst :-) Na vánoce nemam vůbec nic, neni čas něco schánět, s Pavlem si dáme snubní prstýnky a víc to asi řešit mezi námi nebduem, a jinak pro ostatní nemam vůbec žádej nápad co koupit... Já se dál s vyráběním zatim nedostala, večer přijdu a padnu do postele a víkendy většinou pořád něco máme, tak naštěstí ještě je 7 měsíců, ale stejně asi takový ty serepetičky udělám co nejdřív abych pak měla klid a čas na ostatní věci kolem svatby.. Taky bych chtěla do vánoc jít vyzkoušet nějaké šaty abych měla představu co k mně jde a pak je nechat po vánocích ušít, ale vůbec nevim jestli budu stíhat..
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, tornádo už neni, místo toho je bar fiftyfifty, ale neumim si to tam představit...je to taková úzká nudle - no mrkni na stránky barfiftyfifty cz. Svatby se dělaj třeba ve mlejně - maj tam i terasu přímo u řeky a je to hned pod zámkem...a prostor tam je, buď přímo v restauračce nebo maj sál, mrkni na krumlovskymlyn cz, pak mě ještě napadá pivovarská restauračka, ale ta nic moc...hotel růže - drahota, ještě by šel švamberský dům....víc mě fakt už nenapadá....ale třeba o tom goldu jsem taky nevěděla.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Andrei to fiftfifty asi nee, mlejn taky ne - moc drahý a máme špatnou zkušenost a švamberský dům se mi zdá podle fotek malý? Psala jsem do zlatého anděla mají tam nějaký music bar tak uvidíme jestli mi vubec milostivě odepíšou.(už jsem jim jednou psala a nikdo neodepsal) Jinak jsem si nechávala poslat menu na příští rok a nevybrali jsme si. Tak jsem napsala, jestli nemužeme zustat u starého nebo jestli si honemužeme složit sami... tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ještě volala na matriku a obřad mimo obřadní místnost je možný nejdříve ve 14 hodin. Tak uvidíme jak to dopadne... Petruš 7 měsíců to uteče jako voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo v musicu je to velký dost, ale to je diskotéka???!!!Tak nevim, každopádně držim palce :-) Kdyby mě ještě něco napadlo tak napíšu....jooo svatba není holt levná záležitost. O Vánocích mi ani nemluvte, ještě že půlce rodiny nemusíme nic dávat, prostě se jen sejdem, přinesem něco dobrýho a pokecáme...a zbytek dárků budu shánět zřejmě opět na poslední chvíli....:-/ Příští týden jedem do prahy, tak uvidíme co všechno pořídíme...Dneska vyrábim adventní věnec...Bohužel mě letos ty vánoce moc neberou, zatim mi to ani nedochází, řešíme jiný věci...třeba tu kuchyň - ano markét je to k pos....!!!Já už jsem tak rozčilená, že se maj na co těšit, do prahy to vezmem přes tábor a asi si zaskočim za panem vedoucím, bez slevy neodcházim, a jestli jo, tak vedoucí už se tam dlouho neohřeje!!!!Grrrr.Maj jedinou šanci to dodat do týdne, to by tam jel přítel a to je docela kliďas, takže by neměli ostudu. Jinak jsem nakoupila další materiály a můžu pokračovat v truhličce...jen se mi nedaří sehnat tu úzkou bílou saténku...nejradši bych se už pustila do vývazků... :-N Do Vánoc musim stihnout vlastně ty oznamka...no a už na to mám jenom měsíc a furt my ty věci nepřišly...no snad to všechno stihnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn dík za poslání, my si vybrali a je to i levnější než na letošek, super... Andreo přesně tak, pořádnou slevu ať koukaj navalit... nehorázné jednání. Jinak Vánoce mě nebraly nikdy od mých zhruba patnácti let :D Letos mě berou ještě míň, protože ta svatba všechno zastíní :)
Odpovědět
Profilova fotka
aha no tak se uvidi... Adrei taky jsem pro slevu! budete nekdo delat svstebni noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla... :-N
Odpovědět
ahojky holky tak já už mám oznamka doma:-) jsou pěkný, takový svatební:-) no uvidíte sami, až to zkompletuju - asi zítra tak to sem dám:-) jinak noviny neplánuju. ještě musím dodělat 4 čoko a dál pak chci dělat to menu. jinak nevím:-( cose týče vánoc, mám asi jen 4 dárky, achjo, nějak mě neba lítat po městě a nakupovat:-) asito objednám z netu a bude:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak už se na ně těšim :-) Dneska mi odpověděli ze stáje Pohoda, objednáváme tam ten kočár pro mě a osedlaného koně pro Milana :-) A vezmem to :-) už se moc těšim :-)) Volala jsem na matriku, mame předzamluveno na 14hodin. Ještě to domluvíme podle toho, jestli budou mít volný ten náš vyhlídnutý sál. Luci jak budeš dělat to menu? Už máte pevně domluveno co budete mít? Budeš ho dávat na stůl? Já ho taky budu dělat, ale napíšu ho do těch svatebních novin. Andrei a ty máš už představu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?