Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
my taky nic nečekali a taky nepočítám s tím, že nám vše budou platit, ale mamka mi řekla, že jí by to bylo naopak blbé nám nic nedat když ségře taky dala. tak uvidíme, říkala jsem jí že to nebudeme lámat přes koleno, nějak to dopadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou sobotu přeju, tak jsem ty svoje svatební "krámy" hodila do dalšího alba, teď už jen začít tvořit :)
Odpovědět
ty bláho já čumim, ty toho mááááš!!! a jaká krása!!!! áááááá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to je nádhera!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno budoucí nevěsty!:-) Tak jak ste si užily ten nádhernej víkend? My to využili k úpravě terénu na chatě :-D A po večerech jsem trochu tvořila...k torzu truhly se přidalo torzo krabičky na vzpomínky a torza cedulí...taky jsem zkoušela nakombinovat stužky na vývazky...a asi mám rozhodnuto, jen mi chybí bílá saténová stužka :-( Tak jsem jen zkoušela nanečisto...ty stužky ale kloužou mršky :-D Holky tak jsme se dozvěděli, že nám Tomovo teta chce přispět na hostinu, má nějaký benefity, ale platí to jen na některý vybraný objekty :-/ Teda renfri, to je hotovej ráj, takovejch věciček...:-) krása... Jo a začátkem prosince jedem do prahy na prstýnky, mrknout po obleku a chtěla bych zajet i do tý ceney...a pak kámošce na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já jsem se o víkendu skamarádila s Milanovým svědkem :-) z čehož mam velkou radost. Jinak nic moc. víkendy jsou nějaké krátké...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svědka je dobrý znát :-D Joo víkendy bych brala taky delší, ale naštěstí nás teď čeká ve středu další volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se znali - ale moc jsme se neměli rádi... :-)Já jdu ve středu do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to promiň, já myslela, že budeš mít taky volno...a kde děláš? Takže nakonec budete nej kámoši se svědkem?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nej kámoši to nevim - to by asi snoubenec nepřežil :-D on hrozně žárlí... Dělám v bance na telefonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Víkend utekl rychle, v neděli jsme byli u tety na obědě a pak byla zkouška divadla, jinak celej tejden budu makat jak šroub, kolegyně je nemocná :-( Aspoň, že je ta středa volná a pojedem do tej Caney. Chci si tam koupit ještě stuhy a organzu (ne na stůl, ale líbí se mi ty organzové květy) a pár drobností na Vánoce. Šmarjá, to se v bance dělá i ve svátek? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo někdo musí pracovat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo to je hrozný...vždyť mě mi nenapadlo volat do banky o svátku...někdo takovej se najde že musíš do práce???No děs. Tak to ti přeju ať ti to uteče! ;-) Tak na ten páteční maraton po pražskejch obchodem sem si vymyslela další dvě zastávky (grandpapír a máj), to už máme asi sedm zastávek, sem zvědavá jak to stihnem...a to si určitě ještě něco vymyslim... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy jedete, nestíhám číst :-) vývazky mam už hotové, myslim že se celkem povedly, jenže neni nějak čas to hodit sem do alba, tak snad zítra nebo o víkendu... ani na další tvoření není nějak čas... teď navíc na mě leze nějaká chřipka takže se těšim domu do postele, snad to v práci rychle uteče... včer sem viděla konečně ty plovoucí svíčky, takže je nejspíš koupím a dáme na stůl, a nebo písek do skleničky a do něj zapíchnu čajovou svíčku... no bude to těžký rozhodování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem byla Na Perštýně (pracovně), plánovala jsem si zajít do Grandpapíru na Národní, ale byla jsem po práci tak zničená, že jsem raděj zbaběle jela domů a musím se tam vypravit jindy :-| jj, Kristýn, ať Ti to zítra uteče :-( To je fakt příšerný, taky by mě nenapadlo ve svátek volat do banky!
Odpovědět
Profilova fotka
njn co se dá dělat... Já se těšim domu, budu malovat na trička :-)) škoda že končim až večer. Včera jsem všech 22 vyžehlila a dneska mužu začít malovat :-) Na svatbu budu muset sehnat tu vystřihovačku okrajů jako mam v albu. Asi až k vanocum si jí koupim. Budu pak vyrábět oznámení. Je to na papír gramáže 150g a ten papír na který se oznámení tiskne je něco přes 200 ale doufám že to pujde...
Odpovědět
ahojky holky. tak já jsem včera byla na šaty. a hned jsem si vybrala ve 3 salonu. prostě sem je oblíkla a věděla jsem že ty prostě chci! mám radost! bohužel je sem dát nemohu, protože sem občas zavítá moje budoucí švagrová :-) když mi je ukázala na obrázku tak jsem řekla, že je nechci, a ona no počkejte...a přinesla je, a já jsem jí říkala že to jsou jiný a ona že ne:-) no bylo vymalováno:-) vyzkoušela jsem celkem asi 10 - 15šatů, ale salon avalon je fakt bomba:-) neokoukaný šaty, tydle jsou tam od srpna, a schválně jsem koukala na jejich kvalitu a tak, čistý, pěkný, vonavý:-) tak holky, přeji hodně štístka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Luci tak to ti gratuluju :-) škoda že jsem nemužeš dát fotky ze skoušek... Abychom se taky potěšili :-)
Odpovědět
mohu poslat mailem:-) ale ostatní štay fakt nemá cenu sem dávat protože mi fakt moc nesedly:-) nějaký jo, ale nebylo to ono:-) a třeba by se vám ty co sem vybrala stejnak nelíbily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak joo pošli na email kristyn.g@seznam.cz večer se podívam jsem zvědavá :-)
Odpovědět
pošlu ti to hned:-) tak písni pravdu ale:-) slibuješ?
Odpovědět
máš tam i ty další:-) v tom avalonu se dalo fotit až po zamluvení takže zbytek zkoušek tam není:-)
Odpovědět
tak můžeš kritizovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se těšim, v práci se na email nedostanu, až doma, a neboj pravdu :-)
Odpovědět
ok ok jsem zvědavá:-) nic extra nečekej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pošli takýýýý - princezna@renfri.cz :o) A klidně i ty, co nesedly, ať mám srovnání.... Dík!
Odpovědět
máš je tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky plánujete svatební cestu?
Odpovědět
my tak max po čechách, k moři se nám nechce. to nějak nehrotíme:-) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Pojedeme do Tater, když by nebyl dostatek peněz tak po čechách. K moři taky nee :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?