Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty poslední šaty jsou jasná jednička, z těch prvních a druhých to vypadalo, že z nich vypadneš... a ty s těma pentlema - no, není to můj styl :) A určitě bych sundala brýle :o) Nevěsta jak víno :-D Tak my byli u moře letos, tak nemusíme mít vše... když zbydou peníze, pojedeme k moři, když ne, tak do .... :D Dneska jsem koupila na slevomatu pralinky jako vejslužku pro rodiče, vypadají fakt luxusácky :o) Ostatní hosté budou mít pralinky v pytlíku.
Odpovědět
renfri moc děkuji:-) zkoušela jsem jich víc ale jak říkám, nemohlo se fotit. brejle určitě mít nebudu, ale prostě jsem je nasadit musela, bála jsem se že bych tam sebou švihla a navíc jsem se pořádně neviděla:-) takže určo nebudou:-) děkuji za pochvalu, prostě mi fakt padly a byly nej. je mi jasné že nejsou vkusem u všech nevěst ale u mě prostě vyhrály... jak říkáš, tamty byly děsný, ale tak se aspon zasmějete:-))) (já taky:-))) ještě jednou děkuji, ještě více si mi zvedla sebevědomí:-) DĚKUJU!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Líbily se nejvíc i mojmu skoromanželovi, takže to máš další potvrzení :o))) Na kolikpak vyjde půjčení?
Odpovědět
půjčení vyjde na 6900kč. a může si půjčit oblek i můj přítel za 3900kč a protože mám u nich já šaty tak ještě 10% sleva. jo holky nemáte někdo zájem o poukázku na ty prstýnky? daruji.mám jiný tip a nevyužiju jí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky bych řekla že ty poslední jsou jednoznačně nejhezčí :-) Moc hezký!
Odpovědět
podle toho co jsem vám poslala je to asi jasný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci zašli mi taky foto - p5tka@centrum.cz , ať vidim nějakou inspiraci... děkuju :-) tak ta cena je dobrá bych řekla, když vim že se daji půjčit i za nějakých 10tis.....
Odpovědět
Peti máš to tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prosim tě, byla sis je zkoušet sama nebo jsi měla doprovod? já bych nejraději vzala sebou maminu, jenže je těžký shodnout se na dni, kvůli mojí i maminy práci a volno celej den se mi kvůli tomu brát nechce. Šaty si teda chci nejspíš nechat ušít, ale chtěla bych zajít do některýho salonu abych viděla jakej typ ke mně jde...
Odpovědět
jj měla jsem sebou svědkyni, sama ani náhodou, vůbec se nevidíš zezadu a fakt je to o ničem:-) v avalonu mají třeba i sobotu do 4 hodin. příklad. dál nevím.vůbec nechodte do oleny, kolekci mají novou až v dubnu, v edenu je to celkem o ničem, nic extra, v nuanci maj strašně těžký ty šaty, celej den bych v nich nevydržela.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super že jsou tam i odpo, asi tam některou sobotu vyrazíme... Ty fotky od tebe se někam zatoulali, ještě mi nepřišli, sem napjatá až je uvidim ;-) a pořád nic...
Odpovědět
jak to???nedošly? už jsem ti je poslala:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě ne - tak snad dorazí.. jo a když sis je zamlouvala chtěli po tobě rovnou už zálohu?
Odpovědět
jasně chtěli:-) půlku. ale kdyby se mi pak líbily jiné, mohu si je vyměnit. dokud jsem si je nezamluvila, nesměla mě svědkyně ani vyfotit, mají tam šatky kde jinde ne, a chtějí zabránit kopiím.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy ste se rozjely :-D Lucí já chci taky kouknout :-D a.n.d.r.e.a@seznam.cz Prosím!:-) Už se nám to blíží co :-) Sem ráda, že si byla úspěšná...já furt nevim, mám si je půjčit nebo nechat ušít? Ach jo...Asi budu muset vytáhnout kámošku a zajet taky nějaký vyzkoušet :-D
Odpovědět
máš je tam:-) tak holky kritika sem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to byl fofr, mě se nejvíc líběj na tobě ty třetí a ty poslední!!Sou krásný...Moc ti slušej!!Fakt princezna! a o kterých tady básníš??
Odpovědět
samo ty poslední dvoje (jsou stejné akorát z jiného pohledu). třetí???to myslíš jako ty s tou růžovou stuhou?děsný:-) jsou už okoukaný. jsem kritická, no. divím se že jsem si vůbec vybrala:-)
Odpovědět
jo ty tylový? byly krásný to jo, ale já jsem si v nich připadala jako víla ne jako nevěsta...nevím no:-) na svatbu mi nějak nepadly do oka. ale seděly jak prdel na hrnec:-)
Odpovědět
no a ty co mám, mám asi s nima 20fotek, v zrcadle, zepředu, zezadu, s brýlema, bez, s různýma závojema....svědkyně fakt nešetřila bleskem:-) někomu se třeba nelíbí, ale mě jo:-) a to je důležitý:-) tak at i vy holky jste spokojený. jo a hlavně nemají vlečku - budu samostatná, jupí jou:-) já jí nechtěla, u těhle ani nebyla:-) tak hodně štístka holky. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že ty tylový, ty stužkový sou okoukaný to máš recht :-D Seděly ti krásně! A ty poslední sou taky suprový! Se máš že máš o starost míň. Já bych si chtěla nechat ušít na přání, zmixovat dvoje šaty dohromady, ale mikulov je ták daleko :-(
Odpovědět
jasný, jde o to že každá má jinou představu.... určitě taky vybereš. důležitý je, abyses v nich fakt cítila dobře. já je nechtěla ani sundat:-) tak to promysli a vyraž za inspirací. je akorát čas, někde mají rezervačky už na srpen. mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
Andrei tak mužeš poslat míry a oni ti ušijí a pošlou... jestli si troufáš... Luci já budu mít hodně podobný těm jak píšeš že jsou jako víla :-) akorát chci vlečkou na šaty a nějak to pozměním. Ty se stuhou jsou fakt hodně okoukané :-) Vybrala si správně, moc ti sluši, budeš krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně pořád nedorazili - můžeš to prosím zkusit poslat ještě na petrabrezinova@centrum.cz ... děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
No to právě se bojim aby mi seděly... :-| Chtěla bych skloubit ten vršek těch zkoušenejch šatů a tylový sukně, ale né ty cáry co měly ty moje, ale jednoduchou dlouhou tylovku...zas tak extravagantní bejt nechci....Ten tyl se mi taky moc líbí... ;-) jo a včera sem si v prioru vyhlídla krásnou sadu šperků...a za komplet chtěj 1200,- což neni tak hrozný...jen nevim jestli se to ještě bude hodit k šatům... Rezervace šatů na srpen??? Ty bláho, tak to abych vyrazila...
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem přemýšlela jakou látku zvolit na šaty - satén prej víc obepne, tak než satén je lepší taft, ale ten se mi asi zas tak nelíbí (teda viděla jsem ho zatím je na fotkách :-) ) a pak vim šifon (ten byl teda otřesnej na šatech a nic víc neznám... Jakou tu látku tam budete mít vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Petul to je asi kus od kusu, já mám doma šifonový a sou nádherný...mě ale bohužel neslušej...ale materiál jako takovej je pěknej na těch šatech a sou i hezky zpracovaný....kdybych byla hubená a vysoká tak by byly suprový...satén je pěknej ale když je ho moc tak je dost těžkej....ale to je prostě kus od kusu a záleží na zpracování...hold musíš vyzkoušet co sedí tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak píšeš Andrej, kus od kusu, já viděla jedny šifonový na jedný nevěstě a byl to teda mazec, hrůza.. On taky udělá asi dost střih šatů...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je fakt, ti můžu poslat fotku těch šatů na mě - děs a hrůza a přitom sou nádherný...škoda no, ty sem měla zamilovaný ještě v době kdy sem nevěděla že se budu vdávat :-/ Ale na mě je to fakt děs...
Odpovědět
Profilova fotka
Andreo pošli mi, prosím, též :) Já si musím nechat ušít, ale stojí to 10 000.-, tak to proti půjčení není moc rozdíl :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?