Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
bohužel je moje babička taková furt, ale na mě řvala poprvé. a už mám na ní jiný názor. máš pravdu je mi jedno jestli půjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to mě mrzí, ale jak říká Markét, je to váš den a vy si ho udělejete podle svýho - ať si každej říká co chce.. Kdybys měla dělat věci tak jak si přejou jiní tak pak tě to bude časem mrzet, že sis představovala svatbu jinak a že sis ji ani neužila - na úkor jiných, kteří si jí užili protože to bylo podle jejich představ. Neřeknu třeba v nějaký jiný věci, ale zrovna svatba je hlavně o vás dvou... Takže takový to remcání neposlouchej, vem si za svědka koho chceš, na svatbu si taky vemte koho chcete a zbytečně se nenervuj - a nedej se! :-) U nás naštěstí nikdo nic neříká, naši řekli že je to naše věc kdo a kolik lidí tam bude, že do tohodle nám mluvit nebudou a zbytek taky je v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Lucí taky se přidávám s tou samou radou: Nedejte se a nenechte si to nikým zkazit!Je to jenom VÁŠ den!!! Já taky čekám nějaký spory na svatbě (naši spolu nežijou a babička to těžce nese, tchán alkoholik, atd.), ale prostě sem řekla, že když někdo bude dělat nepříjemnosti tak prostě pude, nechám ho vyvést a hotovo...takže je to jejich věc...já si tim kazit náladu rozhodně nehodlám...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás jediný co je, tak že polu moc nekomunikujou moje babičky, ale tak je posadim každou jinam, ne k sobě, a bude, víc řešit nebudu, když se to někomu nebude líbit jak sedí tak ať si sedne kam chce, nervovat se tim rozhodně nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, prostě si nesmíme nechat zkazit den někým dalším...pokud to nebude váš partner tak bych to moc nehrotila. Jde přece o vás dva a o nikoho dalšího...a už radši ani nemyslet co by kdyby... Copak chystáte na víkend? Máte v plánu nějaký další přípravy??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se k tomu dostanu, tak bych ráda vyrobila aspoň ty organzové květy. Ale teď mažu na představení, zítra jedem do Budějic... tak leda v neděli :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám problémy jsou v každé rodině.... dneska jsem měla živou debatu s rodiči o tom jak je na houby to přesouvání. že ne každej bude chtít být na svatbě už od pátku a pak ty přesuny z krumlova do hluboke a naopak když budou hosti muset dojet předtim 200km tak že budou otrávení atd.... tak jsem se zamyslela že to asi neni nejlepší nápad... tak mame varianty - hostina krumlov obřad bud krumlov radnice nebo zlata koruna, pak orlík a hostina Lyškuv Mlýn, nebo hluboká a hostina na hluboké... :-( to je výběr... ja jsem zatim pro první možnost, krumlov je krasny a romantický, obětuji Hlubokou, ale uvidim co ženich, tomu se to moc na zlate koruně nelibilo... s Hlubokou se nedá nic moc srovnávat... Zase na Hluboké je moc přesvatbíno a bývaj tlačenice, hotelů zrovna na výběr tam moc neni..., orlík je lepší než Zlatá koruna ale co pak - na fotky nic moc a v Lyškově Mlíně toho zrovna taky 2x neni co dělat.... vy ste si vybrali primarně hlubokou, asi nemá smysl se ptát na váš názor....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
taky by právě museli praha - hluboká - krumlov... pak řešej jak s parkováním, ja nevim jak je to parkování u toho goldu... no budu to muset probrat ještě s Milanem... koukala jsem na web te zlate koruny a než tam člověk jen strčí čumak musí splnit milion jejich podmínek, příkazů a zákazů.... ale gold se mi fakt moc líbí... a noční focení v krumlově ....
Odpovědět
Profilova fotka
ja se z těch příbuznejch fakt picnu... neznáte někdo jak to chodí na té zlaté koruně?
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo zustaneme u puvodního plánu a objedname ten mikrobus a bude to...
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy tyhle problémy Ti fakt nezávidím :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám že starosti narůstaj... :-( Kristyn to je mi líto, snad to vyřešíte...Nám taky pojedou všichni z Prahy a budou si muset na hluboký zaplatit ubytko...ale rádi přijedou a zatím jsem nezaznamenala nějaký námitky a i kdyby, my je do ničeho nenutíme...to už je jejich věc...prostě pokud chtěj přijet přijedou kamkoliv, tak by to mělo bejt, je to přeci "náš" den a oni mají tu čest strávit ho s náma! Já bejt váma tak to udělám tam kde chcete vy...kde je vám příjemně, protože pak se může stát že si to budete vyčítat, že ste se někomu podřídili...kristyn přece i když to uděláte v krumlově, na hluboký nebo v koruně, stejně budou muset dojet na místo tak jako tak...každopádně držim palce! ;-)
Odpovědět
kristý krumlov super ale chtěj 21tis za obřad, to víš? taky jsme to tam nejdřív chtěli:-) jinak máme objednané prstýnky, vyjdou maxna 6tis (měli jsme své zlato). budou úplně jednoduché, okraje lesklé žluté zlato, uprostřed bílé hrubé zlato, vnitřek lesklý žlutý, +rytina. jsem zvědavá. a už máme na poště oznamka, tak tam vyrazím.
Odpovědět
jinak na zlaté koruně jsem byla na svatbě, kdyby tě něco zajímalo ptej se.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí já myslim že na úřadě jako takovym nic nechtěj, to platí na zámek myslim, jestli chcete můžu se dojít zeptat na matriku...sem ve městě skoro každej den... Teda, s prstýnkama jste vyšli suprově, skvělá cena!:-) A oznamka nám pak doufám ukážeš :-D Já furt nemůžu sehnat tu úzkou saténovou stužku v bílý, tady jí prostě nikde nemaj :-( ach jo... jinak dnes jsem vyráběla krabici na šampusky, dáváme je jako svatební dar, tak se pak pochlubim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už je v albu krabička...to byla piplačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrei moc hezká krabice :-) Luci a byla si tam v té obřadní síni nebo v tom klášteře? O tom zámku v Krumlově vím, tak to nepřipadá v uvahu, maximálně ten uřad... ale fakt že bych se chtěla vdávat na uřadě??? Dneska jsem našla zámek Lnáře, to vypadá taky moc pěkně.... a hosti by to měli "jen" 50km a dalších 50km do Liškova mlýna na hostinu... řekla bych že pokud to opravdu neuděláme u nás za humny tak se cestování nevyhneme... Oni si všichni hlavně stěžujou na cestování Krumlov-Hluboká protože je to hodně daleko... Napadlo mě jestli se nedá pronajmout nějakej minibus pro 25lidí v krumlově a že by svatebčany na obřad vezl minibus. To by mohlo být snesitelnější ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo když jsi místní nevíš jestli se tam dá pronajmout minibus v krumlově?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) Docela se to povedlo ;-) Kristyn myslim, že to bude docela drahá sranda...já osobně bych do toho asi nešla...ale to je fakt na vás...cestování se hosté nevyhnou tak jako tak, tak bych to asi neřešila,ale jak řikám, je to na vás, tohle je můj názor, třeba holky budou mít opačnej...V krumlově by měli mít obřadní síň, dávám jí do alba, a není to zas tak špatný...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn v poště máš odkaz na ten krumlov - poplatek 1000 a je v tom i živá hudba - teda co sem to tak v rychlosti prolítla...můžeš prostudovat...
Odpovědět
Profilova fotka
andrei díky, koukla jsem, ale podle fotky na Hlubokou nic nemá :-) jojo drahá svatba to asi bude no...
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač...:-) Noo mě tisícovka za obřad nepřijde moc :-D Na Hlubokou to sice nemá ale jelikož přemýšlíte o jiné alternativě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jasně, já myslela jako cenu toho minibusu :-) ještě se domluvíme s mužíčkem jak to bude.... než asi utrácet za minibus tak to radši zainvestovat a obřad udělat rovnou na tom zámku za 21tisíc.... i když krvácí mi srdce...
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti ani nedivim!:-D Ale zas je to jednou za život ;-) Tak já se loučim, jdu do postele. Tak dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou :-)
Odpovědět
ahoj holky, oznamka určo ukážu, až tam dojdu. mám ted blbé služby, takže tam půjdu až ve středu. kristý: byla jsem vtom klášteře. bylo to tam moc hezký, obřad trval 7min, a po nás nikdo nebyl. jinak na foto moc pěkný. ach jo dovča mi skončila a dneska mažu do práce. se těším potýdnu:-( jinak u mě nic nového, mám objednaný cylindr bílý od nějaký holky z Olomouce, tak mi ho dnes pošle. holky pěkný den, jdu se chystat. jo jinak Andrej ty si šikulka, pěkná krabička!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a za kolik ho Luci kupuješ ten cilindr? Ještě nejsme rozhodnuti jak to bude ale jestli bude obřad na radnici Krumlova tak mi bude muj cilindr a šerpy na auta k ničemu... pokud to bude v krumlově na radnici tak si to vykompenzujem tím že ušetřených 5tisíc za Hlubokou dáme za koňské spřežení :-) Jinak jestli to nebudeme mít na té Hluboké, mužu zustat s váma v diskusi???
Odpovědět
Profilova fotka
No za mě určitě!!!!:-D Vždyť je to jedno, přece sme tu spolu začaly, tak to i dokončíme :-D Já sem ráda, že sem vás tu všechny poznala, každá máme svůj vkus a názory a to je fajn...s kym jiným bysme to měly řešit? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn klidně zůstaň, dyť máme snad ještě pořád společnej hotel na hostinu, ne? :o) Jak říká Andrej - jsem ráda, že vás mám :o))))) Jinak ještě jsem nebyla na svatbě, kde by se nepřejíždělo - a nemohu říct, že by někdo držkoval :-o Navíc Hluboká - ČK je snad 30 km, ne? :-| Jinak nestíhám naprosto nic... a to ještě nám kočka donesla na zahradu pět koťat... takže v pátek si dvě vezmeme domů a zbytku tam uděláme nějakou budku, aby nezmrzly :( Tak už budeme mít doma čtyři kočky... no uvidíme, jestli to není šílenej nápad :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?