Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Renfri ty na ty tradice moc nejsi vid?:-) přemýšlíte už někdo co budete mít za program? budete mít lampionky?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla hlavní bílou a oranžovou jen na nějaké doplňky - jako mam v albu tu lososovou tabuli tak něco takového jen do oranžový ale úplně světloučký, nic divokýho... Markét přesně, já mam docela strach jim to svěřit udělat, protože pak tam přijedu i s rodinou po obřadu a budu v šoku že je to jinak než sem chtěla.. :-S :-o
Odpovědět
ahoj Peti, nevím, no, přivezu to tam a ukážu jak to chci, snad na tomnic nezvrtaj...uvidíme.
Odpovědět
v albu žádnou tabuli nemáš, nebo jsem slepá???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my budeme mít asi lampionky a možná i orientální tanečnici :-) Možná budu tancovat i já, ale to se ještě uvidí :-N Možná tombolu, nebo losování
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já sem blbka, já to mam doma v pc, já myslela že jsem to sem nahrála :-N :-) Tak až dorazím z práce tak to sem dám :-) Jo jinak holky neříkala vám v tý restauraci jak je to s ubrusama? Jestli bílý zapůjčí? Doufám že tedy jo, ještě kupovat bílý ubrusy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
a co budete dělat večer? Nebo jak to máte časově Markét? Budete tam využívat ten svatební apartmán? Mame zamluveného DJ tak doufám že ho taky využijeme :-) U nás jde podle tradic babička a mamka. Když se něco má, protože je to tak normální na svatbě, tak se to dělá :-S Doufám že nebude žádná kritika pak...
Odpovědět
renfri: já jen říkám co mi paní řekla. já myslím že bude problém i vtom že to máme v sobotu a že v pátek tam bude třeba svatba tak tam nemůžu dělat tabuli. ale ani mi to neva, že to udělaj, já se nechám překvapit:-) řeknu jak to chci a uvidíme...třeba tam nakonec taky dojedu, dle domluvy. ale víš co, já myslím že když se domluvíte tak to půjde:-) jen se prostě divila:-) jinak lampionky bych taky chtěla, ale napadlo mě, když bude pršet, vzlétnou taky? my je pouštěli už jednou a to teda nelilo:-) peti s těma ubrusama nevím, já se jí na to neptala. ale myslím že je v každé restauraci mají. budeš kupovat organzu? jinak my moc tradic mít nebudeme, snad jen talíř možná chomout. víc asi ne. holky máte tip, kde koupit levně prstýnky? krom Hanuše Kristý:-))) jo a budete si nechávat péct cukroví nebo budete dělat???a popř. kde?:-) přeji všem pěkný den!!!!:-)
Odpovědět
jo a ještě sem se paní ptala dokolika je ochoten být personál s námi, v kolik se to zavírá, tak říkala kolem 2hod v noci...kdyby to někoho zajímalo!
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: To já jen tak... mám chřipku, tak jsem kapku nevrlá, ale myslím to ve srandě :) Nerada nechávám tyhle věci "na cizejch", což ovšem nemusí znamenat, že to udělají blbě, jen už se mi to párkrát stalo, že jsem nechala někoho bez dozoru, a pak jsem čuměla, ale to se týkalo hlavně řemeslníků, ne takhle služeb :) Levně prstýnky - ono záleží z čeho je chceš :) Jestli trváš na zlatých, tak to nikdy úplně levné nebude (tuším tak 6-8k průměrně). My máme prstýnky za 150 Kč jeden (a není to na nich vidět) z toho kaleného stříbra. Viděla jsem stříbrné prstýnky za 2000 (pár) a ocelové do 800 :) U nás to bude v ideálním případě tak: 7.7. příjezd a ubytování ve svatebním apartmánu, 8.7. příprava, focení (když už máme Zuzku, ten apartmán je krásnej a byla by škoda to nevyužít - najmě když se nesmí fotit v interiérech na zámku), odjezd, obřad, focení, odjezd do GOLDu, raut (první tanec, krájení dortu, ať to nemáme tak moc tradiceless), lampióny a pak všem hezky poděkujeme a rozpustíme to. My budeme ještě ve svatebním apartmánu přes noc (možná nějaké focení, máme Zuzku na těch 9 hodin) a moje rodina se přesune do pensionu, kde je domluvené ubytování, jelikož jim je všem mezi 67-85, tak předpokládám, že budou unavení a plní dojmů. Rodina mladýho pojede domů :) 9.7. odjezd dom :) Furt přemejšlím, jestli svatební dorty vzít z hotelu nebo objednat přímo v té cukrárně :-S
Odpovědět
renfri. to je v poho každý máme jinou představu - a tak to má být, kdyby měli všichni stejnou svatbu, tak by na ně už nikdo nechtěl chodit a bylo by to fádní ne?:-)))) ty prstýnky asi zlatý nebo bílé zlato...myslíš 6-8 tis za pár nebo jeden??? já totiž nemám vůbec přestavu:-( a ještě oznamko, ale to si tady všichni děláte sami že? renfri dorty myslíš z Mokka??? nebo máš tip na jinou cukrárnu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na jednu stranu je fakt, že co sem chodím, tak žasnu nad rozmanitostí všeho :) Obřadů, dekorací, barev (já třeba fakt nesnáším zelenou barvu) a říkám si, jak je to bezva :) Co jsem tak chodila po svatbách kamarádů, tak mi (proti tomu, co tady vidím), vždycky přišlo, že to nějak odflákli... zkrátka si s tím nevyhráli :) A je to škoda. Cenu jsem myslela za pár :) Oznamko - jsem zvědavá, co kamoš nakreslí :) Myslím Moka :)
Odpovědět
jo to máš pravdu kolik věcí se dá udělat a tak:-) tak ta cena za pár jde, kdybysme sehnali do 6tis byla bych spokojená:-) oznamko asi objednám nějaké přes net. v té cukrárně Moka maj opravdu výborné dorty, ale dost drahé, tak hledám levnější variantu protože u nás se sladké moc nejí stejně, a každej radši šáhne po masu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét ja taky přemýšlím jestli dort z Moka nebo od hotelu (hotel to bere od Moka). Asi bude jistější to vzít od toho hotelu. Rozdíl už se stratí... Ale to se ještě uvidí :-) Mi budem mít program podobný jak vy, akorát po krájení dortu bude ještě focení skupinek a pak nějaká zábava a večer budou lamionky a první tanec, a pak asi to noční focení novomanželů. A pááák pojedeme na romantickou dovolenou do Tatér :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Zase za ty peníze ale nemůžeš počítat s nějakým hogo fogo :) Jukni sem, ať máš představu o cenách :) http://www.snubni-prsten.cz/snubni-pr... Kristýn: Jistější asi jo :) Jsem na to, holky, zvědavá, jestli nám to dopadne podle našich představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci buď organzu nebo ten vlizelín, ještě nevím, ale ten vlizelín se mi začíná líbit o něco víc.. Jinak mi z tradic asi jen společně to rozbíjení talíře, možná by mě mohl vzít i přes práh, pak polévku, krájení dortu a víc asi nic.. Jinak o tom programu sme my ještě vůbec nemluvili, asi to ani nijak moc hrotit nebudem, oběd, dezert, pak bude hrát ten DJ, u toho pořád jídlo a tancovačka... S těma lampionama to ale může být moc pěkný... Cukroví si necháme upéct u Pavlovi tety, ona je cukrářka, tak snad nám upíkne i dort (ona to teda ještě neví že jí chcem požádat, tak snad neodmítne :-) ) Sami si péct nebudem, to nechci maminu strhat :-) jen sme říkali že bysme spolu upíkly to slaný pěčivo (takový ty tyčky a tak, to bude za chvíli hotový).. a prstýnky sme koukali z wolframu, vypadji moc pěkně a hlavně se nepoškrábou (wolfram je po diamantu nejtvrdší kov, takže tam ani moc neryjou), ale tady v čr maji jen pár na výběr, tak sem počítala když objednáme z USA tak vyjdou cca na 2.500 i s dopravou, ale sou fakt úžasný..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ten wolfram vypadá fakt super :) BTW když jsem včera koukala na stránky s prstýnkama, tak mladej hned, jestli se mi ty naše nelíbí a chci koupit jiný, že jemu se líbí a jiný by nechtěl ;-) Cukroví mít nebudem, jídla tam bude dost ani jsem nevěděla, že se cukroví dává :-S Nošení přes práh u nás nepřichází do úvahy, jelikož by mě mladej neunes :-D
Odpovědět
ahoj holky Peti a už jste vybrali něco k jídlu? my možná budeme mít nakonec tu vepřovou krkovičku po selsku, něco jako knedlo zelo, je to taky tradiční české jídlo. chtěla jsem Toma ukecat na svíčkovou ale když tady Andrej psala že je nic moc...no tak asi tak:-( na hranolky v naší rodině skoro nikdo neni takže moc na výběr neni:-( Peti a ta tvoje teta dělá někde v cukrárně???dej tip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás cukroví být musí, já jsem strašně na sladký, takže u nás být musí, ale nevim jestli budem rozvážet výslužky, na to asi kašlem :-) K obědu nevím, ta svíčková mě taky trochu zklamala, tak nevim, ale je pravda že jsem si taky říkala že když naládujem hosty knedlíkama tak sou takový jakoby těžký a aby pak jedli to jídlo okolo, tak přemýšlíme o nějakým plátku asi s bramborama (hranolky taky moc nemusim) Ta Pavlova teta co peče bydlí někde u ČB a peče v cukrárně (ona jí snad i vlastní nebo co), já jí viděla asi 2x a naposledy tak před 3 rokama x-) a ani sem u ní v curárně nikdy nebyla, ani kontakt na ní nemám takže bohužel moc nepomůžu :-(
Odpovědět
Peti právě taky přemýšlíme o knedlíkách - asi bramborový k té krkovičce:-) budete chtít od nich to prase? říkala mi 200Kč za kilo. takže my asi do něj půjdeme. a raut pak obložený talíře, to co nám ukazovala ty roládky nechceme, sama říkala že je to zbytečně drahý. dala mi domu vinný lístek, ale tam jsou samý značkový a drahý jak prase. ale kdybyste měli někdo zájem, doma oskenuju a pošlu at máte představu! :-) s těma výslužkama jsem taky říkala že ne a mamka říkala že to rozhodně jo, že do práce musí něco odnést atd, nevýhoda vesnic, kde o svatbě ví každá tetka a hned drbou, znáte to, ne:-) jak jste jinak pokročily s přípravama někdo nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám "novinku" - po téměř dvou měsících jsem se osmělila napsat paní Gabriele (Bijoux Gabriela), jestli mohu se šperky počítat - a prý už se chystá návrh - 3x sláva, moc se na ně těším, hned, jak něco budu mít, tak ukážu :) Jinak moje maminka pořád řeší, jak to bude ten den probíhat, a aby tam byl někdo, kdo to bude koordinovat... bóžinku, ještě nevím, co a jak, tak tohle fakt neřeším :) Ale tak je to pěkný, že jí to není jedno. Aspoň se nějak zabaví, co umřel táta je to s ní takový obtížný trochu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To víš Markét, chce abyste měli krásnou svatbu a aby vám vše vyšlo... To je hezký... Ty jo Luci nevíme, já bych ho i brala, a těch 200 ani neni moc mi přijde... My bysme ho vzali jen pár kilo, aby se to opravdu snědlo, ale pořád přemýšlíme co a jak... S těma výslužkama počítám že vezmu taky trochu na ochutnání do práce, ale abych objížděla všechny příbuzný a známý, to ne.. Si zobnou na svatbě :-)
Odpovědět
já si Peti myslím že budeš muset vzít celé sele, ale nevím, na to jsem se neptala. tatka mi říkal že to malé může mít tak 25-30kg ale to tak odhadoval, takže myslíme tak 6tis. ale to fakt nevím, at neroznáším drby!:-) s těma výslužkama to vidím taky jen na pár, že jich moc nebude. je renfri tak pak hned sem hod fotečky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak se máte? Já jsem nějaká nachcípaná :-( dodělala jsem vývazky pro svědky a rodiče. Jinak nic nového.
Odpovědět
teda Kristý krásný ty si šikulka!!!no těch složitějších se nehrnu. já je dělám po večerech, vždycky 5-6ks a jdu hají. takže já je všechny ještě bohužel nemám. snad o víkendu to dodělám!:-) jinak u mě též nic nového, zrovna jsme se svědkyní řešili jestli není brzy zamluvit šatky v půli listopadu???když to máme v dubnu?co?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli si jimi seš jistá tak je klidně zamluv :-) až přijde nová kolekce, třeba budeš moct rozhodnutí změnit. Děkuju za pochvalu :-D Mám 26malých a 6 velkých. A to snad bude stačit :-)
Odpovědět
já budu dělat 45, 5ks bude jako rezerva:-) no uvidíme, sama sem zvědavá jaký vyberu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tady v té restauraci se to sele nedělá, oni mají firmu, která jim ho na určitou hodinu udělaj a dovezou, tudíž to nemusí hlídat a můžou běhat okolo nás:-) zatím špatnou zkušenost nemám, uvidíme:-) maximálně jim řeknu že je to hnus a nezaplatíme to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?