Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Luci to je dobrý :-) Já jsem právě mela na mysli, že celý prase ne, to by se určitě nesnědlo, takže jen tu kýtu, loni na svatbě měla kamarádka taky jen kýtu a ani ta se nesnědla, při tom dalším jídle okolo, takže celý bysme určitě nebrali...
Odpovědět
jasný to já nevím, to víš, to se jí musíš zeptat, my bysme brali asi celý bude nás hodně a všichni jsou na maso:-))) ale nevím, to jsme ještě neřešili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky predem Vam vsem preji hodne stesticka. renfri: ja jsem chtela mit hostinu v hotelu Gold v CK, ale bohuzel salon byl moc maly a chtela jsem obrad v tom parciku vedle :-D Jinak cukrarna Mokka, naprosto skvely dort, mam ho v albu, udelali nam jak jsme ho chteli a meli jsme citronovy jak jsme si prali, vsem moc chutnal a dovezli ho do hotelu kde jsme meli hostinu (nakonec hotel Podhrad na Hluboke). Pokud byjste chteli s necim poradit napiste mi IP, uz sem moc nechodim :-N Jinak pokud premyslite nad DVD, rozhodne doporucuji Petra Bastare, videla jsem nase DVd snad 50x jak je uzasny :-) ;-) HODNE STESTICKA NEVESTINKY, hned bych se vdavala znova
Odpovědět
děkujeme a tobě přeji hodně štístka těhulko:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: dekuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky cute, tvoje video jsem viděla na stránkách Petra, taky ho máme objednaného :-) Přeji hodně štěstí s mimískem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim kde jsi ho videla, ale moje video na jeho strankach nema. Muzes mi prosim dat odkaz? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aháá tak nemá :-) promiň, já si to spletla, viděla jsem tvé fotky na stránkách pana Tvaroha :-) že jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani tam nejsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem blázen =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hod mi odkaz a ja ti reknu ;-)
Odpovědět
čauky holky, co nového?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cutce - koukala jsem a už tam neni, možná jsem si to spletla :-) ale tvoje fotky jsem určitě prohlížela už dřív :-) Dneska ráno jsem zaplatila kytičky na stůl, z bazárku a už se na ně moooc těším :-) Milanovi se taky líbí a uznali jsme že umělé bude lepší než živé. Vyjde to podstatně levnějc a bude s tim mín starostí :-)
Odpovědět
jééé jaké???hod je pak sem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tenhle inzerát http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... do alba se mi dala jen malá fotečka :-) ale až přijdou nafotim znovu :-)
Odpovědět
vypadají pěkně tak sem pak hod foto:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moc pěkný, taky jedním vočíčkem koukám tady do bazárku, jestli by se něco nedalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě dám :-)
Odpovědět
Peti Andrej dlouho jste nic nepísly:-) jo holky jak jste se domluvily vy s paní Špringlovou? kdy se jí máte ozvat a tak???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tady po docela dlouhé době, nějak nebyl čas... 8-) Já se s tou paní z restaurace mam sejít až po novým roce, takže jí pak cinknu nebo písnu a domluvím se s ní. Jinak sem úspěšně dodělala svatební noviny, tak aspoň něco už máme, jupí :-) teď chci objednat z netu tu výzdobu na stoly i se stužkama tak pak začnu konečně vývazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš výzdobu na stoly? A to se dá obědnat rovnou hotové, nebo máš rozmyšleno jak to budeš zdobyt? Odk ud to budeš objednávat? A nemohla by si mi tvoje noviny poslat na ukázku prosím ? :-D jsem drzá co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem teď trochu ve skluzu s balenim (takovejch krámu co sme zas za ten rok nastřádali!!!), proto moc nepíšu - jednoduše nestíhám...:-( Tzn. že neni čas ani na tvoření....počítám že v průběhu listopadu už bude hotovo a já se pustim plně do příprav...holky řeknu vám, momentálně u mě probíhá divnej stav...takovej nesvatební, jak je toho na mě asi moc tak bych to nejradši odpískala...asi se bojim že nic nestihnu...už abysme byli přestěhovaný... :-N No jsem ráda, že u vás holky probíhá tak jak má ;-) Jinak já sem taky domluvená, že tam zajdu až v lednu domluvit podrobnosti ....takže to je snad v klidu. :-) Kristý ty kytičky fakt vypadaj úžasně!!!Holky vy ste šikulky!!!:-) Tak zase pa pa až budu mít chvilku tak zas písnu, v práci to občas jde...:-D
Odpovědět
ahojky holky včera jsem si dokupovala stuhy na vývazky a asi v Palladiu dostaly nové zboží, protože tam maj krásný výběr v těch 5mm. bordó, merunková, bomba!!!doporučuju tam dojít včas páč tam bylo u toho docela dost holek:-) já se dneska pustím do jmenovek. budu hledat tipy, triky. :-) máte tipy vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenovky už máme hotové, ty, co mám v albíku přiděláme na koupený základ. V Palladiu kde tam? Já jsem tam snad nikdy nebyla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, v paladiu jsem taky kupovala. je to hned v uličce když se jde od metra jakoby dovnitř, je to švadlenka. Jinak jmenovky budou asi perníkové :-) Bud poprosím svědkyni jestli upeče, nebo objednám na fleru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Na Fléru mají krásné, taky mne upoutaly :)
Odpovědět
jj v Palladiu přesně tam. a ještě jsem paní zaslechla jak někomu říkala že je super galanterie i v Krakovské ulici, ale to nevím, tam já nikdy nebyla. jo holky chtěla jsem si udělat ty čokoládky ale nemůžu sehnat malý, nevíte kde je koupit? chtěla jsem si je pak sama udělat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybys měla formičky, tak bys čokolády mohla udělat přesně jaký bys chtěla, dělali jsme je vždycky na Vánoce, ale to nevím, jak bys je chtěla pak zabalit, jestli do celofánového sáčku s pentlí a cedulkou (třeba kdyby to byly nějaký srdíčka), balit každou do staniolu, to by mě asi kleplo, navíc si neumím představit, jak nějaké tvary zabalit, to by šlo jen u čtverečku :) Každopádně i tohle by byla cesta :-) Dneska jsem se vám tak nějak otrávila, brouzdala jsem po amerických obchodech s dekoracemi, to jsou občas tak pěkné věci, a tady se to sehnat nedá - a dodávají pouze po USA. Nj, co se dá dělat.
Odpovědět
ty jo péct to...hm, dobrý nápad, ale ty jo to bych nedala! asi je objednám přes net a bude no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí a co ty malý Milky (mám je v albu), maj je v makru za 70 kč 30ks a jsou velikostně tak akorát...já kupovala balení na zkoušku a než sem se dostala na obaly tak jsme je s Tomem snědli :-N Výborná záležitost mňam Jinak Markét, máš pravdu, tady je opravdu hodně omezenej výběr :-( bohužel...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?