Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla taky hlavní růžovou ale Milan prý nechce si připadat jak na barbie večírku :-D no tak bude zelená hlavní :-)
Odpovědět
no tak taky nechci růžovou všude a hlavně tu křiklavou:-) jak sem psala tak zelenou měli ted na svatbě takže tak no. jinak dneska jsem sehnala korálky na vývazky, holky řeknu vám, byla jsem ve 3 galanteriích, takový mega a nemaj: špendlíky s ozdobnejma hlavičkama a ani kytičky, když jo tak mega že na vývazky to fakt nejde. takže jsem sehnala poslední pytlíček korálků, aspon to. už jsem je zkusila, mrkněte na finální výsledek. takže ještě 32 vývazků a je to hotovo:-))) dneska je ukážu Tomovi jsem zvědavá co on na to:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo to jsou korálky? To vypadá jak hlavička od toho špendlíku :-) moc pěkný, to jsi tam normálně našila nití? A když si byla v těch galanterkách maj velký výběr barev stužek?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci pivo vůbec nevim, my včera neměli schůzku s tou paní, my sme tam jeli jen tak se mrknout, s tou paní se tam mam sejít až nějak kolem vánoc, ale myslim že pivo 12°bude kolem 30 a 10° tak 24 Kč, asi jako jinde myslim, takže ani nevim s tim jídlem jestli je možnost si ho tam donést, ale myslim že v tom problém by být neměl.. Jinak barvičku necháme do tý lososový, stěny sou tam zelený a oranžový závěsy (jako na tý fotce), jen je to tam trochu užší tak sme říkali že asi necháme stůl do T - ale to se domluvim až se sejdu s tou paní, včera tam byl jen jeden číšník a s nim sem to nechtěla řešit. Jinak co vim tak vždycky když tam byli nějaká akce tak byla u cesty cedule že je pro věřejnost zavřeno, takže asi zavíraji restauraci.. Já ti to zkusim poslat ale nevim jetli něco vyčteš, oni semi nějaký okraje nevešli do toho mobilu, ale něco přečíst jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já dneska byla v několika galanteriích tady v čb, a lososovou stužku nemaji prostě vůbec, bílou maji, ale barevnou nikde, tak jí asi objednám z netu.. Taky sme dneska obcházeli prstýnky a ta cena, to je fakt strašný, když to porovnám s cenama na netu tak neporovnatelný, co sem našla na netu za 6.000 tady maji za 13.000 a víš, fakt mazec, takže to asi objednáme přes ten internet..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi budeme mít prstýnky za 8tisíc, to docela ujde. Nějaký retofy a podobně to neni nic pro nás 8-) Ty výběry v těch galanterkách jsou někdy fakt tragický :-( a zrovna lososová... To chci vidět jak seženu olivově zelenou :-)
Odpovědět
jj našila jsem to tam. Tom mi říkal že je to pěkný tak prostě udělám všechny. výběr mají ale pouze v 6mm, a něco i v 5mm a jinak je to děs běs. ty špendlíky taky. Peti prosím tě a nebude se tam třískat světle růžová??? nebude to hnus???:-((( s těma pstýnkama je to mazec, ale dá se sehnat i levně, jen se musí hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim že nebude, ale uvidíte sami až na místě... Jinak my sme tady prošli několik zlatnictví a pokaždý nám padala brada, ty ceny jsou tady fakt přemrštěný.. A i výběr celkem malý... Tak se asi téměř ve všem spolehneme na internet i na moje štay- našla jsem paní která šije naprosto úžasný šaty a všechny za 6.500,- sice už je pak neunosim ale jestli mam dát 7tis za pujčení nebo si je nechat ušít...
Odpovědět
já jsem koukala na ty fotečky ještě a dobrý, já myslím že s tou světlou to půjde, ta tmavá by byla už moc...a když ty máš lososovou tak to určo bude v poho. a teda ste s tím prostorem atd spokojený?kolik budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se mi na dnešek zdáli hned dvě svatební noční můry, přítel říká že jsem mluvila ze spaní, a u druhého snu jsem se dokonce vzbudila pláčem :-o no hrůůůza
Odpovědět
no prosím tě! :-S neboj se bude lépe! ;-) já mám teprva 20vývazků, holky to je práce...jsem si myslela jak to bude hned a prd... ach jo zejtra zas do práce. at nám to uteče!!!pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspon máš... já jsem dneska navštívila galanterku a nesehnala ani tu silnou ani tenkou. Co se mi líbila barva, tak měli jen silnou :-( tak snad seženu...
Odpovědět
Článek se načítá
já jsem to říkala že je to mazec. a kde si byla, v jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj hoolky, tak a prodlouženej víkend je za náma :-( Lucí vývazky vypadaj suprově, si šikulka!:-) Jinak na Bezdrevu plzeň za 32 a gambáč za 22 :-D Paní provozní hrozně sympatická :-D Holky díky, máme zamluveno :-D vypadá to tam přesně jako na fotkách - prostě luxus...jen ta příjezdová cesta pro jedno auto a všude kolem voda...ta´tka se trochu bál :-D Byli sme tam včera na obýdku!:-)
Odpovědět
ahojky Andrejko díky:-) To je to tam tak těsný???ježiši jedu tam v neděli tak snad nezahučím do vody???:-( bože!!! dneska jsem s paní mluvila (majitelkou) tak tam nebude a jídelák mi pošle na email. co jsi ještě vyzjistila???:-)
Odpovědět
jo a co jste měli k obídku jak vaří? a ceny???:-) no povídej zážitky at tam jedu natěšená:-)))
Odpovědět
jo holky už jste přemýšleli o menu??? budete mít svíčkovou? nebo baštu či nějaký steak???
Odpovědět
holky paní mi ted poslala nápojová a jídelní lístek na mail, chcete ho někdo?papa
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Obdivuji trpělivost s vývazky, já se přiznám, že jsem si je zbaběle koupila :-) Co se týká pentlí atd. tak si je koupím přes internet, galanterie mají dost žalostnou nabídku. Chci pentličkama převázat pytlíčky s "výslužkou" a menu. Kytku nakonec koupíme v Praze na Korunní, mladej tam má oblíbené květinářství (můj nápad to tedy není, ale snad ta kytka jeden den vydrží :-( - jestli ne, tak ho roztrhnu jak hada :D)
Odpovědět
ahojky nj, není nad ruční práci:-) ještě 25:-) odpočítávám:-) tak dneska jsme zamluvili úplně jiného fotografa, páč je budoucího tchána známej (a ten fotograf taky hezky fotí ale my ho nechtěli páč je moc drahej), ale nám to dohodl za 3500 za celej den! takže mám radost že něco ušetříme na hostinu:-) jupíjajou:-) jakej máte den? já mám dneska pořád pondělí, jsem fakt mimo:-) mějte hezký den papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj :-D Lucí zas tak těsný to neni, jen je to zvláštní pocit...ale dvě auta vedle sebe se nevejdou, tak sem zvědavá až tam pojede svatební kolona :-D Jinak jídlo bylo dobrý, já měla svíčkovou, ale byla zrovna na meníčko, takže nevim jestli to bylo tim, ale mě moc nechutnala - byla to spíš taková mrkvová omáčka, takže doporučuju tam zajet a dát si jí klasicky z jídeláku...je možný že to fakt bylo tim, že jí měli zrovna na meníčko navařenou fůru...ale zas je fakt že málokde uměj dobrou a poctivou svíčkovou.Maso i knedlíky výtečný!jinak kančí guláš výbornej, a kuřecí směs s houbama a směs paní špringlový taky výborný! Jinak nově tam maj přepaženou místnost akvárkem(to na fotkách na webu neni), takže je to trochu užší, ale furt je tam místa dost...:-) Pak sme taky objevili krásnou pláž na focení a taky je tam dětský hřiště a trampolína :-) Toť asi vše z mých postřehů. Pak mám info pro Peťulu: V CB v Prioru nahoře v galanterce maj i lososový stužky!:-) Dnes jsem si konečně nakoupila stužky, ale špendlíky sem nesehnala...:-( Mám bílý a krásný zelený, a kdybych náhodou sehnala ty růžový balerínky, tak i jednu stužku růžovou pro dámy :-) tak mám hroznou radost .-D Jééé Renfri (všishni ti řikaj Markét, ale nikde jsem to nepostřehla, toť opravdu tvé jméno?Mate mě ten svatební list darů, tak se omlouvám, že se ptám...) v korunní jsem 3 roky bydlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrea: Markéta nebo Renfri, to je jedno. Renfri používám na internetu už 15 let, takže je to skorem moje druhý jméno a pod tím nickname mě zná spousta lidí ;-) Dneska jsem vám dostala nějakou svatební depresi, přijde mi, že to nikdy nemůže dopadnout tak, jak jsme si naplánovali a že co bude moct, to se pokazí :-| Asi je to tím, že jsem tu jukla do fóra, kde si nevěsty sdělují informace o neseriózních firmách :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se sem po dvou dnech konečně dostala - Luci zkoušela jsem stahnout ten jídelák do pc, ale jak to bylo z mobilu tak kvalita nic moc, tak sem to radši ani neposílala, a ani jsem ti to nestihla písnout, dostala jsem se sem po dvou dnech.. Ale kdybys byla tak hodná a poslala mi ten jídelák, ať to vidim i jinak než rozmazaně z mobilu - p5tka@centrum.cz - děkuju!! Andrej, v pondělí jsem v prioru byla a i na stužky jsem se koukala, ale na žádný nebylo napsáno jaká je to barva, tak sem to radši nekoupila (koukala jsem teda jen na ty co maji balený v tom papírku, pokud tam maji i něco volně tak to nevím).. Jinak pláž je tam maličká ale pěkná, tam sme dřív se chodili koupat, pak jak tam začali jezdit rybáři tak se to už nedalo. Luci z tý cesty neměj starch - ona neni hned u silnice voda, je tam ještě jakoby kousíček lesíka po obou stranách a čim hlouběji jedeš tak seš z obou stran od vody dál, ze začátku je tam mini mostík a tam když se potkaji dvě auta tak jedno o trochu couvne a je to, nic hroznýho, dál už se vyhnou v pohodě, když jedno zajede úplně ke kraji..¨ Taky sem si říkala že nejspíš dáme svíčkovou, ale teď po tom cos Andrej napsala mam celkem strach :-p - budeme mít 41 dospělých a 6 dětí (odpo ještě kamarádi), tak jestli jí budete mít někdo z vás na svatbě tak pak dejte vědět jaká byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a děláte ty vývazky v ruce nebo si pomáháte tou podložkou? Jsem to objevila na netu a asi to taky tak udělám - hodim to do alba jak to vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si to udělám s tou podložkou, teda až seženu vhodné stužky ... Byla jsem v Kotvě a v paladiu a nic... teda barev spoustu ale tu tlustou žádnou a odstín zelené co se nám líbí mají jen v 1,5cm tlusté :-( Jinak když jsme byly v Goldu na obědě, měli jsme jídlo z denního menu za 60kč a bylo výýýýýborný :-) Takže vubec o kvalitě jídla nepochybuju. Teta mi nabídla že u kamarádky nechá uvazat svatební kytky když jí dam obrázky a dá mi je jako dar. Ale převážet je tak daleko... nevim nevim... Markét vy povezete kytky z Prahy den dopředu?
Odpovědět
my svíčkovou mít nebudeme, chceme táborskou baštu, oni to maj pojmenovaný jinak. akorát chceme o trochu menší gramáž nevím zda to půjde. no myslím že pro 40 osob nás to vyjde na 10tis jen svatební menu + rautový menu a tak + pití. plzen nechceme, chtěli bysme místo toho třeba Budvar nevím zda to půjde. jinak vývazky dělám v ruce, jde mi to tak lépe. Peti pošlu ti to...hned jak to bude možné. Kristý jedna galanterie je ještě v lazarské ulici - přímo u zastávky. maj docela výběr ale koukala jsem jen po své barvě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: Nj, mladej to tak chce a mě je to celkem putna - stejně si říkám, že do toho květinářství by je určitě taky nepřivezli ten den, co nám to budou vázat... zkusím se s tou slečnou v květinářství nějak dohodnout, aby byla kytka co nejčerstvější... na cestu ji zabalím do mokrých novin a při nejhorším ji pak strčíme v hotelu do ledničky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét s tou ledničkou jsem to už taky někde slyšela... Ale bála bych se co se stane až ji vyndám, jestli vydrží dlouho. No prej je všude vážou den dopředu, tak nevim... Luci a kdy si tam byla? Já v lazarský byla dneska, protože jsem hledala dům látek a nenašla jsem to :-o nezrušili to mězitim?
Odpovědět
Profilova fotka
Prý je dobrý namočit ubrousek a obvázat jim stonek tý kytky, to sem četla jako radu v nějakým květinářství... A třeba cestou párkrát ten ubrousek polejt vodou aby neuschnul..
Odpovědět
Profilova fotka
Ve větších květinářstvích normálně dávaj kytky do lednic, když jsem obdarovávala tetu a matku zároveň květinou, měla jsem pugéty taky přes noc v lednici a druhý den vypadaly naprosto báječně, byť to byly tulipány, které moc dlouho nevydrží :-) Toho převozu se zase tak moc nebojím, kaly navíc nejsou snad xindl, co hned zvadne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?