Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
To snad zvládnou :-) Já budu mít asi růže, tak abych pak nedovezla opelichané stonky :-)
Odpovědět
Kristý je fakt že já jsem tam byla je to tak 14dní. tudy normálně nejezdím, takjak je to ted nevím. to jsem ještě nevěděla barvu na svatbu ale koukala jsem po fialkové a tu tam měli. byla jsem tam s kamarádkou ta totiž něco scháněla na záclony, cíleně jsem tam nešla.tak ti nevím. jinak jak říkáte stěma kytkama tak v poho lednice, páč moje ségra měla i myrty přes noc v lednici a ráno byly krásný,svěží a v poho vydržely celej den!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba jsem blbě hledala, ale vubec jsem to tam neviděla... dneska se po práci zajedu podívat do látek Mráz
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem si zamluvila Zuzanu na focení na 9 hodin, jednak je tam jen 1000.- Kč rozdíl oproti 6 hodinám a jednak když jsem tak probírala, jak to bude probíhat, tak to bude akorát. Látky Mráz mám téměř za domem, taky bych se tama mohla podívat na stužky, ovšem tak příští týden spíš, teď všichni ulehli doma s chřipkou, tak nestíhám přebíhat mezi marody :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted je stebe IT pečovatelka ;-) Jojo já bych si jí vzala na celý den i s tím balíčkem předsvatebního focení, ale problém je, že náš termín má obsazený.... Takže závidím :-) Jirka Tvaroh snad bude taky dobrej, doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
Na Jirku Tvaroha jsem taky slyšela chválu, ale nic jsem od něj neviděla, nemá někde nějaké práce? Jinak Zuzanu bychom si vzali taky klidně na všechno, ale to bych už vážně musela začít krást, mám z těch financí trochu vítr :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ma stranky jiritvaroh.cz tak tam jsem si ho vybrala... No nás bude celý den stát těch 12tis chceme noční focení v krumlově, takže to snad ani jinak nepujde... Zuzka ma za 13tis ten největší balíček i s předsvatebníma fotkama... ]-( Je to sice pálka, ale je to jednou za život(doufám..)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn - taky jsou to moc krásný fotky, takže bych řekla, že plnohodnotná náhrada za Zuzku :o) A už mám chřipku taky :-(
Odpovědět
teda to jsou pálky, 13tis...tak aspon že ušetříme díky známosti, máme profíka jen za 3500kč na celý den . má taky pěkný fotečky. s těch peněz mám taky už vítr, protože když vidím, kolik costojí, tak je mi jasný že pod 100tis to nepůjde:-( holky přeji pěkný víkend, my jedeme dneska k našim na oslavu a vracím se až v neděli. tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) No tak náš rozpočet doufám vměstnám do 50 tisíc...chceme začít stavět, tak ať to nerozfofrujem na svatbě...asi zkrouhnem počet lidí, hostinu uděláme pro rodinu a v sobotu pak oslavu s kamarádama na baráku...pomalu se mi ten pohled na svatební den mění...:-) tak sem zvědavá jak to nakonec bude. JT fotí taky dobře Kristý, myslim, že se nemusíš bát. Já chci Zuzku na celej den, kameramana nakonec vypustíme, zainvestujeme hlavně do fotek :-) Peťul, měli tam stuhy hned vedle zipů, a byly to námotky převázaný proužkem papíru, barvy napsaný neměli, ale lososovou měli :-)Poradíš mi prosím nějaký jiný galanterky v ČB? Holky tak si užijte víkend, my budem na chatě asi makat ať už tam můžem bydlet....tak se mějte, pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Tvaroha jsme měli na focení našeho maturáku a Baštáře (nebo jak se jmenuje ten jeho kolega kameraman) jsme měli na video a fotky máme od něj pěkný.. Já jsem dělala náš přibližnej rozpočet a bude to tak 60-70tis., mazec no :-S Andrej včera sem byla v Prioru, tak tu lososovou sem tam nakonec našla, ale jen 5mm, já bych potřebovala barevnou 3mm, ale jak jsem jí viděla naživo tak se mi ani moc nelíbila, hlavně jsem k tomu nesehnala stejně barevnej karton na jmenovky na stůl, tak jsem to přehodnotila a bude to do bílo-meruňkový, k ní ten karton měli, tak jsem včera nakoupila a nějaký už vyrobila, zubatý nůžky jsem si koupila tak budu dovytvářet, jen jména ještě tisknout nebudu, to až budu vědět konečnej počet lidí na svatbu... :-D Jinak vimže je ještě jedna galanterka v Krajinský, jakoby na tý straně kde jsou Masný krámy, je to kousek před nima směrem od náměstí, za výlohou maji nějaký šicí stroje, tak tam, a jinak vůbec netušim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem včera byla v látky Mráz a nesehnala jsem, ani jednu... měla jsem sebou fotku a pani mi říkala, že pro tu tlustou se mam zeptat v květinářství ]-( Hrůůza, tak snad o vánocích bude větší výběr...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No řeknu vám sehnat od stejnýho názvu barvy i stejný odstíny, to je umění - když chci něco broskvovýho nebo meruňkovýho tak všude se to tak sice jmenuje ale barvy jsou to odlišný, to je fakt něco.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se rozpočtu tejká, tak jsem taky na 100k, hlavně díky tomu, že jsme to z Prahy přesunuli na Hlubokou. Ale tak což, je to jednou za život - u mě tedy určitě, protože jestli se nedejbóže rozvedu, tak se znova už určitě vdávat nebudu :-S Dnes mi přišly dva balíčky - punčochy (OK) a pak věci ze svatebniobchudek.cz - k tomu přidám zkušenost - objednávala jsem tam bordó krystaly, paní mi napsala, že krystaly jsou světlejší než na fotce, jestli je chci, že pokud ne, může mi nabídnout skleněné kamínky, které jsou skutečně bordó ve stejné ceně (70 Kč). Tak jsem řekla, ať pošle kamínky. A teď to vybaluju... a na kamínkách je ještě cenovka 50 Kč. Takže když už mě lejdy natáhla, tak to mohla aspoň sundat :-S Čert vezmi peníze ;-) Naopak výbornou zkušenost mám s stylovainspirace.cz :)
Odpovědět
jestli ta cenovka není od jjího dodavatele a ona na tom má 20kč. Peti to mi povídej, já mám 40lidí a počítám tam 100tis a ty jen 50-60tis a máš víc lidí než já...hmhm...kolik myslíš že vyjde raut a hostina a pitivo? já počítám tak 30tis a to nebudeme platit panáky. no a pak výslužky, dorty, prstýnky, šaty...já myslím ž to hodí víc než 50:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mam právě ruce balíček se závojem, jsem v práci, takže ještě neotvírám :-) ale už se těším :-D Markét mě ta slečna taky napsala že poštovný bude dražší takže mam poslat o 8kč víc, tak jsem poslala a to poštovný vyšlo levnějc... ale což, jak řikáš čert to vem... my tedy máme rozpočet do 85tisíc na 30hostů, bude to dřina...
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: To jsem tam zapomněla napsat, i v internetovém obchodu má toto zboží také za 50 Kč, jsem se zpětně podívala. Zkrátka si to chtěla ulehčit (platila jsem předem).
Odpovědět
Profilova fotka
hmm renfi tak to je moc pěkný s tou pani... Koukala jsem na tu stylovou inspiraci a maj tam pěkný věci, akorát organzu nemaj tu roli bílou
Odpovědět
Profilova fotka
Na Stylové inspiraci se zboží rychle "točí" :) Jestli ji nemají teď, mohou ji mít později. Taky jsem si tam chtěla koupit organzu sněžnou béžovou a najednou nebyla, za týden už zase byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem včera sehnala stužky na vývazky, ne sice přesně to co jsem chtěla ale vzala jsem co bylo. A už je mám hotové a jsem spokojená. Akorát budu muset udělat nějaké "větší" pro svědky. Dělají se ty honosnější i pro rodiče? Nebo jak to je? Ten závoj je strašně kráásnej :-) Jsem z něho nadšená :-) na fotce ho nemam moc dobře vyfocený :-) Oboje přidám do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jsem tu nova a s pritelem jsme se domluvili na 25.5.2011 na Hluboké x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak datum jsme zmenili na 7.5. jelikoz to chceme o vikendu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Isabello vítej mezi námi :-) Máte luxusní prstýnky! :-) Předpokládám, že svatba bude motorkářská?Už máte nějaký určitý představy? Kristýn, závoj je nádhernej a vývazky taky!Si šikulka!!!:-) Já závoj mít nebudu, vybrala sem si extravagantnější šatky tak abych nebyla přeplácaná... :-N Holky to sou teda rozpočty 8-( Sem zvědavá jak se do toho vejdem, ono se to pěkně nasčítá... A jakej ste měli víkend? My furt makáme, ale už se to blíží snad ke konci :-D Dneska začínám balit do krabic...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andrejko problem je v to m ze ja chci na svatbu jet autem ale taky chci aby tam byli nasi znami motorkari ted jak to domlouvit, parkovne pro auta a motorky :-S Taky resime kam se pak pujde na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
A odkud si? Třeba ti můžem něco poradit :-) Kolona motorkářů vypadá sakra dobře...nedávno jela jedna krumlovem a zastavili na 10 min dopravu :-)
Odpovědět
ahojky holky tak dneska jsem byla v penzionu a všichni jsme byli nadšený. ptala jsem se paní, zda si to můžu předem (den) sama přichystat - tabuli a dost se podivila, prý že ne, že nevěsta nemá vidět tabuli hotovou:-) (byla milá!) takže přivezu věci a udělaj to oni:-) prase lze přímo od nich, dovézt ne - museli bysme přivézt i gri a vše! jo jinak jsem furt přemýšlela zda tam půjde naše světle růžová - co myslíme? (jednu tabuli mám v albu). zelenou mít nemůžeme a oranžová jako taková mi přijde dost extrém. Andrej tys tam taky byla - co myslíš??? jinaks paní super dohoda, vše bez problémů!:-) jinak vítám nově příchozí!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se sem konečně po několika dnech dostala... :-) Luci mi chceme oranžovou ale jen doplňky a hlavně světlounkou, nic divokýho, taky nijak moc oranžovou nemusim.. Jo a s tou tabulí to mě štve, já si to chtěla nazdobit sama, mam strach že mi to tam uplácaji úplně jinak než bych si představovala a pak budu zklamaná.. Kristý já viděla pro rodiče takový jak píšeš honosnější, jsou větší, tak jim je asi taky udělám ... Taky tě vítám Isabell!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) vítám Isabell! Isabell ty prstýnky máte fakt originální, ty si určitě už nikdny nesundáte :-) :-)
Odpovědět
no s tím zdobením stolu fakt Peti nepočítej opravdu mi todle řekla:-) a jakou chceš hlavní barvu? já si nechám tu růžovoučkou, mamka mi říkala že to bude dobrý. tak uvidíme, sice ty závěsy mi trochu do toho nejdou ale tak co:-) viděla jsem pár tabulí od kamarádek a to byla teprve paleta barev:-))) přeji všem hezký pracovní týden:-) jinak mi paní řekla že se máme ozvat v únoru a přiject že vše dohodneme. nevíte zda chcou něco za pronájem prostor? jinak mi řekla že teda nám uzavřou celou restauraci ale kdyby nás bylo mín než 40 tak asi ne...:-) uf uf:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chm, to dozdobení si budu muset taky ujasnit :) Jinak s těma tradicema, co kdo má nebo nemá vidět, ať mě moc nečílej :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?