Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Andrej děkuji za tip:-) a malý nějaký lesklý obal nebo tak???nebo to sundáš a je hned čokoláda???
Odpovědět
Profilova fotka
Má to klasickej milka obal a i ten alobal, ale musíš si s tim trochu pohrát, protože to je jakoby na sobě takže se dostaneš hned na čoko, takže to chce přebalit :-) A nebo nechat tak jak sou a přebalit to i s tim milka obalem...:-) Holky já už bych tak ráda začla něco dělat, zatim tu jen můžu o tom mluvit :-( Tak se mějte, pádim domů zase pobalit pár krabic :-)
Odpovědět
kam se stěhuješ??? tak děkuji za rady:-) měj se zatím moc hezky a někdy zase zajdi na pokecík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Čokoládky se nepečou :D Rozpustíš, malinko upravíš podle receptu, naleješ do vyklepávacích formiček a po ztuhnutí vyklepneš. Ale to Makro je taky dobrej tip :) U někoho v albu jsem viděla i předělané čokoládky Merci, jen je to pak podlouhlé :)
Odpovědět
jo to máš pravdu nepečou ale představa že je budu dělat...radši ne:-) ty merci jsem viděla ale moc mě to nenadchlo...koupila jsem si glitrový prášek, že na jmenovky udělám nějaký obrázek, srdíčko například a posypu...asi to blbě vysvětluju - nevím jak na to to říct:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo v makru se dá sehnat balení mini čokolád, a určitě to nedělá jen milka, ale i budou malé orion. Taky možná použijeme :-) Z čeho budete dělat ty přebaly na to? Z normálního papíru?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý: já si objednám z netu stužky, ubrousky,ten vlizelín, ubrousky, nějaký další kravinky na stůl a pak to den před svatbou dovezu na restauraci, řeknu jí co a jak a budu doufat že to nezkazí a udělaji to podle mých představ.. Z jakýho webu to objednám ještě nevím, mam dáo do oblíbených několik www adres tak pak to budu muset projít kde maji vše od tý barvy... Jinak sme se taky rozhodli, že dáme každýmu na stůl čokoládku a pak každej dostane lahev vína se svatební etiketou, my máme známýho na Moravě co má sklípek a flašku 0,7l si od něj kupujeme za 70,-Kč, ty mini vína jsou necelý dvě deci a stojí kolem 60-70Kč, takže to vemem od něj, a jelikož jeden pije červený a jeden bílý a nebudem to nějak řešit tak vezmeme pro všechny růžový a je to :-)
Odpovědět
Peti to je dobrý tip. já dneska přemýšlela o jmenovkách a nevím moc jak na to. ze čtvrtky se to dost blbě dělá a pak co na to za ozdobu atd...přemýšleli jste?
Odpovědět
Profilova fotka
když by nebyly perníkové, tak asi ty motýlky jak jsem tu už viděla na skleničku - vypadalo to moc krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ti motýlci na skleničkách jsou moc pěkný nápad :o) My dáme každému místo "tradičních" 5ti madliček 5 nejlepších belgických pralinek (doufám, že se při pytlíkování udržím a nesežeru je, protože to je taková dobrota... uááá), ke každému pytlíčku pentličku a nějaké povídání na čtvrtce s poděkováním a hotovo dvacet :)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to i pěkná dekorace :-) Možná něco vyrobím, ještě se uvidí... a ty mandličky to je nějaká tradice? To vubec nevim :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Eeeeeeh, je to nějaká tradice na obdarování svatebních hostů, každá mandle něco znamená, snad zdraví, lásku, hojnost, dlouhý život a bohatství :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to ani nevim :-D a radši ani nechci vědět, jinak bych se z toho asi picla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já to vím jen náhodou a jelikož jsme chtěli ty pralinky lidem stejně dát, tak to máme aspoň na co svést :-D Jinak včera jsme doma s mladým dořešili víceméně finální podobu dekorací na stole, tak doufám, že mě to nechají udělat nebo udělají, jak budu chtít :-S
Odpovědět
hezký den všem:-) dneska jsem koukala v bille a tam tu milku neměli. tak budu muset někam jinam:-( dneska má muj milovanej promoci takže se to dozví i zbyteček jeho rodiny (ještě jsme je od zasnoubení neviděli) tak jsem zvědavá co oni na to:-) můj strejda to věděl jako první (krom našich a ségry to je jasný) a prej jasný nikomu nic neřeknu a za 2minuty to věděli všichni na oslavě:-))) a prej jéééé naše malá Lucinka se bude vdávat...byli dojatí teda:-) doufám že dneska to nebude to samé,ale tipuju že Tomovo mamka to taky roznesla expres:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: podle mne uspěješ v tom makru a jinde asi moc ne - nebo se Ti to cenově pekelně nevyplatí :(
Odpovědět
tam já nemám kartu, maj jí jen naši a tam jedu až za měsíc a stejnak oni budou muset semnou a já chci pro ně překvápko:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zapeklitá situace :-S Mohla bych Ti je tam koupit a pak nějak předat, ale byli jsme tam v sobotu a taky nevím, kdy tam pojedeme zase :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste kouknout na miničoko na vévévtečkafairovetečkacézet - mají tam 100ks čokoládek za 289, což mi přijde dobrá cena, i s připočteným poštovným (což bývá kolem 80Kč), asi si je odsud taky objednám, do makra se já dostanu jednou za x let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti ty miničkokoládky by ale byly asi až moc mini ne? Já tedy nevím jak velké si to představujete? Lucí a zase bych řekla že to ten měsíc počká, a přece nemusíš řikat na co to chceš. Řekneš že to chceš třeba do práce, že to chtěla nějaká kolegině že slaví narozky a tak chce všechny podělit, nebo tak... ;-) Já tedy nevim, jak dlouho má trvanlivost čokoláda? Asi dost ale já bych jí koupila nejdřív měsíc předem, aby pak nerozbalili čokoládu a nevylezli červíci.... Ne že byste je měli doma, ale buh ví, jak to v těch obchodech skladují... Jinak dneska asi budu objednávat bílá peříčka z bazárku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že čokošky budeme kupovat až těsně před :) Jinak bezvadná věc - včera takhle jdu dom a tam harmonogram na výměnu oken za plastová, zatím tedy pro stranu baráku do ulice (jsme rohák), takže radost až na kost, počítám, že žaluzie mě vyjdou tak na 10k, pomalu zvažuju i tu variantu, že si vezmu svoje svatební punčochy (na hlavu) a půjdu přepadnout banku. Tyhle neplánované a neavizované výdaje miluju. To v našem baráku doteď nikdo nevěděl, že se budou měnit okna? VRRRR!!!!!
Odpovědět
no s tou čoko ještě počkám, ted se pustím do těch jmenovek:-) a tak budupo nečem jen tak koukat dokud nebude ten zatracenej termín na matrice, ještě 14dní...chjo! s těma výdaje renfri je to teda radost!!! se nedivím že jsi naštvaná, to bych byla taky!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét to potěší ty okna ... :-S Tak peříčka nebudou, sice jsem odpověděla po dvou hodinách od tý doby co byl vložen inzerát ale někdo mě předběhl ]-( Tak co, příležitostí bude ještě hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď sem na ty miničoko koukala a je fakt že jsou maličký oproti milkám, jen je tam výhoda že je tam alobal a papír zvlášť, u těch milk je to v jednom, ale i ty milky se dají objednat z netu..
Odpovědět
holky budete kupovat spíš vizelín nebo organzu? jaký je mezi tím rozdíl? a mají ji i někde v kamenném obchodě???
Odpovědět
Profilova fotka
Po zralé úvaze nekupuju ani vizelín ani organzu ani nic... odekorujeme bez toho :)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu kupovat jedno z toho, možná obojí :-) Organzu na dekoraci aut určitě. Budu to kupovat v Canea zajedu si do jejich velkoskladu v Praze, mám to v plánu se tam podívat jestli to tam budou mít i na místě a i na nějaké umělé květy. Chci si vyrobit sama tu šerpu na auto. Vyjde to furt levnějc než na eshopech zaměřených na svatbu... Pak i něco na stůl. Vlizelín na mě pusobí jako papír - mě se to tedy moc nelíbí, maximálně na ten stul. Organza vypadá jako šifon.
Odpovědět
jé Kristý kde je canea???? zajela bych tam taky!
Odpovědět
Profilova fotka
dej si před to www a za to cz :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy jako že jsou tam adresy provozoven atd. :) Jinak jsem zjistila, že najít e-shop, kde by měli všechno z toho, co bych chtěla, je naprosto nemožný. Všude mají buď to nebo ono, ale všechno ne :) Nevíte, jestli na těch svatebních veletrzích mají i nějaké dekorace?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?