Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanulko,tak to je super. Zkus nám je najít aspoň na netu, nebo nějaké podobné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, my budeme taky oznamovat zasnoubení, už teď v neděli, naše už jsem zvala, teď ještě druhý rodiče, ale na to nemám vůbec odvahu, když jim to řeknu dneska, tak nebudou z toho spát až do neděle, co že se to děje, že je zveme na oběd, oni totiž bydlí asi 50 m od nás a ještě u nás nikdy nebyli.... U mě doma si zatím myslí, že jim chci ukázat, že jsem se naučila vařit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hanunka - to je super,že si tak dobře vybrala hned v prvním salónu. Taky bych si to tak přála a ta cena je taky bomba. Už se těším na fotečku,až si ji dáš do alba.Jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti budu držet palce. A snad zvládneš pozvat i budoucí tchýni a tchána ;-) . Ale ty nervíky ti nezávidím,ale já budu nervózní taky jak blázen a jak se znám,tak to obrečím jak želva...jsem hrozná pláču i u sportovních zpráv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to by se mi taky moooc líbilo vybrat v prvním salonu a nikam nechodit..ale stím co jsem viděla na netu,tak se ani moc nebojím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se bojím,že ty,co se mi líbí třeba v našich salonech nenajdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se bojím toho,že ty moje dvoje favoritky mi nebudou slušet a nebo sedět... :-| Teď jsem si jen tak spočítala cukrovíčko a toho teda bude pěknej ranec...vychází mi to na výslužky nějakých 30kg + věci na hostinu. To si dám pěknou směnu pečení. To po pečení na vánoce si dám chvilku voraz a pak to začne na novo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty co jsem dala do alba jsou střihem asi nejpodobnějši, těm mým vybraným. Když se na ně pořádně podíváte, tak je na sukni vidět taková šikmá vrstva z tylu nebo něčeho podobného. Ty opravdický mají tu vrstvu i na vrchním dílu a pokračuje šikmo přes bok až dolů, je celá vyšívaná kytičkovým vzorem, vypadá to skoro jako krajka. Směrem k zemi kytiček postupně ubývá a na vlečce už je jenom sem tam nějaká skupinka kytiček. Tak snad aspoň pro představu by to mohlo stačit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haní,tak to musí vypadat pěkně, protže ty na fotce jsou pěkné a jestli ty co sis vybrala mají vlečku,tak to se mi taky líbí. A půjdeš ještě do nějakého salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, jsou moc pěkné :-) ,ale myslím,že ti to nedá kuknout ještě někde jinde. Mně by to teda asi nedalo ;-) .Vím sice,že se říká,že když už má člověk vybrané,že by neměl chodit po jiných,ale co kdyby náhodou....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, půjdu se ještě někam podívat, v Bene jsou ještě 2 salony, jeden nový veliký a jeden nějaký obyč. Dneska jsem ale na to už neměla, tak zas třeba po prázdninách. Ale tady mám jistotu, že kdyby se mi nechtělo, tak už nikam nemusím. I na těch šatech bylo vidět, že ještě nebyly moc používané, nikde nic ošmudlané ani odrbané, i jsem se slečny ptala, jestli se budou ještě hodně půjčovat do dubna a ona mě ujistila, že ne, protože málo komu padnou, tak jako mě, právě proto, že nejsou nastavitelné tou šněrovačkou. Trošku u nich zadrhával zip, ale ten prý do jara určitě vymění.
Odpovědět
Profilova fotka
Haní, tak to mě by se asi chtělo ještě do dalšího,když sis tam vybrala jen jedny,ale jak už bylo řečeno, první bejvá nejlepší. Holky dala sjem do alba nějakou bižu co se mi celkem líbila a i fotečku nás dvou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No právě, ale hodně mi to hlodá, řikám si, když už se mi líbíly jen ty jedny, a sedí, tak proč hledat dál, pak si člověk vyhlídne troje a neví který dřív. Ale stejně tam ještě mrknu. Zamlouvat prý stačí tak v prosinci, v lednu, neni to takovej šrumec jako v Pze. Jo a měli tam i krásný šaty s vínovou výšivkou po celym hrundníku, tak to jsem si vzpomněla na Kačku, že by asi "slintala" :-D . Možná by ses pro ně Káťo vzdala i těch z ebay... Mně by ale nesedly, protože já jsem zimní typ, tak radši chladný barvy, což vínová moc neni...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď má nějakou povídavou, tak doufám, že vám to nevadí. =-) Taky jsem přidala do alba 2 fotky, nás dvou a Káju zvlášť - tam se tváří trochu inteligentněji... :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ta první bižu je velmi zajímavá,ale mně se víc líbí ta druhá. Je taková jemná. Zdá se mi to nebo to má trošku nádech do zelena. Asi ne,že?To mně už z té zelené asi hrabe a všude vidím zelenou. Za chvíli by mi měl Pavlík Přinést foťák tak to pak vše nafotím a dám hned do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, asi bude lepší vybrat bižu až k šatům co. Taky mi to tak připadá,že je do zelena,ale psali,že má bílé kamínky,tak nevím. Ale na té stránce toho měli spousty,tak můžete taky kouknout. Už se těším Romí na ty fotky dekorací...už aby jsi to měla v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - myslím si,že asi rozdhodě by se bižu měla vybírat až k šatům. Foteček už se brzy dočkáte :-) .A co podvazek holky?Budete mít?Já bych chtěla určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já ho budu mít. Už si zamluvila moje budoucí švagrová,že mi ho koupí. Původně jsem ho chtěla od mojí kamarádky,ale to nevadí. Hlavně,že bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás zase opustím, volal Kája, ať jdu za ním k přespolním sousedům i s lahví medové slivovice, tak snad mi ráno nebude zle.... :-D Až bude vhodná chvíle, tak mu řeknu ,že jsem si už byla zkusit šaty... Tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haní, pěkně si to tam uží...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem vás dnes pozdravit a vidím,že zatím se tu dnes ještě nikdo neobjevil,ale to nevadí. Já se tu dnes taky nabudu vyskytovat,protože odopoledne jedu pryč a večer mám další akci,takže nebudu mít čas. Tak jsem vás chtěla jen pozdravit a popřát hezký víkend. Foťák už mám doma,ale zatím nebyl čas to vyfotit,tak asi až zítra. Jen jsem včera zkoušela na úkazku si udělat kousek tabule z toho,co mám a vypadalo to hezky :-) Jen doufám,že mi to bude ztačit,protože ta tabula bude dlouha.No prostě to budu muset udělat tak, aby to vyšlo ;-) Tak se mějte,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, právě jsme se vrátili ze zlatnictví. Byli jsme si prohlídnout co mají za akce a rovnou jsme si objednali snubáky :-) , jsou nádherný a tak stáhnu obrázek a dám ho do alba,aby jste se mohli kouknout. Budeme mít i rytinu,ale nic složitýho, jen datum. Romí už se těším na fotečky. Já tu taky dnes asi moc nebudu, budu chystat svíčkovou na zítra a kvečeru jdeme do kina. Tak se mějte pa pa
Odpovědět
Ahojky Lupi koukala jsem na ty tve snubaky, pekne, a to jsou teda stribrne, jak rikalas ze planujete jen stribrne? Lupi i Rumisek maji v albech fotky sebe a svych milych :-) tak taky mrknu na nejake fotky, akorat my teda kdyz nekde jsme tak fotime spis okoli, pamatky atak, tak to mozna bude tezke neco vybrat. Jo a k zasnubam, jak jste tu trochu probirali oznamovani rodicum, kdyz me Rada zadal o ruku tak v poho, to jsem se smala ale jak jsme to oznamovali ten minuly vikend na oslave rodine, tak jsem to moc nezvladla, a brecela, bylo to na me emocionalni, takhle tam stat pred 20 lidmi a oznamit jim to. takze mluvil Rada, ja ze sebe nic nedostala.
Odpovědět
Aha tak to nejde, pise mi to ze je ta fotka vetsi . Vy kdyz vkladate fotky, jak je zmensujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Placháčku, jj jsou stříbrné. Koukali jsme se i na zlaté,ale tyhle tam ze zlata neměli a prostě se nám nejvíc líbily, tak jsme do nich šli. Vyjdou nás na 3840,- tak aspoň ušetříme. My oba máme vše stříbrné a nebo bílé zlato,tak to mezi to zapadne dobře. jen paní trošku koukala,že máme svatbu až příští rok a už vybíráma prstýnky,ale na druhou stranu uznala,že je okolo takovejch výdajů,že je lepší to nakupovat postupně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a některé fotky se musí zmešovat.
Odpovědět
tak ja jeste nemam domluvenej ten obrad na zamku, to az v rijnu, takze na prstynky cas, kdyz nevim jeste presne to datum na 100 %
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zámek domuvenej na 100% ale na matrice baba chce,aby jsme přišli až po novým roce,ale že když máme termín na zámku už zamluvenej,tak už pý stím můžeme počítat. Že oddávajících je víc a dvě matrikářky a jsou dvě oddávací místa,tak to bude snad v poho. Jinak matrikářka uvidí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď jsem měla chvilku a svítí nám tu sluníčko, tak jsem vyskotačila ven a natáhla provázek na auto. Máme fábii a na tu mi na kapotu na to Véčko padne cca 3,8m a mám celkem rezervu (provázek byl omotanej okolo zrcátek a kousek ještě vysel). Tak mám radost,že mi na auta pro mě a pro ženicha bude stačit jedna role organzy ;-)
Odpovědět
My mame v Brne taky heky. To bylo temer jasny ze to vyjde,leda ze by to bylo ve predu extra dlouhy auto. Ale jistota je jistota, taky bych to premerila. ja kdyz psala pani na zamek, tak odpovedela ze se mam obratit na matrikarky a ze se rezervuje prelom zari rijna. Ale napsala jsem vcera i te matrikarce, tak uvidim, jak odpovi a kdyztak se s ni nejak domluvim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?