Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to držím palce,aby odpověděla něco dobrého. Teď jsem trošku sečetla véčka na ostatní auta, kolik padne mašlí a ono mě to zklamalo. Chtěla jsem saténovou stuhu,ale tu dělají jen po 10m a to bych musela vzít minimálně 4 a to by bylo pěkně mastný,tak přemýšlím,že bych vzala ten úzký tyl ten dělají po 25m. Organzu máje taky jen po 10m. Snad to nebude vypadat špatně...když to stejně přizdobím,tak to bude možná ještě lepší,že to bude širší jak klasická stuha.
Odpovědět
Ja jeste nevim vubec, jak budu resit vyzdobu na auta, musim mrknout po nejake inspiraci, asi bilou organzu do toho par zlutych kyticek a na konci jen masli , fakt nevim jeste Uz jsem upustila od gerber, a budou zlute ruze jako svatebni kytice, abych si je pak mohla ususit a nejakou dobu je mit v obyvaku ve vaze, jak ted mam kytici z promoci.
Odpovědět
AHojky holky, tak já dneska koukala v OBI po kamínkách a po sisalu atd.No kamínky sice měli,ale asi ho koupím v Ikei..sisla měli jen červený,sice pěkně červený ale já chci vínový :-) Luci snubáčky jsou moc pěkné ;-)
Odpovědět
tak jsem si stahla ze zlatovlasky tu pisnicku ja ti prstynek dam :-) A budu chtit aby mi to tam hrala pri vymene prstynku. Ze zacatku nejakej klasickej svatebni pochod a pak se jeste musim mrknout na nejake pisnicky jakoze pri odchodu, blahoprani.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí,takže si nic nekoupila? To je škoda. V ikee jsem viděla kamínky jen tmavé a bílé, červené jsem tam neviděla...ale třeba jsem byla slepá... Placháčku,tak to my jsme o písničkách ještě neuvažovali...uvidíme co pak vymyslíme
Odpovědět
Placháček..o písničce ze zlatovlásky jsem též uvažovala ;-) Lcui oni ani v tom Obi neměli abrevné kamínky,byl to spíš hrubý písek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to asi taky bude trošku náročný je sehnat co? :-|,ale je fakt,že na netu je mají ;-)
Odpovědět
No já možná koupím ten písek.Já to chci do těhc váziček pod ty svíčky plovoucí.Jsme přemýšlela i,že ybhc tma koupila nějaké srdíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to do tý vázy by bylo jedno jestli kamínky a nebo tenhle písek. Srdíčka myslíš jako skleněná?
Odpovědět
Ne nalš ajsme ejdny červené se slazým žíhámím a byla myslím paltová
Odpovědět
Má tma byt plastová :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera vás stihla jen pozdravit a dnes to bude možná obdobné. Všechno jsem si,ale dočetla a tak vím,co je u vás nového ;-) Luci - ty prstýnky jsou moc hezké a za skvělou cenu. Taky je fajn,že ta 1 role organzy vyjde na 2 auta a já bych dokonce na tom mém to nechtěla do V,ale jen šikmo přes kapotu,takže by to mělo být v pohodě.Co se týče těch ostatních aut,tak se musím přiznat,že jsem na ně tak trošku zapoměla a když jsem si objednávala z netu věci,tak jsem si nějaké mašle na ně nekoupila,tak to budu muset ještě promyslet.Ale ty další auta nazdobím asi jen velmi jednoduše,jak se to dělalo dříve, nějakou tenší stužkou.Ještě uvidíme Plachacku - i mně někdy nejdou vkládat fotky,protožej jsou moc velké,tak je musím zmenšovat. Katy - taky bych chtěla písek pod svíčky a pod prstýnky. A taky ho chci kupovat v IKEI,ale slyšela jsem,že tam mají jen bílý a černy,ale Lucka tam vlastně koupila i červený,že?Tak snad seženu zeleny a případně bych koupila bílý. Co se týče písniček,tak to ještě neřešíme. Tak se mějte hezky,papa a snad mi to ještě vyjde sem dnes kuknout. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, Romí já tam koupia červenej (je tada trošku do fialova) a světlej. po zeleným jsem se nekoukala,tak ani nevím,ale kdy si ho najdeš na netu,tak tam mají i v jakých barvách ho mívají. Jinak jsem se rozhodla,že na ty ostatní dám ten úzkej tyl (15cm šířka) a na ty naše hlavní, nebudu dávat tu oraganzu,ale taky tyl,aby to zase ladilo k sobě. Organza je hodně lesklá,tak by se to asi tlouklo a takhle to bude pěkně ladit. Jinak děkuji všem za pochvalu prstýnků. Kačí ty plastová srdíčka můžou taky vypadat pěkně. Někde jsem viděla,že mvají i malé dřevěné a barví si je na požadovanou barvičku. My jdeme na procházku,tak pa pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - na stránkách IKEI už jsem kdysi byla a mám pocit,že tam měli ten písek jen červený, bílý, modrý, žlutý,ale zelený jsem tam asi taky neviděla. Tak kdyžtak koupím bílý, a nebo u nás v UH jsem někde viděla zelený,tak třeba bych ho koupila u nás. Jinak jsem si tam chtěla kupovat ty vyšší svícínky na svíčky,ale si mi je v září prodá jedna nevěsta,která si je kupovala a pak říkala,že už je nebude chtít, tak že mi je prodá. Chtěla bych to nakombinovat i z těma nízkými svícnama do kterých dám zelené čajové svíčky a do těch vyšších dám možná ty větší svíčky, možná bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,teď jsem na to koukala a nevím jestli je to žlutá a nebo zelená...je to možná i žlutozelená :-D Já doufám,že mi zítra příde balíček. Peťa bude odpoledne doma,tak by i mohl stihnout pošťáka a když ne,tak mi oznámení do schránky dorazí v pterý do schránky...máme to tu takové zajímavé. Normálně oznámení o balíku nechávají hned ten den,ale tady ne...tady to nosí madam až druhý den. Už se ale na ty punčosky moc těším. Koukám,že jak je krásně,tak se sem moc nepíše,ale to je dobře. Sluníčko je sluníčko a musí se využít. Mě se líbí ty svíčky jak mají dole kamínky zalitý vodou a nahoře plave plovoucí svíčka,ale myslela jsemže svíčky mít nebudeme,ale tohle by mi mohlo projít,když je to rovnou ve vodě a nic by nemohlo chytit :-N
Odpovědět
Ahojky, já dnes nebyla téměř doma, tak naštěstí jste toho moc nepsali :-) tak se to tado rychle dočíst. Vložila jsem si zásnubák a pak ještě zkusím někdy Ráďovi říct o zmenšení té nějaké společné fotky, nevím jak na to. Já byla v ikey, asku i obi a teda nikde nic podle mych predstav, co bych chtela, tady proste zlute kaminky nemaji. Takze v tydnu objednam zlute a cire sklenene kaminky a bublifuky pro deti z netu a pak si to jen ve meste vyzvednu :-) Zítra me ceka prvni den v praci, tak uvidime, snad to bude dobry.
Odpovědět
Tak jsem doma...tak písek v Ikei sice mají,ale jen bílí a černý a tuším modrý...no hold nemají vždy všechny barvičky ;-) Já si koupila plavací svíčky a dvě skleněné kulaté misky..ty dám na hlavní stůl s více svíčkama a pak koupíme ještě menší vázičky na zbytek stolů ;-)
Odpovědět
Mozna spis jestli ty kaminky a pisky nemivaji v kvetinarstvich, tam taky byva dekorace.
Odpovědět
Určo mají kamínky atd v Bauhausu a Hormbachu,ale v Bauhauzu tuším víc..vím,že tam toho ěli fakt hafo..tam budu muset ěnkdy sjet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak včera jsme oznámili mým rodičům zasnoubení, vzali to úplně v klidu, asi s tím už počítali. Kájovým rodičům to oznámíme teď v týdnu, protože včera odjeli na celý den pryč, tak to máme nadvakrát. Ale to už snad přežijem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem si už nafotila konečně tu dekoraci,ale nepodařilo se mi to stáhnout do mého PC. PC ten foťak prostě nenašel,tak mi to bude muset stáhnout asi Pavlík u sebe doma. Nevím čím to je,ale je fakt,že se mi to už pár krát stalo a z foťakem v práci.Takže ještě chvilku ztrpení holky ;-). Dnes je opět krásně, takže se tu objevím asi až večer,jedeme na výlet do Luhačovic :-)Tak se mějte hezky.... A Luci, doufám,že ti silonky už dojdou :-)Taky už budu tento týden každým dnem očekávat tu mou svatební košilku.Ale myslím,že bude až tak ve středu. Ty bankoví převody některý trvají dlouho a já jsem to platila až ve čtvrtek večer a přes víkend se nic nedějet,takže dnes to určitě ještě nebude.Ale nevadí. Katy, ty tvoje nakoupené věci dej pak taky do albíčka,ju?Ať se kuknuem ;-)Jsem hrozná,že? Já jsem to tam ještě nedala a tebe už tím otravuju :-D papapa
Odpovědět
Ahojky holky, Romi,jo pokusím se nafotit a dát do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jj všechno pěkně nafoťe ať můžeme koukat a inspirovat se. mě dneska jedna holčina přinesla do práce korunku,tak mi ji půjčí. Aspoň ji nemusím kupovat. Doma ji taky nafotím a přidám do albíčka. Dneska tu máme taky krásně,ale jsem v práci,tak si to moc neužiju,ale tršba bude pěkně i po práci... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak mi dneska přišel balíček a zítra si ho vyzvednu :-) jupí už se mooooc těším na punčošky. Jinak jsem vám vyfotila tu korunku a dala do alba. Myslím,že je krásná.Snad se bude hodit k šatům a budu si ji moct vzít.
Odpovědět
Lupi korunka pekna, ja jeste nevim co s tema vlasama, chtela bych je mit teda spis polorozpustene, nez drdol, tak doufam ze do dubna jeste povyrostou. Az si budete vyrabet vyvazky, jake tam budete mit spendliky, nejake ozdobne treba kyticku doprostred, nebo normalne stribrna hlavicka na tom spendliku? Chtela bych objednat ty bublifuky a kaminky, tak ze bych rovnou objednala spendliky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem se vrátila z výletu a byl moc fajn. Luci - korunka je moc hezká. I já bych chtěla na hlavě korunku. Tak už ses taky konečně dočkala balíčku :-) Mně dnes přišel mail,že košilka už byla odeslána,takže možná zítra bych ji mohla mít.Kéž by?V mailu mi psali,že nejdříve přijde zítra a nejpozději do pátku.Tak uvidíme?Už se taky moc těším :-) Plachacku - já bych chtěla na vývazky špendlíky s perleťovou hlavičkou,ale zatím jsem je nesehnala,ale budu na ty výazky doprostřed dávat i takovou tu malou saténovou květinku, tu žu mám :-)
Odpovědět
To se mas, zes byla na vylete :-) , to ja dnes stravila prvni den v praci. Rumi a tu kvetinku si koupila kde? To tady nejak na tom netu v tech dekoracich ani nevidim? A ejste k tem vyvazku, kolik pocitate na jeden vyvazek te stuhy, abych vedela jestli koupit baleni 10m, 30 m, ...proste kolik. Kdyz to budu delat ze zlute a bile.
Odpovědět
aha uz jsem ty kvetinky asi nasla, ale v jinem internetovem obchode
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - květinky jsem koupila na netu,ale říkali mi holky,že to mívají normálně i v galanterii. Pokusím se ti poslat odkaz,když je najdu. A co se týče těch vývazků,tak jsem to nijak neměřila, kolik asi budu potřebovat,ale koupila jsem si nějaké výhodné ekonomické balení stuhy bílé a zelné 27 m a stála každá 39 Kč,což mi určitě vyjde a ještě hodně zbyde.Ale vzhledem k tomu,že tam měli 5 m za 13 Kč a věděla jsem,že bych určitě 2 ks vzít musela a to bych se možná ještě bála,kdyby to nevyšlo,tak jsem šla zrovna do toho velkého balení. To mi určitě vyjde a aspoň budu moct více kazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-dekorace.cz/index...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?