Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Tady to koukám moc nežije,ale to se rozjede :-) Já už azčínám pomalu ale jistě plánovat...založím si sešit kde si budu vše psát...asi sjem cáklá,ale chci si vše naplánovat do těch nejmenších detailů...si s tím chci hodně vyhrát..přeci jen se chci vdávat jen jednou,tak to chci mít dokonalé,idkyž je mi jansé,že to neklapne úplně vše jak si naplánuju,ale to je na tom to krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dubnové nevěsty.-) Já se vdávám 10.dubna v kostele Sv.Jakuba v Lipníku. Termín už máme rezervovaný, ale jinak nechávám veškeré přípravy na léto- prázdniny. Zatím se mi to zdá brzy:-)
Odpovědět
TAky to chci pořádně rozjet v létě...hlavně si vyzkoušet šatičky ať si je pak můžu objednat na ebay a případně upravit.Ale už teď se kukám po všech věcech
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - ahojky, asi to taky tad dopadne i u nás, že poprosíme jen někoho známého,aby nám to natočil a bude. Teta má jednu známou, která se to tomu trošku věnuje, je to její koníček a umí to i zestříhat,tak uvidíme. Možná zvolíme cestu tudy. Taky jsem viděla hezky udělané svatební videa s hudbou, fotkama atd.Ale dát zato např. 7000 a možná i více a podívat se nato jednou po svatbě a pak kdoví kdy,tak to se mi ani nechce ;-) .A na víc přítel se taky k této variantě příklání,tak asi to tak uděláme. Fotografa budeme mít našeho kamaráda, který není profi,ale fotí rád a nejednu svatbu už fotil, takže ho bereme :-). Sešitek si chci taky založit, už ho mám i koupený,ale zatím v něm nic není psáno. Zatím to mám pouze v hlavě a protože je toho zatím málo,tak si to ještě pamatuji :-) Je to prý dobrá věc, měla to i sestřenka a tak mi ten její půjčila,abych se mrkla a je to vážně fajn. verix123 - ahojky, zdravím tě a vítám mezi dubnové nevěsty. My už máme některé důležíté věci zařízeny jako např. hostinu, obřad, muzikanty a předběžně fotografa,ale ostatní mám v plánu taky až v létě.
Odpovědět
TAk sjem konečně našla mísot na obřad...je to originální a ani to není tak drahé,jens eještě rozhodnou na které http://www.lodnidoprava.com/Svatebni-... Jiank já to musím vše zamluvit,ale nevím kdy se dostanu na mísot hostiny,ale dnes se na pevno domluvím s Tomem a zítra zamluvím fotografa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - tak to je vážně originální!Jen, aby někdo neměl z vašich svatebčanů pak mořskou nemoc a nebo aby někdo pod vlivem omamných látek alkoholu neletěl přes palubu:-D My zůstáváme u klasiky - kostel :-).
Odpovědět
No tak na obřad doufám nikdo opilý nebude...to by mě pěkně naštval ]-( Romi a vy budete mít církevní obřad?
Odpovědět
ahojky ja se vdavam 20.4 na zamku v liblicich. jsem z liblic, teda uz dlouho jsem pryc na floride ale moc se mi to tam libi. ted prave resime zda mit takzvanou falesnou svatbu v cechach abychom nemeli toliko papirovani... :-(
Odpovědět
San a tvůj nastávající není čech?
Odpovědět
ne on je amik prave
Odpovědět
Aha,no tka to bdue dost papírů,ale co sjem tka viděla tady na koníku,tka plno hoelk mělo dvě svatby,jednu tady a jendu v USA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacka - ahoj Katy, zdravím tě. Já jsem si dělala jen srandu, určitě se do obřadu nikdo nestihne opít! :-) Abych řekla pravdu,tak nevím,ale pravděpodobně ano,když je to v kostele,ne?Je to klasický kostel,tak tam určitě bude obřad církevní, nebo v kostele jde dělat i nějaký jiný?Příliš se v tom nerientuju, protože do kostela nechodím, jen velmi zřídka. Tak nevím ;-). Když jsme si to byli domlouvat za farářem, tak si napsal jen termín a čas, naše jména a říkal,že se máme přijít blíže dlomluvit až v lednu příštího roku a že budeme muset chodit na nějaké ponaučení o manželském životě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No pokud ten kostel není odsvěcený,tak musí být církevní.A vy nebudete chodit do předsvatební poradny?
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - předsvatební poradny?A co to je?To slyším poprvé.To i něco takového existuje?A k čemu je to dobré?Vy tam chodíte?Nebo chodti budete?My budem absolvovat pouze to poučení o manželském životě v kostele.A co se týče toho kostela,tak si myslím,že to bude určitě církevní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, taky se mezi Vás hlásím - máme termín 10.04.2010 v Brně. Prozatím mám od přítele zakázáno (:-)) cokoliv plánovat...ale přesto něco jsme už rezervovali, abychom měli klid...máme zamluveno místo na hostinu a fotografa, kterého jsem si moc přála (a dobře jsem udělala...volat mu o týden později, byl by už zadaný...to by mě nenapadlo, jak dlouho dopředu se tohle řeší). Koukám, že to máme všechny stejné..chlapi by zatím nic neřešili, ale my v práci pokukujem po netu a sbíráme insporaci a těšíme se až to chystání začne :-).
Odpovědět
Romčo,já myslela to v tom kostele,jsme nevěděla jak s eto jmenuje. :-N Vy jste oba pokřtění? AHojky DAEE,JE TO VŠUDE STEJNÝ :-D (omluvte caps)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - ano pokřtění jsme oba.Přítel byl i u přijímání, ale já ne.Ale to žeprej nevadí. Původně jsem si myslela,že to vadí,ale teď ztačí už žeprej jen to nějaké ponaučení - tzn.,že asi před svatbou budeme muset chodit častěji do kostela. ;-)
Odpovědět
Romčo,to se chodí tuším přímo na ěnjaké soukromé "seance" za farářem ne? JInak už jednám s fotografem,takže asi budu mít brzo první věc na svatbu hotovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - to teda netuším,ale myslím si,že ne. Jen vím,že my budeme mít obřad v kostele v Buchlovicích,ale nato ponaučení budeme muset chodit na Velehrad.Tzn.,že jsou k tomu asi místa určená a myslím,že tam bude chodit více takových mladých lidí, kteří právě chcou mít svatbu v kostele. Představuji si to tak,že budeme prostě nějak pravidelně chodit jako na mše do kostela, které budou věnovány manželství a tomu svazku.Ale nevím?Ale zjistím to, protože vím o kamarádce, která tohle absolvovala nedávno.Asi před 3 lety :-D
Odpovědět
Aha,tak to já se v tom nevyznám.Pokřtěná nejsme a do kostela nehcodím,ale ráda s epoučím :-D Jinak mě poslední dobou hodně chytla svatba.Bych už nakupovala jak divá :-D Ale teď je aktuální dárek pro našeho broučka,mu za měsíc bude rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka - já se v tom taky nevyznám, čerpám jen z toh,co jsem slyšela. Jsem jen křtěná a to je asi tak všechno. Do kostela taky nechodím,jen velmi zřídka, větišnou o Vánocích. Taky bych už nejradši něco nakupovala,hlavně výzdobu na svatební tabuli.Ale říkám si,že počkám do léta. Přes prázdniny nato bude mít spoustu času, snad?
Odpovědět
No jako v létě už fakt začnu :-) A už s emooooooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
konecne v spravnej teme..30.4.?? je tu niekto s takym datumom??
Odpovědět
Zatím ne Tea tuším.Ale myslím,že nás ještě přibude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak my mame termin 17.04. Vsetci ma odhovaraju, vraj je este zima vtedy, ale mna ten datum akosi pritahuje :-) Este nemame vybavene nic, ale uz sa obzerame po sale... :-( Niet casu nejak a kedze byvam v Presove a svadba bude v mojom rodisku - Poprade, tak zatial len tak na nete ocumujem. Boli sme obzriet hotely v Tatrach, ale asi nic z toho (vysokohorska prirazka je nad moje sily :-S ).
Odpovědět
Ahojte dievcata, tak ked uz spominate ten kostel a poucenie alebo pripravu(kazdy to nazyva inak),tak my ho prave s priatelom navstevujeme.ja viem,ze sa asi budete mnohe spmiat,ze je to strasne zavcasu,male nakolko sme v zahranici a tu sa tie kurzy robia len 2 krat do roka,tak sme rozhodli si to spravit co najskor.Cela predmanzelska priprava pozostava zo 4 sedeni,po 1a pol hodke,je nas tam 15 parov,velmi uvolnena atmosfera,naposledy nam prednasali dva manzelske pary a hovorili hlavne o ich zivote.Musim povedat,ze vcelku zajimave,neda sa to porovnat s naukami na slovensku,aspon co som pocula od znamych.Na zaver kurzu dostanem certifikat a s tym uz v lete ked pojdeme domov na dovolenku pojdeme na faru a dohodneme si termin v kostole.Je to celesvetovo uznavane,takze sa tomu fakt tesim. Este co sa tyka svadobnych priprav, tento vikend by som chcela zajednat DJ.Mame uz aj knizku Svadobny bedeker a dalsi zapisnik,kde si chcem zapisovat veci ohladne svadby:-)uz som aj nejake casaky nakupila pre inspiraciu,ale zatila hlavne vela pozeram. Tak vam vstekym zelam prijemny vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, přidávám se k vám. Naše svatbička bude 24.4.2010 v Hranicích. Tady taky s přítelem bydlíme. Jsme spolu více jak 7 let, tak si tak říkám, že už bylo načase ;-) Budeme mít pravděpodobně okolo 80ti hostů, takže síla :-o Na šaty se chystám, až tak v listopadu (až zhubnu ]-( ) Né že by to snad po mě Michal (budoucí m)chtěl,ale prostě pro můj lepší pocit. Co si budeme povídat, každá o lepším pocitu víme své,že? Jinak svatbu vidím do vínova,stejně jako rumísek chci mít červený melír a Michalovi bude vínová kravata určitě moc slušet.Pak na stůl nějaký ten vínový vlizelínek,vínové a bílé svíčky, taky balónky s héliem... už to úplně vidím... x-) Tak zatím papa
Odpovědět
Tak koukm,že se rozrůstáme. My budeme mít tkay svatbu od vínova ;-) Misumich,tak koukám,že konečně někdo se stejným datem ;-) Monilka,taky chci zhubnout bo prckovi,ale tak mám na to rok,tak snad s epovede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monika - ahoj Mončo,vítám tě mezi nás. Máme stejný termín jako vy, 24.4. 2010, obřad i hostina proběhne v Buchlovicích. Moc hezké místo stvořené pro svatby. Co se týče výzdoby, chtěla bych ji ladit do světle zelena.A kytka - bílé kaly. Moc krásné, s dlouhými stopkami :-).Tak zatím papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?