Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-jestli můžu poradit tak zkuste v UH u Jestřabíkové,mají tam obrovský výběr košilí a umí to tam perfektně doladit a dají ti i na vyzkoušení košili aby se zjistila velikost. Holky,tak už jsem účes stáhla do PC,tak už vám to tam za chvilku dám,ale je to opravdu jen zhruba,bude to víc natočené a ve předu nebude taková vlna a ofinu budu mít sestříhanou do boku,no jak to tak popisuju,tak to asi bude ještě úplně jiný účes :-D Ale ne zhruba tento styl to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se těším Marti na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsou tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůů to je ale pěkný! Super účes a moc ti to sluší! Jsem zvědavá jak dopadnu za 14dní já. Pro dnešek se holky s váma loučím a zase zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jo jsem takový blázen, ale ta nová figurka stála jen 45kč a je velká 13cm, takže jinak bych to nekupovala :-D Ale je fakt, že když se mi něco nezdá nedá mi to pokoj. Už jsme to tady kdysi psali a je to tu zas :-D Dokonce se mi přestávají pozdávat i šatičky, ale to snad přejde ;-) Romi ať poslední věcičky úspěšně seženete. Zuzi mě se vaše oznámení moc líbí. Je takové veselé a vtipné :-D Tak a jdu se marti rychle podívat na tvůj účes
Odpovědět
Profilova fotka
Marti moooc krásné!! A ta čelenka bude takovou třešinku na dortu!! MOc ti to sluší a komplet v šatech budeš krásná nevěstinka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - učes bude ve finále určitě moc hezký. Teď to sice ještě není zcela dokonalé, jak si říkala, ale už i teď si dokážu představit, jak to bude hezky vapadat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Marti děkuju za tip na obchod s košilemi, ale moc dobře ho z nám, protože většinou, když sháním košili, tak jdu buď tam anebo pod radnice. Tak uvidíme, kde nakonec vyberem? Snad si zítra najdem aspoň chvilku,abychom do jednoho obchodu zašli. Zítra se tu objevím asi až večer, tak snad toho přes den tolik nenapovídáte,ať nemusím moc dočítat :-( papa
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) všem děkuji za pochvalu oznamka a jsem ráda, že se vám líbí.. je takové jiné, ale mám z něj radost :-) už jsem začínala mít nervy, že žádné nebude, když to tak trvalo :-) Martí, účes je moooc krásný a sluší ti, až se to před svatbou doladí, tak bude super! i výzdobu máš hezkou! Jíto, tvoje výzdoba je taky hezká, tak zelená s růžovu je taková jiná kombinace, než je normálně vidět, ale je to moc zajímavé!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu.Je paradox,že vy co jste říkali od začátku,že budete mít korunky,čelenky,závoje apd.,je ve finále mít nebudete a já co jsem od začátku tvrdila,že nic nebudu mít,tak nakonec mám :-D Jo člověk si nevybírá. Romi-včera jak jsem byla v solárku tak vyměňovali trubice v č.2:-)A pod radnicí nemám moc dobré zkušenosti,tam se mě zdá,že ty prodavačky jsou strašně protivné. Jinak u nás zatahování není tak jak říkala Romča z domu,ale většinou zatahují kolonu aut,když už se jede na obřed,někde na konci vesnice..... Jity-ale já jsem někdy na tom podobně jak ty,už o pár věcech taky přemýšlím,jestli jsem si vybrala správně a jestli nekoupit ještě něco jiného :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Martino, tohle má asi každá z nás. Taky mám tyhle pocity jestli jsem vše koupila o.k. a jestli mám šaty ty pravé,ale zase si říkám,že když jsem to vybrala jako první,tak to bude to nejlepší. Mě se líbí jak máme všechny podobné účesy vybrané,ale ve finále co účes to originál a jiný a jsem doopravdy moc zvědavá co budu mít na té hlavě já. Doma mám maroda,tak se po práci frčím rychle domů,aby mu uvařila večeři a čajdu a hlavně dovezla nějaké léky. A zadělám asi ještě tak dvě těstíčka na pečení. zatím se mějte pa
Odpovědět
Ahoj holky vy jste toho teda napsali to jsem dočítala. Romi máš to moc pěkné ta výzdoba na dveře je super. Pavlinkaaa to je super že šaty už jsou na cestě tak to je fajn to určitě brzy přijdou skvělé. Zdh oznámení je jiné originální a to je na tom to pěkné že je jen vaše a vám se líbí. Mě se líbí ten text ten máte moc hezký. Utíkám pracovat papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem jen nakoukla, ať toho nemám večer moc a douvám, že toho za odpoledne moc nenapíšete :-) Lucie.rakos - díky. Marti o trubicích vím, ptrotože jsem se na čtvrtek objednala do 2 na 15 minut a říkala, že tam budou nové trubice, tak že možná dáme méně minut, ale uvidí se? A takové ty pocity, jak o nich mluvíme asi určitě napadnou každou z nás, jsme prostě ženy a ty to tak mívají běžně :-D Pavli - tak co?Šatičky už přišly nebo ještě ne?
Odpovědět
polosmartina uces je moc pekny bude ti to moc sluset opravdu hezky je to hrozný jak se to kratí jak lucka psala že pak už budou jen svatební foto je to hrozně zvláštní pocit jinak jak holky píšete ty pocity máme asi úplně všichni také pořád zvažuju jestli tohle je správně a o šatech přemýšlím neustále jestli to jsou opravdu ty pravé jestli se budu líbít nastávajícímu no to všechno uvidíme až pak ale hrozně se to blíží je to až neskutečný holky kdy jdete na poslední zkoušku šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,vy co jste byli už na zkoušce účesu,kolik jste platili? Já jdu na zkoušku šatů v pondělí před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda,že jste toho moc nenapovídali. Já jsem platila buď 200 nebo 300 Kč za zkoušku účesu, už si přesně nevzpomínám. Ale víc rozhodně ne. A na poslední zkoušku šatů jdu ve středu před svatbou. Holky, dnes jsme vybrali ženichvoi nádhernou bílou košili s lesklým proužkem na manžetové knoflíčky (on si to tak přál) a je 100% bavlný, takže velmi příjemný materiál. No prostě nádherná. Zatím ji ještě sice nemá, protože Pavlík potřebuje prodlouženou délku rukávů, tak pán v obchodě řekl, že nám ji zítra zjistí jestli ji mají a objedná jí a do týdne by měla být. Ujišťoval nás, že by s objednáním prodloužené délky neměl být problém ,tak snad bude? Je fakt krásná. Cena je sice trošku vyšší, ale Pavlík říkal, že s takovou cenu počítal, takže OK a je to fakt kvalita!! No a ta cena 1070 Kč. Kravatu jsme zatím jen přirovnávali,ale ještě žádnou jsme nekoupili. Sice se nám 1 nebo 2 líbily,ale říkali jsme si, že pak ještě až budem mít tu košili tak obejdem i jiné obchody a budem zkoušet. Jinak Marťi koupili jsme ji u Jestřabíkové. Dnes se mi holky ptal Pavlík, jestli prý jsem si už objednala tu kytičku, že mi to chtěl domluvit on sám. Prý abych měla nějaké překvapení, tak mi ji chtěl vybrát on. Snažila jsem se mu vysvětlit, že takto to moc nechodí, protože by asi těžko vysvětloval, jakou kytičku chce, že nevěsty si jí objednávají sami a na něm je, aby ji pouze zaplatil :-D Tak jsem mu řekla, že když bude moc chtít, tak že těch 14 dní před svatbou, jak se mám jít ještě domlouvat, tak může jít místo mě. Tak uvidíme, jak se nakonec rozhodne :-) Taky vám ji chtěli vaši nastávající objednat sami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi holky klakl počítač,tak jsem musela hupsnout k Peťovi. Marti, kolik budu platit tak to netuším...ale za účes říkala tak 300,- tak i kdyby i za zkoušku tak to bude taky tak 300,- no uvidím. Za zkoušku líčení budu platit 150,-. Jinak na zkoušku šatů už nejdu. Paní mi říkala,že mám vybrané šaty které se upravujou pouze na dýlku a tu si poznačila,tak že nemusím. Jen prý když si je budu chtít zkusit, ještě před svatbou,tak můžu přijít. A pořád nevím jestli mám tam jet a nebo se mám na to vyprdnout a nechat to až na den kdy je budu vyzvedávat. Romí, tak to Pavlík chtěl asi dodržet tradici,že kytičky má vybírat ženich,aby nevěsta o tom nevěděla. Ale mě Peťa řekl ať si vyberu kytičky takové,aby se mi líbili a když jsem mu ukázala mé vybrané,tak je odsouhlasil a odsouhlasil i kolik čeho. Ale objednávat jsem byla já. Dneska jsem zadělala tři druhy cukrovíčka,tak je zítra dodělám a bude zase něco hotovo. Jen nevím jestli vše stihnu protože jdu cvičit. A dopoledne si hupsnu asi na solárko. A nebo ve čtvrtek. Uvidím jak se mi bude chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevěděla, že taková tradice je, protože teď vím, že to chodí jinak. Tak se s ním ještě domluvím. Přišel mi z toho takový trošku zklamaný, že už jsem to objednala já. Ale když jsme se o tom dříve před tím bavili, tak se sice trošku zmínil, že by chtěl on, ale neřekl to nějak důrazně a zásadně, tak jsem to nebrala nějak moc vážně a teď vidím, že to chtěl udělat on :-( Je fakt, že by bylo fajn být překvapená, ale zase na druhou stranu, kdo ví, co by vybral,že? Monžná mu opravdu řeknu, jak jsem se tu už zmínila, aby tam těch 14 dní před svatbou zašel on. Paní ode mně už nějaké podklady a informace má i obrázky, tak to spolu můžou probrat. No a aspoň budu překvapená :-) Jsi šikulka, Luci. Já půjdu do solárka ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem pověřila svědkyni, aby mi domluvila z kosmetičkou barvení obočí a případně, kdyby to šlo,tak i zkoušku líčení. Tak jsem zvědavá s čím přijde?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, taky jsme se o tom bavili s Peťou,ale on říkal,že to raději nechá ne mě. Tak to určitě s pavlíkem dobře vymyslíte a budete oba spokojený. Mě už se ty zkoušky taky začínají blížit a už se moooc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo, uděláme to nějak cestou kompromisu. Já už si svoje řekla a ve finále to necháme na něm, když bude chtít. Ale ještě před tím mu dám nějaké stěžejní informace jako např. kaly a bílé s dlouhými stopkami a navrhnu cenu. Zítra si jdu domlouvat dortíky. Všimla jsem si,že Jitka si dala do albíčka ten dortík, co budu mít já. Má tam ještě i dva další, ale ten první chci já.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak dnes jsem měla opět vyřizovací den. Byli jsme s Davčou obhlídnout chatičku na svícu a v sobotu to propukne. Není to sice kdoví co,ale na pití to stačí. Dokonce je pozemek celý oplocený a můžem s sebou vzít i Badíka :-) No byli jsme nakupovat další věcičky(alkohol, vodu a ještě co nám chybělo) a tolik pěnízků zas padlo, no holky vám kdo budete mít tu velkou svícu o 100lidech fakt nezávidím. My máme jen 25 a i tak toho je hafo :-( Máme konečně prstýnky doma a jsou překrásné :-D Mám z nich fakt radost. a ještě jsem zvládla domluvit se s cukrářkou na dortíky. Dala jsem do albíčka moji představu asi se hodně holky budeme shodovat až na ty barvičky. Mám pistáciovou stužku a budou tam růžové růžičky a jak je ta fotka s těma malýma kostičkama okolo, tak jsme se domluvili, že udělá 2 kostičky pro rodiče a tam bude jen nápis ZA DCERU, ZA SYNA a budou ovocné :-D Ceny nevím nějak jsem se zapomněla zeptat, ale počítám,že vše vyjde do 3tis. Marti já jsem platila za zkoušku účesu 500,ale zároveň to byla i zkouška líčení. šatičky si ještě půjdu vyzkoušet buď koncem března nebo začátkem dubna. Mají paní dojít ještě jedny objednané šaty, tak abych si je zrovna zkusila. Jo a jak jsem psala,že se mi na těch mých šatech něco nepozdává, tak jsem zjistila co a jsem tomu ráda, že je to taková prkotina. Paní ze salonu mi totiž pod ty šaty nedala spodničku s kruhy,ale jen umístila jeden kruh dolů přímo do šatů a ono to dělá takový divný tvar, že se ta krajka na spodu kroutí dovnitř pod šaty. Našla jsem konečně opravdu moje šaty na modelce a pak mě to trklo :-D Takže ji to pak musím říct. Romi gratuluji ke koupi košile a teď už jen zbývá kravata,ale na to máte ještě čas. To je moc pěkné, že Pavlík ti chce vybrat kytičku. U nás je jen tradice, že to platí ženich a on moc dobře ví, že si takové věci musím vybrat sama ať mám klild. :-D Luci jsi fakt pilná šikulka s tím pečením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity to je super, že už máte prstýnky. A taky fajn, že si přišla na to,co ti vadí. Košili zatím ještě nemám, uvidíme, až se nám zítra pán ozve, jak to s ní vypadá? Jesti je nebo není?Ale kéž by byla, protože je moc krásná. No a z tou kytičkou ještě uvidíme, jak to nakonec dopadne?Když si to tak můj drahý přeje, tak mu v tom bránit nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity souhlasím s tebou, že ta svíce nás vyjde asi na pěknou částku :-( , ale bez toho by to prostě nešlo. To by nám kamarádi a známi neodpustili a u nás to prostě tak chodí. A někdo má holt kamarádu méně a jiní zase více a my jich máme hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
ROmi jistě s tou košilí to bude v pohodě a budete mít co chcete. s tou svícou se nedá nic dělat je to jednou za život, ne? :-) člověk má na co vzpomínat :-D Jen vám to fakt nezávidím už teď píšu seznam co všechno vzít s sebou :-) ach ty seznamy :-D
Odpovědět
x-) x-) x-) uz jen 10 dnu a budu mlada pani, to je ulet :-D :-D :-D saty mam ve Frankfurtu, uz sou skoro doma:) jou jou... ja se tak tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli tak to je super zpráva z těma šatičkama.Už se moc těšíš až si je zkusíš co? :-D a co jinak zatím žádné nervy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Pavli. Do konce týdne je určitě budeš mít. Vyfotíš se nám pak v nich a dáš nám fotečku, nebo nás potrápíš a počkáme si na svatební?papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, diky za odpovedi ohledne organzy. Romi, my teda kravaty v barve mame hned 2 (obe koupene primo na svatbu), uz jsem se dokonce rozhodla, kterou z nich si milacek vezme v den D, ale kosili jeste nemame. Nicmene to je otazka jednoho nakupu v obchodnim centru, takze zadny problem. Prstynky mate moc pekne a dekorace taky hezka, sikulka! Pavli, s tema satama super, gratuluju! Tak at se hlavne jeste nezaseknou nekde tady pobliz... Marti, uces mas fakt moc pekny. Pokud je ted vlastne jen tak ne uplne dodelany, tak na svatbe to bude teprve nadhera. Zuzi, pekne originalni oznameni. Jito, s temi pochybnostmi, jestli mas to nejlepsi, te uplne chapu a takovou dulezitou vec jako je kytka bych si taky chtela vybrat sama. Ale Romi, pokud uz jsi dala kvetinarce instrukce i fotky, tak ho klidne nech finalne se domluvit, to uz nemuze dopadnout spatne, tak at ma z toho dobry pocit, ze taky neco zaridil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Jíťo je super,že si na šatech odhalila jen takovou maličkost a dá se to opravit klasickou spodnicí. a abych řekla pravdu,tak na modelce se mi šaty tolik nelíbí jak když sem je viděla na tobě. Ty jsi prostě taková princezna ;-) . Holky.když jste byli na zkouškách účesu nebo líčení,tak to pak váš nastávající viděl? Jelikož jdu v sobotu a Peťa bude semnou u nás,tak bych se musela před barákem odlíčit a rozcuchat...tak nevím. Ale jelikož si ke kadeřnici nic nemusím brát,tak bych to viděla tak že tam mi vyzkouší účes, vyfotíme a pak rozpustíme a líčení, tak to do svatby zapomene ve finále s účesem a šatama bude uplně něco jiného. co myslíte. Ten druhý dortík co má Jíťa v albíčku si tu někdo už objednával...nebo se pletu? Dneska si hupsnu na chvilku do solárka...jé to mi bude zase teploučko. Ještě že tam mají tak dobrou klimu. zatím se mějte.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?