Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Teda vás tady nechat samotné dva dny .... teď jsem to přes půl hodiny dočítala :-D. Luci a Romčo gratuluji ke kytičkám. Lucka má i moc pěknou cenu, v podstatě jako já, taky máme počítat do 2500 kč. Romčo ty to asi budeš mít o něco více, ty kaly jsou přece jen dražší, ale jsou nádherné, je to svatební květina. A když dáš paní cenový strop, tak ona ti do něj udělá určitě krásnou kytičku. Já jsem ji řekla, že chci tu svoji nejlépe za 1000 kč, max. že jsem ochotná dát těch 1500 kč víc ne. Ale ono to víc nebude. Růže nejsou tak drahé a nedává se jich moc. Jak píše Lucka, kolem těch 10 kusů. Luci a co ti paní řekla ohledně rudých růží a těch frézií? Budeš mít tu kytičku tak jak si chtěla? Neříkala něco, že ty barvy budou kontrastovat? Luci pěkně jste se rozloučili se svobodou. My to budeme mít v podobném duchu. Já s kamarádkami a Leoš s klukama, ale spíš jsme to pojali tak, že nebudeme sezvávat lidi, ale jak se sejdeme po různu s těmi kamarády, tak si to tak nějak "oslavíme". Stejně se to pak zapije na té svatbě. Vám holky svíci nezávidím - jako určitě je to super zážitek, ale je to spousta starostí před svatbou. Marti výzdoba je krásná, jsi šikulka, moc se vám to povedlo. Pavli super, že šatky jsou na cestě tak ať v pořádku dojdou. Za 14 dní už budeš vdavá paní :-). No krátí se nám to všem ... Já jsem byla dnes na solárku. Jen jednou tento týden. Ale přijde mi, že jsem hnědá, tak mám radost. Akorát mi taky bylo hrozný vedro - jak psala Lucka, jak se venku oteplilo, tak už to solárko nebude tak na zahřátí :-). S krémama zkušenost nemám, tak neporadím. Příští týden mě toho dost čeká - musím dovézt papíry na matriku, ještě zavolat do květinářství ohledně myrty, musím si nakoupit spodní prádlo, chci zajet nebo aspoň zavolat do salonu, protože od prosince jsem s paní nekomunikovala, tak abychom se domluvily na nějaké té zkoušce před vyzvednutím šatů, musím dokoupit skřipečky do vlasů .... no čeká mě toho dost, měla bych si to napsat. Jo a ještě musím objednat tu bílou organzu na auta, nakonec jsem se rozhodla si ji tam taky dát místo stužky, aby to bylo zdobenější než ostatní auta. Luci jsi šikulka, já už se snažím krabičky skládat od února a pořád nic :-). Botky si zítra ještě beru do práce, ať jsou pěkně rozšlápnuté. Marti jsem zvědavá jak zítra zkouška u kadeřnice, těším se na fotečky. Tak se holky mějte, dneska jsem v celém baráku umyla okna u nás i mamce dole, tak jdu odpočívat. Ale jsem ráda, že už to máme z krku, přece jen se hodí, že se bereme po Velikonocích, ušetříme jedno mytí oken na svatbu :-D. Pěkný večer
Odpovědět
Jo Luci a my taky nebudeme dražit podvazek ani vybírat do boty. Budou nám zatahovat - to je ve vašem stylu, ženich se musí vykoupit a za to pak ti co nám zatahovali budou pít. Ale jinak prostě chceme aby nám dali darama peníze a už nebudeme nic vybírat. Dřív se to dělalo, ale to se zase dávali věcné dary jako friťáky atd. Dneska když dají darem peníze ....
Odpovědět
Holky můžu vás poprosit o radu - z té stylové inspirace jste na ty auta objednávaly jakou organzu: http://www.stylovainspirace.cz/organz... nebo http://www.stylovainspirace.cz/organz... nebo nějakou tu do krémova? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - zapomněla jsem ti popřát,ať ti to zítra vyjde u kadeřnice a už se těším na fotečky. Holky a vám slibuju, že zítra budou moje přírůstky v albu. Pavlík mi dnes přinesl to, co jsem potřebovala. Foťák už se nabíjí a hned zítra, jak přijdu z práce vám to všechno nafotím a dám do albíčka!!! U nás se při zatrhání vybírají peníze od svatebčanu a probíhá to tak, že všichni svatební hosté jsou uvnitř v domě a jak vycházejí z domu, tak prochází "takovou bránou" a musí vhodit do košíku peníze, které se pak dají ženichovi a nevěstě. Takže každý, kdo chce projít musí zaplatit :-D A nevěsta jde samozřejmě poslední, ale ta nic neplatí. Možná svatební otec něco vhodí a taky přispěje,ale to nevím přesně. Takže tak je to u nás a to samé pobíhá i u ženicha. Luci - děkuji za tip. Ještě to nějak domyslím. Asi zajdu do květinářství a uvidím, co by se mi tak hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem bohužel ze stylové inspirace neobjednávala, ale mám užší bílou. Jani ať zítra dobře pořídíš a doufám, že nám pak prádýlko ukážeš?A máš pravdu, ten cenový strop na ty kytky je asi dobrý.Určitě jim řeknu kolem 1000 kč, max 1500 Kč. Možná se o ceně zmíní sami a když ne, tak se zeptám. Já jsem přes víkend botičky neobula, ale zítra do nich zase vklouznu (když si vzpomenu :-D), tak jsem zvědavá jestli budou po těch prá dnech,co jsem je neměla, tlačit. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky,tak vy to tím zatahováním máte jiné...to se u nás tkhle od hostů nevybírá a právě se pak draží bota, nebo podvazek. Janí, já jsem z toho objednávala tu za těch 135,- mám ji v albíčku a mám z toho už hotové i ty ozdoby na auto...tak jukni. Holky, tenhle týden uteče jak voda a budou to už jen 4 týdny do svatby....jejda to to zase uteklo
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a k těm kytičkám....paní mi nerozmlouvala že růže chci červené a frézie bílé. To prý nevadí. Jen se mě ptala jestli mi nevadí perličky. Tak jsem říkala,že ne,že hlavně chceme bílo červené,tak ať se to hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju pekny zacatek noveho tydne! My urcite nic drazit nebudeme. Mne vubec takove "tahani" penez z lidi prijde dost trapne. Bud chteji penezi prispet a daji neco do obalky, nebo chteji darovat vecny dar. Ale tahat z nic dalsi penize? Nevim, mozna jeste tak drazeni podvazku, to mozna muze byt sranda, ale kolovani boty, to fakt ne. Ale je to samozrejme kazdeho vec, jak jemu to vyhovuje, jake jsou u nich zvyky atd. Marti, ty dekorace na dvere a branky jsou moc pekne! Holky, k te organze: jak sirokou ji mate na stul a budete ji krabatit, nebo nechate "naplacato" lezet?
Odpovědět
Profilova fotka
Deni, u nás je spíš tradice poslat botu a né dražit podvazek,ale zase nemáme zatahování jako má Marťa a Romča. Nevím jak to vyřešíme my. U nás je bota zvykem,ale nevím jak z přítelové strany...uvidíme jak to dopadne. Na stůl já mám vizelín a ten bude jen normálně ležet a šířka je mám za to,že 40 nebo 45cm. Vizelín je tvrdší,tak bych ho ani nemohla krabatit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Deni - já mám organzu, ale krabatit ji nebudu, taky je nechám jen tak ležet a myslím, že 35 nebo 40 cm. Teď si nejsem jistá. Konečně jsem vám holky nafotila ty fotečky, tak je hned stáhnu a za chviličku je tady máte. To mi to ale trvalo, že? :-( Jsem ráda, že jste toho za dnešek moc nenapovídali, aspoň jsem nemusela moc dočítat a nevím, jak dnes budu stíhat sem nakukovat. Hned jak jsem přišla z práce, tak jsem vám vyfotila ty věcičky a za chvíli má přijít sestřenka, která bude mít na naší svatbě řeč a chce si to nějak připravit, tak si přijde pro nějaké podklady a informace k tomu a pak má taky ještě nějakou práce. Ale hlavně, že už jsem to nafotila a snad to stihnu i stáhnout než přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsou tam holky. Snad je tam vše, co jsem vám slíbila. Prstýnky se mi lépe vyfotit nepodařili, ale jsou nádherné. Snad aspoň trošičku představu si uděláte, já tam mám ještě kamínek, ale ten pak třeba půjde vidět až na svatebních fotkách z dokonalejším foťákem fotografa. A co se týče té šepry, tak jak tam trčí ty tenké mašličky, tak těmi to potom ještě u zrcátek a v tom středu kapoty posichruju a kde to nebude třeba, tak to ustříhnu, ale zatím jsem to tam ještě nechala. Tak co tomu říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že zatím moje fotečky ještě žádná z vás neshlédla, tak jsem zvědavá, co pak budete říkat? Teď tu chviličku nebudu a pak už snad uslyším nějakou kritiku nebo raděj chválu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, no teda 2dny jsem tu nebyla a tak hodku jsem docitala. Aninka-jak ses ptala na solarko, tak snad vsechny chodime, v předešlích dnech se dost o tom píše. S tím samoopalovacím sprejem mám stejnou zkušenost jako holky. Nechavá to fleky a je to spíš do žluta. Luci- to je super, že vám rodiče se svatbou tak finančně pomůžou. My to máme přesně jak psala Romča. Rodiče na půl s Davčovýma zaplatí hostinu a žádné další dary nečekáme. I když už jsme i něco navíc dostali. Dali nám a prstýnky a na obřad. Taky gratuluji ke kytičkám a za dobrou cenu i tobě Romi. Já ještě pořád nevím kolik za ně dáme,ale počítám s tím, že když je to známá, tak to snad nebude pálka. Skvělé, že máte rozloučení za sebou. Nás to čeká tento týden. Taky budeme mít dohromady na nějaké chatě no jedeme se tam podívat teprve zítra. Bude nás tam tak 25 a budeme mít raut a bečku, takže se každý bude obsluhovat sám :-D A vám holky tu velkou svícu nezávidím i těch peněz a nervů :-| Romi výzdobu máš moc pěknou, jak to proutěné srdíčko, tak ty šerpy. Do té misky s prstýnkama, já budu mít růžový písem a bílou chryzantému se zeleným vnitřkem a jak psala Lucka tobě by se hodila ta zelená chrizantéma. Mám to v albíčku, tak se mrkni vypadá moc zajímavě a budu ji mít taky v dekoraci na stůl. Deni- já mám na stůl organzu 38cm a budu ji krčit, protože se mi zdá moc světlá, tak ať jde vůbec vidět. Dneska jsem si jela pro prstýnky a normálně zrovna dneska bylo zavřeńo to mě tak naštvalo. Ale narazila jsem po cestě na krasnou figurku na dort, tak jsem nakonec koupila jinou, jak už jsem psala ať nemáme jako švagrová :-Nno prostě nedalo mi to :-N Už mám nehtíčky, tak je to super. Pavli- to je super, že šatičky jsou na cestě!! Marti- jste fakt moc šikovné ta dekorace na dveře je prostě úžasná a pak se to hodí i na běžnou výzdobu, fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dala jsem do albíčka jak tu figurku, tak výzdobu. Konečně jsem koupila růžové ubrousky přesně, takové jsem všude hledala a ještě když si všimnete, tak ta organza je posypaná takovýma malinkýma zelenýma čtyřlítkama. Narazila jsem ve Zlíně na obchod s dekoracemi. je tam přímo i čast jen na svatbu no teda měla jsem co dělat abych zase cosi nekoupila, ale ty čtyřlístky vypadají fakt úžasně a mám z nich radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu dražení. Podvazek dražit nebudem, únos nevěsty taky neproběhne a botku taky nenacháváme kolovat. Nevím kdo to tu psal, ale taky už mi to přijde moc chtít další peníze. Bude se snad jen zatahovat a co vím co dělají v rodině, tak při přípitku nevěsty s ženichem na zvednutých židlích, se nevěstě ukradnou boty a pak je ženich musí vypátrat a vykoupit. To jsem vymyslela, že uděláme naše fotky s datumem svatby a nalepíme na půl litrové flašky se slivovicí. U nás se to vždy vykupuje chlastem :-D tak aspoň ti dotyční budou mít památku. Ještě přemýšlím o tombole té srandovní, takže spíš to chci pojmout aby z toho něco měli hosté :-D
Odpovědět
pozor pozor!!!mé šaty jsou opravdu na cestě sleduju si je na netu, takze se opravdu asi budu vdavat ve vysnenych satech...uvidime co prijde snad nakonec nebude ten salon =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - děkuji za typ na ty kytičky na misečku s prstýnky. Ty zelené chrizanténky i ty bílé se zeleným vnitřkem vypadají fakt hezky. Něco takového si pak asi pořídím. Někdy až bude chvilka, tak to zkusím. Pavli - tak to je super s těma šatičkama. Určitě dorazí včas!
Odpovědět
Profilova fotka
Jak nad tím tak přemýšlím, tak ty bílé chrizanténky se zeleným vnitřkem by v tom bílém písku asi moc nevynikly, takže nevhodnější budou asi ty malé zalené. Zkusí něco vymyslet i třebe jen s tím zeleným břečtanem a kdyžtak koupím větičku těch malých chrizantének. To asi nestojí moc,že?Žádnou zelenou kytičku mít asi z vlastní zahrádky nebudem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem dala oznamko do alba, mrkněte :-) asi se vám nebude líbit, ale nám jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale adam je šikovnej, jsem ráda, ve středu ho asi budeme mít natištěné.. jupí
Odpovědět
Profilova fotka
jani, já mám organzu červenou - 48 cm šíře ze stylovky..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás dočetla a teď jdu juknout na obrázky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak jani omlouvám se, ale já myslela na stůl.. tak na auto mám bílý vlizelín.. ale radši bych organzu, ale hodně mně to zbylo, tak se nedá nic dělat a myslím, že to je 50 cm, ale užší by stačil!
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, prstýnky jsou krásné a výzdoba taky - šikulka ! Pavlí, šatky ti určo dorazí a budou krásné, neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem teprve dorazila domů a rychle vás dočetla a rychle i zkoukla fotečky,takže: Romi-všechno máš moc hezké,prstýnky jsou podobného stylu jak máme my ;-) Zuzi-oznámení je moc hezké,je teda fakt netypické ale moc se mě líbí,tvůj je tedq moc šikovný že to vymyslel Jity-výzdoba je moc hezká Já jsem byla dnes u té kadeřnice a jsem spokojená,ale dneska už sem nestihnu dát fotečky,tak snad zítra nebo až později.Sice na fotkách to bude opravdu jen zhruba,měla jsem tam zhruba jen ze 6 pinetek a normálně tam bude určitě alespoň 20 a budu to mít i víc natočené,teď to opravdu jen narychlo sepla no a nakonec budu mít asi i čelenku,kadeřnice říkala,že nějaká jemná čelenka by se mě tam hodila.Tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vše je moooc krásné! Jste holky šikovné! Jani, oznámení máte jiné a originální a mě se i líbí. Romí, tobě se šerpy povedli a prstýnky jsou krásné. Takové má moje svědkyně. A Jíťo ty máš ktásnou výzdobu a i pěkné nové figurky. Jsi takovej malej blázen co :-) Já jsem dneska udělala zase jeden druh a zítra budu zase v pečeníčku pokračovat. Nazdobila jsem ty krabičky jak jsem říkala a pro dnešek mám hotovo. Jdu se starat o maroda....Peťa je nějakej nachcípanej, tak doufám,že ho to bzry přejde a bude zase zdravej.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že jsem vám to sem už konečně dala a už vám nejsem nic dlužná :-D To mě to ale travalo,že? Já vím :-( Ale nakonec jsem splnila, co jsem slíbila. Zuzi - oznámko máte fakt originální, fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, nelam si z toho hlavu. Prostě to někdy uplně nevyjde,tak mi si počkáme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Luci. Zdá se, že to byl možná jeden z posledních příspěvků fotek, které jsem vám sem dala, protože už asi nic nového nebude. Ve středu se jedu domlouvat za cukrářkou na dorty, tak mi snad další povinnost ubyde. Jedna důležitá věc nám stále ještě schází a troufám si říct, že téměř všechny už to asi máte a to je:košile a kravata pro ženicha. Na tu zatím ještě nějak nebyl čas, ale s tím si nějak nelámem hlavu, protože věříme, že tu jistě seženem. Tak snad nebude problém? Co nejdříve bychom, ale měli i tento úkol splnit. Možná zítra? Pavlík za mno zítr přijede do města a půjdem se dívat po nějakých dřezech a přitom bychom mohli omrknout i nějakou tu košili,ale on o tom ještě neví :-DTo mě napadlo až teď
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to asi všechny máme poslední fotečky a pak už budou jen ty svatební. Taková ta doopravdická realita.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?