Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, tak to je super jak už psala Janča aspoň se má člověk na co těšít. Jani hlavně ať se ti brzy udělá líp. Neboj všechno zvládneš. No dnes dělám šerpy na autíčka, už mě to nedalo. Nechala jsem si změřit čumák auta řidiče co poveze ženicha a ještě zbývá změřit autíčko moje. ALe to je horší. poveze mě bratr a nemá čas mi ho změřit a vždy když k nim jedu na návštěvu, tak na to zapomenu. Jsou v tom dost rozdíly. Teď jsem šla s první zkusit to na naše auto no co vám mám vykládat,zrovna kolem muselo chodit lidí a všichni čuměli jak blbí, ale myslím, že to bude krásné :-D Lucie.rakos já mám vlasy ještě tak 5cm pod lopatky a to už mám zkrácené, Vrch mi musela sestřihat, aby ji to šlo sočit do toho drdůlku a mimochodem moc děkuji za pochvalu už se těším až mě uvidí můj miláček co bude říkat. A vy se určitě taky těšíte na ten okamžik až pro vás přijde :-D
Odpovědět
jutu máš to opravdu moc hezké určitě se tomu tvému budeš moc líbit já jsem na to taky hrozně zvědavá chceme se vidět až na obřadě tak už teď z toho mám nervíky jak to bude
Odpovědět
Profilova fotka
Ano Jity, máš pravdu, na to se těším hrozně moc!Co bude říkat, jaká bude jeho první reakce atd.....Právě mi volala kolegyně, že ten deštník je v JYSKU v akci až od zítřka, tak si pro něj zajdu až zítra. Kolegyně mi sice volala, jestli ho chci i beze slevy, ale když ho můžu mít ještě za polovic, tak proč to nevyužít,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď u mě byla svědkyně pochválit se s novými šatičkami, které si koupila. Moc hezké. A já se pro dnešek už rozloučím, protože v 18 hod vyrážíme. Možná večer ještě nakuknu. Uvidím, kdy se vrátíme.papa
Odpovědět
AHoj Holky, také se mi to blíží, já se vdávám 10.4. Mám na Vás takovou otázku nevíte někdo, jesli v součaných oddacích listech je zaměstnání manželů, dřív to tak prý bylo, já si myslím, že teď už ne ale řada lidí mi říká opak a mě to strašně zajímá. Dík za odpověď. Mějte se fajn:)
Odpovědět
a ještě taky sháníme deštník, jaký mají v tom Jysku bílý nebo průhledný? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
merinda-v oddacích listech zaměstnání nebývá,ani se nás na to na matrice vůbec neptali a to už nám rovnou vystaví,takže určitě to tam není jinak v tom jysku je ten deštník z bílých a průhledných trojúhleníků
Odpovědět
Ahoj holky. Jenom na skok. Před chvilkou jsem přijela z práce, tak jdu udělat večeři a trochu si odpočinout, zítra to bude to samé. A vypadá to, že půjdeme i v sobotu. No ale zase já jsem ráda, že je práce a budou z toho i penízky. Sice budou až v odměnách, které budou až po svatbě, ale pak se budou peníze taky hodit. Hlavně že už je mi lépe a dá se to zvládnout. Romí super že už máte spotřebiče. Ať vám zvaní pěkně jde a všem se líbí oznámení. Luci paráda, že sis půjčila bolérko, je po starosti. Já se na to asi vyprdnu. Nikde jsem žádné neviděla a nevím jak teď budu mít čas chodit po krámech. Tak buď nějaké v salonu budou mít až pojedu pro šaty nebo nebudou a taky bude rozhodnuto. Nebudu si s tím lámat hlavu. Děštníky snad holky seženete. Já teda do něj nejdu, budu věřit, že vy ostatní s nima déšť odradíte :-). Lucie.rakos na tu myrtu se zeptej, uvidíš. Jíťo ať ti šerpy jdou pěkně od ruky. Vítám novou nevěstu. Myslím, že v oddacím listu o zaměstnání nic není, ale stoprocentně to tvrdit nemůžu. Tak se mějte pěkný večer pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak už jsem doma po cvičení a mám zase vše i hotové. Jíťo, koukala jsem teď na ten účes a je nádherný! Představovala jsem si ho jinak,ale né tak pěkně jakto máš udělané. Máš tak krásně dlouhé vlasy! No jo taky jsem mívala své vlasy blonďate a skoro až nad zadek,ale pak jsem se naštvala a ostříhala to až na krátko,ale jsem s krátkýma spokojená. Teda teď to mám trošku delší kvůli svatbě,ale už se moc těším až se po svatbě objednám na stříhání. Tobě to doopravdy moooc sluší a budoucímu manželovi se budeš líbit na 100%. Taky jsem zvědavá na reakci ženicha až mě uvidí...a jsem zvědavá teda i na mojí až uvidím jeho. bude mu to jistě moc sluše a já se neudržím a budu plakat jako želva. To já umím pěkně. Peťa si ze mě dělá legraci,že brečím i u reklamy na plínky a je to tak no jo jsem cíťa. Holky z bolérka mám radost a nemusím nic už schánět. Tak si ho jdu ještě pěkně zkusit :-) . O tom zaměstnání v oddacím listu nevím,ale v papírech co jsme vyplňovali,tak tam jsme psali dosažené vzdělání,ale je to mám za to,že kvůli statistice...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem zase zpět. Stihli jsme dnes 2 rodiny v jednom domě a měli jsme našlápnuto ještě k jedné rodině, ale ty už jsme překvapili po 8 hod v pižamu :-D a jeden z páru nebyl ani doma , tak jsme řekli, že přijdem jindy. Zítra budem opět pokračovat, ale zdá se, že více jak 2 rodiny za ten den asi nestihnem. Začli jsme v 18 hod a u každého tak hoďku a po 8 hodine už se asi moc chodit nedá. Ale dobré něco. Jdu si ještě dělat na PC do té práce, ale s vámi už se pro dnešek asi rozloučím, tak papa. Stejně už se mi pomalu klíží očka, takže asi brzy zalehnu
Odpovědět
Profilova fotka
Už na to nevidím, tak jdu na kutě, pa
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak vás pěkně zdravím! mě dnešní den začíná nějak chaoticky. Ráno jsem se vzbudula a zjistila,že jsem zaspala, prtože jsem si včera nenastavila budík...no to ten den ale začíná. Tak běžím pracovat mám toho nějak hodně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky přeji dobré ráno a běžím pracovat. Dnes nás opět čeká zvaní svatebníh hostů, tak snad se nám zase podaří 2 rodiny, ať to pomalu ubývá. Máme v plánu pokračovat i v pátek a možná i v sobutu a v neděli. Tak uvidíme?To se nám zase ochladilo,že? A prý to má trvat a ještě snad má začít i sněžit?To néééé :-( Už chci teplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Už ať je pátek holky....Dnes se chci stavit cestou z práce na ten deštník, tak snad budu mít štěstí a pořídím. Vidím, že jste asi všechny zaneprázdněné, že tu nikdo nebyl, ale to nevadí. Jen jsem nakoukla, jestli je něco nového ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jdu na ten deštník, tak uvidím, jak pořídím?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, chtěla jsem se zeptat, kupujete některá obyčejné bílé stuhy na ta ostatní auta svatebčanů nebo děláte na všechny nějaké ty pásy na kapotu? jde mně o to, kolik cm by ta obyč. stuha měla být asi široká? Lucka vím, že dělala ty organzové ozdoby, to je moc hezké, tak mně se to nechce dělat i na ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jsem taky dnes byla na deštník a už tam byly jen 2bílé, tak jsem ráda,že ho mám a snad ten déšť opravdu odeženem. Romi snad taky pořídíš. Byli jsme s Davčou zkoušet prstýnky jestli jsou dobré a pak se ještě budou dodělávat, ale příští týden budou hotové. Teď zatím nic moc,ale doufám, že konečná fáze bude pěkná. Můj si dělá srandu, že jak jsem taková ta detailistka a nebudou se mi líbit, tak že jsem schopná je odnést do jiného zlatnictví nechat je roztopit a udělat jiné. No snad ne :-D Holky stává se vám taky, že něco dlouho sháníte nemůžete to sehnat a až to máte koupené, tak na to narážíte na každém kroku. Mě se to teď ději s těma figurkama. Toš nebyl obchod kde bych to sehnala a dnes jsem zase narazila v domácích potřebách na několik krásných a dokonce za 45kč!! No nic jiného mi nezbylo než mávnout rukou :-| Zuzi já dělám šerpy jen na auto nevěsty a ženicha a všichni ostatní budou mít jen obyčejné stužky rozměrově 1,5cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Jity já už mám taky deštníček doma, takže nás na to rozhánění bude zase o jednu více a určitě pršet nebude! Já budu mít organzové stuhy pouze na autě pro ženicha a nevěstu a na ostatní auta budu dávat asi jen ty úzké bílé stůžky, jestli vůbec. Uvidíme, jestli na to vůbec bude čas a jesti bude někdo, kdo by to napantlil. Pro ženicha a nevěstu ozdobené budou a krásně (i když to ted ještě nemám udělané) a ostatní auta si říkám, že by ani nazdobené být nemuseli, ale asi by to bylo lepší, tak tam asi tu tenkou stužku dám. Přemýšlím, že využiju tu, co mi zbyla z vývazků. Já vím, že je hodně tenká, ale když ji mám, tak co?Myslím, že to bude stačit i z té tenké.
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli vyrážíme zase do terénu, tak už se loučím. Papa
Odpovědět
Ahojda holky. Jsem ráda, že jste toho dneska moc nenapovídaly a nemusím tolik dočítat. Romí tak to je dobré, kdyby každý den dvě rodiny tak se vám to bude pěkně postupně snižovat. Ono za to odpoledne se toho moc stihnout nedá. A nedivím se, že v osm už jste narazili na někoho v pyžamu, já už bych touhle dobou taky byla připravená jen na večerní odpočinek :-). Kdyby už bylo déle vidět, tak věřím, že byste stihli i víc rodin. Takhle jsou dvě akorát. Tak snad se vám povede i dneska. Super holky že jste sehnaly deštník. Jíťo tohle znám, Teď konkrétně nemůžu nikde sehnat ozdoby do vlasů a vsadím se že až je budu mít, tak na to budu narážet všude možně :-). Zuzi my budeme dávat jenom bílé stuhy. I na auto ženicha a nevěsty. Nebudu dělat nic extra, nechce se mi do toho. Budou nám muset stačit medvídci :-). Stuhy mám široké asi jako Jíťa 1cm - 1,5 cm. Holky mějte se a užijte si pěkný večer, zítra konečně pátek. I když jestli my půjdeme do práce i v sobotu ... Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, taky jsem ráda,že jste toho dneska moc nenapocídali a nemusím toho tolik dočítat. Z práce jsem k.o. tak vás chci jen pozdravit. My máme na auto nevěsty a ženicha udělané organzy a na auta svatebčanů mám ozdoby z tylu. Jinak co jsem byla na svatbách,tak mívali stuhy tak 3-5cm široké,aby to bylo pěkně vidět na autech. Ale ve finále je uplně jedno co tam je,klavně že tam něco je. Je super,že máte deštníky. Já si vezmu asi pláštěnku protože jysk tu nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem taky z prace uplne znicena. Jeste ten zitrek a pak konecne vikend, hura! Ja budu delat vetsi ozdoby na auto nevesty a zenicha a na ostani dam jen tenci stuzky (taky tak tech 1-1,5 cm). Romi, myslim, ze ty uplne uzke vyvazkove jsou fakt moc prtave a nebudou vubec videt. Aspon ten 1 cm, aby bylo aspon trosku videt, ze na aute vubec neco je. Ale jinak si myslim, ze je zbytecne nejak prehnane zdobit vsechna auta. Je super, ze jste tak pekne poridily s tema destnikama, mohly bychom si prejmenovat diskusi na "nevesty s destnikama z jysku" :-) Jito, tak to se mi stava taky a docela casto, ze neco shanim jak blba, porad nikde nic a pak to vidim vsude a porad premyslim, jestli mam to nejlepsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - pláštěnka nebude jistě potřeba, protože mi ten déšť těmi našimi deštníky zaženem! A protože deštníky většina z nás má, tak pršet jistě nebude!Možná bude sněžit :-D Teď jsem to trošku nadlehčila, ale to tak jistě nebude. Dnes jsme stihli zase 2 rodiny a zítra máme v plánu další 2 a v sobotu možná 1, tak to pomalu začne ubývat. S těmi auty tedy ještě uvidím, jak to pořeším, zda koupím novou stužku - širší,ale moc se mi do toho nechce. Nejraděj bych využila to, co mám - co s tím? Tak uvdím?Ještě se domluvím i s Pavlíkem. Jo,jo, hurá zítra pátek. Už se těším, pátek bývá vždycky kratší a zítra mám zase na 13 hod solárku, tak uteče brzy z práce :-)Pro dnešek se loučím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky a máme tu tolik očekávaný pátek, HURÁÁÁ! Už aby bylo odpoledne, těším se dnes do solárka, že se tam ohřeji, protože venku je pěkná zima,brrrrr. Jsem objednaná už na 13 hod, tak snad se mi podaří z práce tak brzy utéct. Jinak dnešní plán je už předem určený, opět zvací návštěvy :-) Mějte se,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,včera jsem nestihla jsem ani zaskočit,přijela jsem domů až o půl 8 :-( Ale byla jsem na kosmetice a paráda,už vím,co na tom všichni mají..... :-D Je to fakt velký relax a mám po tom tu pleť tak strašně heboučkou:-)Já na ostatní auta budu dávat taky jen bílou stužku tak asi ten 1-1,5 cm. My v sobotu dáme už poslední oznámení a máme to z krku,ufffff ;-) Romi-Dneska jdu taky do solárka,byla jsem jen v pondělí a pak už jsem nějak nestíhala,protože každý den něco bylo.Ale já jdu bohužel z práce až kolem 4 hod,než se dostanu do UH,tak půjdu až kolem 17 hod.Snad budou mít něco volné a když ne,tak se určitě nějaké náhradní řešení najde nebo chviličku počkám a chci zajím rovnou do květinářství a objednat se,kdy můžu přijít si domluvit svatební kvítí.Romi-Nakonec jsem se rozhodla pro to květinářství naproti Minasu,vlastně tam jak chodíme do solárka,jestli víš??Specializují se tam totiž i na ty květiny do vlasů.Už jsem se tam byla ptát a paní říkala,že je nejlepší se dojít domluvit,kdy můžu přijít,protože to chce podrobně probrat,poradit apd.Tak aby tam třeba pak neměla lidi a nemusela odbíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, jen tak na rychlovku chci pozdravit...mě by dneska mělo čekat volání na hostinu,abych domluvila termín domlouvání podrobností...snad si na to po práci vzpomenu. Tak hurá pátek je tu,tak snad si odpočinu protože po celým tádnu jsem totálně mrtvá. Jo a dnes se odreaguju u vytváření malých mušliček do výslužek. Už se těším, to bude reláxek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, tak mně vlastně kytičku do vlasů zařídí ta kadeřnice a kdo ví, jestli to právě nebude z toho tvého květinářství u Minasu. Musím se jí zeptat odkud, ale já zůstanu s největší pravděpodobnosti u toho Mišáka.Já jsem byla na kosmetice jednou a taky jsem si to tenkrát parádně užila, takže věřím, že to bylo příjemné. A teď se snažím o svou pleť i více pečovat, mám vždy velmi příjemný pocit celý den a vždy se na to čištění pleti atd. i těším. Hned se pak cítím lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tam udělala hezky, ale i tak se těším do solárka, protože určitě je tam venku zima. Už se mi zdá,že to jde trošku poznat a po dnešku to bude zase lepší :-)
Odpovědět
Ahoj holky mám dotaz možná mi některá poradite mají nevěsta a ženich nárok na paragraf před svatbou a co blizka rodina,rodiče sourozenci,diky
Odpovědět
Profilova fotka
Apetit, nedávno se to tu dlouhosáhle řešilo,tak to zkus najít a přelouskat. každá účetní si to vykládá jinak,tak by si se měla zeptat v práci. Nevěsta a ženich má nárok na dva dny volna. Jeden den je placený a jeden neplacený. Pak už mají nárok na volno pouze rodiče a to jeden den a když je svatba v sobotu tak asi nemají nárok na nic...i nám jako ženichovi a nevěste pokud je svatba v sobotu jeden den padá na sobotu takže volno je jen v pátek,ale musíš se domluvit jestli placený, nebo neplacený,ale někdo tu psal,že jim dají volno v práci čtvrtek a pátek...musíš se zeptat v práci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?