Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marit už jsem koukla do albíčka a už to tam pěkně máš. Je to moc pěkné. Máš tu šerpu na přísavky a nebo to přivážeš stuhou?
Odpovědět
Ahoj holky. To jsem ráda, že jste toho moc neprobraly, bála jsem se že budu hodně dočítat a nemám na to moc času :-). Včera ta sobota v práci docela ušla, uteklo to, ale je mi líto že zítra zase už musím ... No nedá se nic dělat. Někdy člověk musí něco obětovat. Teď jsem se dala do úklidu ložnice. Po obědě plánuju nějaké návštěvy a bude zase večer. Romí tak pokročíte s kuchyní dnes. Snad už bude Pavlovi lépe. To je dobře, že vám zvaní jde a lidičky ubývají. Marti vy jste to taky pěkně zvládly. Ať si ti šerpy podaří. Luci to je fakt nádhera. Já bych tohle taky neudělala. Jste šikovné. Já teď kolem svatby skoro nic neřeším. Musím se už mrknout na to sesazení do aut, aby bylo jasno kdo s kým pojede a kolik aut je potřeba. Mám zatím teď všechny ty zkoušky naplánované, takže mi přijde, že ani není moc co zařizovat. Přístí týden musím začít s tím solárkem. Jinak mi přijde, že na další věci je zatím čas. Tak se mějte, jdu obědvat a pokračovat v odpoledním programu :-). Jo tady u nás je dneska nádherně - nad nulou, svítí sluníčko a naštěstí ta trocha sněhu co poletovala se na zemi neudržela. Tak snad bude hezky co nejdřív i u vás. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-ještě jsem tam přidala i na mé auto.Já jsem koupila ten cylindr a on byl na 3 přísavky,tak si myslím,že to bude stačit.No a ty šerpy mám každou na 3 přísavky + dopředu jsem dala ještě bílou stužku,jestli sis všimla,že se to přiváže ke kapotě a + se to přiváže za zrcátka.Moc se mě to nedařilo hezky vyfotit,protože přece jenom,když to pak dáš na auto,tak to hezky přivážeš a už dotvoříš apd.
Odpovědět
Marti ještě jsem taky mrkla do albíčka - moc krásné, budete mít pěkná auta. Jak to tak vidím, tak přemýšlím jestli nám dvoum taky něco takového neudělat. Z čehože to máte ty šerpy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani mám to z organzy,ale myslím si,že to můžeš udělat z čehokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,teď jsem si zkoušela udělat doma na stole svatební stůl......No největší oříšek byl sehnat někde bílý ubrus,tak jsem použila jakési staré prostěradlo:-)Co myslíte není to až moc jednoduché??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem tam dala fotečky toho svatebního stolu,jen se nedívejte na ten "ubrus",nic jiného jsem doma nesehnala,doba krásných naškrobených bílých prostěradel skončila :-D Jako nevím,jestli to není moc jednoduché,zase když si přestavím,že tam dají ještě jedny skleničky,rohlík na předkrm,já jsemt tam ani nedala lžičky,tak se to zase hned zaplní.....
Odpovědět
Díky Marti. Po nečem se podívám na autí. Nemyslím si, že by to bylo málo zdobené, je to moc pěkné. Tak když si vemeš, že tam budou muset být taliře, cukroví, dorty .... on se ten stůl zaplní. Navíc aby lidem nevadilo že mají před sebou kdo ví co a nemají si kam pořádně dát pití atd. Víš jak to je - v jednoduchosti je krása. Je to barevně moc pěkné, myslím, že paráda.
Odpovědět
Ahoj holky, vy teda s přípravami svištíte:) Marti, máš to nádherné. Loni jsem byla na svatbě, kde na první pohled byla nádherná výzdoba stolu, ale bylo toho tolik, že to bylo nepraktické...během večera jsem si neměli kam odkládat skleničky, talířky apod. takže já se držím střídmosti!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji :-) Přemýšlela jsem,že bych tam dala,ještě nějaké plátky růží,ale asi na to kašlu,jak říkáte,ještě talíře,zákusky a hned se to zaplní....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti máš to moc krásné, oboje, i šerpy na auto i svatební tabuli. A jak říkají holky, je lepíš méně než-li více, protože ještě tam bude na stole spoustu věcí. A to je dobrý nápad návazat na konec i na střed ty tenké mašličky a ještě pro sichr to přívazát k zrcátkům. Díky za tip, taky to tak udělám ;-) Marti a můžu se zeptat jen tak orientačně, jak to máš dlouhé tu šerpu?Já vím, že každé auto to má jinak,ale ptám se jen orientačně. Přemýšlím jestli to "V" udělat ze dvou kusů a uprostřed uvázat na mašli a nebo to udělat tak jak máš ty a doprostřed bych dala tu dvojbarevnou mašli, co budu navazovat na tu organzu místo kytiček,co máš ty.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, vystačila ti 1 role na obě auta,že? Mně by to mělo určitě vyjít, protože jedna bude do "V" a druhá jen napříč kapotou od levého zrcátka k pravému světlu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romi,mám to vcelku,nemám to ze dvou kusů a délku jsem dala cca 5,4 m. Zkoušeli jsme měřit auto Suberba,což je opravdu velké auto a vycházelo to tak 2 m od prostředku kapoty k zrcátku + jsem si tam právě dala 0,7 m takovou rezervu na přivázání k tomu zrcátku,kdyby to bylo moc dlouhé,tak se to ustřihne,to není problém. Ale taky jsem přemýšlela o těch dvou kusech a doprostřed udělat mašlu,ale je celkem nad lidské síly (teda aspoň pro mě),vykouzlit z toho nějaký hezký tvar,vůbec mě to nešlo udělat,takže jsem pak zvolila jinou variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky a uvidím, jak se to bude dařit mě :-D Šlo z toho jako obtížně udělat to "V"?
Odpovědět
Profilova fotka
No právě že nevystačila,protože na té rolie bylo sice napsané nějaký 10 Y,ale ve skutečnosti když jsem to rozmotala,tak tam bylo 9 m.Takže jsem musela použít obě dvě co jsem měla koupené,ale jak píšeš,jestli z jednoho budeš dělat V a z druhého jen napříč,tak si myslím,že to určitě stačit bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako z těch dvou kusů nebylo udělat obtížné V,ale udělat na konci z těch dvou konců hezkou mašlu :-D Teď nevím,jestli máme obě dve na mysli,tu samou věc,dám do alba jednu fotku,jak jsem si to původně přestavovala ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tam tu fotku dala,pro představu,jestli mluvíme o tom samém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít auto Seata Ibiza to má kapotu jistě kratší než Superb a přesně tak jsem to myslela, jak si dala tu fotečku, ale jen bych tu mašli ještě uvázala trošku níž a blíž tomu středu. Teď jen přemýšlím, že se budu muset zavčas rozhodnout, jak to udělám, protože, když už to roztříhnu na 2 kusy, tak už z toho pak nepůjde udělat jeden, kdyby mi ta mašla nešla udělat :-DAle snad to nějak zmáknu. Ale je fakt, že ty mašle jsou vždycky oříšek, aby byly stejně velké a hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš teda pravdu,jsem ráda,že už mám hotové mašle na jmenovky,protože to byl teda oříšek :-) Z dnešního dne mám dobrý pocit,že jsem všechno tak hezky stihla udělat.Jestli v týdnu zvládnu to květinářství a zamluvení toho dortu,tak už budeme mít "téměr"to nejdůležitější za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Holky, tak my jsme z návštěvy doma a jdu se pustit do nějakých ozdubek. Marti, vše je moc pěkné a i ta tabule je moc pěkná a už bych tam nic nedávala. vše je jak má být. Tak si jdu hrát s ozdůbkama. Vendulka(svědkyně) mi posílá mmskama co už vždy vytvořila a už se těším až nám to doveze. Je moc šikovná tak se jdu do toho taky pustit. A Jani děkuji za pochvalu!
Odpovědět
Profilova fotka
a vlastně vám všem děkuji za pochvalu!
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se s kuchyňkou taky daří a spodní skříňky už budou taky hotové a za chviličku budu moci uklízet, ale nevadí, to mě těší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek hotovo holky :-)Spodní skříňky jsou usazené a sešroubované. Už jsme usadili i troubu a teď nám zbývá ještě dřes a ta pracovní dneska. Snad se tento týden ten kluk, co nám to má dělat staví. Slíbil to už i minulý týden, ale nepřišel a nechtěla jsem ho nějak uhánět, má toho taky jistě dost.Ale zítra se mu opět ozvu a připomenu, ať to můžem objednat tu desku. Mám opět radost, vypadá to krásně! x-) Už se těším, až tam budu kuchtit :-) Za chívli jdeme zase zvát, tak se tady asi ukážu až večer.Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky,tak já mám taky hotovo...ale fotečky dám až bude cukrovíčko celé hotové.
Odpovědět
Holky, poraďte mi prosím. Jak to řešíte se svatebními dary vy? My bychom si přáli příspěvek na plánovaný domeček, jelikož už jsme spolu bydleli, tak máme vše nutné. ALe přítelově mamince se to moc nezdá...(máme si přát pekárnu, robota...ale já to teď nepotřebuji) :-(
Odpovědět
Děkuji a přeji dobrou noc;)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda, že jste toho moc nenapovídali, za tu dobu, co jsme byli zvát. Tak máme další 3 rodinky a zítra budem pokračovat. My sice nemám vůbec nic, ale i přesto si říkáme peníze a koupíme si, co budeme potřebovat a hlavně podle svého gusta. V dnešní době je tak normální a myslím, že nikdo se nemůže divit. Je to lepší, než mít 3 jídelní soupravy, spousta zbytečného skla atd. Dobrou....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Luci- opravdu moc pěkné ty ozdůbky a ty kvítečka tam úchvatné. Romi-tak to je super s tou kuchyní a skvělé, že už budete mít prstýnky, nás to taky tento týden čeká, tak se na ně taky těším Marti-výzdoba stolu super a taky bych to nechala tak. A s tím prostěradlem to máš pravdu já když jsem si zkoušela výzbodu stolu, tak jsem našla akrát bílou deku-))) Šerpy vypadají moc pěkně dám vám do albíčka moje a máš pravdu ta mašle mi dala zabrat. Mám to ze dvou kusů a taky pod hlavičkama růží mám přísavky a ještě to bude přivázané stejně jak píšeš stužkou ve špici na kapotě a na zrcátkách. Ženichova kapota naštěstí měří jen 380cm + nějaký ten centimetr navíc na tu mašli a i tak se mi to zdá strašně dlouhé. Ještě to pak chci zkusit přímo na jeho autě(upravit detaily)abych pak mohla dát řidiči jen šepru a už se nemusela starat jestli mu to tam sedne. Cylindr mám na 4přísavky,ale jelikož jsem je tam sama přišívala, tak to chci ještě zkusit při jizdě, aby to neuletělo a kytku taky tam jsem dala taky 4přísavky.
Odpovědět
Profilova fotka
Marcich- pokud je rodina normální, tak to pochopí a dají vám penízky, přesně jak píše Romča. V dnešní době je to normální. Mě se teď taky pár lidí ptalo jestli chceme nějaký věcný dar, jestli něco potřebujeme nebo penízky. Všichni ví, že máme vše zařízené, takže se nestydím říkat o peníze.
Odpovědět
Holky, díky, ja už si přijdu někdy jako blázen. :) Vše si vyberu časem a podle potřeby. Nebudu teď smolit rychle nějaký seznam darů, které ,,nepotřebujeme". Také si myslím, že je to normální, ale z jedné části rodiny asi tolik ne.Ale nebudu to řešit a zbytečně se rozčilovat...stále si musíme s přítelem říkat, že je to naše svatba a hotovo ;-) Tak dobrou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?