Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Apetit - tak Lucka už ti odpověděla, takže už vlastně všechno víš. Ale nejlepší bude si to opravdu přímo zjistit v práci. Taky tak musím brzy učinit,ať vím na čem jsem.A já bych si určitě chtěla vzít volno i v den svíce a kdyby to šlo, tak před svatbou bych si taky ráda vzala volno čtvrtek, pátek. Tak uvidím?Vy budete holky doma jen v pátek? Nebo i čtvrtek? I když čím více dnů před budu doma, tak tím více budu asi nervózní,že? :-( Tak možná jen v pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak super Romi, že jsi deštník taky sehnala. Mě se zdá, že ještě vůbec nejsem opálená. Chodím jen 1x týdně,ale byla jsem už 3x. Asi prodloužím dobu opalování :-D Já díky tomu, že nám zkrátili úvazek, tak mám před svatbou volno už od úterý a pak až do příštího pátku, takže 11dnů. už teď mám na každý den před svatbou naplánované nějaké úkoly, takže snad na nervozu nebude čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak já naštěstí pracuju v rodinné firmě, takže když potřebuju, můžu zmizet..ale my máme svatbu v pátek a taky toho máš na ten týden už moooc..pondělí barvení, úterý dojet s krabicema, jahoda a figurkama k cukrářkám, čtvrtek vyzvednout cukroví, nachystat výslužky, nazdobit restauraci, možná ke kadeřnici na natáčky (uvidíme).. no a pátek :-) mám taky dotaz..po které ženichově ruce stojí nevěsta? když se koukám na filmy nebo tady na fotky, tak je to pokaždé jinak.. jsem z toho blázen :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Dneska už jsem taky doma, ale jenom proto, že bohužel zítra bude ta pracovní sobota. Tak jsme to dneska s holkama zapíchly dříve, když tam zítra stejně musíme. Luci jsem už taky úplně vyřízená, ani sama nevím co tam zítra budu dělat. Až vám pošlu příspěvek, tak si půjdu dát vanu a lehnu si k telce, myslím, že brzy usnu, ale neva, aspoň budu ráno odpočatější. Romí tak co solárko? Venku je opravdu docela zima, určitě tě příjemně zahřálo. Já myslím, že už by to na tobě mělo být aspoň trošku znát. Už chodíš dva týdny ne? Nebo jeden? Já už příští taky musím bezpodmínečně začít. Krém už mám od pondělí doma, ale kvůli té nemoci a i té honičce v práci jsem to nechtěla pokoušet. Dneska jsem volala kadeřnici. Domluvily jsme termín na zkoušku účesu za ten zrušený. Tak jdu 17. 3. A po cestě na autobus jsem se stavila v jednom salonu a mají tam spoustu ozdob do vlasů, tak si je příští týden koupím (jdu tam na zkoušku svatebních šatů s jednou kamarádkou, měli mít svatbu v červenci, ale nakonec se budou brát týden po nás - tedy 30. 4., takže nám vlastně přibyla další dubnová nevěsta :-), ale ona na tyhle stránky jen nakukuje, takže do diskuze se asi nezapojí, tak jsem tentokrát pozvaná jako poradkyně :-)). Jsem docela ráda, že to nakonec mají takhle hned u nás, aspoň to teď spolu můžeme rozebírat a rozebírat ..... Romí já si chci brát volno před svatbou od středy. A jak píše Jíťa mám tam spoustu věcí naplánovaných a nechci se nikam honit po práci, chci na to mít klid. Ale nervozní budu stejně, to si piš ;-) :-D. Tak pa holky, mějte pěkný večer a zítra na mě myslete, jdeme od 7 - 15 pa pa
Odpovědět
Ahoj Zuzi taky se nudit nebudeš viď. Já tam mám taky nehty, vyzvednout šaty, udělat výzdobu v restauraci, naplnit výslužky .... no bude toho dost a dost. Možná se nakonec rozhodnu vzít si taky celý týden, uvidím. Zuzi já myslím, že nevěsta by měla stát po ženichově pravé ruce .... takhle aspoň jsem to viděla na všech svatbách na kterých jsem dosud byla.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla dnes po 4., z toho 3 x v normálním solárku a 1 x v turbu (ve středu) a na pondělí jsem se objednala taky na turbo, dnes jsem byla v obyč. Myslím, že to turbo tomu trošičku více pomohlo, tak to budu možná střídat - vždycky 2 x v týdně obyč a 1xturbo. Možná ještě příští týden půjdu 3 x týdně a pak možná zvolním jen na 2 x týdně. Uvidím, jak to bude vypadat. Ale zdá se, že základ už mám, tak to budu jen udržovat a připalovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já jsem byla dneska taky v solárku byla jsem zatím 3x ale žádné opálení teda zatím nepozoruju :-S Romi a to turbo je kolikátka,to č.5?Dnes jsem se byla objednat do květinářství,takže příští čtvrtek jdu zamlouvat svatební kvítí,tak jsem teda zvědavá.JInak já si budu brát před svatbou čtvrtek a pátek a týden před tím v sobotu máme svícu,takže to si chci vzít pátek a po svíci pondělí.No a v to pondělí už mám zamluvenou zkoušku šatů,kadeřnici a asi i zkoušku líčení......takže žádná dovolená ve slova smyslu vlastně nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - já mám pocit, že č. 3. Ale tam si myslím už taky byla nebo ne?Dnes jsem byla ve 2. Chtěla jsem jít ve středu do č. 2, ale nebyla volná,tak jsem šla do 3. - turbo, ale prý je to takové slabší turbo, tak nevím, jestli je tam ještě nějaké jedno? Je fakt, že dnes jsem viděla tu 5 byly tam otevřené dveře a vypadá to celkem mohutně to solárku, takže tobude asi nějaké nejvýkonější. Kuknu se na stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na stránkác píšou, že až 5 je turbo, ale mě říkala, že i ta 3, ale si trošku slabší než ta 5. A je fakt, že když to porovnám, tak tak 3 hřala mnohem více než ta 1 a 2, takže asi to turbo bude - nebo jen poloturbo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v č.3 jsem byla už 2x a na kolik minut chodíš?Já jsem byla dneska na 8 minut a říkala,že je to tak trochu i turbo,takže opravdu takové poloturbo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se Pavlík zdržel ve městě, tak nevím, nevím, jestli vůbec z dnešního zvaní vůbec něco bude :-( Zítra ráno máme to první ponaučení, tak vám pak řeknu, jak to probíhalo. Sama jsem zvědavá. To je fajn, že máš domluvenou schůzku v květinářství. Pak musíš říct, jaks pochodila ;-) Možná už taky co nevidět zajdu k Mišákovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla ve středu taky na 8 a na pondělí jsem si nechala napsat taky 8 na té 3.Dnes jsem byla na 14 na 2.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pro dnešek se už loučím,papa
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se sem dostala. tento týden jsem byla poprvé a 2x v solárku. Ale dnes už vidím malilinkatý pokrok. Říkala mi, že když mám dostatek času do svatby, že je lepší chodit do "neturba", protože to opaluje hlouběji a déle to vydrží (je to prý pro kůži lepší). naopak turbo solárko Tě rychle opálí, ale rychle vybledneš. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Říkala, že je opravdu čas, že přijdou i holčiny, které se ukáží v pondělí a v sobotu chtějí být opálené na ples:) Jinak jsem oproti vám pozadu, ale konečně máme vybrané a objednané prstýnky a za 14 dní jsou doma (snad);) Tak se loučím. Páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, Jani, to jsme na tom obě stejně. dnes jsem už ani v práci nevěděla co dělám...furt jsem něco klohnila,ale hotovýho nebylo nic. tak jsem si doma po práci zadělala na ty maličkaté mušličky a začala dělat mušličky. Tak jich mám do páru cca 100ks (tak jsem jich musela namlátit 200 ) jé to byla fuška,ale jsou hotový a krásně jsem u toho vypla. Dneska jsem taky voala na tu hostinu a pán mi povídal,že až pojedeme do Dačic,tak mu pár dní před svatbou mám cinknout a domluvíme si přímo termín, že když není v práci jeden den o víkendu,tak je tam druhý den a že se vždy nějak domluvíme,tak jsem ráda. Svědkyně mi udělala 100 mini růžiček z marcipánu,tak jsem ráda. Je to moje zlatíčko. Holky solárko jsem bohužel tenhle týden vůbec nestihla a nevím kdy se tam dostanu...tak snad to pak nějak doženu,ale když jsem byla 2x a už to bylo vidět,tak si myslím,že když bych třeba pak 2 týdny před svatbou chodila 3x v týdnu,tak by to mohlo být ok. Jo a já si beru dovču asi celý týden. Ve čtvrtek budu vyzvedávat šaty a přejíždět do Dačic a dny předtím budu píct...no a pak v pondělí vracet šaty a v úterý do práce jako vdaná pani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marcich - děkuju za info o tom turbosolárku a jak se říká:"Na každém šprochu, pravdy trochu"., tak asi na tomt něco bude,že? Tak to možná zvážím a nebudu to s tím turbosolárkem tak hrotit a půjdu do něj jen občas. Je fakt, že už se to na mě začíná chytat, z čehož mám radost :-) a možná bude stačit, když budu chodit a udržovat si to pouze v klasickém solárku. I když vlastně, jak jsme o tom tady mluvili s Marťou, tak jsem nebyla přímo v TURBU,ale bylo to nějaké střední solárko, něci mezi klasikou a turbem. Dnes jsme byl po čtvrté a chodím teprve týden, ale začla jsem jakoby týden před v pátek, takže to není 14 dnů. Jéééé holky, kéž bych si taky mohla vzít celý týden před svatbou volno, ale to bohužel nepůjde :-( Ve školství to takhle není možné a můžu čerpat volno pouze přes prázdniny. Možná bych ale teď před Velikonocemi čtvrtek, pátek mohla jít do práce, to jsou prázdniny a aspoň bych si tak 2 dny ušetřila a pak bych třeba byla už od středy doma. Taky to budu mít ten týden nabité. V pondělí půjdu na barvení vlasů, ve středu zkouška šatů, chystání svatební tabule v restauraci (asi čtvrtek, pátek něco možná už ve středu), pak taky nehty asi čtvrtek, v pátek vyzvednout šaty . No prostě každý den něco. Marcich - já jdu pro prstýnky v pondělí, tak jsem moc zvědavá a těším se. Mají být sice až ve čtvrtek,ale paní říkala, že můžu přijít i dříve, tak to zkusím v pondělí a uvidím?
Odpovědět
Rumisku, ja jsem tez ze skolstvi a je pravda, ze nam kazdy zavidi prazdniny, ale nevidi to okolo, vid:) Uz se take tesim na prstynky. Snad jsme se rozhodli dobre. Holky, ja jeste musim sehnat organzu na vyzdobu stuou, nasich aut, ... kupovaly jste ji pres www.? Jinak vam preji krassny vikend (u nas je -14°C...at uz mame na duben krasne a bez snehu)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, marcich, hodně nás nakupovalo přes www.stylovainspirace.cz byla jsem moooc spokojená. Pak mám za to,že někdo přes svatbadekor a ještě asi někde jinde,ale už si nepamatuju kde,ale to ti poví jistě holky :-) Holky, je pravda,že vám každý prázdniny závidí,ale že si jinak volno kdy chcete vzít nemůžete,tak to je horší...každé zaměstnání má sví. Ale letní prázdniny vám závidíme jistě moc a moc :-) . Včera jsme s Peťou probírali co ještě zařídit a udělat,tak se to nezdá,ale teď už tam mám na každý týden něco psané. Jo a napadl nám tady přes noc sníh a je ho tak 10cm, chjo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tady u nás sice nesněží, i když včera cosi málo venku poletovalo, ale nic naštěstí nezůstalo. Ráno ale bylo -5 a teď se to drží kolem nuly. Máme za sebou první ponaučení a musím říct, že místy to bylo i celkem zajímavé, takže se to dalo vydržet. Trvalo to asi 1,5 hod a bylo nás tam 7 párů, takže celkem dost. Dnešní téma bylo "Desatero" :-) No a příští sobotu další. Marcich - já jsem taky nakupovala přes www, ale stránky už ani nevím, které to přesně byli, protože je jich spousta. Ale organzu jsme nakupovala velmi levně v jednom z obchodů u nás v UH. Chtěla jsem dnes umývat okna, ale počkám až bude tepleji. Snad se dnes odpoledne opět pustíme do dodělávání kuchyně - spodní části a večer asi půjdem pozvát na svatbu Pavlovu sestra, nebo-li nástavající švagrovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak jak jde kuchyň? My dnes tak relaxujeme a já přemýšlím o pečení co a jak...asi si pořádně i sepíšu kytičky ať to mám nachystané. Jestli to počasí takhle půjde dál,tak tu zase máme za chvilku hromadu sněhu a zimu jako blázen...nám tu pořád chumelí,to je hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to ponaučení je jistě zajímavé a máte to takové jinačí jak my co jdeme na zámek nebo na úřad a to je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vidím,že dneska se Vás tady moc neobjevilo....My jsme dneska rozdali poslední oznámení,takže už máme další věc z krku:-)Zítra ráno se chystám na udělání šerp na auta navěsty a ženicha a dozdobení cylindru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Luci - tak včera jsme s kuchyní nepokročili vůbec :-( , protože Pavlík měl doma nějakou jinou práci a chudáček je ještě nemocný, tak se necítí moc fit. Ale dnes slíbil, že přijde a něco uděláme, tak snad? My jsme včera se zvaním zase pokročili a dnes v podvečer půjdem zase a máme to v plánu i přes týden.Více jak 2 za večer, ale nikdy nestihnem, tak to pribývá pomaličky,ale přibývá :-) Tady u nás naštěstí jen snížek poletuje, ale nedrží se, ale je tu zima, brrrr. Luci máš pravdu, to ponačení bylo místy i zajímavé a něco jsme si z něho i odnesli. Snažil se ty věci z Desatera přiblížiš hodně současnosti, mluvil o spoustě konkrétních případu ze života a manželstv a to bylo fajn a zajímavé. Marti, taky už bych ráda udělala ty šerpy na auta, ale musím si je nějdřív poměřit a protože to nebudou auta z naší rodiny, tak se budu muset u těch řidičů stavit nebo to zjistím přes sms a poprosím je ať mi to poměří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi já to taky nemám přesně změřené,hlavně aby to nebylo krátké,ale jestli to bude + - 30 cm z každé strany,to už nehraje roli,však se to dá když tak za zrcátka na mašlu.....Teda já nevím,jak to máš ty,ale já to tak mám vymyšlené:-)Včera večer jsem ještě stihla udělat takový náčrt,kdo s kým pojede v autech a spočítala jsem si,kolik musím koupit stuhy na ozdobení ostatních aut. Tento týden chceme ještě zajít zamluvit svatební dort.No je toho zase tento týden naplánovaného,tak snad to všechno vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, bála jsem se aby jste toho hodně nenapovídali,ale koukám,že jen trošičku,tak je to fajn. Jak tak koukám všechny máme spoustu práce a už i teď doopravdy v každém týdnu je něco na svatbu. Včera jsem si hrála s ozdobama na cukroví a mám to vyfocený, tak vám to dám do albíčka. Je tam toho víc,ale nakonec budu dělat jen tu slzičku ve světle růžové a to srdíčko,tak jak je :-) tak vám jdu dát fotky do albíčka,aby jste mohli kouknout. Svědkyně mi udělala 100 malích bílích kaliček a teď mi bude dělat 100 červených a pak ještě takové čtverečky. No je to můj poklad a moc mi stím pomáhá!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé Luci, to je nádehrné! A jak tam děláte ty ornamenty, na to máte nějaké tiskátka, které to tam vytlačí?Já si jdu tento týden vyzvednout prstýnky, tak jsem zvědavá, jak budou ve finále vypadat. Ja naštěstí nemusím dělat seznam, kdo s kým pojede v autě, protože mám autobus. Teď spíš jen přemýšlím,aby se 80 lidí do busu vlezlo, jestli teda nebudou potřeba ještě nějaká auta?Ale ono to asi ani nebude 80 lidí do autobusu, když odečtu řidiče aut, nás se ženichem, rodiče, a pár lidí, kteří přijdou odpoledne a děti, které mohou sedět na klíně, tak se možná dostanu ně nějakých + - 60 a ty se tam už samozřejmě i na stojačky vlezou. No a možná třeba ani někdo nabídku autobusu nevyužije, když třeba přijedou vlastním vozem, ale většina si myslím,že využije bus.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ozdůbky jsou moc krásné,já bych nic takového v životě neudělala,jsem na to naprosto levá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Autíčka mám taky tak nějak nakreslené a doufám že to tak vyjde. Udělám si to ještě v Excelu,abych si to mohla pěkně vytisknout a bylo to pěkně udělané. Romí, jo jo na to jsou taková spešl tiskátka a je to takové hračičkování. ty kytičky co tam na tom jsou tak jsem dělala jen tak na rychlovku,aby to nebylo tak prázdné. No nic teď jdu vařit obídek a pak jedeme ke známejm se podívat na tu maličkou co se před 4 týdny narodila. Jo a co se nám chtěli přijet podívat sosedi na svatbu (že by si zaplatitli hotel a koukli na svatbu a spojili s výletem) tak nevíme jestli přijedou...včera jsme se ještě bavili o jednom hotelu co si vybrali a e tam dneska zavolájí a zamluví si hotel a pak šli klici hrát florbal a on si zlomil nohu v kotníku a dnes jde na operaci...tak nás to mrzí,ale hlavně je mi ho líto a doufám,že brzy bude fit. romí s tím busem to máš fajn. 6ádné starosti kdo do jakého auta...
Odpovědět
Profilova fotka
TAk já už mám obídek v troubě a už jsem zvládla udělat tu jednu šerpu + ozdobit cylindr,dala jsem to na věšák a to je fakt dobrý nápad,myslím že si to dělala Luci ty že?Hezky se to pověsí nepomačká,i když to půjdu šupnout asi do skříně nahoru k našim,protože do mých se to nevejde.....Tak jdu udělat ještě tu druhou,ať mám pro dnešek splněno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jo jo tak jsem to udělala já. a ještě jsem to přetáhla ještě takovým tím igelitem (obal na šaty) jak jsem to dělala dřív,tak aby se mi to nezaprášilo,ale těď už bych to taky dala jen na věšák. marti a hlavně nám to pak vyfoť ať se můžeme pokochat. Jak máš prosím tě udělanej ten cylindr na přidělání na uto? Ten můj má jednu přísavku a tři oboustráné lepenky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?