Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ono je to složité odhadnou. Jsou dortíky které vypadají lehce a i já si to řeknu,ale když se pak do toho pustím, tak to je ještě tohle a tuhle barvičku dobarvit a tohle tak a tak a najednou jsem u toho zazděná kolik hodin a přitom jsem si říkala,že to bude raz dva. Je to zrádné. Pořád jak se tu probírali ty prstýnky,že moc nedoporučujou to matné a nebo ty použky,tak jsem se teď konečně podívala na ty naše a zjistila,že ty proužky jseou "profilované" a né jen vyleštěné,tak jsem si oddychla,že by to mělo být teda v pořádku. No necháme se překvapit. Ale musela jsem je hned schovat, protože bych si ho určitě chtěla zkusit a to nechci. Jen jsme si je zkusili,když přišli jestli je velikost o.k. a pak až v náš den D. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak 1500 Kč bych za dort dala určitě taky, tak i jsem viděla víc jak 5000 a to je takovej nesmysl.. já nevím, ale to tam radši upeču štrůdl :-) s prstýnkama je to těžké, nám zase náš výrobce nedoporučoval to lesklé, takže máme mat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - přesně ty dortíky mám vybrané i já a chtěla jsem ti fotečku případně poslat,ale vidím, že už si ji našla. Já ji taky nemám v albíčku,ale pouze v PC. Ten patrový už jsem měla vybraný dávno a na ty malé jasem narazila teprve nedávno a moc se mi líbily, jak k tomu krásně ladí. Mně řekla moje cukrářka za ten patrový zhruba kolem 1600 Kč, pokud si dobře vzpomínám,ale bylo to už dávno. A za ty malé nevím, původně jsem se s ní bavila jen o tom velkém,ale ty malé si myslí tak 300 - 400 Kč jeden? Budu je chtít fakt maličké, opravdu jen symbolicky protože ten patrový bude veliký. Jinak dnes jsme měli fakt úspěšný den, tak snad to nezakřiknu,ale máme i lino a koberec! :-) Koberec je sice hodně světlý,ale potřebovali jsme něco takového na prosvětlení obýváku, který je hodně červený v kombinaci se slonovou kostí a takový je asi nějaký i ten koberec a asi ve 4 místech jsou přes něj takové 2 červené a 2 čené čmrkance a vypadá to moc dobře. Je takový moderní a do našeho obýváku se bude krásně hodit a ten červený čmrkanec bude krásně ladi s barvou zdí v obýváku. Takže dneska velká spokojenost. To se mi bude krásně usínat x-) A už mě napadá, jak do dále doladit na červených zdech bílými zarámovanými obrázky a na zdi slonová kost zase černými orámovanými obrázky nebo fotkami. Jééééé to bude hezké. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím a ještě jednou se Zuzi mrknu na ty naše krásné dortíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jééééé dnes jsem tu první? Tak vás pěkně zdraví a hurááá je tu pátek :-) Právě před chvílí jsem se dívala na mail, že paní poslala už poslední návrh na oznámení,takže dnes vyberem a v pondělí by to mělo jít už do tisku. Napíšem jen mail kolik chcem ks, prý to tak stačí. Poslala nám i kartičku ke svatební stolu - pouze text Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu.Nebo,co tam mátě napsáno vy? Já myslím, že to takhle stačí,ne?Přeji hezký den. Ještě stále mám velkou radost z toho včerejšku, že se to zase hnulo kupředu.pa
Odpovědět
Ahoj holky. Vy jste toho včera probraly. Romí super, že se vám podařilo všechno zařídit. Měli jste opravdu úspěšný den, paráda. Máš z toho radost viď? Nedivím se, zařídit tolik důležitých věcí v jeden den :-). Dneska ještě rozhodnete oznámení a už se budeme těšit až nám ho tady ukážeš vytisknuté. A máš někde na netu ten prstýnek, třeba na stránkách toho zlatnictví? Ať máme představu :-). Na kartičce máme taky naspáno jen tohle. Myslím, že se tam ani nic jiného už nedává. Určo to stačí. Holky dneska nějak nestíhám to ani ze včera dočíst. Tak se mějte pěkně a užijte si zbytek pátečního dne pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, v práci toho je zase nějak hodně, tak juknu až budu doma. Zatím se mějte pa pa Romí a je super,že už máte poslední návrh oznámení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dnes z práce utekla brzy, protože jsem nějaká unavená a za celý týden toho mám až nad hlavu. Byl to náročný týden. Aspoň 1 den v týdnu se mi podařilo utéct a přijet domů brzy.Zítra budem chodit po fašanku, tak to se doufám odreaguju :-D Jani to zlatnictví pravděpodobně nemá zlaté stránky a i kdyby, tak nevím, zda by tam měli všechny prstýnky,ale spíš to zkusím najit přes tu firmu, která to vyrábí a to je Primosa a ti určitě stránky nějaké mají. Tak uvidíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani něco jsem našla,ale není to ono, tak vám to sem dávat ani nebudu. Bylo by to jen podobné a stejně by to nebylo ono, tak budete muset vydrže pár dní (nebo spíš měsíc), než budou a pak vám je vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsou velmi podobné těm, co má v albíčku Jitka (jutu07). Řekla bych, že těměž totožné, je já budu mít ten kamínek kulatý a ona ho má hranatý.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám sem dám teda i ten odkaz,ale není to fakt ono! Ten zlatý proužek by měl býti užší, jsou celé lesklé a v bílé části kamínek. Ale lepší bude, když se podíváte na prstýnek Jitky. Jsou fakt hodně podobné. http://www.snubni-prsten.cz/detail/19...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Romi no vidíš jak jste dobře pochodili a super s tím oznámením. Ty naše prstýnky na obrázku jsou taky jen podobné a taky budou stejně jako vaše v lesku :-D Dnes jsem byla na zkoušku šatiček!!!!!!!!!WOOOW !! Jsem nadšená. Sedí mi daleko líp než v tom druhém salonu ty asi byly menší, tyhle paní nechala ušít přesně na moji postavu. Jsou naprosto úžasné a je vidět, že jsou novučké jsou tak bílé :-D pozkoušela jsem k tomu bolerko a závoj a všechno komplet. Ještě přemýšlím o tom závoji,ale asi fakt zůstanu u toho dlouhého. Je to úplně jiné než ty krátké. Je jednoduchý a to se pěkně doplňuje ke zdobným šatům, mám vybranou i bižu jen jednoducho řadu na krk s kamínkama. Moc ráda bych vám to sem dala,ale fakt už nemám odvahu. přemýšlela jsem, že bych si udělala druhý nick a tam vám na chvíli dala foto,ale ještě nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí,tak to už se těším až je uvidím hotové. Protože vypadají pěkně. Jíto, je super,že si v salonu dobře pořídila...dej nám sem prosím fotečky.... ;-) aspoň na chviličku ať vidíme jak si jak princezna ;-) prosíííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak dávám 2do alba,ale dnes v 9h. je mažu. Doufám, že ta známá i kdyby na to narazila, tak už to nebude nikde ukazovat. Co říkáte na ten dlouhý závoj? Krátký se mi k tomu vůbec nelíbil.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, krásné šaty, krásné bolérko a i krásný závoj a závoj je taky pěkný a co ještě o fouc delší? (zároveň se zemí) Ale to by bylo asi už nepraktické co? Budeš krásná princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, to bolérko je fakt úžasný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jity je to krása!!!Jsi moc hodná, že jsi nám to jsem na chviličku dala. Byla jsem moc zvědavá. Moc ti sluší. I ten závoj je SUPER. Taky jsem si k jedněm šatům zkoušela takový dlouhý a moc se mi to líbilo. Podobné bolérko mám vybrané i já jen není tak lesklé.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji Lucinko, cítíla jsem se tak nepopsatelně, paní ze mě byla taky na měkko prý jsem vypadala strašně romanticky :-Djo to bolerko měla i švagrová a kdybych si vzala jen halenku s krajkou, tak by mi to přišlo moc přeplacane, jen jsem zvedava co vymyslíme s vlasama.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se moooc těším až budeme mít šaty na sobě ve svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí vlásky i přímo tak, jak je máš na zkoušce. Jednoduše seplé a polorozpuštěné a korunka a vypadá to moc hezky. Máš afinku,takže fakt se mi to líbí i takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kamarádka říkala at si to nechám vyžehlit,jenže rovné to nosím pořád, tak jsem to právě chtěla jen zadní vlasy navlnit, ale uvidíme na zkoušce a ten závoj se dává z vrchu, tak nevim co vymyslíme, chtěli jsme to dát jen ze spodu at jde vidět účes.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíto, já myslím,že závoj může být i zvršku, pak se pundá je vidět zase účes,takže myslím,že to nevadí a tak to plánuju i já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mám na vás holky trošku více času, ale vidím, že zase asi vy jste zaneprázdněné, ale nevadí. Měli jsme v plánu dělat s Pavlíkem jmenovky,ale něco mu do toho nečekaně vlezlo, tak z toho asi nic nebude :-( Zítra bude u nás na dědině fašank, takže se tady celý den neukážu, protože bude chodit taky. Začínáme už ráno a zkončíme asi až v odpoledních hodinách a pak bude veselí ještě pokračovat :-D Nevím, jestli vám to něco říká, ale Marta určitě ví, co to je, že? ;-) V neděli máme naplánovanou tu schůzku s rodiči, tak jsem zvědavá, jak se všichni společně domluvíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte už ve vývazcích napíchané špendlíky?Nebo necháte vývazek bez špendlíku a bude he špendlit až přímo k oblečení?To asi ne, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi my máme právě vývazky zvlášt a fakt to budeme špendlit až potom ke krušpánku a na oblečení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jity šatečky i závoj jsou naprosto nádherné.....:-)Romi,fašank vím co je,ale u nás na vesnici to nebývá :-( Jinak já mám špendlík ve vývazku zapíchnutý a pak už přidám jen ten krušpánek a připevníme to na oblečení.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já mám taky jamo Martina špendlíky ve vývazkách napíchané a pak už se jen přidá mirta a přišpendlí. Aspoň se pak už nebudou muset zdržovat ještě špendlíkama.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti děkuji. Holky jsem fakt ráda, že jsem vám to sem na chvíli mohla dát a že se vám to taky líbí. Teď jsem se dozvěděla, že moje máti za zády řeší, že bych si měla napsat předmanželskou smlouvu. Jsem z ní naprosto zničená.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já nestihla fotečky Jíti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prosím prosím, ještě na chvilku :-) a co ta předmanželská smlouva? nevím, jak je to u vás.. ale u nás je to třeba tak, že spolu bydlíme, ale v podstatě je vše moje.. taky jsem slyšela, že bych měla smouvu mít, ale proč..? to jsem si koupila před svatbou je mé a na to nemá nikdo nárok a po svatbě.. tak snad se nerozvedeme, ale člověk nikdy neví, ale snad bychom se dokázali dohodnout..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?