Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, je super,že jste prstýnky vybrali a zítra už to jenom objednáte a pak už si je jenom vyzvednete a budete se kochat ;-) . Jíťo,je super,že dorazili šatičky a už se moooc těším až nám ukážeš fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo vím,tam jsme byli taky kuknout a kolik vás teda vyjdou? Mě se ta paní z toho salonu ještě neozvala a to jsem jí dneska psala sms jestli už došla nová kolekce,možná je to znamení že to mám nechat tak jak to je a hotovo :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Romí super, že máte prstýnky. Jak to popisuješ, tak jsou určitě krásné. Zítra je objednáš a je po starosti. Jsem zvědavá pro kolik kamínků se rozhodneš. A máte celé v lesku, to je dobře, jak jsme se o tom bavily, že od toho matu odrazují. Na to oznámení se připomeňte, však oni to pak určo rychle dodají. Jíťo super, že jsou šatičky. Doufám, že nám je aspoň na chvilku vložíš na fotečce. Jen takovou rychlovku ;-) . Zuzi koláčky super. My si je budeme dělat doma, takže s cenou se nesrovnáme, ale myslím, že ti dali dobrou cenu. Kamarádka je měla nějak kolem 250 kč za kg. Mamka myslím říkala, že se jich dává 25 do košíčku + ty rohové svobodným. Ještě se ji kdyžtak zeptám a písnu to. My jsme dneska s nehtařkou zkusily svatební nehty. Vložím vám foto. Do svatby tam půjdu ještě 3x, takže příště prý ještě zkusíme jiné, aby bylo z čeho vybírat. Tyhle jsou moc pěkné a myslím, že se hodí. No mrkněte :-)
Odpovědět
Ten na prsteníčku je můj zásnubní prstýnek. Teď na Valentýna to bude 3 roky co jsem ho dostala.
Odpovědět
Jíťo prstýnky máte moc pěkné. Myslím, že je máme všechny krásné a máme z nich všechny radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - nehtíky i zásnubáček jsou moc hezké. Taky bych chtěla tak krásné nehtíky, ale bohužel už 2 krát jsem to zkoušela a nikdy mi to na nehtech nevydrží déle jak týden a pak se to začne odlupovat a ještě mám od to vždy zničené nehty :-( Moc bych si přála taky mít tak hezké upravené nehty a moc se mi to na druhých líbí, ale asi mi to není přáno. No, doufám aspoň snad, že mi to na tu svatbu ten den vydrží, protože to si je určitě nechám udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tu cenu prstýnků ti řeknu přesněji až zítra, protože se to liší podle toho kolik si tam dám těch kamínků a ještě si chceme dávat i nějaké svoje zlato (i když toho nebude) moc, tak uvidíme, kolik mí zítra řekne. Dnes nám říkala tuším orientační cenu nějak kolem 8 tisíc, ale s těma 3 kamínky počítám tak kolem 9000 Kč. Je to hodně, ale vlastně jsme tak nějak počítali. Hlavně jsme se chtěli vlézt do 10 a to snad spolníme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dneska donutila dolepit mašličky na jmenovky,ještě to zítra všechny ty mašličky dorovnám a hotovo....však taky na čase už mě to leželo na stole skoro týden...... Nehtíky jsou moc hezké,já si asi nechám bílou francouzskou manikůru a možná někde bílé kvítečko,ale chtěla bych je jen celé bílé,tak uvidíme.....Já na nehty chodím a drží mě to úplně perfektně,ještě se mě ani jednou nestalo,že by se mě třeba odloupl nebo něco takového.......Romi a zkoušela si třeba i jinou nehtařku?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti Marti tiše závidím ty nehtíky, protože mě to fakt nedrží :-(A o to více mě to mrzí, když vím, kolik holek to má a bez problémů a já to mít asi nemůžu. První jsem byla u jedné holky, která na to nemá aní kurz a dělá si to spíš jen tak pro sebe. A pak jsem byl u holky, která si na to dělala kurt a věnuje se tomu a vydželo mi to sice o něco déle než prvně,ale i tak to bylo pouze krátce :-( Tak nevím, proč? Pro dnešek se už loučím, tak papa zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi- zkus ještě nějakou a upozorni ju na to, že ti to před tím nedrželo a co jsi měla zač. Já vím, že je několik druhů a možností, jak udělat ty nehtíky a taky ti můžu říct, že jsem zkusila tak 3nehtařky než mi to pořádně drželo. Teď tady u nás v Intersparu jsou číňani kteří dělají nehty a půjdu tam. Kdo tam z mých známých byl, tak si to nemůže vynachválit a prej dokonce dávají na to nějaké sekundové lepidlo proto to drží jak přibité, ale neboj je to s nějakýma certifikátama,takže nic škodlivého. Nehty jsou vždycky po tom zničené mívám je takové teňunké a pak dlouho(když už ty akrylové nehty nemám) tak léčím ty svoje, ale kvůli svatbě do toho půjdu i záděry mi to vždycky spraví. Jani-moc pěkné nehtíčky. Šak zkusíš ještě další a pak uvidíš s kterýma se budeš líp cítit. Marti máš krásné šaty, takže nesmutni, že se ti paní neozývá s novou kolekcí. tak se mějte papa
Odpovědět
Ahoj holky. Děkuji za pochvalu nehtíků. Marti příště chceme taky zkusit jen francouzskou a nějakými kytičkami, tak uvidím, které si pak vyberu. Ale myslím, že jak máme laděnou svatbu do bordó a budu mít i takovou kytku, takže by tyhle mohly být. Romí tak tenhle problém přesně znám. Chodila jsem původně ke kamarádce, vždycky jsme si u toho když mi dělala nehty pokecaly a měla to za dobrou cenu, ale do 14 dní jsem je měla všechny dole, někdy i dřív. A přitom ji to na jejich nehtech drželo perfektně. Asi je to druhem gelu. Teď jsem si našla jinou paní a tady už mi to vydrží 4 týdny. I když včera než jsem tam šla, tak jsem si prostředníček taky už sundala. Ale jinak to drží. Kdybych chodila po 3 týdnech, jak ta nehtařka chce, tak by to bylo bez problémů a vydržely by všechny. Na svatební den ti určitě vydrží ať už budou jakékoli, nech si je udělat ve čtvrtek nebo v pátek. Mě se to taky líbí, ale pro mě jsou ty nehty taková sezonní záležitost - v létě děláme hodně na zahradě, pěstujeme všechno co se dá, takže se hrabu v hlíně a to si vždycky ty nehty nechám odrůst a na podzim si je zase nechávám udělat. S těma vietnamcema nebo jak se jim říká, jsem už slyšela hodně protichůdných názorů. Jedni tam jdou a jsou moc spokojení, jiní tam zase nejdou, že to mají nějak nezdraví nebo co ... Nemyslím si, že jakýkoli gelový nehty by mohly tělu nějak extrémně ublížit, i když teď mi kamarádka co chce otěhotnět říkala, že četla, že v těhotenství by je ženská neměla mít, že by to mohlo nějak škodit miminku ... no nevím .... Prstýnky si myslím, že máte za dobrou cenu. Tak to budou stát přibližně jako ty naše. Ono to asi moc levněji vybrat nejde. Když si vemu, že my jsme si nevybrali žádné zbytečně přezdobené a stejně jsme se vyšplhali na tuhle částku. Uvidíš pro kolik kamínků se rozhodneš. A ukazovala ti je jen s jedním nebo i s těma třema? Já už jsem viděla i prstýnek s pěti malinkatýma kamínkama a vypadalo to moc hezky.
Odpovědět
Luci prosím tě jakou značku kosmetiky do solárka používáš? Já si musím někde sehnat do března ten krém když už je tam paní neprodává a nemůžu si vybavit jakou značku jsem tenkrát měla. Tak jestli máš nějakou dobrou co bys doporučila :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsem nějak neměla náladu na psaní,ale teď ráno vás dočíst mi dalo pěknou práci. Romí už se moc těším až prstýnky uvidíme. Já mám prstýnek se zmiňovanýma pěti kamínkama. A je moc krásnej :-). Jani nehtíky jsou moc pěkný. Romí z toho si nic nedělaej,že ti nedrž, já je taky mít nemůžu pak mám pěkně bolavé prsty a ošklivé nehty a to jsem si pak i zkusila tu sadu koupit na dělání doma a taky nic. Vypadali krásně i celkem drželi,ale prostě to nešlo. Tak si je pak udělám taky jen na svatbu a pak je sundám. Jani, já používám obič kosmetiku. Kupuju jí v intersparu je je to Solar a mám za to že je to od Astridu. Stojí jeden cca 130,- Ono je spoustu značek a výrobků.
Odpovědět
Luci děkuji za tip. Já si právě myslím, že jsem to minule taky měla od Astridu, ale nejsem si jistá, už je to 4 roky co jsem chodila. Tak myslíš, že ji seženu normálně v krámě, že nemusím do nějakého specializovaného obchodu? Nechci za to dát tisícovku, chci taky jen nějaký obyč, ale aby byl taky dobrý. Asi se odpolko stavím v Tescu, tam by něco mít mohli viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste toho jenom za ráno napovídali. Prstýnky jsem viděla jen s jedním kamínekm,ale asi si tam dám ty 3. Ten jeden se tam tak trošku ztrácí a ty 3 si myslím,že budou pěknější. Tak ještě uvidím, jak se rozhodnu. Děkuji za info o nehtících. Vím, že to někdy člověk musí zkusit vícekrát než mu to sedne a taky jsem si všimla, že i u nás to dělají v Interspáru Čínani,ale nic jsem o nich neslyšela. Teď jsem domluvená z tou holkou, kde jsem byla posledně, že to ještě zkusíme,až mi nehtíky dorostou a říkala, že tam jde nalepit i nějaký malý profil nektíku, ne úplně celý umělý nehet a že to prý taky líp drží. Tak uvidíme?A zkusíme ty svatební. Ale asi až koncem února, zatím je mám krátké,protože se mi teď po těch posledních nehtech lámou, tak musím počkat až se ozdraví. A jsem ráda, že teda některé máte podobné zkušenosti, tak se s tím nebudu tak trápit :-) Zatím pa, musím jít pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, gratuluju k prstynkam! Vsak neboj, objednavku mate sepsanou hned a lino jiste zvladnete taky jeste dnes a zase se to cele hne kupredu. Jito, bezva, ze uz maji tvoje saticky a hned v PA si je budes moci vyzkouset. Pak poreferuj, jak jsi spokojena. Jani, nehtiky jsou krasne a uzasne sladene s barvou svatby. Zasnubacek je taky moc hezky. Mas vyhodu, ze tam nemas velky kaminek, co trci, tudiz budes moct klidne na prstenicku nosit snubak i zasnubak. Planujes to tak, nebo radsi kazdy na jiny prst? Romi, s temi nehtiky nezalezi jen na zrucnosti nehtarky, ale i na materialu, ktery pouziva. kazdemu drzi neco jineho. Ja kdyz me to chytne, tak na nehty chodim, ale vzdy mi to vydrzi tak nekolik mesicu a pak me to prestane bavit. Ani svoje nehty nemam uplne spatne, takze nekdy si rikam, ze je zbytecne si ty svoje prirodni nicit (jakoze pokazde jsem je pak mela znicene), ale zas na tech umelych se mi libi, jak jsou pekne upravene (teda aspon prvni dva tydny) a lak tak dlouho vydrzi... No to jsem se rozkecala...Kazdopadne jsem chtela napsat, ze moje osvedcena nehtarka zacala nakupovat jiny material a to mi teda vubec nedrzelo. Pak mi tam dala jiny a bylo to celkem dobre, ale ne tak vyborne jako na zacatku, kdy jsem k ni chodila. Chce to asi proste zkusit u vice lidi, popr. i u jedne nehtarky zkusit vice materialu.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni - děkuji za typ. Ještě to určitě zkusím, vždyť se říká do třetice všeho dobrého, tak to by bylo,aby to nedrželo :-D. Co se týče zásnubáčku, tak bych ráda ještě nosila, ale paní ve zlatnictví říkala, že je dobré nosit snubní prstýnek samostatně a vedle něho by neměl být žádný. A to jsem původně měla v plánu nosit zásnubáček na prstě vedle toho snubního, tak uvidím, kam ho přemístím? Zatím papa Včera večer jsem posílala mail na to oznámení, ale opět zatím ještě nic :-( Odpoledne tam musím zajít!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no já bych právě taky raději chtěla do toho prstýnku 3kamínky jenže jsem se rozhodla pro briliant a to je za kazdy kaminek 1200 na vic, takže se musím spokojit s jedním :-) Romi jestli se nepletu tak myslíš spar v Hradišti, že jo? tam tam měla udělané nehty moje spolupracovnice i její mamka a oběma to drželo, ale fakt záleží na nehtících a i to co člověk dělá. Já si je spíš nechávám taky jen příležitostně, ale ne že bych svoje nehty měla pekné, ale spíš kvůli financím. :-( Romi jak píšeš raději se tam stav ať víš co je s oznámením. tak se zatím mějte papa
Odpovědět
Deni děkuji za pochvalu nehtíků i prstýnku. Já mám v plánu ho nosit na prsteníčku pravé ruky. Jako vím, že patří na tuhle a byl tam dřív než ten snubní, ale přijde mi líto nosit dva prstýnky na jednom prstě a kazit si tak dojem z nich. Však snubní prstýnek nahrazuje zásnubní, takže by měl být "důležitější" :-). To bude lepší když budu mít obsazených víc prstíků :-D.
Odpovědět
A jak je vidět, tak i zlatníci to nedoporučují nosit pohromadě jak psala Romča :-). Podle mě to kazí ten dojem z obou prstýnků. Ale samo je to každého věc ;-). Jak to budeš nosit ty Deni? Ty máš s vystouplým kamínkem?
Odpovědět
Romí raději tam zajdi, aspoň budeš vědět odpověď hned.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, romí jensi tam pěkně zajdi, to ti musí odpovědět a ty budeš vědět v jaké fázi oznámeníčko je. Holky, já vám závidím že můžete mít gelovky a nebo máte svoje nehty pěkné. Mě totiž pak prsty strašně moc vsychají (a to je pořád mažu) a pak se mi sloupou z kůže a prasknou ;-( . Ale dřív jsem si na různé příležitosti lepila umělé (vydrží mi tak 14dní) tak si koupím nějaké pěkné ty a pěkně si je upravím a nalepím a nikdo to nepozná,že to jsou jen tyhle. Mám snima dobrou zkušenost,tak asi půjdu do toho. Jani, není za co děkovat. Uvidíš jakej seženeš. Jinak já pak zásnubní prstýnek taky přesunu na pravou ruku. Jelikož máme snubáky celkem široké,tak by se mi tam ani nevešel a ani by se k sobě nehodily.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám dneska PPL přivezou oznámení! Už se nemůžu dočkat, až je uvidím :-). Já budu mít nehty gelové. Teď už je mám první měsíc, abych si zase zvykla a měla pocit, že o sebe před svatbou pečuji. Včera jsem si domluvila moji skvělou kadeřnici, tak mám radost. Ale zkoušku budu mít až čtyři dny před svatbou. Prstýnek si také přendám na druhou stranu. Ať mám na každém prstě něco :-D.
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě napadlo,včera po mě zase chtěli v bance orig. podpis,který musí být totožný s tím ,co jsem tam plácla před lety....Trénujete už své budoucí podpisy??
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ten zásnubní chtěla mít na levé, protože na pravé ruce mám prstýnek pouze jeden a zláta a zásnubáček mám z bílého zlata,ale protože není dobře ho mít vedle snubního,tak asi taky z končí na pravé ruce. Na ukazováčku levé ruky mám totiž už prstýnek za bakalářské promoce :-) Luci aspoň nejsem sama komu to nedrží :-( Ano Jity, myslela jsem spar v UH nebo přesněji řečeno ve Starém Městě a zmínila jsem se o tom před kolegyní a ta mi teda říkal, že prý si to její známé moc nechválili, ale každý na to může mít jiný názor a ani ona te neříkala ze své vlastní zkušenosti. Ještě svůj nový podpis netrénuji,ale jistě se to bude pléct :-D Ale počáteční písmeno budu mít stejné, aspoň něco :-) Snad jsem na nic nezapomněla. Za chvíli poletím do města udělat objednávku prstýnků a zajdu na ty oznámka. Tak mi drže palečky. Dnes toho mám trošku více,tak vypadnu z práce brzy. A snad ještě zajedem i na to lino. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, nechám si to až na obřad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - já mám jen zirkony a jeden prý stojí 210 nebo 250 Kč.Do 3 briliantů bych asi taky nešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííí - prstýnky jsou objednané a musím říct, že sepsání té objednávky trvalo fakt dlouho,ale je objednáno. Nakonec jsem se teda rozhodla jen pro 1 kamínek a předběžnou cenu nám dali 9200 Kč. Říkaly, že radši nadsadí více,ale pak většinou stojí méně. Měla by na nich být ještě 10 % sleva a + by nám měli odečíst cenu ještě za to zlato, které jsme dávali do protihodnoty. Dávají 385 Kč za gram a dali jsme jim 16 g zlata, což je celkem hodně,ale vezmou se prý jen tolik, kolik bude potřeba na prstýnky, takže nám určitě ještě něco vrátí. Ten můj prstýnek by měl vyjít asi na 4350 Kč s kamínkem a ten pavlíkův by měl být tak 500 dražší. Měly by být 11.3. hotové, ale prý se můžu stavit i o týden dříve se zeptat. Tak už se moc těším!!A samozřejmě jsme si tam nechali vyrýt i jména a datum. Na oznámka jsem taky stihla zajít a paní říkala, že na nás nezapomněla,ale prý čekala až se ozveme my, jak se vrátíme z hor. Nechtěla nás prý nějak uhánět. Při té příležitosti mi ukázala ty nově upravené návrhy i my je vytiskla,abych věděla jak vypadá barva, protože prý na PC trošku zkresluje. No a zrovna jsem se i zeptala na ty malé kartičky - pozvání ke svatebnímu stolu a necháme si je teda taky udělat. 1 stojí 3 kč, takže za "hubičku" :-) Návrhy nám poslala i na mail, tak na to s Pavlíkem večer kukném a prý už jen stačí napsát, že můžou tisknout. Tak super a věřím, že během příštího týdne by to už mohlo být. No a za chviličku pofrčíme na lino a možná bude i koberec ;-)Tak zatím papa. Dneska se mi dařilo a mám velkou radost, že se to zase hnulo dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ja mam s vystouplym kaminkem, takze by se oba k sobe na jeden prst nehodily. Ale i tak zasnubni nosim vestinou na prostednicku leve ruky misto na prstenicku, protoze ho mam o 1 velikost vetsi, nez bych potrebovala. Takze po svatbe tam zustane a budou hezky vedle sebe. ;-) Podpis jeste netrenuju, ale asi se budu muset zkusit aspon parkrat tesne pred svatbou podepsat. Abych to pak pri obradu nespletla... Romi, preju uspesne dnesni nakupy a objednavani, pak dej vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
Je, Romi, ty uz jsi mezitim stihla napsat! Moc gratuluju k objednavce prstynku i k vyrizeni oznameni. Nakonec vidis, ze nebylo od veci se tam zastavit a hned se to zase pohlo kupredu. Tak jeste hodne stesti pri nakupu lina a koberce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?