Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Díky Deni. Jo jo, měli jste pravdu, že když se tam zastavím tak nic nepokazím. Měla jsem ze všeho velkou radost, tak jsem samozřejmě hned volala Pavlíkovi a ten mi říkal, že když včera psal té paní do grafick.stuida mail,tak si všiml, že jsme jí psali, že se prý ozvem,ale na to jsme my zapomněli, takže nakonec jsme to popletli my emoticon Takže ona fakt čekala,až se ozvem sami. Snad budem mít tak dobré pořízení ještě i při nákupu lina,ale tam by neměl být problém. Vybrané máme, tak teď snad jen,že by ho neměli dostatek,ale to snad ne emoticon A koberec, kdyby náhodou už neměli, tak by mě to tak nemrzelo. Ten zas tak nehoří a sehnali bychom příště jiný. Ten jsme stejně jen tak náhodou shlédli při výběřu lina a líbil se nám.Tak uvidíem?
11. únor 2010 v 16:31  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
 Ahojky holky,hooooooooooooooodně dlouho jsem tu enbyla,ale nějak jsme s ev přípravách azsekli,tak teď musíme vše honem honem dohánět. No snad se vše stihne...vy už finišujete a já teprve začínám emoticon A to začnu pořáně až v březnu,protože teď mám ještě zkouškové,do toho jsme nemocná,takže to bdue ještě sranda emoticon
11. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
 Ahoj Káťo. Nejsem sice jedna ze zakládajících členek, ale i tak dobře vím, kdo tuhle diskuzi založil emoticon a holky hlavně občas dumaly kde že je tě konec. Tak tě tady zase vítám, paráda, že ze svatebních příprav nesešlo a určitě nás brzy doženeš emoticon .
Romí moc gratuluji k prstýnkům i oznámení. Super jak se to povedlo všechno zařídit. Určitě tak půjde i lino. Jsem moc zvědavá na prstýnky i oznámení. Takže taky zhruba na měsíc je budete mít, ty dodací lhůty mají taky víceméně stejné. A určo se zkusíš zeptat dřív emoticon.
Já se zatím loučím, jedu ke kadeřnici, snad dnes už domluvíme zkoušku účesu. Pa
11. únor 2010 v 16:46  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
 Ahoj Kaci, vim, ze jsi tuto diskusi zakladala a holky, ktere sem chodi uz delsi dobu, na Tebe casto vzpominaji, tak budou mit urcite velkou radost, ze ses tu zas ukazala, ja Te moc vitam mezi nas! A neboj, urcite vsechno stihnete, vsak je jeste cas. Preju hodne stesti na zkouskach a brzke uzdraveni!
11. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jéééééééé, ahoj Katy emoticonTo je SUPER,že jsi opět mezi námi. Velmi častně jsme tě s holkami vzpomínali a přemýšeli pročpak se nám neozýváš, jak se máš, co vaše svatbička tad. Prostě jsme na tebe často mysleli a mooooc si nám tu chyběla a jsem velmi ráda, že jsi zase mezi námi a že stále plánujete svatbu, protože jsme se obávali, že z ní zešlo, když si o sobě nedávala zná. Vím, že párkrát už jste byli na vážkách, tak jsem ráda,že tomu tak není. Držím palečky ať se moc daří v nově započatých přípravách a i ve zkouškách. Mám velkou radost. Dnes je prostě úspěšný den!!!
11. únor 2010 v 17:04  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
 ahojda holky, tak jsem zpět z pardubic, byli jsme chystat výstavu, tak jsem se k pc nedostala. co se nehtů týče, tak si z toho nic nedělejte, mně to taky nedrží a že jsou pak nehty ošklivé, tak to má ale každý.. chudáci nehtíci pod těma gelovejma nemůžou dýchat a jsou vždycky tak slabý, co? no, ale taky mně to dělala kamarádka bez kurzu, taky jsme u toho kecaly, tak na tom může něco být. pak jsem byla u jiné kámošky, také bez kurzu a obě si to dělají a jim drží.. ale ta druhá říkala, že by zkusila objednat pryskyřicové, nebo co a že by to prý mohlo držet lépe, tak nevím.. ale na svatbu je určo chci!! ale taky si je dám dřív, je to pak nezvyk.. jeje a když mně upadne mince, tak to ji občas radši nechám ležet na zemi emoticon
já mám v prstýnku teda 3 malinkatý kamínky - briliaty. jeden stál 900 Kč.. netrvala jsem na tom, ale když prý jo, tak proč ne emoticon no, ale já mám zásnubáček jen stříbro, říkala jsem adamoj, že kdyby někdy nějaký kupoval, tak ať jen stříbro, že si to pak vynahradíme na snubních..
romí, gratuluji k výběru, jsi ráda, že už to máš za sebou, viď emoticon
já teda taky podpis netrénuju, ale zkusím ho emoticon
11. únor 2010 v 17:09  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ano, mám velkou radost. Podpis taky netrénuji,ale pak si nanečisto zkusím emoticon
11. únor 2010 v 17:15  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 to já taky protože to je rozdíl dvořáková - rejmanová emoticon nedávno mně jeden chlap v práci říkal, ať ho podepíšu, nechtěl si sundávat rukavice, že tam hodit jen takové J s něčím zatím a já místo J automaticky psala D.. tak aby se mně to pak v té nervozitě povedlo emoticon
11. únor 2010 v 17:26  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Jé holky,moc jste mě potěšili,že jste na mě mysleli emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon .Měli sjme spoustu jiných starostí....ale máme zamluvenou restauraci,ale ještě nic pořádně domluveno,mají dovču,ale to se zvládne.Pak mám zamluvenou kadeřnici a vizážistku v jednom.
Jinak se už snažíme o další mimčo,tak třeba na svatbě už budu těhule emoticon Jinak šaty mám vybrané jen na netu od Mia solano,tka si je začátkem března pojedu vyzkoušet do Prahy,ak snad je budou mít volné,když ne,tak si vyberu jiné no emoticon
Jinak musímse pomalu dostat do obrazu kdo co a tak emoticon
11. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 čau Kačí, to je super, že je vše v pohodě, už jsem měla takové černé myšlenky ! teda, druhé mimi a kolik je prvnímu? to je paráda emoticon
11. únor 2010 v 17:43  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Malému je 20 měsíců emoticon Svatba bude,sice to bude s přípravama ještě sranda,ale stihnout se to dá vždy,když ej volná hospoda emoticon
11. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 je, tak teď koukám, že jsem dnes nečetla stranu 167 emoticon až romču od 17:15 a najednou vidím, že je něco nad tí memoticon to jsem blázen emoticon
11. únor 2010 v 17:50  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 tak to je dobrý, to než se to druhé narodí, tak to je v poho, takhle to má i kámoška.. a dobrý emoticon tak to jsem ráda, že jste svatbu nezrušili, tenkrát jsi o tom trochu psala, že se dohadujete ohledně hostiny, atdl. tak to nakonec bude v hospodě, tak to je dobrý!
11. únor 2010 v 17:51  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Jo v restauraci a penzionu Kraví hora v Bořeticích..mají to tma krásné a i přístup na zahradu s pergolou..no sjem nadšená....prostě zatím to vypadá úplně pohádkově všechno..snad vše výjde emoticon
Jinak já děti nechci o moc,max o ty 3 roky emoticon
11. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 holky, nemáte doma někdo uloženou fotku toho zeleného dortu s 2 malejma pro maminky. bylo to moc hezké, ale já to mám uložené v tom druhém počítači a zítra možná pojedu k cukrářce a chtěla jsem to vzít sebou..tak jsem to chtěla vytisknout. kdyžtak budu hledat v cizích albech..
jo, dnes jsme kupovali dort, co jsme měli objednanej pro synovce - má dva roky. nechali jsme dělat mašinku Tomáše v celomarcipánu a je to fakt krásný a ani tak moc drahý, teda myslím.. má to 1,5 kg za 250 kč.. co myslíš luci, je to dobrá cena?
11. únor 2010 v 17:55  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 tak to ti přeju, že ti to takhle vychází!! neboj, vše dobře dopadne! vše se stihne, času dost emoticon
a dětičky.. to se taky povede, to je jistý! emoticon
11. únor 2010 v 17:56  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Jo snad jo....ale prostě nějak nemůžu uvěřit,že to tak vychází
11. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky Holky a hlavně tedy dnes vítám Kačku!!!! Je super,že si zase snáma. Kdepak si se nám toulala?
Romí, je super,že jsi dneska tak dobře pořídila a že nám brzy budeš moct ukázat prstýnky i oznámení.
Holky dneska jsem měla malej šok. Psala mi sestřenka,že moc děkuje za oznámení,tak jsem jí napsala,že nemá za co,ale že netuším od koho ho dostala,že pro ní ho mám doma. No a ono odepsala,že ho dostala od babičky (tý co se chystá koupit tak úžasný svatební dar),ale že je to nějaký divný, že tam na obálce bylo jiné jmého (jiných příbuzných co jim to měla dát když se tam zastaví). Tak jsem hned zalarmovala maminu co se děla a ona taky o ničem neví. Takže naše babka si prostě rozhodla,že si stím udělá co chce. Ještě že ani jedni nemají pozvánku ke svatebnímu stolu...to by se pak pěkně blbě vysvětlovalo. Tak naši přepíšou obálku a zítra to dají těm příbuznej raději osobně. No hrůza. Taková maličkost a aby člověk hlídal i takové hovadiny. Chjo, nevím co zase vyváděla.

K těm podpisům. Holky v práci se mě taky pořád ptají jestli jsem zkoušela podpis a tak mě tak vyhecovali,že jsem jednou zkoušela a popsala celej ten malej papírek popsala,ale bylo to divný...no jo to bude divná změna,ale za čas si jistě zvykneme.

Kačko, jsi šikulka a jistě všechno brzy doženeš emoticon
11. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 to je jasný, kačka to zvládne a my všechny určitě taky.. MUSÍME emoticon
teda Luci, tak to je fakt wostrý, myslíš, že to udělala babča schválně? to teda, ještě že jsi jedny z nich nezvala ke stolu, to bys pak snad musela pozvat obojí, nebo nevím.. no jo, ale koho by to napadlo, co?
11. únor 2010 v 18:23  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 jo, už jsem našla ty dortíky, tak ještě někde pokoukám..
11. únor 2010 v 18:24  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Jo Zuzko a k tomu dortíku, je to asi dobrá cena...ono to moc posoudit nejde,když to nevidím. http://sladkyraj.webnode.cz/fotogalerie/photogallerycbm_37485/20/ tady je odkaz na mé dortíky a mám tam i mašinku,tak tuhle dělám za cca 650,- ale má tak 3kg né li víc.

A ještě nevím kdo se ptal na nějaká dortík pro maminky,tak ten bohužel nikde uložený nemám a ani nevím nějak o jaký se jedná emoticon
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 to jsem byla já, ale už jsem je našla a tak jsem si je radši dala do alba, kdyby se mně zase pc potentočko emoticon
teda Luci, ty jsi fakt šikovná!!!!!!!!!!!!!!!! klobouk dolů!!!!!!!! ta tvoje mašinka je o moc vypracovanější, já tu naši zítra na oslavě vyfotím a ukážu ti foto, abys mohla porovnat, ale uvidíš, že machr jsi ty! a ta beruška, ta je super..a ty včelky, to kdyby jsi bydlela blíž, tak budeme objednávat jen u tebe !! emoticon a ty si sama děláš i ty včelky?
11. únor 2010 v 18:33  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Luci,ka jetěž tam nměli pozvánku ek stolu jk píšeš!
Jinak snad vše doženu..v březnu sena to vhrnu na pno,teď jen zamlouvám a pak buu ve i paltit atd
11. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Zuzko, tohole je moje stránka vše jsem tam dělala já. U těch dortů jsou tam dvě stránky (je to tam tak divně označené). I ty včeličky si dělám sama.
Jo Kačko,kdyby tam byla pozvánka,tak by mě asi trefilo. Sestřenka by mi nevadila, ta spíš i naopak,ale ty příbuzný bych tam doopravdy mít nemusela(spíš ani nechtěla) tak ještě že to dopadlo dobře.
11. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Zuzko, ty dortíky jsou pěkný. Vždy jsem viděla jen ten velkej. Ten je moc pěknej. Pokud si to pamatuju,tak se si ho vybrala i Romča. Teda jestli už nenašla novej.
11. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,
vítám tě Katko!!!!
Tak dneska mě psala paní ze salonu,že můžu přijít,tak snad se tam příští týden dostanu.Já mám to štěstí,že mě gelové nehty drží naprosto v pohodě a vydrží mě krásné i 5 týdnů (jasně že jsou odrostlé,ale když se na to nikdo moc nesoustředí,tak jsou fakt hezké).Moje nehtařka moc ty čínanské nehty nechválí,přesně jak kdosi tady psal,že to lepí i nějakým "sekundovým lepidlem",takže to strašně drží a nejde to zaboha sundat.Přišla jí prý nějaká holka z tama a sundávala jí to přes 3 hodiny,normálně to má tak za 20 min.No prý hrůza,takže teď když jí někdo volá a řekne,že má nehty od nich,tak jim říká,ať si to k nim nejdřív jdou i sundat. Ale určitě strašně záleží na těch gelech,jaké používají.
Jinak já budu nosit prstýnek zásnubní na druhé ruce,tak jsem s tím počítala,na jednom prstě se mě to moc nelíbí a ani to tak nevynikne.
Jak tak slyším,tak my jsme ty prstýnky opravdu pořídili za bezkonkurenční cenu....Ale máme je fakt naprosto jednoduché,bez kamínků a bez ničeho.....Mě se to tak líbí.O víkendu se budu snažit vám vyfotit oznámení a jmenovky,které jsem zdárně jakžtakž stvořila (ještě jsou tam drobné kosmetické úpravyemoticon
11. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 jj, to já vím Luci, že to jsou tvé stránky, jen jsem nevěděla, jestli se třeba ty včeličky nekupují hotové.. teda, jsi fakt dobrá! je to všechno moc krásný!
jak teď hledám dortíky, tak se občas kácím.. vůbec jsem neměla představu o ceně. holky, kolik dáte max. za svatební dort? já vím, že to o tom z čeho je a jak je velký, ale někdy jsou ty ceny šílený.. to je jak za prstýnky..
11. únor 2010 v 19:55  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Holky, teď jsem koukla na seznam svatebních darů a normálně jeden už je zarezervován emoticon . A je to krásný elektrický gil po kterým toužím. Je od stejné značky jak mám ten robot,tak už se na něj moooc těším.

Zuzko, o víkendu jsem počítala holčině do práce na kolik vyjdou suroviny na svatební 3patrový dort. Jenom suroviny bez vody,alektřiny a práce jsem napočítala něco málo přes 500,- Když k tomu dám vodu, elektriku a nějakou práci tak jsem na 1500,- a jelikož to počítám že je celý marcipánový a na tom já strávím tak 8 hodin. (samozřejmě,že u dortu kde se nemusí moc modelovat, barvit a propracovávat míň a když je to naopak tak i o dvě tři hodinky ještě víc)
11. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ale je fakt,že u některých cen jdu do kolen i já... třeba 5000 je fakt mazec..
11. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Tak já počítám za ten svatební dort tak kolem 1500Kč,když jsem se dívala na ty stránky toho cukrářství,kde si ho budu nechávat dělat,tak to bylo kolem této částky,ale jak píše Lucka záleží jak se musí propracovávat,ale to já jako "laik",bohužel nevím.....
11. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš