Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s temi oznamky nepanikarte! My je taky jeste nemame vyrobene ani napocitane, kolik jich potrebujeme, ale jak tady nekdo psal: tohle je vec, ktera se da zaridit behem par dni!
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - já jsem ráda, že nejsem sama, kdo to oznámko ještě nemá, ale určitě to obě ještě sihnem. :-) Takže klid ;-) ;-) Ale i já jsem znejistěla, přiznávám. My naštěstí tančit umíme,takže z toho strach nemám. Dokonce jsme loni absolovovali i kurz tanečních pro dospělé, ale už jsi z toho bohužel moc nepamatujem:-( , ale bylo to moc fajn. Ale polku a valčík hravě zvládnem. :-D Luci - vy jste nějak moc akční,ne?Když už máte i jmenovky. Potom tady nemáme být my s Jíťou ve stresu. Samozřejmě si dělám srandu a je fajn, že už máte další věc z krku. Někdo je prostě holt šikovnej. My jsme teď měli trošku jinší starosti a na tohle ještě nebyl čas. Ale snad taky bude? Já jsem ještě nepočítala, kolik oznámek budu potřebovat,ale taky se do toho pustím, až budem mít konkrétní návrh. V pátek máme v plánu se jít kuknout na prstýnky a taky do jedné firmy, kde by nám mohli udělat návrh a vytisknout oznámka. Tak uvidíme, jak pochodíme? Na oznámení Denditky jsem se ještě nedívala, tak se pak kuknu. A jsem zvědáva na pořízení Janky s prstýnkama.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to tady čtu, tak oznámka ještě nemá ani Denisa a kdo ví, kolik nás ještě je? Musím se přidat k holkám, že oznámení Denditky je vskutku originální a ani já bych takové nevolila, ale jak už jsme taky několikrát zmiňovali: co člověk, to názor a každého vkus je jiný a každá z nás tu bude mít asi oznámko jiné. Ale tak to má být! Já bych na oznámku chtěla mít nějaké fotečky, tak uvidím, zda to klapne. Mně se to moc líbí, ale možná některá z vás souhlasit nebude a votom to je ;-) :-D Za chvíličku mi přijede dělat svědkyně pedikůru, tak už se těším. Delší chvilku tady teď nebudu, tak NE, že toho moc naklábosíte! ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám po pedikůře a jsem zase zde, ale vidím, že tu nikdo nebyl, tak jsem o nic nepřišla a nemusím nic dočítat. Jupííí :-) Už mám po pedikůře a je to fajn pocit. Před svatbou to zopáknem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, my jsme si zase naopak říkali,že to oznámení je pro tu vzdálenou rodinu to jediný co uděláme,když nebudou na svatbš,tak ať mají radost aspoň z toho a pak když se příjdou podívat na obřad. Romí, náhled na jmenovky jsme přece měli už v létě, jen je Peťa zase trošku předělal a v sobotu jsme hupsli do tiskárny. Nevíme totiž kdy bysme se tam zase dostali,tak rači jsme tam došli už teď a já si můžu aspoň hrát. A vy se holky nebojte, času je ještě dost ;-) . Romí, pedinu bych taky potřebovala jako sůl,ale nějak nejsem schopná se objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo Luci já si vzpomínám, že už si o jmenovkách mluvila už dávno. My si jmenovky taky budeme tvořit sami a ani to nebudeme tisknout, jen nalepíme bílý papír, na zelený a na ten bílý to pak napíšu rukou. A ten bílý bych chtěla udělat zubatýma nůžkama a ještě bych tam chtěla nalepit zlaté srdíčko a psát zlatou tužkou. Takže to bychom možná mohli třeba zvládnout někdy přes víkend po večerech, když se zadaří ;-) Nebo třeba i přes týden, ale to nejspíš nebude čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budeš mít Romí,taky pěknou práci...mě stačí,že je mám vystříhat naohýbat a dolepit mašličku. Už abych je měla taky hotové. V sobotu bych chtěla k té kadeřnici,tak snad to stihnu. Chceme frčet s našima lyžovat.
Odpovědět
Profilova fotka
My jedem za 14 dnů do Krkonoš. Mám jarní prázdniny,tak už se mooooo těším. To je dobré, že? Jarní prázdniny a taková pravá zima. Občas nám to vyjde i na březen, ale to pak, když chceme jet lyžovat, tak už je na sníh někdy někde pozdě. Tak se teď těším do těch Krkonoš - Mladé Buky. Včera si mi podařilo najít hezký penzionek, tak jsem tam hned psala a pán mi hned odepsal,že mají poslední volný pokoj. Jo,jo máš pravdu. Bude s tím taky hodně práce, ale když si to s Pavlíkem hezky rozdělíme a každý udělá něco a dohromady společně, tak to půjde. Už se na to těším, až to budeme dělat - stříhat, lepit, nadepisovat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci dívala jsem se do albíčka, jestli tam nemáš ty jmenovky a našla jsem tam krásný golfový dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se máš,že máš prázdniny, taky bych nějaké brala :-) Jéé oni ho ještě nesmazali...to vidíš,tak sis ho aspoň prohlédla.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí jmenovky tam ještě nemám. A jestli je tam dám,tak to bude jak minule jen na chvilku,aby jsme měli překvápko pro svatebčany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si hrát s těma jmenovkama,ale asi ještě kouknu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jasně Luci. Tak až tam budou tak nás upozorni,ať si je můžem prohlédnout. Já jdu taky něco chviličku pracovat do práce a pak ještě nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky chtěla jsem sem nakuknout, ale tak dlouho se to zase načítá, že už se pro dnešek rozloučím a kuknu zase zítra.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jmenovky jsou nastříhané. Ruka mě pěkně bolí,ale je hotovo. nakonec jsme se rozhodli,že tam mašličku lepit nebudeme,tak zítra vyfotím a na chvilku sem dám. Romí máš pravdu,je to tu zase hrozný,tak se pro dnešek taky loučím. Mějte se a zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky za názory... a fajn že jste řekly, že to třeba není vaše volba.. Nás tenhle styl baví, a dost. Měla jsem strach co tomu řeknou maminky, ale bavilo je to taky, to jsem ani nečekala.. Bla bla bla oznámení je taky skvělý nápad. Myslím že oznámení se posílají 6 týdnů předem, takže máte času spoustu. My to jen chtěli poslat dříve, kvůli plánování aby lidi měli v ten termín čas, vlastně to pojmeme jako opravdové oznámení, kromě rodičů to zatím nikdo neví... Vlastně nemám nic moc kromě oznámení. Takže mám oznámení- tedy tiskne se, termín a místo obřadu. A dnes jsem domluvila fotografa. Zbytek ještw musíme vymyslet a domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi asi jsi si mě spletla s Jančou my už oznamka máme :-D Každý se mě v práci ptá jestli už mám stresy,ale žádné zatím nemáma a to jsem stresmenka první třídy,ale to teprve příjde. Teď si to spíš užívám a s každé nové věcičky se raduju. Luci- to máš pravdu s tou vzdálenou rodinou. Z naší strany je to vyřízené, že se ani s nikým nevídáme a snad ani nikoho nemáme a s přítelovy strany tam jsou jen sestřenice od mamky a bratranci a ty neřešíme. Vidíme je tak 2x do roka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Jity tak to se omlouvám,ale připouštím, že se to moho stát. Holky, kdyby to tak frečelo i večer, jak ráno bylo by to fajn. Teď ráno jsem neměla sebemenší problém se spuštěním a rychle se to načítalo. Luci jsi šikulka!Ale to už víš, protože to od nás často slýcháš? Denditko - tak to jste dobří, že se vám to podařilo udržet v takové tajnosti. Troufla bych si říct, že v našem případě jsme to už prozradili všem. Hezký den....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, Romí, jo jo slýchám to od vás dost často,ale je to příjemné :-D . My jsme to taky asi vykecali už každému,takže teď s oznámeníma to bude takové jen oficiální. A komu jsme to nevykecali my,tak se zase pochlubyli rodiče :-) .Ale nějak nám to nevadí.
Odpovědět
Ahoj holky. Luci my bysme se taky chtěli počtem oznámení tak nějak trefit, aby nám toho hodně nezbylo nebo naopak. No musíme to taky propočítat - úkol číslo jedna a pak se může objednávat :-). Na jmenovky jsem zvědavá, snad si je stihnu prohlédnout až je sem vložíš. Paráda jak si to včera stihla. Romí jak píšeš, vy budete mít taky moc pěkné jmenovky. Určo je o nějakém víkendu spolu v klidu uděláte. My je dělat nebudeme, snad si všichni nějak sesednou. Už jsem se setkala s tím, že si pár hostů na svatbách stěžovalo, že pak seděli mezi lidmi, ke kterým nechtěli ... Ale u nás je spíš problém, že díky rozvedeným přítelovým rodičům si ani sama netroufnu určit kam si kdo z nich má sednout. Však o tom už jsme tady mluvili ... jestli vůbec budou schopni se tam snést, ale snad ano. Deniso prstýnky máte pěkné. Však jak jsme už několikrát říkali, jednoduché věci jsou krásné. A když z nich máte radost vy, tak není co řešit.
Odpovědět
Jinak holky my jsme včera prstýnky taky vybrali a taky jsme se drželi jednoduchosti. Mám z nich hroznou radost. Byli jsme ve dvou zlatnictvích. V tom prvním nic moc, dva druhy se nám líbily, ale nebylo to takové to ... jo ty chci za každou cenu. Ve druhém zlatnictví na nás vybalila paní 6 plat prstenů a mysleli jsme, že budeme ztracení, ale nebyli .... Leoš si vybral jen žluté lesklé zlato bez rytí. Já mám žluté zlato a uprostřed rytí v bílém zlatě. Ale to bílé zlato je takové nenápadné. Pod umělým světlem není skoro vidět a na denním je jen takový náznak bílého. Hned jsem to samo hledala na netu, abych vám vložila fotečku a ten můj jsem tam nenašla. Ale tak jsem vybrala dva a když je dáte dohromady, jeden stylem a druhý rytinou, tak máte ten můj :-). Do měsíce budou hotové, paní mi zavolá. A budou stát 9 000 kč - něco kolem, ne asi přesně. Ale do deseti bysme se měli určo vejít. Jdu je dát do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo, tak to je super,že jste prstýnky vybrali. Už se těším až nám je doopravdy vyfotíš. Už jen takhle z těch dvou obrázků mám nějakou představu a myslím,že budou vypadat pěkně. Je to zase trošku něco jiného,ale pěkného.
Odpovědět
Profilova fotka
My jmenovky děláme a z druhé strany jsme udělali poděkování, tak si ji pak budou moct schovat na památku ;-)
Odpovědět
Luci děkuji za pochvalu. Moc se mi líbí a už se na ně těším, už aby byly doma. Pak vám je vyfotím, kdyžtak poprosím kamarádku o foťák (víte jak ten můj fotí takhle zblízka - viz. bižuterie :-)). My jsme chtěli žluté zlato. A já nějakou kombinaci, ale jen jemnou. Vím, že se teď dělají spíš z bílého zlata a spíš takové jako máš ty nebo Denisa. Jsou pěkné, ale taky už jsme měli nějakou představu a většinou si člověk hledá tak aby si ji splnil :-). Líbil se mi např. i tento, zkoušela jsem si ho: http://www.goldimex.cz/cs/snubni-a-za.... Ale slyšela jsem a paní ve zlatnictví mi to včera potvrdila, že to matné uprostřed se pak ošoupe - prý je lepší si dát leštěné zlato, aby pak člověk nebyl zklamaný. Ten můj má číslo 103, ale nemůžu ho tam nikde najít. Mají tam 102 a pak až 104 :-(, tak pak vyfotím až budou doma :-).
Odpovědět
Ahojte holky, hlásím se po sto letech na beremko. Koukám řešítě prstýnky, no jsme udělali změnu z našich původních a necháme si na míru udělat tyhle: http://www.snubni-prsteny-lk.cz/detai... S nějakýma drobnýma změnama, ale budou to tyhle. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jani prstýnky jsou moc hezké, hlavně tím, že jsou takové jiné. S tím bílým matem máš úplnou pravdu!Už mě na to upozorňovali taky 2 paní ve zlatnictví, takže to taky začínám velmi zvažovat, zda vůbec volit kombinaci bílé zlato mat+lesk. Původně jsem to tak chtěla, ale teď přemýšlím, že je možná necháme jen lesklé a ozdobíme nějakým rytím a já ještě + kamínek. Včera mi dokonce říkala kamarádka, že její kámoška se vdávala tuším v září nebo v říjnu, měli prstýnky kombinace mat a lesk a představte si, že se jí prý ten mat už ošoupal. To by mě teda hodně mrzelo a naštvalo ]-( . Tak fakt nevím?
Odpovědět
Profilova fotka
První jsem měla představu o prstýnkách jen z bílého zlata v kombinaci mat i lesk, ale už jsem viděla i pár v kombinaci bílé a žluté zlato a taky to nevypadáji zle. Např. ten Janči :-) Tak nevím?Uvidím, co se bude líbit mému drahému a spolu to rozseknem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla jednu malou, ale o to víc důležitou novinečku, že máme domluvený autobus pro hosty na svatbu:-)
Odpovědět
Ahoj Romí. Děkuji za pochvalu. Je to opravdu jiný styl než je teď v kurzu. Ale myslím, že ta kombinace žluté a bílé zlato taky docela letí jak píšeš. Jsem z nich prostě nadšená :-). S tím matem bych do toho asi nešla. Zvlášť když takhle vím, že na to mají ty zlatníci stejný názor. Však to co se stalo té kamarádce tvojí kamarádky :-) je důkazem. Jako kdyby se to stalo za 20 let, vem to čert - mrzelo by to, ale tak nic nevydrží věčně, ale půl roku po svatbě ... já nevím jak vy, ale já bych to i obrečela jak se znám. Je fajn, že ti zlatníci to nechtějí prodat za každou cenu a aspoň řeknou pravdu. Uvidíte Romí na co narazíte, ten pravý ti padne do oka a budeš vědět :-). Ono něco jiného je to vidět na fotce na internetu, tam se mi třeba nějaký zdál úplně úžasný, ale v reálu když jsem na něj koukla, tak mě vůbec neoslovil. Bála jsem se že z toho velkého množství si nikdy nevyberu a přiznávám, že ještě dnes bych tam mohla stát a zkoušet a zkoušet, ale stejně jsem vždycky jeden vyzkoušela a pak hned nasadila tenhle vybraný a takhle pořád dokola :-). Nad kamínkem jsem taky hodně uvažovala, moc se mi to líbí prsteny s kamínky, ale nakonec ne. Shodli jsme se s budoucím manželem, že kamínek patří spíš na zásnubní prstýnek ... i když ty snubní jsou s ním taky krásné. Je to prostě taková naše představa, kterou jsme vždycky měli o snubákách, že by měly být bez kamínku. Ale je dobře, že ji nemají všichni, aspoň je k vidění tolik krásných prstýnků :-). Paráda s tím autobusem. A to se prosím tě dělá jak? To se zamlouvá u nějakého soukromého dopravce?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani souhlasím se vším, co jsi řekla o prstýncích. Já jsem zatím byla dívat jen ve dvou zlatnictví,ale žádný z prstýnků jsem ještě nezkoušela na ruku. Ale příště to už udělám, protože paní ve zlatnictví, říkala, že některé prstýnky třeba na první pohled nazaujmou,ale na prstě vypadají moc hezky. Je se vším stejné, stejně jako s účesy, se šatama nebo čímkoliv jiným. Fotka a realita může být úplně jiná. Ano autobus mame domluvený u soukromého dopravce, ale jistě to jde i u ČSAD, protože ti přes víkedn moc linek nejezdí a autobusů mají dost, ale u těch soukromých dopravců je to asi lepší. Tak aspoň máme další věc krku a nemusím si na ni myslet a můžem si ji odfajfknout. Pak se jen pár dní před tím musíme domluvit na konkrétní čas, ale to už je detail ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?