Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
@itstereza Děkuji za info, mohla bych se zeptat, z jakého salonu máte dobrou/špatnou zkušenost? Moc by mi to pomohlo. Jsem sice z Prahy, ale klidně si někam zajedu, přece jenom, do svatby mám ještě čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adla123 Poslala jsem soukromou zprávu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) tak jak pokračují přípravy? :-) my zrovna zkoušíme sehnat kameramana a DJ. Chtěla jsem se zeptat - při ceně za kameramana a svatební video se nám většinou protočí panenky :-D tak jsem se chtěla zeptat, jak to máte vy..kolik platíte za kameru a případně jestli nemáte tip na někoho solidního, kdo si neúčtuje můj měsíční plat :-D :-D
Odpovědět
Ahoj všem😊 koukám kolik už toho máte naplánované a zamluvené. Jsme tedy teprve 14 dní zasnoubení ale asi by bylo na místě minimálně zamluvit termín 😄 Už jsme se na termínu domluvili, ale trošku mě vyděsilo, jak tady čtu, že příští rok bude svatbama nadupaný. Tak abysme nekoukali 😆
Odpovědět
@olalinka P.s termín máme vymyšlený v červnu 2021. Proto ty obavy 🙃
Odpovědět
Profilova fotka
@olalinka určitě neotálejte. Nějaké místo seženete vždy, ale pokud máte nějakou představu, je lepší začít hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu v září- máme místo, fotografku, kytky, koláče, svatební boty... A vždy když se mě někdo zeptá, jak pokračují přípravy, tak se cítím hloupě... Na to kolik máme času, toho myslím mäme až až :-D
Odpovědět
My mame zarezervovane misto + catering a vizazistku, fotografa bych chtela vyresit do konce tydne. Spousta znich uz mi psalo ze maji nas termin plny. Kapelu vybirame a chtela bych ji tez zamluvit co nejdriv🤔 kytky si budu asi delat sama. Nekde na louce natrham co zrovna pokvete, jinak nad kameramanem hodne uvazuju, ale ty castky jsou sileny, ale pochopitelny, stravi nad tim pak desitky hodin...
Odpovědět
@miska812 Aspoň budete mít čas na detaily a nebudete se stresovat. Já poslouchám, jak máme moře času, ale ve finále to uteče jako voda a zařizování je víc než dost.. to víme všechny 😁 Je na čase začit odškrtávat ze seznamu 😄😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, přidávám se k nevěstám roku 2021 :-) My už máme datum, místo a catering. Fotit nás bude kamarád, profesionální fotograf. Kameramana ještě nemáme, ale určitě bych nějaké video chtěla. Vždycky u každého brečím, když nějaké vidím :-D A je to památka na celý život. Všichni mi říkají, že nejdůležitější je datum, místo a oddávající. Že na vše ostatní je spousta času. Tak nevím. Já už se nervuji teď, a to mě čeká až za rok :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My za video nechceme utrácet, tak jsme se domluvili s mým budoucím tchánem, že nám nějaké natočí se svými drony (je v tom fakt dobrý). :-D
Odpovědět
Zdravím všechny 🙂 Tak jsem v obavách běžela na matriku, aby nám někdo nevyfoukl náš termín 😁 A pěkně jsem narazila.. Paní úřednice mě poslala pryč s tím, že termíny na příští rok budou mít nejdřív v říjnu. Ať si zavolám, abych nešla zbytečně (opět). Takže doufám, že nikdo nebude rychlejší. Nebudu tvrdit, že jsem nebyla zklamaná. Snad to dobře dopadne 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den nevěsty. Pokud hledáte tipy na svatbu, např. "jak si užít svatbu a zároveň z ní mít nádherné fotky" koukněte článek co jsem sepsal. Budu rád i za případné reakce :) https://martinvlcek.com/7-tipu-pro-na...
Odpovědět
Pěkně řečeno, díky článek Martin Vlček. "dejte si na čas" to je velká pravda. Nemusí se vše stihnout, hlavně si to užít s ostatními :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky 🙂 Termín 1.5 2021 a jaký vy?
Odpovědět
Také se hlásím. Plánujeme svatbu někdy v červnu a vybírám restaurace. Nemůžu se rozhodnout,aby byl volný termín ale můžeme to přizpůsobit jelikož obřad bude v kostele. 😍
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky taky se hlásím do skupiny my budeme mít svatbu v Září
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek termín ještě nevíme
Odpovědět
Ahoj hlásím se ze Šumperka. Termín máme na prvního Máje 💕
Odpovědět
Ahoj, hlásím se se svatbou 24.04.2021. Zařízené mám místo (zařídí i jídlo, výzdobu a koordinaci), fotografa a DJ. Také domlouvám předběžnou informační schůzku co se týče šatů - to je ale jen rezervace termínu na podzim. Zhubnutí mám zatím pět kilo z plánovaných deseti, když se podaří, zhubnu snad i dvanáct a pak už budu jen udržovat. Přijde mi, že toho mám zařízené snad i zbytečně moc, těším se že po Novém roce nastanou ty skutečné přípravy.
Odpovědět
Ahoj, tak jak pokracujete v pripravach? Ja konecne doresila fotografa a kapelu👏🏼
Odpovědět
Profilova fotka
@opicka87 Ahoj! 🙂 My máme zaplacenou zálohu u fotografa, "předzamluvený" termín na matrice, mám objednané šaty od zahraniční návrhářky a konečně jsme se shodli i na seznamu hostů. 🙂
Odpovědět
Přidávám se do klubu nevěst 2021 🙂 Strašně moc se těším na svatbu, a přitom je to ještě tak daleko, vdávám se v březnu 🙂 Zatím máme termín, místo, místo na hostinu, řešíme fotografa a DJ 🙂 A oznámení už se tiskne, docela jsem se do toho pustila 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky 🙂 Já se taky přidávám do klubu 🙂 Máme termín 21.5.2021 a svatbu jsme pojali trošku netradičněji v tom, že si ji rozdělíme na 2 dny. V pátek budeme mít obřad, oběd s rodinou a večer si uděláme sami pro sebe. Druhý den někdy od odpoledních hodin budeme mít párty s kamarády, kde proběhne i první tanec, házení kytky, nějaká svatební hra a tak 🙂 Chceme si to co nejvíc užít a tohle nám přišlo jako nejideálnější řešení pro nás 🙂 Co se týká příprav, tak máme vybrané zatím akorát místo na obřad a mám doma svatební šaty 🙂 Prošla jsem 3 salony, několikatery vyzkoušela a ty vysněný princeznovský jsem našla, takže tam nebylo na co čekat 🙂
Odpovědět
Já se taky přidám. Svatbu máme 03.07.2021, už máme rezervovaný termín, místo a fotografa. O všechno z toho byl vcelku velkej zájem takže jsem ráda, že to podařilo. Šaty už mám vybrané, v pondělí objednávám 🙂 Budem mít 2x, jednou s rodinou a pak s kamarády, takže dvojitá organizace 😄
Odpovědět
Ahoj holky, já se připojuji se svatbou 2021 v červenci. Nebudete mít některá svatbu v Dolních Kounicích? Všem přeji příjemné chystání. Je toho doopravdy dost 🙂 Sama zatím nemám skoro nic, nějak jsem to podcenila. A gratulace všem zasnoubeným budoucím nevěstám.
Odpovědět
@maarket08 No já byla překvapená 😄 Volala jsem na matriku a paní : A v kolik? říkam ve 14:00, no to už máme plno, jedině ve 14:30, pak máme zas obřad od 15 hodin 😄 Takže ve finále měli čas jen v 9 a ve 14:30 a to je to víceméně přesně za rok.
Odpovědět
Ahojky, my máme příští rok 22.5 😊 jak moc dopředu řešíte matriku? Mě paní řekla že se to řeší u nich až od září, tak se trochu bojím aby mi někdo termín už nevyfoukl 😄 chceme to mít mimo radnici
Odpovědět
Profilova fotka
@jungmannovah Ahoj, také máme termín 22. 5. a mimo radnici a také nám bylo řečeno, že termíny budou až na přelomu srpna a září. Nicméně některé služby (fotograf, catering apod.) se musí zařídit dříve, mívají plno klidně i na rok dopředu, tak jsem z toho dost nervózní. Fotografa už jsme třeba pro jistotu zaplatili, máme vybraného jednoho velmi žádaného, takže pokud by nám termín nakonec nevypsali, půjdeme raději jinam i s fotografem. 😄
Odpovědět
Ahoj,také se přidávám do klubu nevěst 2021.Máme místo,oddávající,DJ,kameraman,fotograf, kytky,vybraný prstýnky a pár drobností na výzdobu.Přeju všem pohodové přípravy😉
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?