Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
@eileenk Ahojky,tak to je blbé,že se maky pohádaly. Neboj,do svatby se to ale určitě urovná.U nás také vše zařizuje moje mamka nebo já. Přítelova mamka by nejradši na všem šetřila a moje mamča je opak,tak chce,abych měla nádhernou svatbu a co chci,to mi koupí,jak říká budoucí manžel,jsem rozmazlená :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám opačný problém, mamča je aktivní, pomáhá, těší se, řeší věci, které by řešit měla... všechno je tak, jak jsem si to představovala, je zlatá... ale naopak tchýně za celou dobu příprav neprojevila žádnou snahu nebo zájem. Starala se akorád o to, co si asi tak obleče... no na to, že se snad od prvního dne, co jsme s přitelem spolu vyptává, kdy bude svatba a je to její jediný syn, tak jsem čekala něco víc. Za poslední měsíc se trochu probrala a chce objednávat dorty a tam to a ono, ale tohle už máme dávno zařízené. Nechtěla ani objednávat koláče na rozvoz, což mi teda bylo trapné, takže jsem je objednala i pro její rodinu :-( No holt nikdy není všechno podle našich představ, mrzí mě to, ale náladu už mi tím nezkazí, teda doufám :-) Jak už mi bylo řečeno.. vždycky se najde nějaký blbec, který Ti něco pokazí, musíš se nad tím povznést... i když někdy to jde teda opravdu těžko... Já teda doufám, že počasíčko vyjde, těším se na obřad a focení v zahradě... A kde to máte vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 tak to máme úplně ale úplně stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak opět trochu té deprese pro jedny a radosti pro druhé - ZA MĚSÍC TOUHLE DOBOU UŽ BUDEME VDANÉ PANÍ! ....Patřím do první skupiny, mám zrovna depku, že se nějak nic nestíhá.... Nemáme domluvené menu a ani žádné detaily v restauraci (rozestavění stolů, jaké pití, co k večeři...), hudební doprovod obřadu nám nějak technicky ztroskotává, ženich stále nemá oblek a koupil si košili, která se mi nelíbí....Se svatebním salonem nějak vázne domluva na finální zkoušce šatů.... Rozhádanou mamku s tchýní jsem snad trochu uklidnila, ale společná sezení do svatby fakt už nedoporučuju. Když se to s... ........ Doufám že Vy všechny nevěstinky jste na tom psychicky lépe než já! ;-)
Odpovědět
@eileenk Doporučuji se na plánování minimálně jeden den vykašlat a pak si na to sednout s chladnou hlavou. Je potřeba si všechno rozmyslet dopředu a přijít např. do restaurace už s nějakou představou. My jsme tento týden myslím definitivně doladili hostinu i raut, ale máme štěstí na ochotného provozního, který poradí a navrhne řešení, takže jednat s ním byla radost. Zbývá nám doladit hudbu na obřad, no, ještě nám taky něco zbývá. Nejhorší je doladit takové ty detaily kdo kdy a kde má být na jakém místě. Třeba nevím, jak to udělat, když chceme, aby nám synovec donesl prstýnky. Aby vyskočil ze židle a donesl nám je 2 metry je blbý, ale obíhat sedící hosty, aby mohl projít uličkou je taky krkolomné....co myslíte?
Odpovědět
@anaj83 my budeme mat prstienky na stole pred nami a odavajucim v sklenenej miske s farebnymi kamienkami
Odpovědět
@eileenk nestresuj,klidek,tabacek,menu sa doladi aj tyzden pred svadbou,sak varit to budu aj tak v ten den,stoly vedia rozmiestnit ako len chcete,aj to sa da preskladat aj v ten den,oblek kupite kedykolvek a ten moj si kupil 2 kosele a ani jedna sa mi nepaci a ideme kupovat 3 :-D saty budem v salone riesit az tyzden pred svadbou,aj tak mi povedali,ze to poslu na zuzovanie az pondelok pred obradom,skor nie no a mamka a tchyne tie budu predsa usadene daleko od seba,kazdy z vas bude mat po boku svojich rodicov nie? nebudu na seba ani vidiet :-D ;-)
Odpovědět
viete z coho jedineho si robim starost ja? z pocasia,ked to nevide a bude prsat tak sme v prdeli,vsetko mame totiz vonku,najhorsie je,ze sa to tak skoro ani nedozviem ake bude pocko pred tyzdnom sme boli na svadbe u kamosov a super sme sa bavili,napriek tomu ze im skoro absolutne nic nevyslo tak ako chceli,ale nestresovali a uzivali si to mali to mat vsetko vonku,tesne pred obradom prenasali stolicky koberec pod terasu a zacala nenormalna burka,nebolo ich ani pocut,nezaregistrovala som ani kedy si dali pusu,neveste bola nenormalna kosa,mala hole ruky,pocas gratulacii sa liala voda pod nohami,cez veceru ludia odchadzali od stola fajcit,tortu nikto nejedol,vyzdobu nikto neriesil,kazdy len pil a tancoval,takze som si povedala,ze kaslem na to aka bude vyzdoba,kto bude kde sediet,aj tak sa to potom premiesalo a jedine co ich zaujimalo bolo jedlo a chlast,jasne aj hudba,ale na tie najvacsie prepadaky,sa tancovalo najlepsie,aj ked DJ stal za hovno takze tak,KLUD,staci mat vela chlastu a zabava bude aj bez vyzdoby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Teď s přítelem zrovna řešíme počasí...ať bude jak bude bude to super...hm jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží :-)
Odpovědět
Holky, vypadá to nadějně :-) http://www.treking.cz/sluzby/pocasi.htm
Odpovědět
no nevim, jestli zrovna vedro je uplne nejlepsi, ale porad lepsi nez bourky :-) tak snad to dopadne...
Odpovědět
@anaj83 jeeee...kez by!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@anaj83 jééé to jsi mi udělala radost...snad to dopadne :-D
Odpovědět
@anaj83 parada,dufam,ze nebudu burky,len kde tam najdem SR? no ked bude v cechach slnko,tak my budeme mat urcite horuco,lebo to mame na juhu SR a tam je vzdy najteplejsie z celej krajiny,tak snad to tak bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za uklidňování, ovšem abych měla depku ještě tuplovanou, v pátek mi vybouchl svatební dort....Je to taková story, že Vám to musím popsat: Zadání dortu znělo - světlý korpus, odlehčený krém, navrch celé jahody, dovnitř do krému nakrájené kousky jahod a po stranách dortu plátky bílé čokolády. Na svatbu kulatý dvoupatrový, k vyzvednutí odpoledne 1.7. K tomu jsem si objednala malý zkušební kulatý dort na 3.6., že ho ochutnáme na oslavě tátových narozenin o víkendu. Přítel ho jel vyzvednout, dala jsem mu peníze a pak mi najednou volá, že je ten dort docela drahý, že jsem mu dala málo peněz...a že není malý kulatý, ale velké srdce! Prodavačka byla celá špatná a nic bližšího o mé objednávce nevěděla, takže sháněla po telefonu vedoucí, se kterou jsem byla domluvená. Po chvilce dohadování paní vedoucí připustila, že to zřejmě paní cukrářka spletla a upekla nám rovnou ten velký svatební....to jsem se zase zarazila já a povídám, že to asi těžko, když svatební měl být kulatý dvoupatrový a ne jednopatrové srdce. Na to mi paní vedoucí odvětila, že dvoupatrový by v tomhle zadání udělat nešel, že by nedržel, nebo co...tak že upekli takovýhle...!!! No to už jsem soptila vzteky, když jsem si představila, že bych si přijela odpoledne před svatbou pro dvoupatrový dort a tohle se dozvěděla!!!!! Takže jsem svatební zrušila a nechala jim tam i to srdce, jelikož byl tak pro 30 lidí a nás by na něj bylo v sobotu jen 6. A jsem bez dortu... No slevím z požadavků a ono to nějak dopadne....snad. :-( @lindos Na tom odkazu ns počasí dole jsem viděla link na on-line počasí v SR, tak to zkus.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Tak to je docela drsný, že upekli úplně jiný dort a ani se nikdo neporadil. Kde jsi to prosím tě měla? :) no, já to budu mít z Písku, tak snad dobrý. Ale chtěla jsem lehčí šlehčkovou náplň a to prý by nešlo. Takže jsem souhlasila s máslovkou. Nicméně mi aspoň rovnou řekli, co možné je a co ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@karmi Tohle byla jedna pekárna v Pardubicích, takže můžeš být v klidu, problém je u nich hlavně v tom, že rohlíky atd si pečou sami, zatímco na dorty mají nějakou cukrářku externě, takže prostě složitá komunikace.... Právě ten lehký krém byl asi důvod, proč by teda dvoupatrový "nedržel", ale dopředu mi to prostě nikdo neřekl... Teď děkuju prozřetelnosti, že jsem nechala udělat ten zkušební tátovi k narozkám, protože jsem to všechno zjistila ještě včas!!! Nakonec taky slevím z požadavků, nechám to asi upéct u nějaké paní důchodkyně, která tátovi už nějaké dorty pekla, jedeme k ní ve středu, tak snad se domluvíme a snad bude mít čas...
Odpovědět
cau holky, tak dalsi zprava o pocasi :-) http://www.novinky.cz/domaci/235893-t...
Odpovědět
@honeyova jééé my máme ve stejný den v šilheřovicích :)
Odpovědět
@veruska26 Tak to nevypadá vůbec špatně :-)
Odpovědět
@veruska26 hlavne aby nebyly tropicky vedra a vichrice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 To počasí nezní vůbec špatně! Hlavně aby nás ta "občasná bouřka" nechytla zrovna v nějakou nevhodnou dobu, třeba při vycházení z kostela...... No necháme se překvapit. Věřím, že všechno dobře dopadne.
Odpovědět
holky porad lepsi tropicky vedra nez ten dest :-) no, uvidime, ale ted tu predpoved budu asi casto sledovat. a jak se tesite? uz to mame za tri tydny :-) , uz mate vsechno pripravene?
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Ahoj, TĚŠÍM SE, přestože ani zdaleka není vše připraveno....ještě nedávno jsem měla nějakou příšernou předsvatební depku, neustále pesimistické myšlenky, nedaří se nám doladit technika na zvuk v kostele, pak se před 14 dny pohádaly při grilování mamka s tchýní ohledně příprav, potom mi před týdnem vybouchl dort a to už bylo fakt moc, ten den mi bylo do breku, další dva dny jsem se stresovala a pak....mě to zničehonič přešlo!!! :-) Nestalo se nic dramaticky pozitivního, chodím do práce jako normálně a nestíhám doma uklízet (jako normálně), ale asi skončila nějaká atmosférická porucha (v mém mozku) a vrátilo se mi pozitivní myšlení! Prostě si říkám, že to všechno nějak dopadne a vdám se tak jako tak, ať už s dortem nebo bez, nalíčená nebo nenalíčená atd... Ženich nemá oblek, tchýně s mamkou komunikují radši už jenom přeze mne, dort je teprve v jednání, ale přes to všechno se těším! :-) Jak Ty?
Odpovědět
@eileenk ja se taky docela tesim, zatim ne nijak vyrazne, protoze mi to spis asi zatim nedochazi :-) . jinak si myslim, ze snad v kazde rodine jsou lidi, kteri zpusobuji problemy, u nas je to tatka, s nicim, co reknu nesouhlasi, vsechno je podle nej blbost a proste jde, jak se rika, proti proudu. takze tohle je nas nejvetsi problem. ale super, ze se tesis, i pres ty "pohromy", s tim dortem jsem to cetla, je to fakt sila, nechapu, jak si to nekdo muze dovolit. je fakt, ze jsem tady taky casto cetla, ze si holky praly takovou napln a pak byla uplne jina, ale to, co udelali tobe, je fakt sila. mne to pece kamaradka cukrarka, tak snad to bude fajn, chci takovy ty minidorticky, mam je myslim v albu. a uz jsi to teda zadala nejakomu jinymu? nakonec je fakt, jak rikas, i kdyby nic nevyslo, tak se stejne vdas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle a kde v Šilheřovicích to máte ? A na kolik ?
Odpovědět
Hoj! :) tak se tesite, nebo ne? Ja spis chytam ted rano paniku po uzreni cisla 19 tady na brms :D protoze jeste nemame nejake veci doladeny - napr. raut atd. na miste svatby :D
Odpovědět
ahoj holky,ja obcas stresujem,obcas mi ani nepride,ze by som sa mala za 19 dni vydat :-D no moj buduci manzel ma ukludnil,ze aj keby sa vsetko pokaslalo co sa len da,dolezite je aby prisiel matrikar,odklepol nam sobas a hotovo,to je aj tak to najdolezitejsie z celeho dna :-D
Odpovědět
@honeyova máme to na zámku dole pod schody, zatím se ta místnost dodělává a máme to ve 12:30
Odpovědět
Ahojky, tak to máme za pár. Ani mi to nepříde. Stačí jen doladit pár věcí a bude hotovo, pak už jen jezdit a vyzvedávat a rozvážet, natrénovat první tanec a svatba může začít. Jen škoda, že počasí se nedá objednat :). Takže nestresujte, ono to vždycky nějak dopadne! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?