Menu Forum

Svatba 7.7.2012

28. črc 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
suzannes
1
Registrovala se 25. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Má 20 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Chlumec nad cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
suzannes
1
Registrovala se 25. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Má 20 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 tak co holky, uz mate koupene nebo zarizene, nebo zatim jen rozhlizite a premyslite?
27. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
 No koupené ani zařízené zatím nic... Spíše jen promýšlíme a vymýšlíme... Teda kecala bych, něco už malinko jo emoticon Příští týden bychom měli mít zkoušku snubních prstýnků, které jsme si nechávali dělat na zakázku, taky bychom se měli setkat s majitelem restaurace, kde chceme oslavu a máme se i podívat na zámek v Benátkách, kde je úřad a uvažujeme tam o obřadu... emoticon Ale s tím úřadem je to složitější, už jsem tady několikrát četla, že rezervují termíny při nejlepším koncem tohoto roku, mě paní do mailu napsala že až v lednu 2012... Nechápu, když máme termín tak o co jim jde, budu je prudit aby to zarezervovali už teď emoticon
28. črc 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannes
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
suzannes
1
  • Neví, kdy bude svatba
 tak to ja uz pomalu nakupuji emoticon a jakou mas predsstavu? no u nas tady rezervujou taky az do rijna taky to moc nepobiram.ale asi toho maji moc tak aby se jim to nepletlo nebo nevim emoticon no ja taky premyslim tam kde bude obrad je pak i restauracka a pak prejet na zabavi ale jeste uvidim nu. kazdopadne nevim jesi to neudelat na zahrade nebo sizamluvit sal no.
28. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 no ještě jsme se nedomluvili na barvě svatby, ale tak přibližně by měla být asi béžová, možná červená, uvidíme emoticon A na zahradě bys chtěla mít jako oslavu nebo obřad? Já taky chtěla venku, ale to počasí je nevyzpytatlné a člověk nikdy neví a když je hezký sál tak o nic nejde, fotky pak budou venku v zahradě emoticon
28. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí