Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
@evcavojtik Ahojky,to je pravda,nějak rychle to letí :-) . Mě se dneska zdál příšerný sen,že nám celý den propršelo,šaty mi byly velký,fotograf nepřijel,no prostě hrůza :-S . Já musím ještě mého nastávajícího naučit tancovat a ještě sehnat pár drobností,jako punčochy atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 Joo - sny před svatbou - to je něco! Mě se minulý týden zdál totální nesmysl, že jsem ještě chodila do školy (VŠ mám už 3 roky za sebou) a po obřadu mě donutili si sednout do lavice a poslouchat přednášku a nesměla jsem odejít, všichni včetně ženicha jeli na hostinu a mě tam v klidu nechali. No prostě NESMYSL! Ale to nic nemění na tom, že jsem se probudila zpocená a na klidu mi to nepřidalo :-S @veruska26 Dort nakonec objednám v jedné velké cukrárně v HK, mají velkou kapacitu a ovocné dorty jsou prý jejich specialita, tak uvidíme... Už se s tím nehodlám stresovat. Zatím domluveno po mailu a telefonu, v sobotu ráno to jedu domluvit definitivně osobně. A pak huráááá na poslední zkoušku šatů!!! Na to se už fakt moc těším, konečně se zase za nevěstu i obleču, vyrábění výzdoby mě už neuspokojuje :-)
Odpovědět
baby budete si davat aj pancusky pod saty? ja si to neviem ani len predstavit v tej horucave,pod tymi velkymi tazkymi satami,ja to ani nerisknem
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle To je náhoda, zrovna včera jsme o vaší svatbě mluvili na zámku s paní Hamrosi, my totiž máme obřad venku v 11:30 a pak hostinu na zámku a po nás už tam tímpádem neměl nikdo být, no holt špatná organizace... Takže nás zajímalo, jak to bude probíhat organizačně, aby tam nebyl zmatek a všechno nám bylo vysvětleno, vy tam budete puštěni až potom, co my přejdeme na hostinu, takže se těsně mineme...
Odpovědět
@lindos Uvidím podle předpovědi počasí, ale minimálně na focení je asi mít budu.
Odpovědět
@eileenk Už se mi dlouho nezdál hrůzostrašný sen, naposledy asi před půl rokem...díkybohu. Jinak pořád přemýšlím, co nám ještě chybí...doufám, že na něco úplně nezapomenu a nevzpomenu si na to až ve svatební den. Příští týden mám poslední zkoušku šatů, doufám, že do té doby mi přijde bižuterie...pak mě čeká zkouška líčení a účesu. Ještě doladit detaily, upřesnit časy, kde má kdo být apod. Co vám ještě zbývá? A plánujete kromě hudby na hostinu nějakou zábavu nebo hry?
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Já si punčochy beru, jelikož bez nich bych měla hned odřené nohy - hodně na to trpím. Vedra se taky bojím, jako alternativu mám připravené podkolenky. Vyhrnovat sukni nad kolena neplánuju, takže by si toho nikdo neměl všimnout. Jestli si za týden ještě vzpomenu na něco, na co jsem ani nevzdechla, tak už mě asi klepne! :-) Zatím jsem přesvědčená, že máme snad všechno minimálně předjednáno.
Odpovědět
my urcite hry mat nebudeme,staci DJ,alkohol a dobra zabava ja som teraz posielala do hotela zasadaci poriadok,rozdelenie izieb den predtym tam pojdem este odniest nejake veci k vyzdobe co mam kupene a menovky saty idem upravovat bud tyzden,zajtra len kozmeticka a bud tyzden ideme na skusku ucesu,makeup nic strasne :-D
Odpovědět
@honeyova jo jo to je tak když pravá ruka neví co dělá levá. My celou dobu jednali s panem Pešlem, který tam byl a ten nepředal informace. No ale snad nebudou problémy přijet máme až 12:15 a máme to v místnosti pod schody, tak nahoru vůbec nedorazíme. Jen musíme doufat, že stihnou tu místnost dodělat, zatím to je jak po výbuchu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle No ten jejich přístup mě v tomhle docela dost zklamal, čekala jsem trochu jinou úroveň za ty peníze. Zatím je jen chaos, očividně asi ani moc nestíhají, na všem, na čem jsme byly domluvené, že nám zašle e-mailem stále marně čekám a to už je svatba za pár... důkazem toho je i vaše obřadní místnost, která stále není hotová. Přitom o tom všem jednáme už od října. Ale pořád doufám, že vše dopadne víc než dobře :-)
Odpovědět
@honeyova to souhlasím, my to řešíme od ledna a pořád jen sliby. Poslali nám smlouvu psala jsem připomínky a žádná reakce. Na to že má být do svatby zaplacená záloha nevím nevím přece jim nezaplatím za to co není podepsané. A ty peníze mi ani nepřipomínej, v lednu změnili ceny (samo že nahoru) jako chtít 8 tisíc za místnost s židlema je fakt síla, jenže už jsme to měli všechno na pozvánkách. Původně jsme chtěli venkovní obřad, ale 20 tisíc jim opravdu nedám a nechápu tu jejich logiku, že i kdyby tam bylo 10 obřadů venku na stejných židlích, tak těch 20 zaplatí každý. A vlastní altánek si dodat nemůžeš.
Odpovědět
kocky to je sila,ze ste sa tu stretli 2 co mate v ten isty den svadbu na tom istom mieste 20tis chcu len za obrad vonku??? to nemyslite vazne my sme platili matrike 150Eur ze nas zosobasia vonku v hoteli
Odpovědět
Článek se načítá
baby ja som smutna pozerala som predpoved pocasia na Kolarovo,kde budeme mat svadbu a v piatok je 30st a v sobotu uz len 20st :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle No vy už máte aspoň smlouvu, my nemáme nic, chcou po nás poslat zálohu, ale do dnešního dne nám nebyli schopni zaslat ani číslo účtu, na který to máme hradit. Nemluvě o tom, že jsme na žádné záloze domluveni nebyli... Jsem z toho maximálně zklamaná! O těch cenách vím, všechno se tam změnilo a je ve všem hrozný zmatek, ale už se nedá nic dělat, oznamka už máme taky dávno a za 14 dní určitě nic jiného neseženu... Myslím si, že ta samotná svatba bude pěkná, že nakonec bude všechno v pořádku, to by si nedovolili, ale to všechno kolem je prostě katastrofa... Nám slíbili ty altánky, takže jsem si zrušila, co jsem měla domluvené já a na poslední schůzce se mě ptali, jak to máme s těmi altánky, že oni mají někde schované nějaké staré, které jsou v hrozném stavu, ale že teda něco seženou, když nám to slíbili... tak jsem zvědavá, jesli se nebudem brát pod partystanem!
Odpovědět
Tak už nám zbývá jen 12 dní, už jde to tuhého :-) . Už se mi stává, že nemůžu dospat, protože ráno v polospánku přemýšlím co by kdyby. Tento týden máme dost úkolů, tak to snad proběhne podle našich představ. Další předpověď počasí...naštěstí pozitivní. http://www.meteopress.cz/vime-jak-bud...
Odpovědět
Jj, letí to. Tento týden zkouška šatů, doladění detailu s cateringem. Jen na nic nezapomenout! Jinak tento týden snad bude ještě volnější. Ale ten poslední bude náročnej, jezdit, jezdit a jezdit. Tak sem zvědavá, jak to ten náš špunt zvládne... Spím naštěstí dobře a řekla bych, že čím dál líp :). Mám docela strach abych v den D nezaspala :). Jen to počasí ať je aspoň trošku rozumný a budeme mít pěkně. Holky tak hodně zdaru s dolaďováním, klidné spánky a ať všechno vynde tak jak má!!!
Odpovědět
ja mam tento tyzden relativne klud,zajtra skuska siat,v piatok farbenie vlasov,ostatne nechavam az na buduci tyzden
Odpovědět
Letí to jako blázen. Mě se chytá trochu panika kvůli fotografovi,ale snad to bude dobrý. Tento týden i ten příští mám dost plný,takže jsem už docela vyčerpaná. Dokonce mě už pronásledují noční můry:-(. Hlavně,aby nám vyšlo počasí a to ostatní už se nějak poddá:-). Holky,přeji vám penvé nervy ve finiši:-))
Odpovědět
Taky mě tento týden čeká poslední zkouška šatů, předání not klavíristovi, doladění posledních úprav hostiny, zkouška účesu a líčení a nakonec v pátek kosmetika a matrika. No a o víkendu začnu uklízet :-)
Odpovědět
Přeju vám, ať si těch posledních 12 dní namísto nervování pořádně užijete!!
Odpovědět
@honeyova nám poslali jen návrh smlouvy, který jsem jim nepodepsala a napsala připomínky a od té doby žádná reakce, takže asi budu zase žhavit telefon. Ještě se chceme jet podívat na tu místnost jestli opravdu bude hotová, jinak nevím. Já jsem se právě taky ptala na stany, jestli si je můžu zařídit sama, že bych neplatila tolik za obřad venku a bylo mi řečeno, že ne, že si je dodávají sami. To je fakt úroveň
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle No aspoň něco, my nemáme prostě vůbec nic... Měly jsme schůzku ve středu a od té doby taky nic a ta vaše místnost ještě hotová nebyla, tak jsem zvědavá no... To chci vidět, kde ty stany budou schánět, když je ještě taky nemají, je to fakt smutné... Odkud vlastně jsi ? Třeba se známe :-)
Odpovědět
cau holky, tak ted jsem nasla zase jinou predpoved, tentokrat ne moc pozitivni :-( "Ani období od 1. do 10. července nepřinese slunečné počasí. "Měl by převládat proměnlivý charakter počasí s velkou oblačností a četnějšími srážkami. Ubývání oblačnosti na polojasno až skoro jasno očekáváme jen přechodné a krátkodobé," hlásí meteorologové na prvních deset červencových dní. Nejvyšší odpolední teploty se budou pohybovat kolem 25 stupňů, při vyjasnění se může oteplit na 28 stupňů. Po západu slunce však bude jen 15 až devět stupňů."
Odpovědět
@veruska26 presne toho sa obavam aj ja,mame komplet vsetko vonku na zahrade :-(
Odpovědět
@lindos to je blby :( no ja stejne porad doufam, ze bude pekne, nemusi uplne svitit slunko, hlavne at neprsi!!!
Odpovědět
@honeyova no původně jsem z Ostravy, ale teď jsme se přestěhovali do Darkovic :) takže Šilheřovice máme přes kopec
Odpovědět
@veruska26 Tak oblačno s občasným vykouknutím sluníčka by mi vůbec nevadilo. Mám dost citlivé oči, takže zvlášť při focení uvítám oblačno. 25 stupňů je tak akorát, představte si, jak byste nadávaly během třicítek, že je vám v šatech hrozné horko. Hlavně ať neprší..
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 Tak to je přesně moje řeč. Hlavně ať neprší a 25 stupňů je ideální teplota. Aspoň se zákusky a dort nerozpustí :-) a svíčková se nezkazí :-D
Odpovědět
@denc2000 Souhlasím,lepší 25 stupnů než 30. Hlavně,aby nepršelo. Focení máme naplánované venku a ráno hosté budou taky sedět venku. Předpověď mění každým dnem,tak snad se to ještě zlepší. My máme teď o víkendu bránu,ale má pršet,tak jsem na to zvědavá :-|
Odpovědět
Pristi tyden se ma oteplovat a byt teplo a hodne slunecno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?