Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
1
31
32
@eileenk @nicky25 Tak já vás asi nepotěším:-), já mám kromě katastrálního úřadu, doktorů a dalších nesmyslů zařízeno už všechno.
Odpovědět
@eileenk @nicky25 @anaj83 já už asi taky, jestli jsem na něco nezapomněla, a manžela jsem k tomu taky dokopala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ovcik @anaj83 ....tak jo, mám depku takhle při středečním večeru.... :-| No ale pokutovat nás snad za to nikdo nemůže! To bychom snad ukecali... ;-) ...od mého posledního příspěvku tady se NIC nezměnilo, což je hlavně u manžela tristní........on asi potřebuje, aby ho s tou neplatnou občankou chytli někde na silnici policajti, nebo už nevim.... :-p
Odpovědět
@eileenk no mě se povedlo ho donutit jen úplnou náhodou, jinak bych ho na úřad v životě nedostala :-D no pokutovat můžou, ale nedělají to (když na to teda sama neupozorníš) ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@vek ahoj a kde to prosimte bylo ta hostina? chceme taky svatbu na domazlicku pro 80 lidi. diky
Odpovědět
@yayoozef Ahoj. Hostinu jsme měli v Chrastavicích v hospůdce. Je tam velký sál, co se týče jídla, tak taky super a je to tam levné...
Odpovědět
1
31
32
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?