Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
@ludka77 Koukala jsem se na další předpovědi a každá je trochu jiná...někde je 20 stupňů a polojasno, někde 21 nebo 22 a jasno. Musíme asi vyčkat na upřesnění předpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
no aj ja čakám na piatok :)) vtedy si pozriem počasie :))))
Odpovědět
Nereste to pocasi, uvidi se az v sobotu! :) zbytecne si tim otravujete hlavu i myslenky :-D
Odpovědět
Dámy finišujem :). Poslední týden před náma. Tady píšete jak se všechno kazí. Tak já mám naštěstí pohodu a doufám, že to tak zůstane! :). Poslední dva dny pohody a pak snad v autě budu i spát a s telefonem u ucha :). A jak jste si užily rozlučku se svobodou nebo vás teprve čeká? Jo jinak souhalsím s gepe, nemá smysl řešit počasí,když ho stejně neovlivníme...
Odpovědět
Profilova fotka
@evcavojtik Aaaaaaaaaaano, finišujeme!!! :-D Rozlučka se svobodou byla fajn, i když jsem se teda pořádně zmrskala..., no snad tím mám vybráno a na svatbě se už ovládnu - pro jistotu jsem v lékárně koupila Antiethanol, aby se v nás s ženichem ten požitý alkohol rychleji vstřebával... ;-) Depka mě už zase přešla, kamarádka si zařídila, že může na svatbu přijet a pokud bude hnusně, zakoupili jsme k bílému ještě malinový deštník. V půjčovně mám spolu s šaty zamluven i takový lehký hladký šál na ramena, kdyby mi byla zima a doma mám bílé, ale obyčejné krátké bavlněné bolerko s dlouhým rukávem, koupené loni tuším v CaA na normální nošení, takže ho na svatbu přibalím případně na večer. Odmítám se nervovat sháněním něčeho dalšího ;-) Však ono to nějak s tím počasím dopadne....... Souhlas s @gepe , že nemá cenu to hrotit! Tak držím pěsti všem při finišování, já jdu za chviličku na barvení vlasů.....
Odpovědět
ja som mala rozlucku so slobodou so svojim buducim manzelom :-D isli sme do kina a spravili si rande po dlhej dobe,malu nam strazila babka :-)
Odpovědět
@honeyova Tak nakonec jsme dopadli dobře, ta "jiná" místnost je už hotová, jen pověsit lustry a je i větší než ta původní (která mimochodem stále není hotová). Takže jsme se domluvili. Přítel si na fotbale nakonec taky nic neudělal :) teď už je doufat, že vyjde počasí a nebude taková zima jako tento víkend. Ptala jsem se a v sobotu tam nebyl obřad, jen tam měla jedna svatba oběd, ale i tak uklízeli kolem o 106.
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle Tak to jsem moc ráda, že vám to nakonec vyšlo :-) Jak s místností tak s fotbalem :-) teď už opravdu zbývají poslední přípravy no a hlavně to počasí, má být jen 19° což teda není nic moc teplo, i když zas podle mě je to lepší, než úplné vedro... prostě hlavně, aby na obřad nepršelo, pak už je mi to jedno :-) Teď už nemám moc času tady vysedávat, ale určitě se ještě ozvu, zatím se drž nevěsto, ať všechno probíhá v klídku podle představ, bez stesu-což už se mi teda moc nedaří :-D ale nějak to zvládnem...
Odpovědět
Ahoj holky,už se nám to nějak blíží:-). Já včera zjistila,že jsme asi někde ztratili kapesníček do klopy u saka,ale už to nechám být,protože bych se z toho už zbláznila. V sobotu jsme měli bránu a dopadlo to super:-). Počasí mi vadit nebude,pokud neproprší celý den,to bysme měly opravdu pech:(. Přeji vám pevné nervy a at vše dobře dopadne podle vašich představ. :-)
Odpovědět
Taky držím palce, ať se vám přípravy obejdou bez nepříjemných překvapení...ať vám všechno vychází. Přítel si také na závodech nic neudělal, takže teď už jen usilovně dolaďujeme. Zítra jdu ještě do práce, ve čtvrtek už mám volno...to bude pro mně hodně nabitý den.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, tak teda jdeme do finále, ale s tím počasím jsem pěkně nas...á. Jedinný červencový den a bude hnusně, ale hlavně ať neprší! Myslím, že do pátku se ta předpověď nezlepší, ale co už.. :D Přeji všem nevěstám pevné nervy a hlavně si ty přípravy užívejte, protože ten den D uteče jako voda :)
Odpovědět
Článek se načítá
Přesně tak, finišujem :)! Tak přeju ať si poslední dny svobody užijete v klídku, v pohodě a bez stresu!!! A hlavně ať ten den D stojí za to a nikdo vám ho nezkazí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už nám zbývají jenom 2 dny :-) mrkněte se mi prosím do alba, nemůžu se rozhodnout jaký účes...
Odpovědět
Tak holky, dneska nás to čeká!!! Já jsem teprve teď došla domů, ještě jsem musela dozdobit místo hostiny a uvázat si kytku. Teď se rychle vykoupu a možná bych mohla stihnout i nějaký ten spánek :-D Ženich spí u švagra a zároveň svého svědka, a když jsem je viděla naposled, tak už byli docela připitý, tak snad tam ráno trefí :-D No tak přeju všem, ať to vyjde podle představ a ať i to počasí je k nám shovívavé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky držím vám všem palce ať je svatba podle vašich představ a moc neprsi!:) A samozřejmě hodně štěstí a lásky do manželství:) My jdeme dneska místo svatby do kina..Hroznej pocit dneska:/
Odpovědět
tak já vám taky držím palečky, mě to 3 dny před tím dnem D přítel zrušil svatbu i vztah, tak ať aspoň někdo je šťasten ;-)
Odpovědět
@miszeli Teď ti musí být určitě hrozně, ale vem si, že pokud byl schpný takového podrazu, co by tě asi čekalo v manželství. Drž se, určitě si najdeš někoho, kdo si tě k oltáři dotáhne i násilím ;-) Ostravským nevěstám (asi už manželkám) to vychází a jsem za ně moc ráda. Ráno uplakané, ale stále se to drží v polojasnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miszeli Ježiš, tak to je mi strašně líto. Musí to být strašné, vůbec si to nedovedu představit. A to ti jen tak oznámil, že je prostě konec? To nevěděl dřív? Můžu se zeptat, jestli něco už předtím směřovalo ke konci, nebo to byl "blesk z čistého nebe"? Hlavně se drž! Asi to tedy nebyl ten pravý, ten na tebe někde čeká.
Odpovědět
@lusss no dnes jsem byla venku ráno s pesanem a bylo to na mikinu a vestu :-( počasí nic moc, ale myslím, že fotky z dnešního dne budou nádherné a určitě si to užijete i tak ;-) jen budeš muset něco na sebe kromě šatů ;-)
Odpovědět
@pet23 3týdny tomu se už něco podobného stalo, zjistil totiž,že je neplodný, nechtěl mě prý trápit, ale i přes to všechno toto není překážkou ve společném životě..tak se to zase rozjelo a teď už to doopravdy nevydržel...:(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak to dopadlo? Nám krásně, spadlo jen pár kapek kolem 22hod, jinak celý den prosvítalo sluníčko, sice foukal dost vítr, ale zima mi nebyla, akorát byl trochu problém se závojem a vlasama, ale alespoň byla u obřadu legrace a máme na co vzpomínat :-D Všechno vyšlo super, konec byl nejlepší. Sice jsem se před svatbou vůbec nevyspala, ale vydrželi jsme pařit s nejvěrnějšíma až do 5 do rána a byl to fakt mazec, prostě pohodovej a skvělej den jak má být :-D Teď si ale teda jdu konečně lehnout, už padám únavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miszeli Tak to je mi opravdu líto. Sice to, že je neplodný, pro něj musí být hodně kruté a nepříjemné zjištění, ale rozhodně ho to neomlouvá ani v nejmenším.
Odpovědět
Zdravím všechny novopečené mladé paní! :-) Počasí nakonec dopadlo na jedničku. Po obřadu během focení se rozpršelo, ale pak přestalo, takže jsme nafotili všechno, co jsme chtěli. Ale jinak teploty ideální, svítilo sluníčko, jen se honily mraky a bylo větrno, ale nám to nevadilo, naopak jsme byli rádi. Přestože jsem kvůli nervozitě skoro nespala, tak ze mně pak únava opadla a byla jsem maximálně čilá a šťastná. Byl to opravdu nádherný nezapomenutelný den. Obřad byl díky proslovu našeho oddávajího a doprovodu úžasného pana klavíristy romantický a dojemný. No, nádhera. Jakmile budeme mít fotky, dám je do alba. Těším se na vaše dojmy z vašeho svatebního dne. Přeju vám v manželství samou pohodu, porozumění a lásku a vychutnejte si krásné pocity ze svatebního dne.
Odpovědět
Zdravim novomanzelky. Nam se svatebni den vyvedl na jednicku. Svitilo krasne slunicko,akorat trochu foukal vitr. Paril4 jsme do 4dorana a stalo to zato. Az budeme mit fotky,pridam je do alba. Preji vsem manzelstvi plne lasky.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zdravím všechny novomanželky, teprve dnes se dostávám pořádně k internetu - po svatbě se nám teprve včera podařilo se dospat! Bylo to všechno náročné!!!!!!! Ve svatební den se spousta věcí vydařila na jedničku (počasí, nálada) a spousta nevyšla, ale nic zásadního. Celkový dojem nezapomunutelný!!!!! :-) Počasí na Pardubicku paráda, vůbec nepršelo, jen foukal vítr - po obřadu dokonce vylezlo sluníčko!!! Celý den jsem byla jen v šatech a zima mi nebyla. Ráno jsem byla ještě v pohodě, ale jakmile jsem vyšla v šatech z pokoje, zamlžilo se mi vidění a už to jelo - tolik jako ve svůj svatební den jsem se snad ještě nenabrečela. Snažila jsem se to přemáhat, ale dojímalo mě úplně všechno! Naprosto všechno nepříznivé ale vykompenzovala výborná nálada, kamarádi byli miliónový a hlavně díky nim se svatba vydařila, pařili jsme do 4h do rána! Zapomněla jsem sice házet kytku a při pouštění lampionků nás málem smetl vítr z blížící se bouřky (přišla až ráno v neděli), takže jsme to vzdali, ale prostě byla legrace! Už se kochám fotkama a brzy je sem umístím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ovcik @anaj83 @nicky25 @lindos @evcavojtik Děvčata, všem OBROVSKÁ GRATULACE a přání mnoho štěstí do manželství! Povídejte, přehánějte.....jaké to bylo? Co se povedlo, co ne, kdo byl překvapen, ať už hosty nebo manželem? Doufám že si tady i teď po svatbě rozproudíme diskuzi...
Odpovědět
@eileenk Jak už jsem psala, byl to nádherný den. Ani jsem nečekala, že všechno tak vyjde. Při proslovu oddávajího mi ukápla slza a pak mě úplně rozbrečela gratulující rodina. Pak už jsem se jen smála :-) . Všichni byli mile překvapeni , jak jsem všechno pěkně připravila, což mě samozřejmě potěšilo. Jediné, co nevyšlo, tak to, že jsem si zapomněla vzít na odpolední focení svojí nádhernou kytici...ale něco málo jsme pak ještě nafotili večer, takže spokojenost. Hostina a raut byla výborná, místo obřadu i hostiny jsme si vybrali na jedničku. Oslava končila kolem 12 hodiny a zakončili jsme jí pouštěním lampiónů a byla to podařená tečka za svatebním dnem. Fotky bohužel zatím nemáme a ještě chvilku potrvá než je sem dám. Tak piště zážitky a dojmy...budu se na ně těšit a na fotky obzvlášť.
Odpovědět
Ahoj hollky, náš svatební den byl úplně podle mojich představ:-). Kupodivu jsem byla v klidu,žádné nervy a opravdu jsem si to užívala:-). Když jsem se oblékla do ša\tů,task byli všichni paf a ani mě nechtěli manželovi dát:-)). Počasí bylo krásné. V kostele bylo narváno,až jsem z tho byla překvapená a byla jsem dojatá při gratulacích. Pařili jsme do 4 dorána,manžel by klidně pokračoval,ale mě už šíleně bolely nohy. Opravdu to byl nejkrásnější den mého života a všem hostům se líbilo,tak jsme byli šťastní. Až budou fotky,tak je sem dám:-)),.Mějte se krásně novomanželky
Odpovědět
ahojte baby, aj my sme mali uzaaaaasny den,mali sme obrad vonku pod holym nebom,krasne nam svietilo slnko,teplucko napriek tomu,ze den predtym aj potom lialo cely den zabava bola perfektna,ale kopec veci som zabudla,co sa nedalo na vsetko mysliet,nedala som si podvazok,mala som aj boa na fotenie,to ostalo v kufri,vlastnu kameru aj fotak sme nestihli vybrat z kufra,ruz aj lesk na pery ostal v aute,ale napriek tomu,to bol skvely den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?