Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak holky svatba se mozna jeste konat bude... Dneska jsem zjistila, ze jsem tehotna:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 No to jsou věci! Gratulace - dle smajlíku jsi ráda. A jaké máš z přítele pocity, už mu zase zpátky věříš??? Při posledních příspěvcích to tak nebylo.... Neuvažovala jsi někdy o předmanželské smlouvě? Ta by Ti mohla zajistit alespoň nějakou jistotu...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk no jsem rada, snazili jsme se rok a pul a nic a ted to prislo:) Nemuzu rict,ze mu verim, ale je to na lepsi ceste nez pred 2-3 mesici, snazi se me dokazat, ze mu muzu verit, je hodny, vcera byl vyrizeny kdyz jsem mu ukazala test:) Urcite, ta by byla 100% v nasi situaci, ale bohuzel ve vsem nepomuze, napr., je povinnost veritele o existenci teto smlouvy informovat, takze v pripade,ze on nekde nejakou snlouvu podepise a nebude platit,tak pujdou automaticky po me i kdyz ve smlouve bude uvedeno, ze se zrikam veskerych povinnosti k jeho pujckam..
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Jééé, tak to strašně moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denca2000 dekujiiiii:)
Odpovědět
@berinka1 Gratuluju! Skvělá zpráva. Slyšela jsem, že to tak bývá...když se o miminko snaží, tak nic a jakmile ti dva přestanou, tak to přijde, ani nevědí jak :-)
Odpovědět
@berinka1 jeeeeeee taky moc gratuluju, to je ale skvela zprava! tak se asi vse vyresilo, co? preji vam jen to nejlepsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Takže ani rozdělené jmění manželů by Ti to nevyřešilo? To jsem myslela že to teda funguje líp... No nic, když je na cestě vytoužené miminko, tak to se určitě vezmete - když už jste do svatby tolik investovali, to by zase byla škoda zahodit všechny ty přípravy a pak s dítětem nebudeš mít třeba čas a ani náladu na nějaké chystání svatby třeba za rok... Držím pěsti!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk nevyresilo, taky jsem myslela, ze to k necemu je:/ ale urcite bude sepsana, uz jen kvuli tomu, ze mam dum na hypoteku a jine dul.veci, radsi si to osefuju:) No penize na vydani nejsou, takze se budeme must jeste domluvit s nasima (ti chteli velkou svatbu, tak chteli vsechno sponzorovat), ale v teto situaci je me to dost blby.. hlavne nevim jak jim to oznamit:D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Tak to držím pěsti dvojnásob, aby to vzali v pohodě, když se blíží vnouče, tak je snad obměkčíš... nebo prostě bude svatba menší, to se dá třeba příbuzným tím těhotenstvím taky dobře zdůvodnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 beri tak doufám, že se vše urovná a ty budeš jen šťastná s mimi.. hele a nepomohlo vám, jak jsem ti tu radila jak na mimčo?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky doufam,ze bude vse ok.. S nasima je to komplikovanejsi:) @jannicka85 no my se snazili pres rok a pul jak vis, diky delsimu cyklu, to je s ovulaci takove slozitejsi, tak jsme zkusili znovu Clostilbegyt a jeste injekci Pregnylu a je to tam:) Ale urcite pomohlo se soustredit na neco jinyho bych rekla..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, tiez mame svadbu 2.7.2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miminka21 Vítej do klubu ;-) Co všechno už máš zařízené? Já se dnes chystám vyrábět jmenovky, tak jsem zvědavá, jak to půjde... Se skoromužem jsme namalovali první nástřel zasedacího pořádku, byla to sranda a fuška zároveň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Ahoj :) Tak mi uz mame skoro vsetko, menovky sa tiez chystam robit, ale este sa mi nechce :) za tyzden mam totizto statnice :) my planujeme este robit taku nastenku nasich fotiek, co budu nakoniec aj na videu :) tu som to nasla a velmi sa mi to pacilo :) aku mas vyzdobu?
Odpovědět
Profilova fotka
@miminka21 Jéé - tak to moc držím pěsti u státnic, musí to být strašný nervy, zároveň přípravy na svatbu a na státnice! Myslíš výzdobu stolů na hostině? Budu mít pruh malinové organzy na bílých ubrusech, pak mám 10 váz ve dvou velikostech, v nichž budou dole kamínky, kytky a další ozdoby ve vodě a nahoře zapálené plovoucí svíčky. Pak už jen sem tam po stole přírodní a růžové kuličky z ratanu a to bude všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk jeee, tak tá výzdoba musí byť krásna, ja sa mám stretnúť vo štvrtok so svadobnou agentkou, snáď mi niečo poradí, mám veľmi veľa predstáv a potrebujem to zjednotiť :) no práveže štátnice mi idú nejak bokom :D nechce sa mi :) aké máš šaty? máš ich už vybrané? ja stále nie :D už nemám ale veľa času :(
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem byla na zkoušce účesu - kadeřnice by potom měla čas až v půlce června. Přinesla jsem si fotky různých drdolů, co mám tady v albu, poradila mi co a jak mi sluší, co se hodí k mým šatům a tak - a výsledkem byl úžasný účes, který naprosto předčil má očekávání. :-) Už se moc těším, až to bude naostro s růží, bude to super!
Odpovědět
@eileenk parada,dobra kadernicka vie robit zazraky,ja si kvolu tomu nechavam narast vlasy,uz ich mam pod lopatky,lebo chcem to polorozpustene kucerave a to sa mi este nadvihnu my uz mame za sebou aj matriku,149Eur za to ,ze to mame mimo matriky vonku,ze jaky vydieraci? :-p aj obrucky uz mame doma,polepila som uz flase vina nasimi etiketami,ozdobila maslami aj kosik pre druzicku,topanky uz mam!!! a popolnocky som teraz objednala z netu,tak dufam,ze sadnu a budu pekne ako na obr baby ako to riesite s menovkami a menu? treba to? lebo mame len 25ludi tak som myslela,ze ci si radsej nesadnu sami kam chcu,ale to menu,tiez neviem,niekedy to vypisuju,ze co bude,takto sa nechaju prekvapit hostia ze co to za ake maso? budeme to mat na tackach 4 druhy masa,nech si kazdy vyberie co chce,ale ako budu vediet co je ake? normalne chujoviny ma uz napadaju,zac mi sibat :-D
Odpovědět
teraz som citala trosku historie,@berinka1 fiiiiiiiiiha,takze svadba predsa len bude?parada a gratulka k miminku ;-) my sme sa snazili 2 roky a tiez ked som otehotnela to vyzeralo s nami vselijako,teraz ma nasa druzicka 2 a pol roka a uz sa tesi na tanecky na tatovej a miminkinej svadbe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Já jmenovky mít budu a menu ne - jmenovky se mi líbí i jako dekorace stolu, takže si s nima vyhraju :-) No ale musím teda říct, že vytvářet zasedací pořádek byl děs! A to máme jen první nástřel... Snažili jsme se kamarády trochu promíchat, z mojí a přítelovy strany, ale moc to nevyšlo, tak jsme jen zatím rozesadili problémovou rodinu.....a zbytek asi ještě budeme domýšlet později. Jmenovky mi připadají fajn, že nehrozí nějaké strkanice kdo se kde posadí, prostě bude mít každý dané místo a najít ho by při 25 lidech neměl být snad problém. Třeba moje neprůbojná svědkyně by skončila na konci stolu, jak ji znám, takže si ji hezky posadím blízko. ;-) Menu se mi sice líbí, ale jelikož nebudeme mít ani předkrm, jen přípitek, polévku a hlavní chod, přijde mi to zbytečné piplání..... Pokud máš formu "švédských stolů", kde si každý nabere, na co bude mít chuť, tak bych to vůbec neřešila...
Odpovědět
@eileenk Zrovna také řešíme zasedací pořádek. Jmenovky mít určitě budeme, abychom předešli nedorozuměním. U oběda nás bude 23-25 lidí z rodiny plus svědci. Budeme mít tabuli do oválu, takže i hosté sedící naproti sobě se budou moci bavit. Mám rozvedené rodiče, takže zasedací pořádek je problém...zrovna včera mi táta řekl, že vedle mamky sedět nebude. Na jednu stranu mě to mrzí, ale nakonec jsem ráda, že se na sebe nebudou ksichtit, i tak to bude náročné.
Odpovědět
fuha kocky,tak to teraz aby som vymyslala zasadaci poriadok asi,ze? velmi sa mi do toho popravde nechce,u nas nie su ziadne konflikty nikto s nikym a ked sa premiesaju to bude len dobre,aspon sa spoznaju navzajom
Odpovědět
@lindos taky si myslim ze kdyz se promichaji tak jen dobre. Otazkou je jestli si nesesednou k sobe ze zacatku a neudelaji skupinky, ale myslim si, troska alkoholu prijde a kazdymu bude jedno kde sedi ;)
Odpovědět
ahojte vsetci,my mame tiez svadbu 2.7 ale do dneska sme si este nenasli presne miesto kde bude hostina,viete mi nieco doporucit tu v prahe?byvamme na prahe 5 a tak by sme chceli nieco poblizku,,dakujem za vase odpovede a aza vas cas...Lenka
Odpovědět
blahozelam k tehotenstve a prajem pevne nervy a hlavne klud pred svadbou...ja som pred 3 dnami poratila..bola som v 8 tyzdni a 3 dni tehotny....davajte si nato pozor..zacne to starostami pred svadbou a z tehotenstva je este zena nervozna...takze fakt to chce klud pred svadbou..takze to tehotenstvo berte vazne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nakonec fakt svatba bude:) ale udelame to jen ve 4, resp.6, my+svedci,manzelka od svedka a kamarad fotograf. Rozhodli jsme se o vikendu:) tak jsme dneska byli na matrice, bude to v Brne v Lisni na zamecku Belcredi v 10 rano.. jiny volny termin nebyl kdyz jsme chteli toho 2.7.jak mame na prstynkach.. Takze nejak nic neresim, ve st jenom prineseme papiry na matriku, objednam si kytku, zamluvim nejakou rest.na obed a end:) proste tak jak jsme to chteli na zacatku,zadna mega svatba jak chteli nasi. Sice me mrzi,ze tam nebudou,ale co se da delat.. @lenulienka18 to je mi moc lito:(( pritelova sestra potratila pred 2 tydny a byla v 11t.:(((
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky :-) Taky se přidávám, sice trochu pozdě, ale přece.... svatbu máme 2.7.2011 v 11:30 na zámku v Šilheřovicích. Obřad bude-doufám venku, podle počasí, které nám určitě vyjde :-) a hostina bude na zámku... Už se strašně moc těším :-) a co vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych se těšila na svatbu, ale to by mě nesměl pořád někdo stresovat! :-( Naposledy v neděli se pohádala moje mamka s tchýní, tchýně je holt moc velký generál a má problím s tím, že veškeré předsvatební pohoštění chystá moje mamka....včera jsem to sice snad nějak vyžehlila, ale na pohodě to rozhodně nepřidá. :-| To je tak, když obě (na rozdíl od nás s přítelem) bydlí ve stejné vesnici a vidí se každou chvíli... Další společná sezení jsem jim do svatby zakázala, tak snad je už nějak ukočíruju... Horší jak malé děti!!! @honeyova Vítej na beremku :-) Obřad i hostina na zámku, to budeš mít krásné! A i kdyby 2.7. nevyšlo počasí, tak alespoň bude "atmoška" na fotky, jak říká můj fotograf ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?