Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
To by bylo super:-). Nemusí být vedro,ale krásé počasí si zasloužíme:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle Aha, no tak to máte fakt kousíček, můžete se tam zajet podívat a zkontrolovat situaci :-) Teď v sobotu tam budou určtiě nějaké obřady venku, tak mě napadlo, že bych se zajela podívat, jak jim to nachystali a hlavně, jak vypadjí ty altánky, ale rozvážíme koláče, takže mi to asi nevyjde :-( Já jsem z Hlučína, takže to mám taky kousek...
Odpovědět
@honeyova dneska mi přišel email s reakcí na připomínky ke smlouvě s tím, že vlastní šampus mít nemůžu (bohemka mi nechutná, chtěla jsem ten co mám ráda), ikebanu, kterou dodají oni na stůl si odnést nesmím i když je v ceně, pokud si dodám vlastní tak to můžu, ale cena se nesníží. Opravdu služby na úrovni. Navíc dneska nám řekli, že obřad má být v úplně jiné místnosti než na které jsme se domlouvali a která nám byla ukázaná. Prý pokud jí chceme vidět, máme přijet v pátek ve 14 hodin. Asi nepočítají s tím, že lidi taky chodí do práce. Takže tam asi pojede jen přítel, ten už je teda za to chování na ně hezky nabroušený, tak jsem zvědavá co jim řekne. Máme opravdu 100 chutí to zrušit a udělat i obřad v hotelu. Opravdu tam v sobotu budou svatby? myslím, že ten termín nebyl na matrice stanovený, že by se oddávalo. To bych se tam mohla zajet podívat, udělat pár fotek atd :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, tak mám za sebou svatebně nabitý víkend. Nejprve v sobotu ráno objednávka (konečně!!!) svatebního dortu - sice ve velké cukrárně v Hradci Králové, ale přístup jako doma, zavolali mi zezadu paní cukrářku, takže jsem probrala všechno přímo s budoucí tvůrkyní svého dortu a ptala se mě na takové detaily, že mě tím hned uklidnila - úplně jsem pak ten dort viděla před sebou. Pak poslední zkouška svatebních šatů v salonu Adeli - moje sestra dostala rychlokurz ve šněrování a rovnání spodnic (prý jí to šlo jak po másle ;-) , já nevím, na záda ani pod sukni jsem si neviděla :-D ) No a večer rozlučka se svobodou, párty s holkama a grilováním...no to se jediné úplně nepovedlo, respektive závěr akce - sťala jsem se doslova pod obraz!!! :-S Jak v šestnácti na díze - fuj! No ale o co horší byla nedělní kocovina, o to víc se teď TĚŠÍM!!! Počasí neřeším, ale pořídila jsem si už dva deštníky - bílý a malinový. @zabrle @honeyova Mě zase trochu zklamala restaurace, je to teda taková vesnická (a tím taky levnější), ale nejprve naslibovali opravit záchody (jen jedna nová klika), natřít dřevěnou prošlapanou podlahu (v dubnu jí prý natírali, ale teď už je zase prošlapaná, tak nevím...) a že si můžeme říct pití jaké chceme a teď najednou mohou být jen ty skleněné třetinky (sice všechno od vody, přes tonicy, coly až po džusy), ale to prostě stojí i u nich víc, než kdyby se rozlévaly minerálky nebo džusy z velkých balení... No ale prý u nich svatby i tak vycházejí cca 700,-/800,- na osobu, což je dobrý. Držte se holky, snad ten zámek v den D všechno připraví ťip ťop!!!
Odpovědět
@eileenk já doufám, že to vyjde, ale už mi připadá, že se kazí co může. Ten zámek a jejich chování, syn přítele prý taky nepříjde, dneska mi psali email že svatební holubi, které mám objednané do února nebudou a prý doufají že určitě seženeme jiné, tak čekám co se ještě stane
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle Pokud Tě to uklidní, tak můj skoromuž měl taky v sobotu rozlučku se svobodou a v zápalu paření s kamarády upadl a hlavou rozbil sklo v okně - je odřený na nose a na čele!!! Nic vážnému se mu naštěstí nestalo, což jsem ráda, ale vypadá jak kdyby ho přejel kombajn a fakt nevím, jestli se to za 11 dní zahojí.... :-|
Odpovědět
@zabrle @eileenk no holky, jak rikate, ze se vam vsechno kazi, tak ja myslela, ze budu svetla vyjimka, ale bohuzel. mamka si ted, dva tydny pred svatbou, zlomila nohu :-( . uz neverim, ze se jeste neco nestane!
Odpovědět
@eileenk přítel jde v sobotu na turnaj ve fotbale, loni si při něm vyhodil rameno :) tak doufám, že letos si už nic neudělá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle I ten můj jede na fotbalovej turnaj, potom má rozlučku, budu trnout hrůzou :-D nebo spíš doufat :-D
Odpovědět
@zabrle @koulucik Koukám, že máme podobné starosti a obavy...přítel jede v sobotu na silácké závody, tak doufám, že se mu nic nestane. Uleví se mi, až bude neděle a bude v pořádku doma.
Odpovědět
@eileenk Na skoromanžela napatlej aloi,ta pomáhá v hojení. Mám to ozkoušené:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle Taky mi včera konečně po týdnu přišel e-mail se shrnutím. Všechno celkem sedělo, tak jsem se konečně trochu uklidnila. K altánu se ale nikdo nevyjádřil, tak jsem zvědavá, jaký bude. No to, co říkáš jsem taky řešila, Bohemku nemám ráda, ale svůj alkohol si přinést nemůžu a oni mi jiný šampus nezařídí. Druhá věc jsou ty ceny za ten alkohol, 1l Finlandie, který stojí průměrně od 300 - 400 Kč tam máme za 1000 Kč, ale s tím jsem počítala, že to budou pálky, takže s tím nic nenadělám :-( A jakou jinou místnost vám teda nabídli ? Tam ještě nějaká jiná je ? To je super no, 10 dní před svatbou... Nám taky psala, že se jí to nehodí jindy než dopoledne nebo do těch dvou hodin a já dělám do půl 4. nebo do 5ti, nezájem... Je to hrozné no :-( Tak jsem zvědavá, co Tvůj přítel vyřeší... A s tím termínem máš asi pravdu, myslela jsem, že je teprve 18., jsem trochu mimo, tenhle víkend asi nic není, škoda...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@anaj83 já taky budu doufat, většinou tady ty sranda ternaje jsou nejhorší, můj je profesionální fotbalista a sezónu přešel ťuk ťuk ťuk bez zranění,ale tady jsou většinou blázni...budem si držet palce ;-) teda spíš jim :-D no a pak ještě rozlučka...nechci to vidět :-D
Odpovědět
@honeyova na tu místnost se teprve jdeme v pátek podívat, vůbec netuším co je to za místnost a jak vypadá. Viděla jsem jen tu původní do které nás vedla šílenýma chodba s tím "gumovým" válečekem co tam zůstal po tom co tam byla škola. Psala jsem jí že dojedu nejdřív ve tři, tak to tam prý ještě bude. Do pátku do vydržím a když tak jí to zruším a kašlu na ni. A smlouvu a zálohu už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle No to jsem teda zvědavá, co to bude za místnost... to je mazec fakt, 9 dní před svatbou a vy teprve jdete zjištovat, kde bude obřad, to je hrozné... A kolik za ten obřad chcou ? No a když to zrušíš, tak kde jinde ten obřad bude ? To už tak na rychlo nic neseženeš, ne ? No poslala nám to shrnutí, kde je vlastně vypsané všechno, co zařizují oni, od obřadu, přes hostinu, alkohol, raut a všechno, takže to beru jako smlouvu, vytiskla jsem si to, takže mám aspoň něco, kdyby byl nějaký problém... A zálohu jim posíláme tento týden. No určitě tady zítra pisni, jak jste dopadli, budu držet palce...
Odpovědět
@honeyova zvědavá jsem taky. My můžeme mít svatbu i v tom hotelu kde je hostina, dělají tam i obřady, ale přece jen to je něco jiného. Ale pokud ta místnost bude hrozná, tak jí roztrhnu smlouvu a jdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle Tak jak jste dneska dopadli ?
Odpovědět
Ahoj holky, tak co zařizování...vyšlo vám vše podle představ? U mě teda katastrofálně dopadla zkouška účesu. Ke kadeřnici chodím asi rok a vždy mě ostříhala na jedničku, ale ve čtvrtek se teda sekla. Přitom jsem si donesla vytištěné fotky, ale stejně jsme to každá viděla jinýma očima. Budu muset jít ještě na jednu, snad budu po ní spokojená. Hlavně, aby to vůbec uměla ! učesat. Budete mít na svatbu vlnité vlasy? A bude je vám dělat přes natáčky, přes kartáč nebo žehličku? Mě tvrdila, že natáčky udělají pěšinky, které se těžko rozčešou, tak mi je dělala přes kartáč a na můj vkus jsem byla příliš kudrnatá.
Odpovědět
@anaj83 hoj, poradim jednu vec, na uces si najdi nekoho jineho. To ze umi ostrihat a upravit, neznamena a me z toho i vychazi ze uces spolecensky neumi. Je blbost ze natacky delaji nevratne pesinky! Ja budu mit vlasy v zakladu pres natacky nahrivaci, zkouska na vybornou, hned prvni a posledni, naprosta spokojenost, zadny pesinky! :-D Jinak u nas po smutne rodinne udalosti, se ted vracime do svatebniho modu a jeste nemam napr. hotove svatebni saty a dalsi veci doresene. Takze pokud nektera chytate stres ci psycho, tak si vzpomente na me ;) :))
Odpovědět
ja budem mat tiez kucerave,ale vobec netusim ako mi to bude robit,lebo ziadna skuska nebude,kadernicka je na dovolenke a pride v sobotu len kvoli mojej svadbe,ale verim jej,lebo je dobra a ma uz prax,tak snad to dobre dopadne uz na prvy x vcera som bola na zafarbeni,to chodim inej,ale trosku sa sekla a mam uplne blede vlasy,az do biela,az take som to nechcela,co uz a navyse ma vcera nasa mala poskriabala na nose a mam tam "pekny" skrabanec,budem ako Jofrey de peirac na svadbe :-D no ale nezastrelim sa teraz
Odpovědět
@lindos prima pristup, to se mi libi :) ja mam po vcerejsku nateklej nos a cervenej nos jak alkoholik a velky pytle kolem oci.. kdyby ted byla svatba, tak bych byla opravdu "vystavni" nevesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos ...to u nás si zase ženich před týdnem na rozlučce se svobodou poškrábal nos a čelo, naštěstí se pilně maže hojivou mastičkou (pohrůžka make-upem zabrala :-D ), takže se to stihne zahojit. Ovšem já jak jsem teď na střídačku na nervy a na měkko, tak jsem včera probrečela celý večer - zavolala mi jedna z nejbližších kamarádek, která bohužel bydlí hodně daleko, že z vážných důvodů nebude moci přijet. Vysvětlila mi situaci, rozumově to chápu, ale prostě je mi to strašně líto a nedokázala jsem se včera udržet. Nehledě na nutné změny, měla malý úkol, 2 místa u stolu...ale to je vedlejší věc. Slíbila že to ještě zkusí změnit, ale vidím to na hodně malé %..... ;-( Tak doufám, že od pondělka, kdy mám dovolenou, přeřadím na vyšší rychlost a přípravy jen pofrčí!!!! Ženich stále nemá oblek - už jsem smířená a pomalu oprašuju ten starý, co má ve skříni. Dneska se snad konečně donutím dodělat jmenovky, pak budeme psát obálky na oznámení široké rodině, veškerý úklid a výzdobu ani nekomentuju... @gepe ...na Tebe budu moooc myslet!!! Věřím že i přes nepřízeň osudu doladíte přípravy a vše klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 Ahoj, mám ten samý problém. V pondělí budu volat vizážistce jestli bychom nemohly vyzkoušet i účes. Když se tady koukám budoucím nevěstám do alb jaké mají hezké účesy ze zkoušek a mi vytvořila na hlavě takovou hrůzu tak je mi do breku :(
Odpovědět
@athina Pokud mas vizazistku na liceni, vem ji urcite i na uces, uz urcite bude mit zkusenost! Ja byla v utery u ty svoji na liceni i uces a jsem naprosto spokojena, byla i ona. Dalsi zkouska uz neni vubec potreba, v sobotu pojedeme rovnou "na ostro". Hlavne nepropadej panice a neplakej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Děkuju za podporu :) doufám že si udělá na mě čas...s tou kadeřnicí co jsem byla na zkoušce to bude ještě sranda protože to je rodinná známa a vědělo se že mě bude česat na svatbu snad od narození ale přece si nenechám zkazit svatbu jenom kvůli účesu co vypadal jak z dob komunismu ;-( a to jsem měla svoji předlohu
Odpovědět
@athina ono ja taky mela nejakou predstavu a nakonec to mam trochu jinak, protoze mam "blby" jemny vlasy a volny uces by mi nedrzel. Prd na to ze to je rodinna znama atd., proste mas vizazistku a rozhodla jsi se krome liceni na ni nechat a i uces a duvod? Treba ze nebudes muset behat jak fretka, udela ti to kompaktni a ja nevim co jeste, urcite na neco prijdes ;)
Odpovědět
Profilova fotka
kukali ste počasie?? :/ že 23 stupňov a ja mám úplne letné šaty :( idem zháňať nejaké bolerko :))) ale verím, že do soboty sa tá ich predpoveď zmení!!!
Odpovědět
@athina Na líčení mám taky vizážistku, ale na česání se teda nespecializuje. Budu muset podstoupit další zkoušku u mé stávající kadeřnice. Utíct od ní nechci, protože má zpřetrhané vazy a kvůli tomu, že jsem u ní byla dlouho objednaná, si operaci naplánovala až po naší svatbě. Říkám si, že při nejhorším budu mít vlnité rozpuštěné vlasy, což taky nebude tak zlé. Původně jsem chtěla mít ve vlasech kytky, ale i to dopadlo špatně, tak teď narychlo sháním nějakou pěknou sponu do vlasů a není to teda nic jednoduchého....zvlášť, když nemám štrasovou bižu, ale korálkovo-perlovou. Tak se drž a prosaď si vizážistku. Určitě to dopadne líp než účes z dob komunismu (mimochodem, to jsem přesně řekla i o svém účesu.. :-))
Odpovědět
@ludka77 Nevím, jak vy na Slovensku, ale u nás hlásí 20 stupňů, tak buď ráda za tě 23 :-) Taky chci shánět bolerko...jen nevím, jestli koupit celkem obyčejné bavlněné nebo radši saténové slavnostní, které rozhodně neunosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 ja som rozmýšlala že zbehnem niekde do salónu požičať. Lebo tiež to neznosím. šaty som síce kúpila ale bolerko si asi požičiam :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?