Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
tak si zacinam pripadat jako looser, ze jsme vlastne doma v klidu tak nejak porad... :-D
Odpovědět
@gepe Když já když nevidim na dálku,tak jsem tak trošku nervozni. Musim začít trénovat nosit čočky,abych věděla,co mám čekat a za jak dlouho mi začnou červenat oči :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem zjistila, že s přítelem máme jinačí představy o účesu a vyzáže nevěsty :-D taky se mu chci líbit, ale mám ráda originalitu a jednoduchost, tak jsem zvědavá co na mě řekne. on mi do toho taky moc nekafrá.. ale taky chce aby vše bylo super.. ale už mi nepomůže vyhledat, co se líbí jemu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já nejsem nervozní, ale máme malý mimčo a sním moc času není.. a jak začne jaro, chceme dělat další rekonstukci na baráku.. tak to chci mít vše z krku a né pak jen lítat a stresovat.. ted mám čas, tak to chci mít z krku:-)
Odpovědět
@jannicka85 To já nevim,jestli se budu mému drahému lítbit,protože když jsem mu jen tak mimochodem ukazovala moje šaty,tak mi řekl,že vypadaj jak záclona ]-( . My máme o účesu taky každý jiné představy,tak jsem zvědavá. No co,říká,že se líbim i v teplákách,tak se mu budu líbit i ve svatebním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 jj tak asi na tom budeme stejně :-D
Odpovědět
@jannicka85 Naštěstí mě v tomhle dává dobré rady mamka a hlavně taky uvidim,v čem se budu cítit nejlíp. Abych pak nebyla nervozni a hlavně,aby mi účes vydržel celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 přesně.. taky tak.. já nemůžu mít moc složitý a účes.. mě hnedka začne bolet hlava když mám těžký účes a nebo milion sponek v hlavě a nebo kg laku .. takže něco jednoduchécho.. spíš retro a nebo antický styl.. budu mít asi čelenku co mám v albu a na tu mi přítel řekl, že toto fičelo za doby jeho babičky :-D takže to bude sranda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se loučím dámy.. přeji krásnou dobrou noc.. ;-)
Odpovědět
@jannicka85 Koukám,že budoucí manžel dokáže povzbudit :-) . Stejně,až tě uvidí,tak si z toho sedne na pr...,a bude pyšnej,jak krásnou má nevěstu :-)
Odpovědět
@gepe tak tu zahradu na hostinu ti zavidim :-) . taky sice mame hotel i venkovni prostor, ale vydlazdeny ;-) . jinak jsi dobra s tim licenim, ja bych se na takovou velkou akci vubec neodvazila...mas nejakou praxi v liceni, jak jsem pochopila? @jannicka85 jani, my to mame v kaplicce na louce kousek od brna, v takove vesnicce. @nicky25 ja jsem na tom s tema ucesama uplne stejne, nemam absolutne zadnou predstavu a mam pocit,, ze mi jen tak neco sluset nebude...takze bych taky uz rada zacala a vyzkousela toho vic a asi i vic kadernic, protoze taky nevim, u koho. mlada holcina, ke ktere chodim na strihani a preliv sice dela svatebni ucesy, ale dnes jsem se s ni domlouvala na uces na ples a to mi rekla, ze teda dela spis jednodussi, zadny drdoly...takze asi i v tom duchu by byl ten svatebni uces. a tam si teda predstavuju neco i extravagantniho a slozitejsiho. proste chci byt trochu jina nez normalne :-D
Odpovědět
@veruska26 nelicim :) pouze jsem se kdysi pohybovala hodne kolem kosmetiky a v oboru :)
Odpovědět
Článek se načítá
@gepe ale tak to je jako bys to sama delala ;-) . aspon mas zas o starost min a o par korunek vic :-)
Odpovědět
@veruska26 je fakt, ze to urcitou degeneraci nechalo ;) no uvidime, jestli na to psychicky budu mit v ten den, ono to nejak dopadne :-D
Odpovědět
@gepe urcite...kdyztak zaskoci nejaka kamoska, kdybys to z nervozity nezvladala ;-)
Odpovědět
@veruska26 to víš,najít někoho,kdo ti udělá účes podle tvých představ je trochu složitější. já začnu radši už co nejdřív,protože musim sehnat nějakou kadeřnici,protože moje mamka je kadeřnice,ale řekla,že ve svatební den bude nervozní,takže mě česat nebude :-)
Odpovědět
@nicky25 ale tak to mas potom super s tou mamkou, muze ti zkusit nekolik ucesu nanecisto, pak si to treba vyfotis a ukazes kadernici co chces :-) . ja nemam predstavu ani o ucesu ani o kadernici, takze to bude slozitejsi...stejne se bojim, ze jakkoliv to budu mit ucesany, budu vypadat blbe ;-)
Odpovědět
jenze mamka ma jinou predstavu,takze budu cekat,az co mi vymysli nejaka kadernice. Neboj,urcitf ti to bude sluset a tvuj na7tavajici bude paf:-)
Odpovědět
tak holky ja s kadernici a ucesem asi budu mit trosku problem.. resp. si budu muset najit nekoho kdo me fakt dobre ucese jak budu chtit, bez hromady tuzidel a sponek :D jinak uz mame skoro hotovy oznameni - resp. navrh, ted ho dodelavam :-N
Odpovědět
ty si nepredstavujes,ze misto svatebni noci budete s manzelem dolovat sponky:).ty uz mas svatebni oznameni?ja nemam ani predstavu:-(
Odpovědět
@nicky25 no mame doma od podzimu uz obalky a prani (oboje ctvercove), takze ted vymyslim grafiku na oznameni atd. Text atd uz v pohode, jen nejak na barve se nesejdeme... resp. jo, cernou ale to ted svedek zenicha co zrovna u nas je zkonstatoval ze jako nic proti, ale ze je to jak parte :)
Odpovědět
jinak si fakt nepredstavuju ze budu mit na svatebni noc hlavu jak naraznik a plnou sponek ;-) :-D
Odpovědět
@gepe Zase bys na takovou svatební noc nezapomněla :-) . Dodneška vzpomíná dcera mojí kolegyně z práce,že o svatební noci vyndavala s manželem pírka z vlasů :-D . Já jsem se dneska rozhodla,že se napřed nechám obarvit,abych pak viděla,jak bude účes vypadat v dané barvě,takže ještě mám tak měsíc čas.
Odpovědět
@nicky25 diwej, pokud je sikownej, tak ti poradi a urcite wyberete neco jednodussiho, tak aby byly obe strany spokojene!;-) Ten raut schwaluju, taky budeme mit. At si kazdej wezme co chce kdy chce a hotowo! ;-) My zase bojujeme s mistem obradu - porad presne newime kde to chceme mit! :-x :-x mame danej termin, domluwenou hostinu, DJ, fotografa, zamluweny satky, koupeny boty..zkousku prwniho ucesu mam ted 17.2. moje kadernice wubec nebyla proti, tim lip pro me. Dokonce budeme s kosmetickou zkouset uz i liceni..proc ne, cim driw, tim lip! ;-) No a pritele mam taky dost neaktiwni, ale jak tu ctu, tak je to nastesti normalni! :-D
Odpovědět
@iw1984 hoj, ty mas rozbitou klavesnici? @nicky25 to je fakt, ale nebudu mit "plastikovy" saty a ani dortika, tak nechci ani tak vlasy ;))) Ono je dobry zkouset uces az pri barve vlasu, kterou budes mit i na svatbe :)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze se to tady trochu pohlo za tu dobu co jsem tady nebyla:) u nas nic noveho, jen jsem poridila botky k satum, ted vymyslime oznameni, zbytek se bude resit tak mesic- dva pred:)
Odpovědět
My už jsme zas pokročili s výzdobou. Dneska jsme nakoupili organzy a takové různé blbůstky,tak aspon něco máme,ale určitě budeme ještě dokupovat dál :-) . Včera jsem byla na další zkoušce malování a už jsem se objednalal snad ke čtyřem kadeřnicím :-D
Odpovědět
Tak my jsme byli tenhle týden koupit oblek pro ženicha... Vybrali jsme nádherný.. Celý černý. Za 14 dní se začne šít fialová vestička...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky.. tak já pořád něco vybírám.. koukám tady na obrázky.. pořád něco hledám..ale né se pohnout dál:-)) už asi budu muset přestat koukat a začít realizovat x-) oblek pro ženicha? tak to je fajn... to já jsem zvědavá kdy se přítel rozhoupe:-)) my se ted koukáme po výzdobě a oznámení.. snad něco najdeme.. chceme nějaké fajn kreslené jednoduché oznámení, ale zatím jsem nenarazila na nic, co bych řekla. jj to je ONO. chci aby to oznámení ladilo k nám. tak snad něco najdeme.
Odpovědět
caute holky,tak prisla som sa pochvalit :-D bud tyzden ideme obehavat penziony,kde to budeme mat,chceme to aj s obradom vonku,to nie vsade robia,tak uvidime co zozenieme objednala som zatial len satky pre nasu malu a bizu pre seba :-D ale chystam sa uz aj do salonov,oznamka robit asi nebudeme a vyzdobu nechame na penzion,tot vsto jo a este som zabudla v marci dame robit obrucky,uz sme sa ako tak zhodli,ake chceme :-D a co vy? saty uz mate vyskusane? vybrate?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?