Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak taky budeme mít bílo žluté vývyzky.. všechno chci do žluta.. budu mít i žlutý podvazek.. sháním i balrínky, ale nemůžu zatím nikde sehnat.. kytka taky bude žlutá.. chci to takové jemné.. luční.. ale pořád se nemůžu rozhodnout.. už jsem tolikrát měnila své plány jak na kytky, tak na výzdobu atd. chvilku se mi líbí to a za chvíli zase tamto.. no jsem zvědavá co nakonec vyhraje a co si ještě vymyslím:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 viděla jsem u Verisek že má v albíčku svatební noviny.. tka se tam koukni:-))
Odpovědět
@jannicka85 jani, diky, ale tu uzivatelku verisek jsem nikde nenasla, asi jsem to prehlidla :-| . jinak jsem rada, ze budes mit taky svatbu do zluta, protoze jak uz jsem psala driv, takova barva se moc nevyskytuje, tak aspon mam od tebe inspiraci z alba ;-) . moc se nevyznam v dekoraci na svatebni stul, co planujes ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 je to verisek.s a má poslední příspěvek má v albu včera.. tak snad ji najdeš.. má profilovou fotečku taková blondýnka.. já ještě nevím co na stůl.. pořád něco kutím.. nevím přesně co budou za kytky v červenci a taky at mi to nezvadne hnedka, když bude teplo.. budu teprve mluvit s floristkou a podle toho se pak rozhodnu..ale určitě tulipány a nebo něco lučního a hodně veselého.. kdysi jsem byla pro růže atd. prostě fakt ten princeznovský styl, ale budeme to mít tu hostinu i ve velké stodole a k tomu se bude hodit uvolněnější styl.. tak uvidím.. a co ty chystáš?
Odpovědět
@jannicka85 no chtela jsem bilozlute ruze, ale taky to nemam dany napevno, klidne si pak necham poradit v kvetinarstvi ;-) . myslela jsem spis, jestli planujes na stul nejaky dalsi dekorace ve zlute, treba nejaky svicky nebo proste cokoliv co se tam jeste dava a co ja nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 to já ještě nevím.. protože nám bude dělat dekoraci ta restaurace a já ještě přesně nevím co tam všechno mají.. až asi měsíc před svatbou to zjistím:-)) tak uvidíme.. kdysi sem chtěla na stůl co nejvíce věcí, ale ted se mi líbí jednoduchost.. uvidím i jak by se to naaranžovalo, kolik místa by na stole vůbec zůstala.
Odpovědět
Ahojte. Mozem sa k vam pridat :) ja mam tiez 2.jula svadbu. My by sme chceli bledomodru vyzdobu. Ako ste na tom s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. ((: Aj ja sa pridávam, takže 2.7.2011 .. ;-)
Odpovědět
caute baby, co tu nove? vy uz asi aj vsetko mate co? :-) no my sa chystame zatial len na matriku v marci nahlasit termin a kedze to bude len mala svadba,tak nemusime riesit vyzdobu ani nic podobne,obrad,fotenie vecera a domov ale neviem ci zozeniem na seba nejake saty,mam postavu 12roc baby :-p
Odpovědět
hoj, koukam, ze se to tady zase ozivilo :-) vitam nove prichozi :) tak ja shrnu co mame zatim: misto na svatbu - vse na jednom miste, oddavajici, dve fotografky, hotove hackovane vyvazky - vlastni prace :)), a pak material na vytvoreni veci na svatbu, cekam na tyl s krajkou na saty - jak prijde pujde se na latku, zajisteny odber vlastniho vina, skoro uceleny seznam hostu, a jeste dalsi veci objednany na svatbu.. dekorovat nijak nebudeme, ono nase misto je "dekorace" sama o sobe, takze spis prakticke veci na doladeni svatby - tj. celeho konceptu :) a jeste spoustu veci poresit - jako menu, skladbu obradu, apod. :)) @jannicka85 prave v jednoduchosti spociva ta sila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak sup sup .. rozjedem to tady pekne.. taky mame termin 2.7.2011 a uz se nemuzu dockat..
Odpovědět
holky, nechcete nektera fotografku na termin? my jak mame dve tak jednu poustime :) je dobra a neni draha, kdyztak mi pisnete do IP, dam odkaz na web, kde je i kontakt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gepe no já jsem si říkala, jak jsi psala že máte dvě fotografky jestli jich nemáte nějak moc:-))))
Odpovědět
@jannicka85 no, ono to i tak vyjde, ze bude vic lidi fotit, vic to rozebirat nechci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jj jasně ;-)
Odpovědět
@jannicka85 nechci totiz cosi zakriknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe tak to psst :-D
Odpovědět
@jannicka85 taky nic nerikam :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe těším se pak na vaše fotečky
Odpovědět
@jannicka85 holka, sama jsem zvedava jak to vse vyjde... hlavne aby vyslo pocasi, protoze by byla skoda nevyuzit ten prostor venkovni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jj taky si říkám.. že počasí je základ.. nemusí být úplně vedro.. ať se nerozpustíme, ale pršet a zima taky nemusí být :-)
Odpovědět
@jannicka85 presne! brala bych tak kolem 25ti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe jj ideální ;-)
Odpovědět
@jannicka85 @gepe holky a kde mate obrad? myslim jak mesto tak i prostory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 my jsme z Ostravy a obřad budeme mít na zámečku prozatím.. ještě uvidíme.. ještě máme možnost, že pan majitel restaurace kde budeme mít hostinu stihne rekonstrukci a chce mít obřady i tam venku, tak možná bychom to měli nakonec tam. ale uvidíme a co ty?
Odpovědět
@veruska26 Ja Praha, prostor venku i vevnitr :)
Odpovědět
@gepe to zni dobre, to bude asi nejaky hotel s terasou ne? ;-)
Odpovědět
@veruska26 Kdepak :) sice hotylek ano, ale ne s terasou ale krasnou velkou zahradou v soukromi :)
Odpovědět
no my budeme mít svatbu v kostele v Domažlicích a pak jedné takové venkovské hospůdce. Z venku sice vypadá hospůdka nic moc, ale vevnitř to není tak špatné a hlavně je to tady na Domažlicku jediné místo, kam se vejde 80 lidí a dá se ještě tancovat... :-| A co se týče jídla a obsluhy, tak je to tam super.
Odpovědět
Profilova fotka
@vek já sem sice nepatřim, ale můžu se zeptat, kde budete mít tu oslavu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?